Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17951) geprombolo válasza talmida (#17931) üzenetére


geprombolo
senior tag

A páromat szoktam kapacitálni, hogy írjon valamit, de valahogy nem érti, hogy ez itt egy csevegő sarok, nem kockuló szeglet, így mindig kibújik az írkálás alól. Majd csak sikerül még iderángassam! :U
A csuklóm meg aránylag jól van, a varrat még sok évig fog szépen látszani, elég jól terhelhető a kezem, de még mindig nem tökéletes. A mindennapi dolgokban nem zavar, de mondjuk egy nyolc kilós dinnyét nem tudnék fél kézzel sokáig megtartani, mert nyilallna tőle a sérült ín. Köszi, hogy gondolsz rám. :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#17952) ABE válasza művésznő4 (#17942) üzenetére


ABE
őstag

Te már megint bácsizol? :Y

(#17953) művésznő4 válasza ABE (#17952) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Höhö...;] :D

Majd személyesen megverhetsz érte...:DDD

(#17954) ABE válasza művésznő4 (#17953) üzenetére


ABE
őstag

Csúnya verekedést fogok rendezni, mert ütök ám, de hirtelen! ;]

(#17955) művésznő4 válasza ABE (#17954) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Én meg felveszem a támadópozíciót és osztom a nyakleveseket...;] :DDD :P

(#17956) Wictor válasza művésznő4 (#17955) üzenetére


Wictor
senior tag

Ő meg majd jól megcsikiz... ;]

Hinnye, basszus, én nem beszélhetek... :(((

[ Szerkesztve ]

(#17957) ABE válasza Wictor (#17956) üzenetére


ABE
őstag

Köszi a tippet! :DDD

(#17958) művésznő4 válasza Wictor (#17956) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Nöööööööööeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!!!!!!!!!! :Y
Azt nem ér, teee!!! :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y

Elmondtad a hadititkot...:((( :P

[ Szerkesztve ]

(#17959) Wictor


Wictor
senior tag

Egyébként csak úgy szólok, hogy az :L topic hozzászólás-számban már csak VOLT a vezető helyen... :)

És még ma, vagy holnap meglesz a 18000. hsz...

[ Szerkesztve ]

(#17960) gamek!ller válasza Wictor (#17959) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Egész más a két topik témája nem?:) Szerintem még ma meglesz..
Művnő..: Komolyra fordítva a betűket.. Te nem akarsz ellátogatni Monorra 18.-án?

[ Szerkesztve ]

(#17961) Bling95 válasza Wictor (#17959) üzenetére


Bling95
őstag

ha belehuzunk akkor még ma:D

(#17962) művésznő4 válasza Wictor (#17959) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Tééényleeg?? :Y Észre sem vettem...tyűűű...:))

Gamer: Csillagom, itt nem az a kérdés, hogy akarok-e menni vagy nem akarok (amúgy igen, tényleg nem lenne rossz találkozni veletek ;) ), de én 18-án nem leszek itthon. Amíg ti bulizgattok, én azokban a pillanatokban épp falom majd a spagettit vagy napozok a tengerparton..:D

Magyarul, épp akkor Olaszországban leszek...:(

(#17963) gamek!ller válasza művésznő4 (#17962) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Vagy éppen sétálsz egy Andretto Luciano nevű kigyúrt állattal a tengerparton miközben nézitek a naplementét.. :DDD

(#17964) mrgg


mrgg
tag

napot kívánok! :)

Geri: Mit dolgozik most Démon, ha szabad kérdezni?

művésznő: Hm, akkor mi is vagyok én? :P
A kép széthúzására annyit tudok mondani, hogy nem jó felbontás van neki beállítva. Ahogy látom wide monitorod van, azt nem tudom, hogy 16:9-es, vagy 16:10-es, de ezek általában akkor húzzák szét a képet, amikor 4:3-as oldalarányú képet kapnak. Próbálj meg a felbontással szórakozni, a 16:10-es monitorokhoz az 1440x900-nek jónak kell lennie, azt hiszem ez a legkisebb felbontás, amit ezeknél szoktak használni.
Igen, valami olyasmi volt... :D
Köszönöm! :B Próbálkozom, bár a beilleszkedéssel a kortársakhoz képest három lépéssel biztosan le vagyok maradva.

Wictor: És le akarod cserélni? :P

talmida: ;] Azért király sajnos nem vagyok, hiszen akkor tudnám, hogy hogyan csináljak tartósan még nagyobb hideget, mint a szobámban van.

ABE: Biztos hidege volt. :)

(#17965) Wictor válasza mrgg (#17964) üzenetére


Wictor
senior tag

Miről lenne szó? :F Mit akarok lecserélni?

