Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-31 10:30:54

LOGOUT.hu

A warez minden formában tilos a topicban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20351) #90933760


#90933760
törölt tag

Szerintem egy esőt kapcsoljunk ki a szerón, mert kezd elég irritáló lenni a thunderstormok miatt lespawnoló valag csontló, amihez ha közel mész szétoszlik újabb 3-4 csontlovasra és meghibbant módon futkosnak körbekörbe.
Szórakozzon vele az aki kitalálta a combat update-et...

(#20352) #90933760


#90933760
törölt tag

Kéne majd nekem segítség a gödörbe, kiütöttem a forrásblokkokat és a fél biomnyi meginduló víz nem nagyon tetszett a szervernek és 10 restart után meguntam. :DDD
Szerencsére már vanilla is tud rá parancsot, ami tetszik azt csináljátok, törlés vagy földdel feltölteni a gödröt. Mondjuk a hatótávot nem tudom mennyit enged.

Ez volt az utolsó, hogy ilyen hulladékokkal gödröt ásattam, nem igaz nem tudják megoldani egyik quarrynél se a folyadék eltüntetést, pár apró tó szétfolyik millió blokkra és kiöl mindent.

(#20353) #56573440 válasza #90933760 (#20352) üzenetére


#56573440
törölt tag

Speciel a netherbeb nem hagyott nálam semmit. Mondjuk nem cleaning quarryval kell ramenni hanem simaval ha ilyet akarsz és másodjára vegigasatni tisztára.. én csak holnap vagyok gepkozelben.

[ Szerkesztve ]

(#20354) #90933760 válasza #56573440 (#20353) üzenetére


#90933760
törölt tag

Nem gond, ha nem lesz fent senki megpróbálok belepni, mert par restart után azért sikerul aztán elhuzok onnan. Majd akkor kiszedi a builder, az úgy is csak egy chunkot tolt, annyit meg bir. Estig vegez talan az is.
Épp ezért álltam neki kezzel eltuntetni a forrasokat amúgy. :DDD met ez a szar a folyovizet is blokként assa, ami amúgy ia visszafolyik... Azt hittem van annyira okos, hogy csak forrast szedi majd.

Apaty is azt javasolta amúgy, majd az lesz, előbb fold.

[ Szerkesztve ]

(#20355) #90933760 válasza #90933760 (#20354) üzenetére


#90933760
törölt tag

Oké, ment a builder egész éjjel szóval a folyós részt már ki is szedte, szóval nincs gond.
Elég érdekes, mert nekem eddig csak akkor ment, ha be voltam lépve, reggel ugyanannál a chunknál járt mindig, most viszont 400-zal odébb szóval dolgozott is.

Vagy lehet az enderládából nem pakolt ki valami és megtelt, mikor belépek akkor rögtön kiszedi, és nem is látom. Mert most meg nincs már ott blokk csak víz szóval tud menni végig. Hmmm. Enderládából drawer controllerbe csak én szedem szerintem amúgy is.

[ Szerkesztve ]

(#20356) Buster17


Buster17
addikt

Kicsit játszottam.

Befejeztem végre a mélyvasutam, szépítgettem ezt azt és még befejezem a félbehagyott dolgokat

(#20357) Amur válasza #90933760 (#20355) üzenetére


Amur
addikt

Nekem eddig is ment ha kiléptem mindig. Fullra rakott egy 64k winyót pár óra alatt.
Valószínüleg tényleg az lehetett a gond nálad hogy nem volt hová pakolnia..

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#20358) #90933760


#90933760
törölt tag

Immersive biodízel készítésnél a Fermenterbe és a Squeezerbe egy növény is elég, vagy kétfélét kell adagolni neki mindenképp?

Fermenterbe industrial hemp seedet gondoltam, Squeezerbe pedig wheatet. De ugye megy többféle növénnyel is, csak nem tudom a spotlight videókban azért van benne mindegyik növény, mert keverni kell vagy azért, mert csak így mutatja meg mivel mehet. Annyira nem erős az angolom, hogy a kötőszavakat is mindig jól értsem...

(#20359) #56573440 válasza #90933760 (#20358) üzenetére


#56573440
törölt tag

Fermenterben nem az etanol készül? Mert arra krumplit dinnyét meg ilyeneket lehetett. Ott van az ingame könyv, nézz rá az a tuti, de hempbol csak seed oilt tudsz csinálni szerintem.

