Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Ár? Hol kapható?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#2) PepeDon válasza FIREBLADE78 (#1) üzenetére


PepeDon
tag

https://www.travistranslator.com/shop/

Egy kis keresés...
Nem is vészes az ára, főleg ha egy európai (világ körüli) körutat tesz az ember.

(#3) Ganzer


Ganzer
aktív tag

Nagyon hasznos cuccnak tartom, igaz én nem tudnám kihasználni. Azért hajrá a hollandoknak, így tovább :)

(#4) ONEFREE


ONEFREE
aktív tag

Hogy nem készült már el ez a készülék egy nagy cég fejlesztésében pl Apple, samsung, LG.Nem értem ezeket a piackutatókat 😂

(#5) hardzsi2


hardzsi2
aktív tag

Nem értem, hogy ezt a cuccot miért nem lehet mobil alkalmazásként elkészíteni, mi ennek az akadálya?

Mi hiányzik egy mai okosmobilból ahhoz, hogy egy ilyen fordító futhasson rajta?

flood-resistant mirror driller (cuccok: Skylake NUC és Xbox One X)

(#6) fateless válasza hardzsi2 (#5) üzenetére


fateless
veterán

Én biztosan kifizetném érte a 20-30.000Ft-ot, de sajnos túl sokan lopnák a programot
Pedig jó lenne

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#7) pusszycat válasza Ganzer (#3) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ja,ha valaki minden nyelven beszél, nem sok hasznát veszi. :K ;]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#8) jFox válasza PepeDon (#2) üzenetére


jFox
őstag

Jól megkérik az árát. Viszont tényleg hasznos kezdeményezés. :K

Az érdekes, hogy az ár $-ban van megadva, de ha beteszed a kosárba már € lesz belőle, viszont az összeg nem változik... ;)
Második kattintásra már nem... érdekes. Pedig elsőre dollár volt ott...

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#9) Bog válasza hardzsi2 (#5) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Onnantól, hogy app, máris törhető.

(egyébként azért a hardver is fontos, beszédhangra optimalizált, zajszűrős mikrofon van benne, anélkül elég szarul működne)

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#10) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Tehát akkor ez már magyarról is fordít más nyelvekre gond és hiba nélkül és fordítva is? :U
Hasznos kis kütyü. :K

[ Szerkesztve ]

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#11) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Már nézegetem egy ideje ezeket a fordító kütyüket, de nekem olyan kellett volna, ami akár a háttér hangait is fordítja, szóval elég érzékeny a mikrofonja és automatikusan fordít. Ez milyen ebből a szempontból?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#12) atike


atike
nagyúr

Elég jó dolog.

(#13) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Olyan fordító van, aminél csak beállítom a két nyelvet (miről mire fordítson) és zsebrerakom, leteszem az asztalra és folyamatosan fordít mindent amit hall? Szóval nem kell odatartanom, odaadnom, gombokat nyomkodnom közben. Halláson meg azt értem, hogy amit én hallok azt a kütyü is hallja, szóval nem csak azt fordítja, amit a közvetlen közelben mondanak. Ja és persze nem kell netkapcsolat hozzá és nem kell várni a fordításra hosszú másodperceket.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#14) atike válasza Tigerclaw (#13) üzenetére


atike
nagyúr

Igen, ez lesz benne.

A cikkből:

"Egyrészt a beszélgetések felgyorsítása az egyik, teljesen ésszerű fejlesztés. Nem kell már nyomogatnunk a gombokat a kiválasztott nyelvek alatt, hogy jelezzük, hogy ki fog beszélni, magától úgy dolgozik, hogy amit hall, arról megállapítja, hogy melyik nyelven mondta ki valaki és fordítja a másikra, így egyszerűbbek lesznek a beszélgetések."

A honlapjukról:

"COMING SOON! Conversation Mode

Get your conversation translated just by pressing the magic button. Improve eye contact with your conversation partner and have more natural chats, in 2 different languages!"

(#15) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Nagyon jónak tűnik.
Így már a pályaválasztásnál a nyelvtanár kétséges opció :DD

Az utazáshoz nyilván jó és egy nagyobb utazás árához képest nem drága.
De nagyon hasznos lehet olyan munkáknál akik külföldiekkel dolgoznak.
Pl szálloda,rendőr,BKV ellenőr,orvosi ügyelet csak ami hirtelen eszembe jut.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#16) Bog válasza Tigerclaw (#13) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Megdumáltuk Lenarttal, hogy megvárjuk a sw update-et, mielőtt teszt lesz a Travis Touchról, mert én sem akarom nyomkodni a gombot mindig. És ha minden jól megy, akkor megyek Kínába, egy kínai-magyar nyelvpárosítás pedig az egyik leghardcoreabb feladat egy fordítógépnek. Na, ott majd kiderül, hogy mennyire életképes.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#17) total90 válasza Bog (#16) üzenetére


total90
veterán

A mostani verzió elég jól használható... de ez a live fordítás durva lesz szerintem.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#18) fateless


fateless
veterán

Az uti beszámoló mellett szívesen olvasnék ennek a használatáról is egy tesztet

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#19) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Én személy szerint a porszívózási és kiteregetés, vasalás funkciókat nagyon várom már. :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#20) Freiherr válasza Bog (#16) üzenetére


Freiherr
őstag

Szerintem ott simán be fog térdelni. Angol, német vs magyar sokkal relevánsabb lenne, márcsak a felhasználói bázis nagysága szerint is.

XXX

(#21) Dr. X


Dr. X
aktív tag

Google Fordító ugyanezt tudja, ingyen és ott van a zsebedben.

(#22) atike válasza Dr. X (#21) üzenetére


atike
nagyúr

Ebben biztos vagy? Mármint, hogy ugyanezeket tudja...? :F

(#23) Ganzer válasza pusszycat (#7) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Nem akartam nagyképűsködni :DD ;]

(#24) kelly416 válasza Dr. X (#21) üzenetére


kelly416
veterán

Hát... én elég rég tanultam angolul, ezért igénybe szoktam venni a google fordítóját, majd kikozmetikázom, átszerkesztem, kicserélek 1-2 szót szinonimára és már adom is a szöveges értékelést ali-n. Ha egy kicsit is komolyabb helyre kell fordítsak, már elő sem veszem ezt a módszert.

(#25) CSIPÁSKANDÚR


CSIPÁSKANDÚR
tag

Bezzeg a pénzel kitömött óriásmultik Bixbi-je és Siri-je évek óta képtelen többek között a magyar nyelvre is. Még azt sem tudja amit ez a készülék tud. Eléggé mókás szerintem... :C

(#26) ultrasound


ultrasound
tag

Azért tapasztalható pozitív elmozdulás android fronton a magyar szövegfelismerés tekintetében! :C :C :C

[link]

[ Szerkesztve ]

(#27) pusszycat válasza ultrasound (#26) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ezt most komolyan lerendeztek egy rövid mondattal? :U 🤔

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.