Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Dicséretes, hogy még jön frissítés egy 2,5 éves játékhoz.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2) oriic válasza Dilikutya (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sokan játszanak még mindig a BO2-vel a mai napig amúgy.

Live-Die-Respawn

(#3) Sub-ZeRo válasza oriic (#2) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát ez egyszerűen csodálatos. Inkább egy jó kis dedikált szerverre fejlesszenek, meg valami jó kis csalók elleni védelemre és akkor talán leülnék a cod szériával játszani. Most is nyomom, néha, de 5 szerverből legalább 4-en valami csicska kis ruszki csalók cseszik el az ember játékát, amivel kicsit kikapcsolódna.
Nem egy új dlc-t kiadni a sorozat tagjaként.... :W Kész vicc ez a játék már...

Bocsi, az MW2-ről van most szó, de a BO1 is megvan és ott is katasztrófális ami megy. 12 perc alatt el is ment a kedvem a csalóktól...

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4) aAron_


aAron_
őstag

Egy World at Warnak talán lenne is értelme. :(((
Hihetetlen, hogy semmit nem mernek kockáztatni, sokadik rókabőrt húzzák le ugyan arról. Ő szemszögéből nézve sem értem már, ennyi modern cod közé be kéne férnie valami új projektnek.

What is your ikigai?

(#5) Gainka


Gainka
őstag

Nekem igy ez is felejtos.
Am orultem volna nem indul be a video magatol meg ragja a mobilnetemet. 😁

(#6) Dilikutya válasza oriic (#2) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az nem feltétlenül szokott a kiadóknak, fejlesztőknek szempont lenni még új korában sem. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#7) Dilikutya válasza Sub-ZeRo (#3) üzenetére


Dilikutya
félisten

Épp most játszottam végig újra az MW2-őt. A multijába még sose néztem bele, a single viszont elég ütős még ma is. Jó kis akciófilmes cselekmény és fordulatok, a Shephard árulása pedig az egyik legodabaszósabb rész, amit valaha videójátékban láttam - pedig ugyanitt kicsit korábban a repülőtéri mészárlás sem volt semmi, és nem kicsit merész.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8) wjbhbdux válasza Dilikutya (#7) üzenetére


wjbhbdux
veterán

spoiler bazzeg, valaki ki akarja várni hogy összegyűjjön 25 cod rész és egy délután alatt végignyomja

/s

(#9) aAron_ válasza Gainka (#5) üzenetére


aAron_
őstag

Nekem se gépen, se a mobilomon nem indult el magától. :F

What is your ikigai?

(#10) macilaci78 válasza wjbhbdux (#8) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ne aggódj, mire kijön a 25. rész, addigra nem lesz működő vas és OS, amin menne az 1. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#11) oriic válasza aAron_ (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ize, a World at War folytatasa a BO2.

Live-Die-Respawn

(#12) Sub-ZeRo válasza Dilikutya (#7) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Igen, az egyjáték mód jó lett rajta, főleg veterán szinten. A repűlőteres az viszont nagyon durva.
A multi sem lenne rossz, de az hogy sokan csalnak rajta és látszik is, az idegesítő.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#13) Dilikutya válasza Sub-ZeRo (#12) üzenetére


Dilikutya
félisten

4 COD is van a Steam fiókomon, de multiban még egyiket se próbáltam. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#14) Dilikutya válasza oriic (#11) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ezt nem vágom. A BO2 a BO sztoriját folytatja kb. 20 évvel később a 80-as évek közepén, majd újabb évtizedek múlva fejeződik be. Én nem látok kapcsolatot a World at War-ral, annak sztorija sincs, csak bedob a játék különböző harcterekre, úgy, mint az 1-2. rész esetében. De úgy igazán nem is nagyon hiányzik a sztori onnan.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15) Sub-ZeRo válasza Dilikutya (#13) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Az jó. :)

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#16) oriic válasza Dilikutya (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Rosszul mondtam. A Black Ops 1 a folytatas.

WaW-ban elesik Berlin, vege a haborunak. BO-ban meg van egy egy palya, ami atvezeti a sztorit. (Victor Reznov?)
[link]

(mobilrol vagyok lassitott nettel bocsi)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#17) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Függetlenül, hogy melyik történet hova csatlakozik, én annak sokkal jobban örülnék, ha jönne egy új WaW, akár az első részekből átemelt stílusban, hogy külön egy amcsi, orosz és brit kampány. Nem kell hozzá semmi komoly háttértörténet, a történelem adott eléggé, a lényeg, hogy élvezetes legyen.