(#20360) #90933760 válasza #56573440 (#20359) üzenetére


#90933760
törölt tag

Oh, megvan, persze a Wiki meg a videók is nagyrészt pre release alapján mennek és azóta változott.

Fermenter az dinnye, krumpli, cukornád, alma, de csak egyféle kell szerencsére és azonos a kinyerhető alkoholmennyiség is. Krumplit a legegyszerűbb megtermelni szerintem.
Squeezer pedig dinnyemag, tökmag, sima mag és industrial mag amivel megy. Az industrial 3x annyi olajat ad, de szerintem jobb búzát termelni inkább, az legalább dob értékeset is mellékesbe és 1:1-be keveri az egészet a Refinery úgy is, akkor felhalmozódna elég hamar az olaj.

Teszt jelleggel építem csak meg, nem tervezek hajtani róla semmit, bár lehet majd egy alap látvány ércfeldolgozó sort kiépítek mellé.
Fenomenális mod amúgy, nem is tudom eddig miért nem foglalkoztam vele, pedig ismertem már régebben is.

[ Szerkesztve ]

(#20361) #90933760


#90933760
törölt tag

Valami még mindig nem kerek a loadolással, mindenhol van loader, buildernél, GP farmnál, drawereknél, Bigreánál. És nem jó a buildernél lévő. Eddig is azért tudtam a gödröt kiásni, mert ott volt a ház mellett. Most elvittem messze a második gödörhöz és ha itt vagyok jön az áram és elmegy az anyag, dolgozik rendesen, ha visszamegyek a házhoz, akkor nem jön anyag és nem fogy a villany se. Ergo a builder nincs load alatt, a ház meg igen. De miért, ha egyszer ide van rakva mellé a loader és nem loadolja ezt a szart. Másnál meg működik rendesen...
Hiába kap csuma áramot, mert így is kb. 50 óra mire lefut és az még csak a földes, utána meg le is akarnám clearelni.
Úgyhogy le is állítom, annyi anyag lesz amennyi kijött az elsőből, majd egy normális pakk normális gépeivel ások nagy gödört legközelebb, mert ezekkel szenvedés játszani.

(#20362) #56573440 válasza #90933760 (#20361) üzenetére


#56573440
törölt tag

Ha bejössz majd megnézzük :D

(#20363) #56573440 válasza #56573440 (#20362) üzenetére


#56573440
törölt tag

Egyébként megnéztem a saját deep dark quarrymmal, a te tárolódra kötve, hibátlanul tolja folyamatosan a cuccot, úgyhogy valami a quarry környékén lesz nálad. Ahogy néztem felszedted már, mert nem találtam a környékeden :D

(#20364) #90933760 válasza #56573440 (#20363) üzenetére


#90933760
törölt tag

Fel, mert nincs kedvem szórakozni vele, van annyi anyag ami úgyse fogy el szóval nem fog korlátozni a játékban, csupán szerettem volna nagyobb lyukat, de elég lesz ekkora is, lehet benne kertipartit csapni így is. Az alját majd lenyomatom vele cobbléval. Meg amúgy egy nagyobb tároló se ártott volna mellé akkor, mert szén, vöröskő, vas, réz már voidba megy, a nagy drawerek is megteltek 106ezer érccel. Majd a következő pakkban remélhetőleg lesznek más gépek is.

Netherben meg endben fogom futtatni még, de ott már csak 128x128-at, nether végzett is pár óra alatt. Annyit ki lehet bírni, nem sok cucc jön így, de kvarc meg a draco dust a lényeges innen, az meg jött így is ezerrel. Glowot úgy is kézzel kell szedni mágnessel.

(#20365) #56573440 válasza #90933760 (#20364) üzenetére


#56573440
törölt tag

Amit láttam most nálad netherben és lehet gond: Chunk határon van a betápod egyik connectora. Az lehet az egyik probléma, mert mc verzió és mod függvényében ezek általában tudnak galibát okozni. Pl nálam enderio conduitek hülyülnek meg néha ott...

