Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16751) talmida


talmida
Közösségépítő

Irgumburgum, tessék koncentrálni a képekre!

1.
Oltsátok le a lámpákat a szobátokban.

2.
Nyissatok ablakot, hogy finom friss levegő jöjjön be a szobácskátokba. ;]

3.
Menjetek el oda, ahova a kilrály is gyalog jár, intézzetek el minden folyó-ügyet, mossatok fogat is.

4.
Esetleg kapcsoljatok be vaéami CSENDES LÁGY zenét..

5.
számoljátok meg a báránykákat ;]

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#16752) Bling95 válasza Wictor (#16750) üzenetére


Bling95
őstag

már lehet felse ismerném:D

csibész? edző szokta mindig mondani hogy vigyünk a lövésekbe egy kis csibészséget:D

[ Szerkesztve ]

(#16753) talmida válasza Bling95 (#16752) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Mondom én! :P

No, de a 6. pontot majdnem kifelejtettem. Kapcsoljátok ki a szgépet. ;] :K

Egy utolsó jó8 még mondhattok, de slussz! semmi többet!! :o

IN GOD WE TRUST!

(#16754) Wictor válasza Bling95 (#16752) üzenetére


Wictor
senior tag

Én is csak a sarkantyúja alapján ismerem fel. Na meg a színes tollazata alapján. Meg a hangja alapján. Egyszer mamáméknak volt egy Rudi nevű kakasuk. Az engem ki nem állhatott. Mindig meg akart rúgni, mikor közel kerültem hozzá. Engem érhetett az a megtiszteltetés, hogy kitekerhettem a nyakát. Finom volt a belőle főtt pörkölt. Rudi, én így szeretlek. :D

talmida: Mindjárt lépek, maximum 10 perc.

[ Szerkesztve ]

(#16755) Bling95 válasza talmida (#16751) üzenetére


Bling95
őstag

megszámoltam őket, 3335563453443 bárány volt:D

(#16756) Wictor válasza Bling95 (#16755) üzenetére


Wictor
senior tag

Felétek bárány is van? :Y :D

(#16757) Bling95 válasza Wictor (#16756) üzenetére


Bling95
őstag

fehérvár határában pest fele szokott lenni amugy:D

(#16758) Wictor válasza Bling95 (#16757) üzenetére


Wictor
senior tag

Itt meg fácán. Ma gyalogolunk haza a Tesco-ból, a kerékpárúton ballagott át előttünk egy. Szép madár / állat, nem is tudtam, hogy a Parkerdőben is van pár...

(#16759) talmida


talmida
Közösségépítő

7. pont

Imádkozzatok. Adjatok hálát Istennek az életetek szépségeiért!Imádkozzatok a szebb jövőtökért. Képzeljétek el a legszebb jövőt magatoknak, és kérjétek Istent, hogy segítsen benneteket a jó őton járni.
Amikor az én gyerekeim kicsik voltak, minden este elmondtam nekik a 91. Zsoltárt. :K

91.

1. Aki a Felségesnek rejtekében lakozik, a Mindenhatónak árnyékában
nyugoszik az.

2. Azt mondom az ùrnak: Én oltalmam, váram, Istenem ô benne bízom!

3. Mert ô szabadít meg téged a madarásznak tôrébôl, a veszedelmes
dögvésztôl.

4. Tollaival fedez be téged, és szárnyai alatt lészen oltalmad; paizs
és pánczél az ô hûsége.

5. Nem félhetsz az éjszakai ijesztéstôl, a repülô nyíltól nappal;

6. A dögvésztôl, a mely a homályban jár; a döghaláltól, a mely délben
pusztít.

7. Elesnek mellôled ezeren, és jobb kezed felôl tízezeren; és hozzád nem
is közelít.

8. Bizony szemeiddel nézed és meglátod a gonoszoknak megbüntetését!

9. Mert azt mondtad te: Az ùr az én oltalmam; a Felségest választottad a
te hajlékoddá:

10. Nem illet téged a veszedelem, és csapás nem közelget a sátorodhoz;
*

11. Mert az ô angyalainak parancsolt felôled, hogy ôrizzenek * téged
minden útadban.

12. Kézen hordoznak téged, hogy meg ne üssed lábadat a kôbe.

13. Oroszlánon és áspiskígyón jársz, megtaposod az oroszlánkölyköt és a
sárkányt.

14. Mivelhogy ragaszkodik hozzám, megszabadítom ôt, felmagasztalom ôt,
mert * ismeri az én nevemet!

15. Segítségül hív engem, ezért meghallgatom ôt; vele vagyok
háborúságában: megmentem és megdicsôítem ôt.

16. Hosszú élettel elégítem meg ôt, és megmutatom néki az én
szabadításomat. │

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#16760) Wictor válasza talmida (#16759) üzenetére


Wictor
senior tag

Jujj, ez számomra a maximális hosszúságon kívül eső hsz... :DDD

Cserébe megyek, nem zavarok. Jóéjt!

Ui: "Adjatok hálát Istennek az életetek szépségeiért!"
Elnézést, ezen a mondaton visítottam. Inkább nem kommentálom... :(((

[ Szerkesztve ]

(#16761) Bling95 válasza talmida (#16759) üzenetére


Bling95
őstag

ez gáz hogy én ebből semmit nem értettem?:D

(#16762) talmida válasza Wictor (#16760) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Tudtam. ;]

Blingecske, matek órán is ilyen gyors vagy? :DD

Mit nem értesz? Kérdezz.

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#16763) Bling95 válasza talmida (#16762) üzenetére


Bling95
őstag

matekból jovagy szal ja:D, márha elememben vagyok

mit nem értek? a tartalmát?:D egy az egészet:D

[ Szerkesztve ]

(#16764) Wictor válasza Bling95 (#16763) üzenetére


Wictor
senior tag

2 + 2? Na ugye, hogy 5 az?! Én mondtam mindig is... :D

(#16765) talmida válasza Bling95 (#16763) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Arról szól, hogy, aki Istenben bízik, az teljes biztonságban tudhatja magát. SEMMITŐL nem kell félnie, mert Isten megvédi. Ha pedig valaki bajban van ( bármilyen nagy bajban!!), ls segítségül hívja Istent, akkor Ő azt a valakit megszabadítja a bajból. Bármilyen nagy bajból!! Néha nem azonnal, de , aki bízik Benne, nem csalódik. :K

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#16766) Bling95 válasza talmida (#16765) üzenetére


Bling95
őstag

asszem nemvagyok biztonságban :D

(#16767) talmida válasza Bling95 (#16766) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Sejtettem. :B De ez nem vicc ám különben. :((

Az áll a Bibliában, hogy AKI SEGÍTSÉGÜL HÍVJA AZ ÚR NEVÉT, AZ MEGTARTATIK. :K Ez így igaz.

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#16768) Bling95 válasza talmida (#16767) üzenetére


Bling95
őstag

valahogy nemtudok ilyenekben hinni :( akkor engem nem tartanak meg :F ??

[ Szerkesztve ]

(#16769) talmida válasza Bling95 (#16768) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Pedig ez a legnagyobb szenzáció az életben. Nem mesebeszéd, hanem igazi valóság. Persze nem mindenki elég bátor szembenézni Istennel, és direktben beszélni vele..komolyan. Valljuk be, van, aki még saját magával sem mer szembenézni.

IN GOD WE TRUST!

(#16770) Bling95 válasza talmida (#16769) üzenetére


Bling95
őstag

magammal szembenézek bármikor :D de valahogy nemtudom elhinni hogy vki vagy valami irányítja ezt az egészet

(#16771) talmida válasza Bling95 (#16768) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Isten a legnagyobb gentleman a világon, mert ő senkit nem erőszakol a Benne való hitre. :N MIndenkinek szabad akarata van, és mindenki azt csinál a saját életével, amit akar.

Csak azon gondolkozz el egy picit, hogy mi van akkor, ha mégis létezik, és te elutasítottad őt egész életedben? Mi lesz ennek a következménye?

És mi van akkor, ha egyszer tényleg komolyan vennéd, hogy ő létezik és szeret téged , méghozzá annyira, hogy a saját fiát föláldozta érted, hogy neked ne kelljen bűnhődnöd? ..és kipróbálnád Isten ígéreteit, vagyis szaván fognád Istent? Persze ehhez ismerni kéne, hogy ő mit ígért annak, aki hisz benne...

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#16772) Bling95 válasza talmida (#16771) üzenetére


Bling95
őstag

ezt viszont köszönöm neki:D de szerintem akkoris van mindennek tudományos magyarázata, kivéve ennek az egész mindenségnek az alapjának az univerzumnak

(#16773) talmida válasza Bling95 (#16772) üzenetére


talmida
Közösségépítő

A tudomány nincs ellentétben az Istenhittel. :N Fantasztikus dolgok vannak leírva a Bibliában. Olyanok, amik után még csak kullog a tudomány, meg olyanok is, amiket már igazolt. A tudományos magyarázatok mindig csak rácsodálkozások a valóságra. A valóság az igazi, amit a tudósok mindig kutatnak. :)