Mellé ott a multi, az meg a WaW-ban sem volt rossz. Még nemrég is toltam kicsit, remekül lehet vele szórakozni, felüdülés a sok modern és jövőbeli hadviselés után.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#18) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Csiiizösz. Remélem ez már végre cold war lesz...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#19) PandaMonium


PandaMonium
őstag

Én annak örülnék a legjobban ha kicsit visszatérnének a gyökerekhez és valami CoD 2 szerűt adnának ki, csinos graffal, dedikált szerverekkel, killstreakek és egyéb baromságok nélkül. Ez az Advanced Warfare is egy nagyon elcs#szett valami lett, bár már meg sem lepődtem. :U

What I cannot create, I do not understand

(#20) Kirrr válasza PandaMonium (#19) üzenetére


Kirrr
aktív tag

És azt hogy adod el a konzolzsoké tízéves amerikai gyereknek? Azt se tudják mi az a világháború, csak lehívja a drónt meg a falonátlátó killstreaket aztán quickscope-ol tovább...

[ Szerkesztve ]

(#21) nanus válasza wjbhbdux (#8) üzenetére


nanus
senior tag

Nem rossz ötlet....kezdem is az elején COD ....és lőn csoda win 7/ 64 és hasít mint állat :DDD

(#22) laceszgamer válasza nanus (#21) üzenetére


laceszgamer
addikt

Pár hete toltam én is végig őket a WaW-ig. :D Mentem sorba de a legkevésbé a 4-et élveztem. Csak gondoltam arra is lassan ráfér, hogy nosztalgiaként végigtoljam ha már régebbi mint a WaW. :D

seta cg_fov "96.4183" (Changes FOV from default of 80.)
seta r_mode "-1" (Allows custom resolutions to work.)
seta r_customheight "720" (Enter your own "Y Axis" resolution.)
seta r_customwidth "1280" (Enter your own "X Axis" resolution.)
seta com_introplayed "1" (Skips the Activision and Infinity Ward intros. Otherwise, you'll hear sound only.)

Main mappában a config.cfg-ben kicsit ha szerkesztgetsz fel lehet tenni FHD-ra is. :D 1280 helyett 1920 a 720 helyett meg 1080.

[ Szerkesztve ]

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#23) Gainka válasza Kirrr (#20) üzenetére


Gainka
őstag

Akkor te nem cod2-tel ha ezt gondolod.

(#24) Dilikutya válasza Kirrr (#20) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kit érdekelnek a 10 évesek? Ott a (18) minden dobozon. Amúgy meg a konzolzsokéknak nem mindegy? Lehessen szaladgálni meg lőni, azt meg lehet hidegháborúban is. Semmivel se volt nagyobb és gyorsabb tűzerő a Modern Warfare-ben vagy Ghosts-ban, mint pl. a 60-as évek közepi Black Ops-ban.
Bár szerintem a drone-ok használata nem úgy van az Advanced Warfare-ben sem, hogy csak úgy bármikor, amikor a gyerek akarja.
De egy koreai vagy vietnami háborúnak én is örülnék, ezek ráadásul eléggé hanyagolt témák, és sok hangulatos küldetés, pálya lehetne egyjátékos módban és multiban is. Bár én még egy első világháborús játékot sem utasítanék el a legutóbbi COD-ok grafikájával és a World at War brutalitásával. Kevés olyan komoly játék van, ahol be merik vállalni, hogy a nagy kaliberű fegyver meg a robbanás leviszi a végtagokat. Bár komolytalan hentelős FPS nem is nagyon van, a Bulletstorm volt ilyen mókásan brutális legutóbb szerintem, és az már 4 éves, de előtte sem volt jellemző.

Amúgy még egy amerikai gyerek is megunhatja, ha minden évben ugyanaz a környezet fogadja, másrészt ez egy olyan márkanév lett, hogy akkor is megvennék, ha Stoneage Warfare lenne a címe, és kövekkel, bunkókkal és mamutagyarakkal hadakoznának benne... bár erre én is beneveznék. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#25) nanus válasza Dilikutya (#24) üzenetére


nanus
senior tag

Men of Walor............[link] :DD

(#26) Sub-ZeRo válasza nanus (#21) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hogyan? Nekem steamről letölti de nem indítja el...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#27) nanus válasza Sub-ZeRo (#26) üzenetére


nanus
senior tag

Nekem lemezes van- 1.3 , simán semmi varia nélkül megy. :U

(#28) Dilikutya válasza nanus (#25) üzenetére


Dilikutya
félisten

Emlékszem erre. A demóját párszor végigvittem anno, aztán úgy ítéltem meg, hogy nem szenvedem le DC-ről. :) Én valami mai színvonalú, élvezetes játéknak örülnék. Ez nem volt az 2004-ben sem. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#29) nanus válasza Dilikutya (#28) üzenetére


nanus
senior tag

De 2003-ban az volt :DDD Medal of honort ps1 -en játszottam haha most meg konzolon fps-t :O

