Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ABE

    őstag

    válasz ABE #7566 üzenetére

    Tehát akkor 2.2 UK Froyo nandroid tapasztalatok hirtelen, egyelőre mindenféle gyomlálás nélkül, gyári homescreent használva:

    - a nandroid alapból rootolt, működik a Clockwork
    - busybox felrakása után működik a Titanium Backup
    - működik a widescreen camera opció, képminőség változást nem észleltem egyelőre (viszont sajnos a nandroid backup miatt kell egy kamera fix a működéshez, amitől fényképezésnél zöldes lesz a vaku fénye)
    - továbbra is VGA a max videó felbontás
    - megjelent egy újabb billentyűzet MOBiDIV néven, egyelőre nem tudom, miben más :D (kicsit olyan a felület, mint a Swype-é, viszont nem tud olyat, mint a Swype (ujj húzogatással szóbevitel)
    - nincs magyar nyelv ebben a verzióban
    - van MotoBlur, de átugorható a regisztráció, és elég gyors és gördülékeny alapból a menü
    - nincs teleszemetelve haszontalan programokkal (legalábbis nem olyanokkal, amik a menüben megjelennek)
    - alapból van task manager, megjelent egy tasks (tennivalók) menüpont, Google Maps a legújabb gyárilag
    - a QuickOffice-os mellett van egy másik fájlkezelő is
    - nincs térerő probléma, mert ez európai ROM
    - alapból felismeri a hozzáférési pontokat
    - érintőgombok rezgése teljesen megszűnt, nem is állítható
    - itt is megvan a lehetőség, hogy abekapcsoló gombra legyen konfigurálva a hívás lerakása
    - back up my data opció: megjegyzi a Marketes telepített programokat és beállításokat, és automatikusan is visszaállítja akár
    - flash van alapból, videókat, reklámokat rendben viszi (videát, indavideót próbáltam)
    - a live wallpaper végre rendben működik, egy kicsit lassítja a telefont, de végre használhatónak tűnik
    - hívás utáni több másodperces várakozát egyelőre nem tapasztaltam
    - sajnos a gyári telefonkönyv (dialer) kicsit még mindig lassabb a kelleténél, döcögős a gyors scroll
    - Quadrant: sebességben talán kis előrelépés van a kínaihoz képest, alap 800MHz-en 1200-1300 közötti eredményeket dobott. A bolygós tesztnél viszont továbbra is van hiba.
    - Milestone Overclockot nem próbáltam (de amúgy működik a legutolsó verziója), a SetVsel továbbra sem úgy tűnik, hogy működne 2.2 alatt

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés