Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#755) Shadowbull válasza GhanBuri Ghan (#750) üzenetére


Shadowbull
addikt

"Megnéztem pár autónak a futóműalkatrészeit a Rockautón (Mercedest is), minél tovább mégy vissza az időben, annál több alkatrészt kínál fel."

Szoval megnezted :) LOL....

"A nagy többség ma is pofonegyszerű futóművekkel jön ki"

Ja, csak nem azok amiket Tesla aron adnak.

"Megint olyasmit írtál, aminek az ellenkezőjéről másfél perc alatt meg tudtál volna győződni"

En ismerem az USA eladasi adatokat, meg azt is tudom, hogy az OSSZES BMW eladasai hogyan alakulnak, es mi van a hatterben. A 3as folyamatosan teret vesztett az X3/X4 kesobb pedig az X1/X2-vel szemben. 5os eladasok detto. Ezen kivul benne van az is, hogy par eve a BMW tudatosan visszavette az USA piacon a kedvezmenyek merteket, ami azt eredmenyezte hogy az ossz eladas csokkent, viszont az autokon keresett osszegek megnottek, a BMW jelenleg tobb penzt termel az USAban kevesebb auto eladasaval mint 5-6 eve. A cucs 2014-2015 tajekan volt, azota kisebb ingadozasokkal de csokkennek az ossz eladasok, es a sulypont a dragabb, nagyobb haszonkulccsal eladhato tipusok (foleg X-ek) iranyaba fordult.
Ennek az egvilagon semmi koze ahhoz hogy 2017 kozepetol lehet Model3at venni, a Tesla vasarlok eleve nem is a premiumok iranyabol jonnek hanem a kommersz iranybol. 80-90%-uk Toyotat, Hondat, Hyundait es olcsobb amcsi markakat vasarolt korabban, vagy hasznalt autoban ult.

"A Model S performance modellje az AMG, M, RS-eket célozta"

Lehet, csak azoktol egy darab vevot sem csabitott el. A Model S azok autoja, akik valojaban semmit sem tudnak az autokrol, nem is erdekli oket, es arra verik hogy lehet Witchert jatszani a kepernyon es van fingoparna. Az AMG/M/RS ugyfelek nem ilyenek, ok az autozast keresik, az elmenyt, es meglehetosen eros elkepzeleseik vannak arrol hogy mit akarnak, es nagy ivben leszarjak hogy balrol jobbra nyilik a menu vagy jobbrol balra.

"Egy, az ECU az az electronic control unit, nem az engine control unit."

ò tenyleg? LOL.

Hiaba vagod be kepkent, a tenyeken nem valtoztat. A Model Yban annyival kevesebb ECU van amennyivel primitivebb az egesz auto, amennyivel kevesebb elerheto extra van benne.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.