[ Szerkesztve ]

(#30) BandiHUN válasza Dilikutya (#24) üzenetére


BandiHUN
veterán

Hát igen,most el lehetne mondani,hogy VÉGRE pl.az AW-ban nem a rohadt streakek dominálnak...
Nincs sok,de amit AI irányit,azt irtó könnyű kijátszani,amikor pedig saját verzióban viszed,akkoris célozni kell,és piszok könnyű azt látni,hogy az adott lobbiból nem látni SENKIT,mert be van védve.
Ennyiből jobb is pl.,mint a WaW,ahol azért egy artillery vagy a dogs,ugye darálta a népet...

De nagyon kéne megint egy régiesebb CoD.Én elvagyok most az exo-val,lehet duplát ugrani,adott perkkel lebegni rövid ideig,de mége olyan parkour az egész,mint a Titanfall...

De félek,megint elcseszik,katyvasz lesz,mint a ghosts a hülye kutyával,ami irtóra OP volt,mindenki azt tolta és kész,1 harapás,nem tehettél semmit,maximum MESSZIRŐL kilőhetted,ha láttad a másik kutyáját.Mellette irtózatosan semmitérő és semmitmondó klillstreakek.BÁR annyit nem tudtak megoldani,hogy lehetett pajzsos segédet behivni pisztollyal support streaknak...JA csak azt felejtették el,hogy HC-n öl egy golyó.Lehidaltam,amikor a behivott figyelemelterelő! pajzsos segéd betolt egy 10es killstreaket nekem pontfoglalás közben,néha-néha lőtt egyet,de valaki fűbeharapott tőle,és még elvitte a kör végi killcamet is :W
Félek az idei résztől,mert a Ghosts tényleg sz@r volt,unalmas,semmitmondó,nem volt miért küzdeniés fantáziátlan...az AW legalább újitott,ideális mapméret,jü sebzés,érdekes killstreakek,és egész jó fegyverbalansz.Na ebből semmi nem volt a Ghosts-ban...a kutya nem kiván megint egy ilyet,ráadásul ha már látott kor,akkor mit tesznek hozzá majd újat???A scifi fanok morognak,mert nem lesz exo és lézer,a ww fanok morognak,mert ez megint modern szar,akik meg cod4-esek,azok meg azt mondják,hogy ezt már láttuk 1000x.
Elcseszik.99%.Mert annyi rész van már,és anyira belement már a jövőbe is,hogy tényleg nincs más,mostmár vissza kellene nyúlni a régi dolgokhoz.A többi már vagy nem CoD hanem Halo vagy Titanfall,vagy unalomig lerágott csont.
Ráadásul ottvan,hogy elég kényes téma lett az oroszok,a terroristák,stb...talán ezért is lett ilyen scifisebb a dolog,mert a jövőbe lehet kitalált ellenfelet tenni.
De hogy oldják meg jelenkorral?Régen nem volt téma egy arab terrorista,vagy hasonló,de most már?
És erre jön,hogy nem lehet 18-as besorolás,mert árt az eladásnak?12-es langyos sz@rt kell prezentálni,a legvérmentesebben...
Véleményem szerint idén csak egy unalmas semmitmondó katyvasz lesz CoD néven,aminek sem a scifivel,sem a régi dolgokkal ellevők nem fognak örülni.Egyszerűen ellőttek mindent az utóbbi években.
Talán ezért lenne jó egy remake.Az is olyan,mint a régiek,de mégiscsak egy HD kivitel+több lehetőség,streak,fegyver,mert azért egy CoD2 elővétele grafikailag nem jelent maxon se nagy élményt.Még az 5 jó is volt,az egyik legszebb rész talán.
Sajnos ithon sokaknak kimaradt,mert a CoD4-el multizni is lehetett generált kulccsal,nem is az hozta a népszerűséget,hogy olyan jó volt az,csak ingyen volt,aztán jött a pofon,hogy a WaW-ot meg kell venni,fél évig nem volt tört szerver,és mivel win alatt futott,a linuxos teszkógazdaságos bérhosztocskák jó része is elvérzett/drágán adta,és nem volt,csak origi.Nekem emiatt ugrott szét a klán,mert a cod4-ből is a felének generált key-e volt,és hiába volt jó csapat,aztán a fele fizetősből 2 vette meg a 10rongyos WaW-t,és ÉN hiába béreltem egyedül egy szerót,nem volt kivel tolni,lett aztán HC,majd zombiszeró,aztán meguntam,csapat oda.Addigra cod4 alatt is megszünt a promod fejlesztése,rá is untam a direkt gagyi grafra,amit rámerőltetett+pár fegyverre és kiegre,tolni is akartam az újat...Ezért divat is lehúzni azt a részt. :C Mert qrvasokan free játszottak a 4-gyel.Emlékszem,középszinten már kértek a klánok fotót a megvett dobozos játékról,rajta a key-el,és leellenőrizték az embert :DDD Erről,és a cod4 jóságáról ennyit.
aztán meg úgyis mindegy volt,addigra ocsúdott a nép,hogy mostmár tejelés és Steam van.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#31) Gainka válasza Dilikutya (#24) üzenetére