[ Szerkesztve ]

(#17966) Bling95 válasza Wictor (#17965) üzenetére


Bling95
őstag

a CRT moncsit

(#17967) Wictor válasza Bling95 (#17966) üzenetére


Wictor
senior tag

Hát, ha rám szakad az OTP és nem maradok alatta... :D

(#17968) mrgg válasza Wictor (#17965) üzenetére


mrgg
tag

A CRT monitort a művésznő wide monitorával. :P Lehet még fizetne is érte. ^^

(#17969) moha21 válasza talmida (#17931) üzenetére


moha21
addikt

mohinak alig van ideje valamire is. : (

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#17970) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Nem olyan gáz a CRT monitor, nekem is az van.. :D Jövő hét csütörtökig.. :)

(#17971) Wictor válasza mrgg (#17968) üzenetére


Wictor
senior tag

Ja, úgy nem.

(#17972) talmida válasza művésznő4 (#17942) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Csak én nem tárgyaltam vele, és csak tegnapig :DDD , ui addig tartott a "haragom". A haragom oka nem publikus, de nem is titok annyira. Az a lényeg, hogy kicsit keresztbe akart tenni nekem a fiú azzal, hogy át akarta húzni a tervemet. :o:DDD Ennyi. :P A többiek nem mondták, hogy nem tárgyalnak vele!! :N

művésznő, köszi a FB megjegyzést! Aranyos vagy! :B Egyébként még nem sikerült lecserélni a v.kamerát, :N illetve a régit már eladtuk (ami nem is volt olyan régi, csak 3 éves, de nem szerettük, mert "túl modern" volt, --digital HD, de olyan spec program járt hozzá, amivel se youtubra, se semmilyen normális megosztóba nem lehetett föltenni filmeket. :((( Lejátszani is csak a saját programjával lehetett. :W )

Wic!! Te meg nem mész sehova!! ..mert te művésznő kölke vagy. ;] Ha valaki megy, az max én leszek, de ne félj ;] én sem megyek el, csak Wic-celtem. :P Nem szabadulsz meg a olyan könnyen a nagynénédtől, bárhogyan is mesterkedsz! :D

Mohikám, mit dolgozol? :Y

Csizmáska, Hi! :D

Had Jobban vagy?

fec Veled is mizu? :F

geprombolo Örülök, hogy javulgat a csuklód. Hát, ez nem gyógyul túl gyorsan, de arra gondolj, hogy mégiscsak megmaradt a kezed!! Roszabbúl is elsülhetett volna a dolog, de Valaki megvédett! :K

Bling, ha rálépnek, vagy belerúgok valamibe, akkor az enyém is rosszul van. :DDD

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#17973) talmida válasza mrgg (#17964) üzenetére


talmida
Közösségépítő

..akkor csak megközelítőleg vagy az..;] :R

gamek!ller, hű vagy a nevedhez! ;] De azért csak módjával gyilkolássz! :DDD

Geri bátyó, hun vagy? Fönt vagy már? :F Úgy értem, hogy ébren vagy? ;]

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#17974) geprombolo válasza talmida (#17972) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ő mindig vigyáz rám. :B
gamerkiller: nekem is CRT van és marad még egy darabig. Az egyetlen hibája, hogy sokat fogyaszt és sok a helyigénye, de a képe jobb sok lcd-nél. :K

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#17975) Badman 4ever válasza geprombolo (#17974) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Én is így vagyok vele, jó nekem a CRT. :)
2 nap a suliig, kíváncsi leszek milyen lesz. :U

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#17976) Geri Bátyó válasza talmida (#17973) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Gondolod, hogy ilyenkor még alszom? :D

Kicsit háziasszonykodnom kell(ett). Ilyen az agglegény-élet!
Még mindig lenne mit csinálnom (jó lenne megfőzni holnapra a kaját), mert holnap még a géppel kellene foglalkoznom egy kicsit. Hamarosan indul egy újabb nagy meló, addigra mindennek működnie kell rendesen.

romboló: Nekem LCD van - immár a második - de szerencsére nem a kommersz kategória. Bőven jobb egy CRT-nél, pedig anno abból is jobbakat vettem.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#17977) Wictor


Wictor
senior tag

De gané idő van... Olyan sötét van, mint este 9-kor... :(((

(#17978) talmida válasza Geri Bátyó (#17976) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Akkor jó. :K Előre is gratulálok a szerencsés jövendőbelidnek! ;] Viszont szerintem innod kéne egy kis kv-t, vagy vmit, hogy észrevedd, ha kapsz vmi PÜ-t . ;] :DDD

