Hirdetés

2024. július 5., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#77) vargalex


vargalex
félisten

(rögzített hsz)

Sziasztok!

Az egyszerűbb kezelhetőség kedvéért készítettem egy google űrlapot, ahol az adatlapotok linkjének megadásával tudjátok igényelni a StreamShark repository elérését. Így Mr. Dini-t is tehermentesítenénk, illetve ti sem kapnátok meg esetleg több privát üzenetben is az elérést.
Kérlek a jövőben ezt az igénylési formát használjátok!

Köszönettel,

a MovieShark csapat

Alex

Hozzászólások

(#141) totya79


totya79
tag

Üdv.
Feldobtam Mr Dini-nek,esetleges bithumen oldal bekerülését,az itorrent,illetve a ncore mellé.Esetleg ebben tudna valaki segiteni?
Ha valaki tudna,akkor Mr Dini belepakolja.

[ Szerkesztve ]

(#142) seger válasza vargalex (#137) üzenetére


seger
addikt

App-ban nem látszik, ez volt a gond

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#143) Karesz84


Karesz84
friss újonc

Heló. Szeretnék kapni én is belépést 🙂

(#144) Soderes válasza totya79 (#141) üzenetére


Soderes
aktív tag
LOGOUT blog

Szerintem ilyen nagy privát torrent oldalalak nem fognak belemenni.
Ellenben lehet, hogy tudok olyan oldalt, ami belemegy.

(#145) Ikolum válasza Soderes (#144) üzenetére


Ikolum
csendes tag

Esetleg be kerülhetne?

ztracker
estone
Diablo
teracod

(#146) Soderes válasza Ikolum (#145) üzenetére


Soderes
aktív tag
LOGOUT blog

Diablo talán lehet, a többi felejtős.
Talán még a Insane és Huntorrent jöhet szóba.
Ők rugalmasabbak az ilyenre.

(#147) Mr Dini válasza neo81 (#126) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Valamikor bekerülhetnek... Szépen lassan. Egyelőre lelassultam a forrásokkal, mert szeretnék két egzotikusat hozzáadni, amihez kell szereznem egy szervert és ez folyamatban van.

#139

Ezt az up next és autoplayt kérte más is, de nagyon sok mindent kellene gyökeresen felrúgni, hogy ezek működjenek. Egyszer talán meg lesz oldva, ha sokan kérik, de nem tudom megmondani, mikor lesz rá kapacításom.

A betöltés lassú, igen, mert 3-4 helyről szed infókat az addon. Hamarosan ez meg lesz oldva, mert engem is zavar.

Debridet sajnos nem tudok tesztelni, mert nem rendelkezem előfizetéssel. Az jelenleg egyáltalán nem támogatott részemről.

#145

"Pokol" fiókom lenne, hogy megírjam, de captcha védett a login, azt nehezen oldod meg Kodi alól. Bár ha recaptcha2, akkor lehet manuális megoldással meg lehetne oldani a logint, vagy fizetős captcha solver szolgáltatással. estoneom is van talán, de sosem használtam, mert alig van seed és kb mag mirror az összes...

A többi oldalra megintcsak nincs loginom, szóval részemről nem lesz scraper. Itt is azt tudom mondani, hha valaki megcsinálja, szívesen beemelem.

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#148) totya79 válasza Soderes (#144) üzenetére


totya79
tag

Értem.Viszont ezért a jelenlegi legnagyobbb magyar bennevan ,szóval hátha esetleg más is :)

(#149) drumbox válasza Mr Dini (#147) üzenetére


drumbox
újonc

Szia köszönöm a gyors választ! Esetleg olyanra van lehetőség hogy a kategóriákban állítható legyen a kilstázandó adatlapok száma? Például a jelenlegi helyett, az opcióknál beállíthatónak 10, 25 vagy 50db? Ez szerintem jelentősen gyorsítana a betöltésen ha lejjebb lehetne venni például 25 adatlap/oldal listázásra.

(#150) janky1216


janky1216
csendes tag

Kedves Felhasználók!

Ha szeretnétek, hogy a Mr. Dini által készített StreamShark addon egy nagyon frappáns "ikon" képpel köszönjön vissza rátok, amikor megnyitjátok az addont, akkor kérlek benneteket, hogy szavazzatok az általam készitett képre! (Természetesen csak akkor, ha tetszik is nektek!)