Gainka
őstag

Elkepzelunk egy Battlefield 4-et 2.vh-nak. Te jo eg milyen hangulata lenne. Na mindegy marad a remenykedes hatha jovore... Nekem mar nyolc lenne hogy bf cod vagy medal. Csak jonne mar egy nem modern tunkerolda.

(#32) wjbhbdux válasza Gainka (#31) üzenetére


wjbhbdux
veterán

red orchestra 2, hello

/s

(#33) BandiHUN válasza Gainka (#31) üzenetére


BandiHUN
veterán

Na igen.Ott a pont,sok embernek nagyon kéne már.A MoH is vicc lett a végére,és vége is lett,a CoD4 fejlesztői-féle Titanfallnál még az AW is 100x jobb,pedig nekem fullos deluxe van abból is,egyszerűen nem maradt semmi,az Arma sorozat minden szempontból más,abb célközönsgé,gyengébb,nem nekünk szól...

Erre mondom,hogy én nagyon kiváncsi vagyok,egyszerűen MIT tudnának bevágni a threyarch-osok,ami érdekel.Na jó,ha lenne szeró és modtámogatás,mindegy is lenne,de hát az AW-ra is igérték a szerót,és neszeneked,modokról már nem is álmodok rég...
Armára mondjuk ezek megvannak,a DayZ is abból nőtte ki magát+sok mostani,pl. H1Z1...de akkoris,sose éreztem ingerenciát még emiatt se megvenni.

Egyébént is fura,hogy a 2.mappack még PC-n kint sincs,de az elsőre se találok játékot,azt még megvettem,de már új CoD-ról csacsognak....MINEK???
Erre jó,itt beszélgetni róla,fikázni ezt vagy azt a részt,és reménykedni,de ami kiderült,abból már vizionálok egy ócska mainstream részt,mert mivel is lehetne feldobni?Jövő ellőve,múlt nem lesz,kutya ellőve,scifi nem lesz,oroszok,japánok,terroristák lelőve,belenyúlni nem lehet,mert korábi részek voltak minden történetben,talán 1 hézag van,a cod4 és a 2.WW közötti időszak,de mivel ennyi fix,hogy nem lesz "régebbi",igy kiesik.Mire is várjunk? :DDD Űrlények,zombik ellőve,exo ellőve,tényleg ami lefedetlen,az a végképp Halo-s sci-fi az AW után,vagy a cod5-cod4 közötti időszak,de ez ugye nem lesz.Akkor mi lesz? :DDD Ami nem unalmas? Még az SP nem is izgat,de multiban mit lőnek el,és milyen helyszin maradhatott ki?

