Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) alamuszi válasza Skizz (#10) üzenetére


alamuszi
senior tag

"Téged sem az eszedért fizetnek."

köszi! A jó indulatú megjegyzést :D

Tudom, hogy benne a cikkben, hogy nem lehet kapni itthon, azért írtam, hogy "DE, HA", mert ha megnézed Express hirdetésekben 400 k -ért árulják itthon is, persze nem legálisan.
De sajnos különböző okoknál fogva ez mégis így van, Ha még nem is látod reálisnak a hozzászólásomat. De miután beírtam meg is erősítettek pár hozzászólással később a tippemben.
Én is szerettem volna venni egy Dell studio 1555-t. Még 2 hónapja, csak kikértem egy dell szerviz véleményét hogy lehet -e merevlemezt 7200-asra cserélni esetleg ramot bővíteni, esetleg megtennék ezt Ők, a garancia miatt, mert a virtuális gépekhez az jó jöhet.
Mire közölte a Getronix központi szerviz, hogy nem. Várjam meg a Dell Studio 1557-et, kinn már el is felejtették, hogy tesztelték, itt még nem hogy megjelent, azt sem tudják, hogy mikor fog megjelenni.
Szóval sajna ez van, így vettem egy olcsó Vostro 1015-öt, mert ha már az nincs és ahogy a cikk írója írta nem is lesz előreláthatólag a közeljövőben, sem a tesztben szereplő, sem a 1557 itthon.

És tudod ezt lehet fogni az áfára a bétára a vevőre,a mindenre, meg főleg rám :) , de akkor is, ha valami Amerikába 1200$, Nyugat - Európába 1000 eruró, Akkor nálunk miért 2000 - 2500$ vagy 1500 - 1600 $ csak azt ne mond, hogy az Áfa, mert ez nem 25 %, hanem minimum 50 % vagy több.
Mindegy is csak megjegyeztem.

[ Szerkesztve ]

"Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.