Glowra én swapping wandot használok, jobbklikk lenyom aztán cseréli villámgyorsan endstone-ra. Abból van 1.9 milla, úgyhogy nem aggódom túl :D

(#20366) ProEvoFan válasza #56573440 (#20335) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

és (#20336) Baltoafarkas
Köszi a véleményeket.Az osztott képernyős játszás miatt PS4re vettem meg.A lényeg teljesült; nagy a boldogság. :)

(#20367) #90933760 válasza #56573440 (#20365) üzenetére


#90933760
törölt tag

Akkor azért talált Amur vagy Apaty mondta, hogy endstone van netherben. Gondoltam, hogy te huncutkodtál, de azt a lebegő falu is Botanias cuccal csináltad ugye?

Konnektorról már nem egy semmi, dimensional transzszarral hajtom, aminek amúgy szintén van egy bugja, hogy időnként felugrik a fogyasztása a plafonra 40960 RF/t és megy el a semmibe a villany. Azért állt le régen mindig, mert annyira lezabálta, hogy nem indult újra, most viszont Bigrea tolja neki meg a lényegesebb hogy van akku amiből pótolni tudja 100000 RF/t mértékben.

Nem a chunkhatár a baja, mert netherben se fut ha eljövök onnan, pedig egy chunkon belül van az egész cucc.
Végül is még tudok vele ásni, de a lényeg, hogy a ház közelében kell lennie, ahol én is vagyok, hogy loadolva tartsam. Úgy sincs kedvem bástyát építeni, szerintem körben egy 50 széles árkoz fogok húzni.
Szép nem lesz, de ennek már úgy is mindegy, majd legközelebb máshogy csinálom.

[ Szerkesztve ]

(#20368) Cucuska2 válasza #56573440 (#20365) üzenetére


Cucuska2
őstag

Nekem is EnderIO item conduittel volt olyan, illetve van, hogyha az egyik fele unloadol, a másik nem, akkor nem fogja addig mindkét végét érzékelni, amíg valahol ki nem ütök egy csövet és vissza nem pakolom.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#20369) #56573440 válasza #90933760 (#20367) üzenetére


#56573440
törölt tag

Shard of Laputa tudja a lebegő szigeteket csinálni ;) A legnagyobb verzióval az xx-el ment fel :D

(#20370) #90933760


#90933760
törölt tag

Megborotváltam az end alját.

(#20371) #90933760


#90933760
törölt tag

Egy isten ez a mod. :DDD

Viszont olyan nyűgös is, vannak azért bajok vele. Végül csak sikerült életre bírni, de a kert nem elég nagy. Az rendben, hogy tick szinten a termelés és a fogyasztás stb. megegyezik, csak épp krumpliból mindig 2-3 között dob a játék, seedből viszont csak 1-2-t. Innen hamar ki is ütköztem vele, hogy az olaj elfogy, az etanol meg nem. Szóval mégiscsak az industrial hempet kell ültetni, ami 3x olajat ad. Csak az AA gép nem ültetni el. Holnap majd megnézem az EnderIO farmer mihez kezd vele.

Azt még nem néztem meg, hogy így mennyire lesz kiegyensúlyozott a termelés mert lehet a kerten is növelni kell. Ha az EnderIO farmer se ülteti el a hemp seedet akkor meg marad a búza, akkor pláne legalább duplázni kell a méretét a kerteknek. Akkor is kevesebb lesz az oil, mint az etanol, de ha több van termelve, mint amit a generátorok esznek, az nem gond idővel feltöltődik az egész setup úgy is.

Hátul a másik placcra ahova a vezetékek futnak megy majd az ércfeldolgozó része.

(#20372) Cucuska2 válasza #90933760 (#20371) üzenetére


Cucuska2
őstag

Nagyon baba ez az IE. :DDD

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#20373) #90933760 válasza #90933760 (#20371) üzenetére


#90933760
törölt tag

EnderIO farmer kezeli a hemp seedet úgyhogy az frankó. Viszont most jut eszembe a hempek se dobnak annyi magot, mint a krumpli, viszont a 3x olajkinyerés biztos ellensúlyozza. De azért rakok octadic capacitort is bele, akkor az alap kert ami 4 blokkos körbe, ez 7 blokkig ültet el, nagyjából dupláz is ezzel. Így már csak elég lesz két generátorhoz.
És ha rakok vizet körbe is, hogy ekkora területet nedvesen tartson fixen, akkor kapa se kell bele, végtelenségig mehet, kukac meg üvegház adja a csontliszthatást, az se kell bele így.