Wic Mindig is nagy csodálója voltam választélkos szókincsednek. ;]

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#17979) Geri Bátyó válasza talmida (#17978) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Jóvanna! Csak most jelentkeztem be, viszont már válaszoltam is. :)

Démon is mondta: Geri, te főzöl, mosol, takarítasz és még vasalsz is! Mégiscsak meg kéne fognom téged magamnak! :D

Ha már választékos szókincs. A legújabb versemet nem rakom fel a bejegyzések közé. Nem igazán szalonképes. (Wic azóta befejeztem, ha begépeltem, megy a teljes)

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#17980) Badman 4ever válasza Wictor (#17977) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Errefelé is elég sötét az idő, de még nem vészes.

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#17981) Killer01


Killer01
őstag

Szia kicccsalád :) Beköszönök, ismét sikerült jó régen erre járnom :( Ma csak 8 órát melóztam, az átlag olyan 14 körül van, jól benéztem ezt a melóhelyet :O Nem baj, valamiből fizetni kell a lakáshitelt. Isten hozott a magyar valóságban.
Művésznő, köszönöm a képeket, jó volt látni titeket :K Beszarás Wicnek milyen kölökképe van :DDD Geri bátyó meg a tipikus "keblemre Tesó, sörözzünk" arc, remélem ezt majd sikerül élőben megvalósítani vele :D

Ne felejtsetek el, nem fogok lelépni, jelenleg sajnos csak aludni járok haza :((
Minden tiszteletem a Feleségemé. Nem csak hogy megérti, hanem amiben tud támogat és segít. Pedig nem érdemlem meg, nagyon nem. A legnagyobb kincs és a legjobb ember a földön. Akármennyi csapás ér, nem választanék másikat mert ő a legeslegjobb amit kaphatok az élettől.
Megyek enni, ha nem alszok el a tévé előtt majd felnézek még :)

(#17982) Poll Tamás


Poll Tamás
csendes tag

Sziasztok! :)

Elég sokat olvasgattam a topikot, de csak most tudtam elég bátorságot összeszedni, hogy ide írjak. :DDD Gondolom illene valami bemutató felét írnom művésznőnek :B , ezzel is megtisztelve őt. :)

Annyit kell tudni rólam, 15 éves kis srác vagyok, de nemsokára 16 leszek, jelenleg iskolás vagyok, és egy kis falucskában tengetem a napom nagy részét. kb ennyi. :DDD

Amit szeretek: Virágokat, a csokit és a sütit, a szeretett, a megértést, a békét, és az álmaimat, s nem utolsó sorban a szerénységet. :)

Szoktam néha focizni és kézizni, meg röplabdázni néha a lányokkal. ;] :P

Van egy saját kis kutyusom. :)

Ki is töltöttem a kis kvízt, lám itt is volna az eredmény. :)

1.)
b)
2.)
a) :P
3.)
a) :K
4.)
Ez egyértelmű, szebb szót nem is tudnék erre! ;] :P :P
5.)
c) ;] ;]

"A tenger szépsége nem csökken szemünkben attól, hogy tudjuk, olykor hajók süllyednek el."

(#17983) talmida válasza Geri Bátyó (#17979) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Jóvanna még1x tőlem is. :DDD

Bad, szia te kis szegedi freshman! ;) Így hívják az elsőéves egyetemistákat mifelénk. :P

PollTamáskám, nekem nagyon megfelelnek a válaszaid! :K A++++++ ;]

Annyira örülök neked, hogy azt el sem tudom mondani!! :DD

Itt egy kis diós csokis tortaszelet neked üdvözlésképpen :P

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#17984) Badman 4ever válasza talmida (#17983) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Igen, tudom, ki a freshman, angolóráról rémlik valami. :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#17985) talmida válasza Poll Tamás (#17982) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Mikor leszel 16? :Y Mikor lesz a szülinapod, hogy méltóképpen megünnepelhessünk?

Remélem a többiek is ugyanilyen szeretettel fogadnak, mint én. :K Ugye Geri bátyó, meg Bad? ;)

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#17986) Geri Bátyó válasza Killer01 (#17981) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Helló Killer!

Pont ma gondoltam rád, hogy milyen régen hallottunk felőled!

A sok melónak bizony megvannak az előnyei és a hátrányai is. Kitartás!