Komolyan több hit kell az evolúcióelméletben való hithez, mint az Istenben valóhoz. :K :DDD
Pl próbáld csak a csörgőóra darabjait rázogatni a markodban, hátha az evolúció működésbe lép és hirtelen, mindenféle beavatkozás nélkül egy brilliáns, pontosan járó óra lesz belőle. :DDD

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#16774) Bling95 válasza talmida (#16773) üzenetére


Bling95
őstag

de azért azse logikus hog egyszercsak hopp van egy ember:D

énmárcsak azt akarom tudni hogy jött létre a galaxis:D

[ Szerkesztve ]

(#16775) talmida válasza Bling95 (#16774) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Csak azért nem tűnik logikusnak, mert kevés az ismeretünk. Vagyis egyeseknek. ;] A Biblia nem olyan, mint egy percre pontos történelmi leírás. Néha csak sejteni lehet, hogy két egymás mellett leírt bibliai történés között száz évek teltek el. A tudatlanságunk miatt érthetetlen csak. Ha valaki veszi a fáradtságot az olvasáshoz..khmm ;] , akkor sok titokra fény derül.

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#16776) Bling95 válasza talmida (#16775) üzenetére


Bling95
őstag

hülyemaradok:D

(#16777) talmida válasza Bling95 (#16776) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Remélem, hogy nem, mert kaptál egy drága nagynénét, aki kiveri belőled. :DDD

IN GOD WE TRUST!

(#16778) Bling95 válasza talmida (#16777) üzenetére


Bling95
őstag

:D én akkoris inkább maradok a tudományos megközelítésnél, evolució , ősrobbanás stbstb:D

(#16779) talmida válasza Bling95 (#16778) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Ok, de azért járj nyitott szemmel és "nyitott szívvel" (lágy szívvel), hogyha mégis találkoznál Istennel, ne mulaszd el az alkalmat. :B vagyis magyarán mondva megragadd az alkalmat.. Már én is félrebeszélek, pedig itt még nincs is olyan nagyon késő.. :P

Wictor, ne légy csőlátó! :((( Igenis van szép oldala a te életednek is. Pl az a bizonyos tegnapi tökéletes nap. ;) Nem csak Isten létezik, de erről azt hiszem, nem kell, hogy meggyőzzelek. Van egy ősi ellensége embernek és Istennek, aki nem Isten előtt volt, de gonosszá vált ( hosszú a története, enm megyek most bele) Szóval a baj nem Istentől jön, mert Isten JÓ!! Ha meg azt kérded, hogyha jó, akkor miért nem vég meg téged a bajtól? Helyben vagyunk. Erről van most szó. Azért nem véd meg, mert a szövetségen kívül álló személy vagy. Addig, amíg a saját akaratodból nem akarod, hogy Isten megvédjen, vagyis erre kifejezetten nem kéred őt , addig a védelmén kívül vagy. Amint hittel KÉRED és elfogadod az Ő segítségét, a szövetségen belülre kerülsz, és attól kezdve igényelheted és élvezheted ISten ígéreteit. :R

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#16780) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Vissza akartam olvasni az estét, de ahogy látom, ti éjjel vagytok aktívak, így nem is próbálkozom, mert esélytelen vagyok:)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#16781) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Nah, mindjárt indulhatok is a meccsre.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#16782) Bling95 válasza z0d1AK (#16781) üzenetére


Bling95
őstag

milyen meccs lesz?

(#16783) z0d1AK válasza Bling95 (#16782) üzenetére


z0d1AK
veterán

Hosszúpályi - Nyíradony megyei I-es ifi és felnőtt.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#16784) Bling95 válasza z0d1AK (#16783) üzenetére


