Hirdetés

2024. július 7., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) icezozo


icezozo
addikt

Nekem a Razr 40 Ultra van. Biztos nem cserélem le erre!

http://qwankido.hu/

(#2) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Valaki magyarázza már el, hogy mi értelme volt a kamera körüli kijelzőnek pláne a széleknél és a sarokban.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#3) viragdani01 válasza zsolt501 (#2) üzenetére


viragdani01
HÁZIGAZDA

így nagyobb képátlót írhatnak a specifikációk közé :D

Kérlek, ha hibát látsz egy cikkben, ha bármilyen észrevételed van, írj PÜ-t, mert arról egyből kapok értesítést! Köszi!

(#4) Döglött Róka válasza zsolt501 (#2) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Menon nez ki sztem

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#5) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Asszonynak Flip5 telefonja van, azt is megnézik, amikor használja.

Az emberek 99,9%-a nem tudja megkülönböztetni a külső kijelzős félbehajtható telefonokat :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#6) janeszgol


janeszgol
félisten

A videóhang kivételével a kamera elsőosztályú! Nagyon jók a képek és a videónak is nagyon jó a képminősége.
A kijelző jó, a hardver teljesen jó választás. Jóféle!

(#7) [Anduriel]


[Anduriel]
aktív tag

Magyarországon jelenleg egy helyen kapható (alza.hu) a motorola.hu is ide mutat, viszont ott az ár nem 525, hanem 500e. Nem sok különbség, de valamivel azért "olcsóbb".

Aki esetleg szeretne ilyen telefont és van lehetősége ausztriába rendelni az szerintem sokkal jobban jár, mert ott az induló ár 1200 EUR, ami hírlevélre történő iratkozással 1080-ra csökken és jár hozzá ajándékba egy moto buds+. Ezen kívül kedvezményesen lehet kötni rá akár 3 éves balesetbiztosítást is (1 év ingyen jár most).

A külső kijelzőre hol lehet várhatóan majd venni üvegfóliát? Aliexpress?

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#8) Loik válasza [Anduriel] (#7) üzenetére


Loik
junior tag

7 USD eBay-en ingyenes szállítással.

(#9) Doki42


Doki42
őstag

Nekem tetszik, jó kis csiki-csuki teló.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#10) prolad


prolad
őstag

Szép darab 40 Ultránál még nem állt teljesen össze a dizájn, itt már igen, jót tett a külső kijelző növelése. 2x kamerát értelmetlennek tartom, egy jó ultrawide többet ér, vagy ha zoom akkor legyen 3x. Én a Fold vonalon mozgok, de ha nem így lenne, akkor ez lenne az egyik kiszemelt.

(#11) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Nekem erről a formáról mindig a Nintendo Gameboy Advance SP jut az eszembe. :) Nekem telefontként nem gyere be. Nem kéne.

(#12) tibaimp válasza viragdani01 (#3) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Az utolsó oldalon a specifikációknál, ez szerepel a táblázat tetején:
"Motorola Razr 40 Ultra" -- el van írva, ha jól gondolom!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#13) Plug Life


Plug Life
senior tag

Nevetségesek ezek a gyűrött képernyős telefonok félmilláért 😂

(#14) Donki Hóte válasza Plug Life (#13) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Az aktuális csúcs az mindig drága, várj pár hónapot és olcsóbb lesz. Fél évvel a megjelenés után vettünk az asszonynak Flip5 telefont, a bemutatáskori árának 60%-áért :K

A gyűrődés pedig az esetek 80%-ában nem is látszik, 15%-ban pedig látszik, de nem zavaró

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#15) vence


vence
tag

No, most már, hogy - állandó visszatérő - érdekelne,
hogy mire és hogyan lehet "programozni" az eSIM -et ??

Határozott javulás érezhető a tesztnél és értelmes típusok kerültek az összehasonlításba is.
De az már kevésbé érthető, hogy miért játékra kell tesztelni egy ilyen telót ??

És miért is lenne ez drágább, mint a hasonló áru Samu, show-me telók?

Egyébként sem sok értelme van az ajánlott árból kiindulni, mert az csak azért van, hogy lehessen miből engedményeket adni.
Mint ahogy már írták is itt >>
#7 [Anduriel]

Pár Euro-ból pedig megoldható az AT-cím és a forwarding.

és igen A FA sem mind1!

[ Szerkesztve ]

Edge 50 - 12 - 512 GB

(#16) helixP válasza Plug Life (#13) üzenetére


helixP
nagyúr

Csak az ugrál a gyűrődésen, aki nem használata.
Én már észre sem veszem. :)

(#17) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Mocskos jól néz ki az a külső kijelző :C

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 6 Classic, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#18) vilmose33


vilmose33
őstag

Köszönöm a tesztet.

A jövő most van

(#19) Zsolt,72 válasza vence (#15) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

„érdekelne,
hogy mire és hogyan lehet "programozni" az eSIM -et ??”

Semmire és sehogyan sem lehet „programozni” az eSIM-et. Nem ezért alkották meg ezt a szolgáltatást, hogy „programozható” legyen.

Egy dolgod akad vele: a kapott QR-kód segítségével hozzáadod az eSIM-et támogató eszközhöz és utána aktiválod.

Ez pontosan annak felel meg, mint amikor a fizikai kártyát ráteszed a SIM tálcára és elhelyezed a telefonban. Ott sem “programozol” semmit és sehogyan.