Tulajdonképp ha az embernek van kedve szarakodni és elég nagy egyenes placc is rendelkezésre áll, akkor végtelen gondozásmentes energiaforrássá válik ez is és 6 generátorral kiváltható egy Bigrea is.
Nem sokban különbözik a canola farmtól, csak ez inkább mid-endgame és több energiát ad. Redstone controll se kell neki, jelre lekapcsol, jel nélkül megy, de csak amíg fel nem gyűlik az áram benne, utána mindig csak egy megy visszatáplálni a setupot. És ha több áram kell, magától felkapcsol a többi is, nem mintha lényeges lenne, mert ha a kert túl van méretezve akkor kit érdekel ha maxon futnak végtelenül mennek.

A setup csak kettőt bír, szóval 3x kellene azt is, itt tuti nem állok át erre, van már minden sarkon valami gép ami energiát termel így is. De ha végeztem a tesztelgetésével az ércfeldolgozó részének is, lehet átköltözök máshova ahol Immersive-re építek mindent valami steampunk beütéssel. Mert nagyon nincs más mod amivel foglalkozni akarok már és a pakk ideje szerintem még a felénél se jár, szóval bőven van idő.

[ Szerkesztve ]

(#20374) havri1


havri1
félisten

Helló!

Lányom játszana a játékkal, de online.
Melyik verziót kell megvennem, hogy tudjon játszani másokkal? És hol?
Kicsit elvesztem a rengetegben..nem a story mode kell neki, hanem az alap, amiben építgethet stb.
:R

havri

(#20375) havri1


havri1
félisten

Most nézem, van w10 verzió is. Áruházból, olcsóbban.
Ez ugyanaz mint a sima? Ugyanazok a szerverek, világok stb?

havri

(#20376) Serricon válasza havri1 (#20375) üzenetére


Serricon
senior tag

Nem ugyanaz, a win10-es az butított változat, olyan mint a mobilos.
A sima PC-s verziót kell venni, azt lehet modolni, meg többmindent tud.

minecraft.net-en ott a nagy zöld gomb középen a PC verzióhoz.

(#20377) blackrulz:
Te te.. csak ne egészíts ki jó? Van nekem is csillagom.. :D

[ Szerkesztve ]

(#20377) #56573440 válasza havri1 (#20375) üzenetére


#56573440
törölt tag

Serrit kiegeszitenem azzal, hogy minecraft.net csak és kizárólag. A pc verzióhoz meg jár a win10es is ingyen. És persze csak a sima pc-s részemről is

A szekesztgetos mindened Tali :DD

[ Szerkesztve ]

(#20378) #56573440 válasza #90933760 (#20371) üzenetére


#56573440
törölt tag

Nekem egy bajom van vele, hogy nevetségesen kicsik a tartályok... Egy hordóban millioszam vodrozok ezek meg 512ig mennek. Az itemes verzió is kicsi szerintem, ekkora méretben tök jó lett volna egy komoly, ipari kapacitas, nem csak kinézet. De a modellek előtt le a kalappal az biztos:)

(#20379) Balion


Balion
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#20380) havri1


havri1
félisten

Intel HD 3000 GPU-n megy ez a játék?
Emlékeim szerint ment, de most nem akaródzik... :R

havri

(#20381) #56573440 válasza havri1 (#20380) üzenetére


#56573440
törölt tag

modok nélkül? El kéne ketyegjen. De proci és memória függvénye is sőt főleg azé. Mit csinál amikor nem csinálja ?:D

Nekem egy régi firepro kártyán is elmegy modokkal is, de proci és memória van alatta bőven :)

[ Szerkesztve ]

(#20382) havri1 válasza #56573440 (#20381) üzenetére


havri1
félisten

i5 2520M /4gb
Hibát dob, de nem taglalnám nagyon, jelenleg csak tesztelem, ha érted :)
:R

havri

(#20383) #56573440


#56573440
törölt tag

Megérkezett az új fiúzenekarunk a szerverre, Zhelor és Társai személyében ;]

A felgyülemlett feszkó levezetésére meg feldobtam egy Dust 2 mapot az égbe, lehet játszani ha akarunk:)

(#20384) #56573440 válasza havri1 (#20382) üzenetére


#56573440
törölt tag

Jó lenne tudni mi az a hiba :D

Java fent van ugye :D Azon vajpuhán kell fusson.

(#20385) havri1 válasza #56573440 (#20384) üzenetére


havri1
félisten

Nem jövök rá sajnos. Mennie kéne, de mégsem megy.
Mivel 64 bites a W10, így a 64 bites java-t tettem fel, de már lehet a 32 bitest is ráeresztettem, ugyanaz.
Másik hasonló gépen simán megy. Ott igaz van egy második vga is, így mégsem ugyanaz.
:/

[ Szerkesztve ]

havri

(#20386) Melorin


Melorin
addikt

Sziasztok!
Visszaolvastam a topikban és látom, hogy saját szerveretek van vagy mi. Ezen hogy tudnék játszani? Még csak most ismerkedek a játékkal, de jó lenne ha nem csak egyedül bolyonghatnék a pályákon :)

(#20387) föccer válasza Melorin (#20386) üzenetére


föccer
nagyúr

Privát serricon-nak, felvesz whitelist-re, megadja a címet. Van egy régi vanilla szerver, 1 főt leszámítva eléggé kihalt, régen voltunk ott is jópáran, vannak érdekes dolgok. Van moddolt szerver, ami néhány havonta változik, ott többen vannak. Ezek tipikusan tech orientált modpackok.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#20388) #56573440 válasza havri1 (#20385) üzenetére


#56573440
törölt tag

minecraft mappa/logs/ amikor összeesett dátum jó lenne :)

Megnyitod, kimásolod, pastebin.com, beilleszt, create paste, és a címsorban látod az egyedi azonosítóját, azt linkeld ide csak be kérlek :)

(#20389) #90933760


#90933760
törölt tag

Átépítettem a dízel generátoroknak a kertet, de sajnos így se elég nagy. Az olaj volt először kevés, emiatt nem is derült ki, hogy valójában az etanol is kevés lenne. Pedig az alap 9x9-es kertet amit az AA farmer művelt, lecseréltem 15x15-re amit az EnderIO farmer művel, az 2.8x növekedés és így is elfogy az etanol és csak egy generátor dolgozik. És kukac meg greenhouse is van, tehát még csak nem is alap növekedés. Vanilla szinten brutális méretű kert kellene ehhez, de még így is elég nagy kellene. Legalábbis a folyamatos üzemhez igen. Úgyhogy ezzel nem is vacakolok komolyabban, kipróbálni jó volt, de ezek a multiblokkos cuccai tényleg csak díszre valóak, nem munkára.
Az olaj nem fogyott el, az nem csak 2.8x kertnövekedésen esett át hanem a növénycsere miatt alapból 3x annyit ad, az akkor 8.4x termelés. Szóval a 8.4 és 2.8 között kéne valahol az etanolnak is lennie, kb. duplázni kellene azt a kertet még mindig.
Végül is canola farm se lenne kisebb, ha ugyanennyit megtermelne.

Ez meg az esőelállító gépem, EnderIO weather obelisk, az új verziós. the vat készíti a löttyöt, víz+krumpli+cukor lesz a hootch, hootch+vöröskő+blaze powder lesz a firewater, firewater+sunflower+glowstone dust lesz a liquid sunshine, amit az obeliskbe kell tölteni és egy vanillás tűzijáték rakéta lövi a levegőbe és eláll az eső.
Hátránya, hogy a kilövés nem automatizálható hiába raktam mellé érzékelőt, mindenképp playernek kell elindítania (végül is op lenne). Meg az, hogy szerintem van valami időzítés az eső variálásban attól függően hogyan áll el. Mert magától vagy alvástól elállítva napokig nem fog esni, de ezzel a géppel elállítva rövid időn belül újra elered megint, pár órája csináltam meg, de már 20x rányomtam azóta és mindig újra esni kezd, sokszor már aznap.

Ez meg dáböl tintahal.

[ Szerkesztve ]

(#20390) havri1 válasza #56573440 (#20388) üzenetére


havri1
félisten

Megoldódott!
Java downgrade volt a megoldás.

havri

(#20391) tariattila válasza havri1 (#20390) üzenetére


tariattila
veterán

nekem ha a java win10 en 'befrissíti' magát 64- ről 32 re akkor kb játszhatatlan lesz.. vissza kell manual frissítenem 64 bitre...

(#20392) apatyas válasza tariattila (#20391) üzenetére


apatyas
Korrektor

Már miért cserélné át a kettő között? Furán hangzik, ámde biztos úgy történt.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#20393) tariattila válasza apatyas (#20392) üzenetére


tariattila
veterán

64 bitest raktam rá manuálisan.... idővel felkínálta a java az ápdétet... rányomtam... frissült, ok...
csak azt vettem észre hogy az egész egy laghalmaz.. nézem az MC infopanelen, hogy 32 bit.... na ekkor kellett ismét manuálisan 64 re frissíteni.

nem tudom ez miért volt...

(#20394) #90933760 válasza tariattila (#20393) üzenetére


#90933760
törölt tag

Nem tudom miért, de a recommended az a 32 bites. Az Oracle oldaláról letöltve is a 32 bitest szedi le az installer, a 64 biteshez egy külön opcióban van az installer.

(#20395) #90933760


#90933760
törölt tag

Ha már logipipe nincs, az RFtools storage scanner ugyanúgy belelát a drawer controllerbe (meg minden ládába) és lényegében alap dolgokra használható. Innentől kezdve tele lehet hányni a padlást drawerekkel, mert egy helyről kezelhető az egész.
Persze AE2, meg AE1 klón mellett aligha van értelme ezzel nyomorogni nagyban.
De elég komoly storage cucc építhető erre is, még a Tinkers drying rackről is leszedi a szerszámokat pl, meg van vezeték nélküli cucca is. Van ME-hez hasonló rendszere is, bár jóval kisebb kapacitással, viszont oldalakkal bővíthető tovább is. Ami kicsit nehézkes nagyban, de én viszont ezt pont hiányoltam az MEből mindig is, hogy pl. érceket nem tudom a kajától külön rakni stb, itt lehet neki külön oldalt adni. Csak azért elég korlátoltan.

[ Szerkesztve ]

(#20396) #90933760


#90933760
törölt tag

Ha kell egy kis kavics, akkor tudok adni.

(#20397) zadir1


zadir1
tag

Sziasztok!

Most vettem meg a játékot a minecraft.neten.
Be szeretnék lépni multiplayerbe, de egy nagy épület végén tesztekre kell válaszolni, és a 3.-4 után általában elrontom és kezdhetem előről. Tudnátok segíteni, hogy fenn vannak e valahol a válaszok, mert így az életben nem tudok bejutni :)

[ Szerkesztve ]

(#20398) föccer válasza zadir1 (#20397) üzenetére


föccer
nagyúr

Itt valami zavar van az erőben...

Szóval a mincraft.net-en készítették egy premium usert. Szuper. Grat érte. A "multi" rész viszont csak és kizárólag a szervertől függ, amire belépsz. Saccra több tízezer szerver létezik. Vannak tört szerverek (ezek nem ellenőrzik az MC jogtiszta voltát és vannak fehér szerverek, amik ellenőrzik, hogy premium user vagy-e a minecraft.net en. Premium juserként mindkettőre be tudsz lépni.

Vannak idióta szerverek, ezek többségében nagyközönség számára megnyitottak, ahol a 6-8-10 éves korosztály rombol és nélkül és vannak privát szerverek, ahova csok külön jelszóval, vagy védett, nem publikus címeken lehet elérni, azért, hogy védjék a játékos közösséget. Vannak akik ilyen tesztekkel kívánják azt elérni, hogy a szerverer nyitott legyen, ugyan akkor csak egy idősebb, "normálisabb" korosztály legyen fent, akik nem rombolnak, lopnak, törnek-zúznak mindent a térképen.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#20399) zadir1 válasza föccer (#20398) üzenetére


zadir1
tag

Többjátékos mód ra rámegyek és csak egy szerver van ott: Team Extreme nevű.

(#20400) Cucuska2


Cucuska2
őstag

DW20 pakkba milyen endgame energiatermelést ismertek? A Draconic reaktor még nincsen benne, a termoelektromos generátorok építése nehézkes, és nem lehet az építést gépesíteni (legalábbis a kábelek lerakását kétlem), a reaktorok nem adnak eleget ahhoz, hogy mondjuk draconic cuccokat egyszerűen hajtsak meg vele (szerintem), így most jobb híján azon gondolkodom, hogy építek Draconicos energiatárolót, meg egy chunkot beborítok az EIO 160 rf-es napelemével. Valaki valami konstruktívabbat tud?

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.