Az enyém az Option 2!

https://strawpoll.com/XOgONMxoXn3

Előre is, nagyon köszönöm! :)) :R

(#151) totya79 válasza totya79 (#148) üzenetére


totya79
tag

Idöközben teljesen véletlenül belenéztem az elementum beállitásaiba,és lám-lám ott szerepel 3 magyar oldal iszóval használható :) Ettől függetlenül ha bekerülne egyszer a sharkba ,az mégjobb lenne :)

(#152) Soderes válasza Mr Dini (#147) üzenetére


Soderes
aktív tag
LOGOUT blog

Van olyan torrent oldal, ahol nincs captcha a loginnál. Nekem minden magyar torrent oldalra van hozzáférésem.
Ha lebeszélem az adott oldal Staff-jával, akkor megtudod oldani a technikai részét?

(#153) aldebaran


aldebaran
őstag

Azt vettem észre, hogy ha egy filmhez nem talál source-ot, akkor átugrik a következő filmre és ahhoz keres source-okat. Lehetne, hogy inkább csak kiírja, ha nincs source, hogy nincs source és ne ugorjon a következő filmre?

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#154) vargalex válasza aldebaran (#153) üzenetére


vargalex
félisten

Ezt hol tapasztaltad? A kiegészítő filmen belül vált automatikusan a következő forrásra, ha vlamelyik nem elérhető. Ha egy filmhez egyáltalán nincs forrás, akkor azt ki is írja:

És nem ugrik automatikusan a következő filmre.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#155) adriankoooo


adriankoooo
senior tag

Sziasztok,

Megadtam az nMag adataimat a beállításokban, de sehol nem látok nMag forrást, amikor kiválasztok egy filmet. Kell még valami hozzá? Illetve még egy kérdés, IMDB ratingot nem lehet a filmek neve mellé tenni?

(#156) aldebaran válasza vargalex (#154) üzenetére


aldebaran
őstag

Pl.: Filmek / Évszámok / 2009 / 2. oldal Játék a végsőkig. El akarom indítani, talál néhányat, de lejátszhatatlannak minősíti és a következő filmet kezdi keresni és annak a találatait adja vissza.

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#157) vargalex válasza aldebaran (#156) üzenetére


vargalex
félisten

Mivel a forrásokon is iterál a kiegészítő, ahogy írtam, elképzelhető, hogy a teljes kód így van megírva, nem néztem még. Bár, valóban elég fura. Sajna tesztelni nem tudtam, mert nekem rögtön az első forrás (Mozicsillag, OK - 720p) is elindul. Sőt, a másik Mozicsillag, illetve a Netmozi linkek közül az összes HQQ, Dood, Doods és a Dmdamedia Filemoon stream-ok is indulnak. Így nem megy a következő filmre.
Próbáltam keresni olyan filmet, aminél talál forrást, de egyik sem indul, de "sajna" nem találtam. Olyan viszont találtam, ahol az utolsó néhány forrás nem indul, de onnan indítva a lejátszást, elment az utolsó találatig (19 találat volt, a 17-es már nem indult, így azt indítottam) majd visszafelé lépkedett (esetemben a 16-ra, amit már sikeresen elindított).

Alex

(#158) aldebaran válasza vargalex (#157) üzenetére


aldebaran
őstag

Azt, amit írtam nem nézted ott, ahol írtam? Filmek / Évszámok / 2009 / 2. oldal Játék a végsőkig

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#159) vargalex válasza aldebaran (#158) üzenetére


vargalex
félisten

De, pontosan azt néztem, írtam is:
"Sajna tesztelni nem tudtam, mert nekem rögtön az első forrás (Mozicsillag, OK - 720p) is elindul. Sőt, a másik Mozicsillag, illetve a Netmozi linkek közül az összes HQQ, Dood, Doods és a Dmdamedia Filemoon stream-ok is indulnak. Így nem megy a következő filmre."

A találatok:

Első találat (Mozicsillag, OK.ru, 720p) lejátszása:

Netmozi HQQ (első találat NetMozi-ból) captcha:

Netmozi HQQ találat lejátszása:

[ Szerkesztve ]

Alex

(#160) aldebaran válasza vargalex (#159) üzenetére


aldebaran
őstag

Átmegyek hozzád megnézni :DDD
Omegán próbáltam, nem jött össze. Na, akkor mind1.

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.