"Nem vagyunk tökéletesek. Tudjuk ezt. Te is tudod. És a telefonjaink sem tökéletesek." - Steve Jobs

(#20) Donki Hóte válasza Zsolt,72 (#19) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ha képes több eSIM kezelésére a telefonod, akkor azért annyiban többet tudnak az eSIM-ek a hagyományoshoz képest, hogy lehet váltogatni az éppen aktív eSIM-et fizikai cserebere nélkül.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#21) Zsolt,72 válasza Donki Hóte (#20) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Igen, magam is így használok három kártyát, melyekből egyszerre kettő lehet aktív. Roppant praktikus. :)

"Nem vagyunk tökéletesek. Tudjuk ezt. Te is tudod. És a telefonjaink sem tökéletesek." - Steve Jobs

(#22) Hallosz


Hallosz
senior tag

Pofás darab, tetszik. Próbálok rájönni arra, hogy ha a kijelző körömmel megkarcolható, akkor miért van a betonra rakva és ott fotózva :F

Mert lakni, muszáj.

(#23) Crafter32


Crafter32
őstag

Samsung híres a garanciális problémákról, nem nagyon bírja a nyitogatást. Miután a kijelző kuka lett ráfogják, hogy leejtetted a telefont.
Motorola mennyibe más? Ha egyáltalán más.... Itt mire lehet számítani hosszútávon, esetleg azért rövidebb a támogatási idő, mert tudják a telefon úgyis kuka lesz addigra?
Nem trollkodásból írom, tényleg érdekelne mi lehet a valós élettartam?

(#24) [Anduriel] válasza Crafter32 (#23) üzenetére


[Anduriel]
aktív tag

Pontosan ugyanezen a problémán mentem keresztül a Samsung szervíznél, a telefon patika állapotban volt, tokban, mégis arra fogták, hogy mechanikai sérülés van rajta.

A Motorolának úgy látom, hogy Angliában van motocare szolgáltatása, ha itthon is lenne az valószínűleg segítene az eladásokon, mert pont a tartósság a legnagyobb félelem szerintem ezzel a kategóriával.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#25) MikeWazowski


MikeWazowski
veterán

Jól néz ki, de azért a Fold szerintem még mindig "menőbb".... ;]

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#26) helixP válasza Crafter32 (#23) üzenetére


helixP
nagyúr

Aztán írsz egy levelet, hogy lécci, és nem csak a kijelzőt, hanem mindent cserélnek.
Nem mondom, hogy nem ezzel kéne kezdeni, de legalább erre képesek.

(#27) [Anduriel] válasza helixP (#26) üzenetére


[Anduriel]
aktív tag

Sajnos nálam egyáltalán nem így történt, írtam hivatalos levelet a Samsungnak és annyit írtak, hogy kivizsgálják, majd utána, hogy a szerviz véleménye alapján nem javítják. Azóta is itthon mutogatom néha a "mechanikailag sérült" telefonom az ismerőseimnek, hogy keressék meg rajta a sérülést.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#28) helixP válasza [Anduriel] (#27) üzenetére


helixP
nagyúr

És nem fenyegetted meg őket békéltető testülettel, stb.?
Sajnálom, eddig Te vagy az első, akinél a szerviz utáni vizsgálatot követő fellebbezést nem fogadták el.

[ Szerkesztve ]

(#29) Raysen623 válasza zsolt501 (#2) üzenetére


Raysen623
addikt

Teljesen vállalható design elem, amit jól is sikerült kivitelezni. Nekem tetszik. Persze ha kihagyták volna, akkor meg az lenne a baja más valakinek...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#30) [Anduriel] válasza helixP (#28) üzenetére


[Anduriel]
aktív tag

Nem, mert őszintén szólva úgy voltam vele, hogy ennyi energiát nem ér meg nekem.

Összeszámoltam, hogy az elmúlt 1,5 évben kb. 5M Ft értékű terméket vásároltam tőlük, a vállalkozásom egyik szolgáltatása is egy Samsung tabletre épül(t), de ezután nem vásárolok semmit tőlük.

Ezt leírtam, de gondolom nem ez a számukra kevés pénz fog nekik hiányozni, hisz tavaly is rekord bevételük volt. Mindenesetre kellemetlen tanulság.

Sajnos az a tapasztalatom, hogy itthon a "customer service" kritikán aluli, tisztelet a kivételnek.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#31) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Egész jók a képek és a kijelzők is nagyon jók, na meg továbbra is a legszebb flippes teló.
Jóféleee :K

Sony Xperia 1 Mark V Khaki Green - Oneplus 10T - Eladó.!

(#32) vence válasza Hallosz (#22) üzenetére


vence
tag

Abszolút jogos kérdés!

Sajnos ettől még érdekesebb anomáliák is adódnak B. minden tesztjében. :U

Szóval egy "programozható eSIM"
a legkisebb talány ...
Csak, aki nincs képben és ilyeneket olvas, de lehet az író sem. :D

És igen pl. illene minden hálózaton is tesztelni,
mivel nálunk nem olyan túl sok van.
Erre pl. kiváló lehetőség lenne az eSIM.
Egy kicsit kevesebb játék és talán bele is férne.

[ Szerkesztve ]

Edge 50 - 12 - 512 GB

(#33) Hallosz válasza vence (#32) üzenetére


Hallosz
senior tag

:K
Engem jobban érdekel a GSM térerő, wovifi, stabilitás, mint hány fpst tud a COD-ban

Mert lakni, muszáj.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.