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#34) Dilikutya válasza BandiHUN (#30) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem igazán értem, miről beszélsz. :)
Én el se indítottam még egynek se a multiját, utoljára a CoD2-őt játszottam helyi hálón multiban. Engem csak a single érdekel, az eddig még mindig jó volt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#35) BandiHUN válasza Dilikutya (#34) üzenetére


BandiHUN
veterán

No ezért részvétem viszont,ha TE adsz ennyi pénzt egy pár órás single-ért...amit 2-3x ha végigtolsz,minden sarkot ismersz,mert csupa script.PERSZE csak ha meg is veszed,nem csak a virágbolt..ha meg csak letöltöd,no coment...de azt nehéz lenne elhinni.Legalábbis nekem nagyon sok pénz kellene,hogy legyen,hogy én az 5 órás kampányért fizessek 12+ ezret és kész.Mintha a sörből csak az üveg kéne. :DDD Legalábbis annyi játék nem jön,hogy ténylegesen ne multizzon az ember,ha szeret gémelni...sima single-ben azért nekem piszok sok pénz kéne,hogy heti 5-6 óra mellett mindig jusson valami single szinvonalas game...hetente kéne valami AAA cim,kéne vagy 200 rongy egy évre.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#36) Dilikutya válasza BandiHUN (#35) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem megjelenéskor veszek játékot, így nem olyan vészes az ár. Bőven van játékom a Steam-en és Originen is. Amikor pár éve elkezdtem játékot venni (a szemléletváltást amúgy épp a letöltősdi hozta el először zenénél, filmeknél, majd szoftvereknél is), egy halom régi kedvencet is megvettem, így mindig van mivel játszani. Még a Quake és a Doom is ott van a fiókomon. :)
Engem a multi nem érdekel, nem köt le, legfeljebb LAN-on a társaság miatt. Este hazaérve neten viszont nincs benne semmi élvezetes nekem. A Battlefield 3-nak se nyúltam hozzá a multijához, pedig azt játsszák még sokan.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#37) BandiHUN válasza Dilikutya (#36) üzenetére


BandiHUN
veterán

Pedig nem rossz dolog,én pl.pont most futottam bele egy magyar Advanced Warfare klánba,akik amúgy a top 1-2 helyeket hozzák az eventeken warban(ezt se sokan tudják,hogy a kevés magyar játékosból azért elég jól állnak a magyarok!),megkérdezték,nem-e csatlakoznék...30+ korosztály,objektivázás,jó fejek,és már piszokul elő kéne keritenem a headsetemet :DDD
De pl.a cod4 óta most csatlakoztam először klánhoz.
Jó el lehet játszogatni.
Én úgy vagyok vele,hogy nem ártok többet magamnak napi 1 óra játékkal,mint aki a Barátok köztre,stb.csinál el ennyit,és interaktiv.Pukkan a puska,minden nap más,és mindig van miért küzdeni.
Valahogy egy scriptelt CoD pálya nem fogott meg soha.Mindig megnézem a cinematic videót youtubeon,ahol felteszik a single-t a lövöldözős nélkül,csak a jelenetek összevégva,ahol történik is valami,ennyi elég is.
De multira képes vagyok 20 percre,1 körre is felmenni,ha csak annyi időm van,sőt mostanság NEM iszok kávét,hanem ágy mellett a gép,és meló előtt 1-2 kör multival melegitek be,felébredek,haladok is,a gyomrom sokkal jobb,és jobb a kedvem melózni menni :DDD
De a single-be csak akkor néztem,amikor a központi szerver miatt csak a single ment fél napig.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#38) scampolo84 válasza wjbhbdux (#8) üzenetére


scampolo84
aktív tag

Kész, kiégtem :C :C :C

(#39) aAron_ válasza wjbhbdux (#32) üzenetére


aAron_
őstag

Én is arra kaptam rá mostanában, Rising Storm kifejezetten jó. Ettől függetlenül jó lenne egy BF szerű is, brutális grafikával, járművekkel. :K

What is your ikigai?

(#40) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Hogy mi? Idén is lesz új CoD?! :Y

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41) Sub-ZeRo válasza Mister_X (#40) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Minden 2. hónapban jön majd 2016-tól... ;] :D

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#42) Mister_X válasza Sub-ZeRo (#41) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mi lesz így az ötéves tervvel? Pff, csomó megbízhatatlan sztahanov banda, pfej :((( Csak a Bethesda nyomja jól.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43) Gainka válasza Mister_X (#42) üzenetére


Gainka
őstag

Lehet lemaradtal, harom fejleszto csapat ad ki harom evente, felvaltva uj reszt. :)

(#44) Mister_X válasza Gainka (#43) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Igen, átaludtam az elmúlt 8 évet, it makes sense... oh wait.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45) Gainka válasza Mister_X (#44) üzenetére


Gainka
őstag

Milyen 8 ev? Na mindegy mar megbantam hogy irtam. Ha vissza irnal magyarul legyszives.

(#46) Mister_X válasza Gainka (#45) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Fogalmazok másképp: látom elsőre átment az irónia.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.