Bling95
őstag

értem:D

(#16785) geprombolo válasza talmida (#16779) üzenetére


geprombolo
senior tag

Az Istennel való szövetség nem testőri szerződés és Isten nem jótékonysági intézmény. Ő nem fog minden bajtól megvédeni, pláne, ha úgy látja, hogy valamit csak úgy magadtól nem fogsz megtanulni, amit tudnod kéne és ez csak úgy érhető el, hogy megtapasztalod a saját bőrödön.
A "bajok", "problémák", ahogy mi nevezzük őket, nem mások, mint tanítások. Sokszor egy probléma azért jön elő, hogy megóvjon egy nagyobbtól. Egy apró példa erre, hogy egy nap itt bent a városban belehajtottam egy kátyúba és eltört az egyik motortartó bakom. A motor félrebillent és hatalmas koppanással elkezdte felszántani az aszfaltot. Természetesen megálltam, majd egy kolléga bevontatott a szervizbe. Ha ezt most a "hagyományos" módon látom, akkor rákérdezek, hogy hogy is engedheti ezt Isten, amikor nekem másnap fontos utam lett volna Romániába? Hát ilyen egy szerető isten? Hogy teheti ezt meg velem, hogy keresztbe tesz, amikor a legjobban kéne a segítsége?.....
Valójában Isten megóvott attól, hogy másnap esetleg az M0-áson 110-nél történjen velem ugyanez. Egy nap késéssel indultam, de legalább biztonságban odaértünk.
Aki meg akar halni, annak meg csak őt tudom megmutatni. Ha ő tud mosolyogni, akkor nekünk, akiknek mindenünk megvan, táncolnunk kellene a boldogságtól.
Wic: fiatal vagy, az élet kilátástalannak tűnik, mert nagy a munkanélküliség, kevés a pénz, stb. Ha feladod, csak rosszabb lesz, jobb nem. Vedd fel a kesztyűt, amit az élet az arcodba vágott és mutasd meg, hogy több vagy egy egyszerű biomasszánál! Hidd el, tudom, mit beszélek. Ha érdekel, priviben elmondom, hogy milyen helyzetben vagyok. Én is álltam már a teljes kétségbe esés szélén és valószínű, hogy még lesz párja.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#16786) nem_tom


nem_tom
őstag

Üdv!

Mizu van?

(#16787) Bocaa


Bocaa
senior tag

Hazaértem brüsszelből. Tartalmas 9 nap volt. Igaz ,h lemaradtám pár buliről de néha muszáj világotlátni :DDD

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#16788) Bling95 válasza Bocaa (#16787) üzenetére


Bling95
őstag

üdv itthon:D nekem meg már csak 3 nap edzés van:D

(#16789) Csillag5


Csillag5
újonc

Sziasztok!!!!

Mindig eltűnök tudom ezért is szeretnék ünnepélyesen bocsánatot kérni :R de már úgy tűnik nem jön semmi közbe és itt lehetek elzöleg vendégeink voltak Győrből akik az én szobámat kapták így nem tudtam nett közelében lenni azelőtt meg "ott alvós " melóm volt igy nem tudtam betérni a kis család hajlékába!!!!

(#16790) Bling95 válasza Csillag5 (#16789) üzenetére


Bling95
őstag

csilllagg :C szia:)

(#16791) geprombolo válasza Csillag5 (#16789) üzenetére


geprombolo
senior tag

Szia Csibe! Látom, visszavetted régebbi arcodat. Olyan jó téged is látni, olvasni!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#16792) Bocaa válasza Bling95 (#16788) üzenetére


Bocaa
senior tag

na hogyhaladsz az idő eredményekkel? viszont most elmentem 3napra a balatonhoz :))

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#16793) Csillag5


Csillag5
újonc

Köszönöm a meleg szavakat!!! :B :B

geprombolo: jéé egy fénykardos mesterünk is van !!! :DDD köszönöm a macit is :o :B

[ Szerkesztve ]

(#16794) Bling95 válasza Bocaa (#16792) üzenetére


Bling95
őstag

200-on szériába 3 perc :W ha nem szériába kell akkár talán egy 2:40-et kitudok magamból csikarni, nem vagyok elégedett

(#16795) Wictor


Wictor
senior tag

Szia Csibe! Mi újság? :)

talmida: Én valahogy akkor sem hinnék benne, ha megerőszakajtanának... :D

geprombolo: Nyugodtan leírhatod, megtiszteltetésnek veszem, ha megosztod velem.

(#16796) Csillag5 válasza Wictor (#16795) üzenetére


Csillag5
újonc

Szia egy kis ez egy kis az... :B

(#16797) geprombolo válasza Wictor (#16795) üzenetére


geprombolo
senior tag

Erőszakkal hinni nem lehet. Ez mindenkinek a saját döntése. Talán majd egyszer rájössz, hogy a nem-hit is hit valamiben, meg hogy az Istenben való hit az egyetlen, amelyik képes boldoggá tenni. Sem a pénz, sem a nők nem képesek hosszútávon kielégíteni az embert.
Privi meg megy.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#16798) Wictor válasza Csillag5 (#16796) üzenetére


Wictor
senior tag

Ez olyan horoszkópos volt... ;]

"Ma anyagi helyzetedben változás lép fel..."
Pozitív? Negatív? Azt már sosem tudom meg... :D

(#16799) geprombolo válasza Csillag5 (#16793) üzenetére


geprombolo
senior tag

Fénykardom mindig is volt, csak eddig nem vettem elő. Lélekben mindig is úgy néztem ki, mint most.
Micimackót meg szívesen. :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#16800) geprombolo válasza Wictor (#16798) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ne már, te olvasol újságos horoszkópot? :Y Az hasraütéses alapon működik, nem tudtad? :K Mind. Azért írják, hogy legyen mivel eladni az újságot.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.