Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#307) ghiottone válasza Thomboy83 (#305) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Már 4 hónapja használom ezt a telót - teszt a logouton. Mi5s-t váltott és nagyon megvagyok elégedve vele - itt a 2 telót hosszabban összehasonlítottam.
Minőségre és megbízhatóságra nálam a Motorola magasan vezet. Az elmúlt öt és fél évben rengeteg készüléküket használtam, némelyikből többet is, illetve egyszerre 2 modellt is, addig ameddig nem volt dual simes Moto. (Atrix 2, G1, G1 GPE, X, Droid Mini, G2, X Play, G4 Plus, Lapdock, Zoom ME tablet) - nálam max 8 hónapig van egy teló, általában akkor szoktam eladni és újabbat venni. Elkalandoztam Samsung, Honor és Xiaomi felé is, de mindig visszatértem a márkához.

Nincs fagyás, nincs kényszerített leállás, nincs újraindulás, nincs hirtelen merülés (anno volt a faxebook okozta, de akkor az OP3-tól az Lg G4-ig mindenhol, globálisan 1-2 napig) a telefon megbízhatóan teszi a dolgát, úgy ahogy azt kitalálták. - ezért is szeretem a Moto telókat, mert nem hagytak még sose cserbe. 1 darab volt csak kijelzőhibás, de azt aliexpressről vettem (az utolsó volt, hogy nem biztos forrásból vásároltam) és a kínai eladóból ki is sajtoltam a kijelzőcsere árát, ha már hibásan adta el a terméket.

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.