A sörözést meg majd csak összehozzuk valahogy! :D Az már kiderült, hogy sok bennünk a közös, örülnék, ha megismerhetnélek személyesen is! :K

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#17987) Poll Tamás válasza talmida (#17985) üzenetére


Poll Tamás
csendes tag

Október 30-án, még bő két hónap. :DDD Egyre öregebbnek érzem magam. :P ;] Nekem elég egy szerény kis ünnepség is, a "családommal" barátaimmal. :K

Köszi a sütit, nagyon fincsi volt a szemeimnek, asszem még pár percig legeltettem rajta. :DDD

Igazából nem mertem teljesen elmondani amit szeretnék, nem csak itt szeretnék lenni :B , hanem szerény kis család tagja is szeretnék lenni.

Tudom még új hús vagyok, annyira ha lehet ne szedjetek szét. ;] :P

[ Szerkesztve ]

"A tenger szépsége nem csökken szemünkben attól, hogy tudjuk, olykor hajók süllyednek el."

(#17988) talmida válasza Poll Tamás (#17987) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Hát, igen, a 16 évesek már igencsak vénnek számítanak. :(( Élvezd is ki ezt a 2 szép szeles iskolai hónapot. ;] , mert novembertől már a 16.- at taposod, ami óriási különbség lesz. :K Olyankor már a hóra is lehet számítani.. :F

Szerény kis tagja szeretnél lenni a kis családnak. :Y
Na, ez a beszéd! :K
BIG HUG! ;) Kaptál egy nagynénis ölelést. :P

Dehogy szednek szét!! Ha valaki bántani mer, velem gyűlik meg a baja! ;] :K Tudod, hogy én milyen nagyot tudok harapni?? :DDD A többiek meg tudják milyen tőlem fenekest kapni. :D

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#17989) LadyLorien válasza Poll Tamás (#17987) üzenetére


LadyLorien
tag

Szia Tomi! Üdv a családban! :D

Mindenkinek kellemes estét kívánok... néha majd benézek kicsit... :P

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#17990) LadyLorien


LadyLorien
tag

Egy két dolgot szeretnék kérni tőletek segítségként a weboldalhoz, ha nem gond.

1)Valaki lenne olyan kedves, és írna egy listát a jelenlegi családtagok pontos neveivel?
2) Szükségem lenne egy bővített családfára, azaz aktualizálni kellene a mostanit ( ahogy a bejegyzésben van... )
Nem baj, hogyha nem profin kidolgozott, elég paintben megcsinálni csak nevekkel, de látni szeretném, hogy ki-kinek milyen rokona a kis családban, mert szeretnék majd egy plusz meglepetést a webre.

Remélem nem nagy kérés, szükségem lenne majd rájuk a haladáshoz...

Előre is köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#17991) Wictor válasza Poll Tamás (#17987) üzenetére


Wictor
senior tag

Hoppá, 2 nappal korábban van a szülinapom, mint Neked. :D

Apus: Köszönöm szépen... :DDD

Lori: Mármint a felhasználónevek kellenének, vagy a "leánykori" nevek?
(Férfiaknál leánykori név, uhhh... :DDD)

[ Szerkesztve ]

(#17992) Bling95 válasza Poll Tamás (#17987) üzenetére


Bling95
őstag

nem eszünk embert:D

Lorien: priviben küldjem vagy itt?

[ Szerkesztve ]

(#17993) Poll Tamás válasza talmida (#17988) üzenetére


Poll Tamás
csendes tag

Tudom egyre öregszem, de szerintem ezzel semmi baj sincs. :DDD Még egyetemre vagy főiskolában is szeretnék járni, annyira azért nem rossz a suli. ;] :P

Általában nyugodt vagyok, de.. :D

Ilyen vagyok képen amikor nyugodt vagyok.

Én is tudok ám harapni! :DDD :K

Ezzel lehet ám harapni.

Így. ;] ;] ;]

LadyLorien: Köszi ez jól esett, igyekszem jó gyerek lenni. :K

Wictor: Akkor rokon lelkek vagyunk! ;]

Bling95: Énse! ;] :P

[ Szerkesztve ]

"A tenger szépsége nem csökken szemünkben attól, hogy tudjuk, olykor hajók süllyednek el."

(#17994) talmida válasza LadyLorien (#17989) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Szia Lorien, hogy vagy? Írtam a blogodba. :B Kicsit szomorú lettem, hogy te annyira lebecsülöd az internetes barátokat. :((

Tomi De aranyosak!! Ezek a ti macsekjaitok? :Y Nagyon picurka még az egyik. Vagy ez ugyanarról a cicáról készült? Az egyetemre való felkészülést nagyon tudom támogatni!! :K sok sikert hozzá! :K Itt majd eligazítanak az okosabbak, mint pl Bad. :D

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#17995) LadyLorien válasza talmida (#17994) üzenetére


LadyLorien
tag

Igen, láttam talmi, de nem lebecsülöm, csak jó lenne, ha akadnának olyanok, akikkel el lehet menni valamerre néha. Szóval szerintem te is félreértettél. :K

Köszönöm kérdésed, jól vagyok, dolgozgatok még mindig/megint. :(
Úgy néz ki, hogy nem leszek ma már készen vele, szóval tolódni fog holnapra. ( Vasárnap gép előtt ülni és dolgozni kész élvezet. :W )

Ti hogy vagytok?

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#17996) mrgg


mrgg
tag

Wictor: Na ezért nem leszek én üzletember! ;)
Az itteni fényviszonyok: A nappaliból sötétség (tv suxx), kintről is, ellenben nem fázok. Ez itt a gond.

talmida: Elég távol van az még. :)

Badman: Sok sikert a sulihoz! :)

Geri: Hello! :) Hát igen, manapság már itt is változás van pár helyen. Lassacskán a nők végzik a kemény munkát, a férfiak meg a házimunkát végzik...

Killer: Üdv neked is! Szokásom szerint kitartást kívánnék, bár legtöbbünknél ugyanez van. :((

Poll Tamás: Üdv neked is nálunk, lehet még kérdezni? :) Amúgymeg hmm, friss hús! ;] (Ezt kaptuk első nap a Neumann-ban, de semmi szivatást nem kapunk azóta. :) )

LL: Szia! Affene, sürgősen cselekednem kell. :P

Amúgy szerintem sem gáz a CRT monitor, azért képminőségileg még fel tudják venni a versenyt az LCD-kkel, ha az olcsóbbakról van szó.
Elnézést, ha valakit most megsértenék, de megint "régebben a legtöbb dolog sokkal jobb volt" érzés kap el, idegességgel kombinálva, köszönet a kereskedelmi TV-knek.

[ Szerkesztve ]

(#17997) Poll Tamás válasza talmida (#17994) üzenetére


Poll Tamás
csendes tag

Nem sajna, ez csak egy sima kép. :B Nekünk két szürke macsekunk van, az egyik idősebb a másik pedig annak a gyermeke. :) A kismacska néha elég érdekes dolgokat művel, pl tegnap reggel mutatta édesanyám ahogy a lámpán volt és gondolom ott is aludt a kis macska. :Y
Képet nem tudtam csinálni mert leugrott róla, inkább videót kellett volna, de erre akkor nem gondoltam. :DDD :B

Először oda be kéne valahogy jutni, de menni fog. :DDD :K

SZERK: A suli miatt ez nem lesz mindig így! :N

Ne feledjétek az alvás szépít! :P :P

Ezért is megéri sokat aludni.

LadyLorien: Köszi egész jól, tegnap ötkor lefeküdtem mert annyira kimerített az iskola ;] , és reggel kilenckor kecmeregtem ki az ágyból. :DDD

mrgg: Köszi, persze csak tessék. :DDD :P :)

[ Szerkesztve ]

"A tenger szépsége nem csökken szemünkben attól, hogy tudjuk, olykor hajók süllyednek el."

(#17998) talmida válasza LadyLorien (#17995) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Lorien, ami a csakládfát illeti ez szigorúan és kizárólag egyes egyedül művésznő reszortja, illetve Ő és Csilla szokták update-elni LOL fél évben egyszer. :DDD

Remélem, nem nagyon értettelek félre. :B

Ne hajtsd túl magad! :B Minden munkádhoz sok sikert kívánok! :R

Köszi a kérdésedet, én is jól vagyok, csak sok dolgom van nekem is. A hétvégék különösen zsúfoltak szoktak lenni. Ma ugyan kicsitt többet pihentem, de nemsokára mennem kell.:W

Tomi Remélem is, hogy menni fog!! :K De jó neked, hogy ennyit aludhatsz! ;)

mrgg MIndig csak szerénykedsz. :P

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#17999) LadyLorien válasza talmida (#17998) üzenetére


LadyLorien
tag

Hát... már kezdtem örülni, hogy végre egy munka nélkül eltöltött hétvégém lesz, erre puff, jöttek a hírek és a feladatok. Szóval most aktívan bevackolom magam az asztali gép elé, aztán színezem a plakát elemeket, meg összerakom az egészet, remélem holnapra már készen leszek olyan dél körülre...

Tényleg nem úgy értettem, hogy a netes barátok nem fontosak, csak egész nap itthon meg a gép előtt ülni unalmas. :B

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#18000) mrgg


mrgg
tag

Na nézzük...

Tomi: :R Szóval, milyen géppel csapatod, illetve hétköznap mikor kelsz, hogy ennyit aludtál? :P

talmida: Hát, még nem raktam le sokat az asztalra.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.