Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) ziegler válasza djculture (#950) üzenetére


ziegler
csendes tag

Jó'vanna, nincs pénzem még külön videókártyára xD

#949 Akkor mit csináljak? Ha 2x8, úgy jobb? :D

[ Szerkesztve ]

A kedvenc ph felhasználód

(#952) dannyl válasza ziegler (#951) üzenetére


dannyl
addikt

2x8 jobb, de felesleges annyi. 2x4-et kellett volna venni. Bár egy 8GB-os modul már nem olyan drága. Ha belefér, akkor vegyél egyet, de sok javulásra ne számíts.

(#953) djculture válasza ziegler (#951) üzenetére


djculture
félisten

De a ramra van mi?

(#954) Wiz Khalifa válasza djculture (#953) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Amúgy úgy nem értem... Erre, arra van zsé de a fődologra nincs. :DDD

Akkor ne játszon ha 15k-ja nincs VGA-ra.

Smoke some weed nigga!

(#955) ziegler válasza djculture (#953) üzenetére


ziegler
csendes tag

Nem írtam, hogy van 15k-m ramra.... Pls gyerekek csak azt írtam, h. nincs pénzem videokártyára, innen talán azt lehet kikövetkeztetni, hogy nincs ramra sem :N (most jelenleg).... Bocs, hogy kérdeztem :B

A kedvenc ph felhasználód

(#956) sixpak válasza Wiz Khalifa (#954) üzenetére


sixpak
nagyúr

15 ezerért milyen VGA-t kap....akkor inkább igp... :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#957) Wiz Khalifa válasza sixpak (#956) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

XFX 5850 Black Edition (vagy sima és ráteszi a Black Edition bios-t) esetleg 20-ért 5870.

Én XFX 5850 BE-vel toltam kezdetben a GTA V-t aztán 5870-el amíg az R9 280X meg nem lett. Ki lehet szépen jönni belőle. Pl 5870-el high/very high beállításokkal fHD-ba megoldható a fix 30fps. De 40-re is felmegy sokszor. És ha azt veszed akkor egy IGP-vel old már meg ezt főleg egy HD4600-al. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#958) BoogeyM@n válasza Wiz Khalifa (#957) üzenetére


BoogeyM@n
tag

hd4600 :DDD :K

(#959) Wiz Khalifa válasza BoogeyM@n (#958) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Hát most mi van? :DDD Ha egyszer ez van az i5-4460-ba akkor ez van. :) [link]

Smoke some weed nigga!

(#960) ziegler


ziegler
csendes tag

Lehet, hogy nagyon hülyének fogtok nézni, de komolyabb problémám nem volt még az i5 4460 igp-jével. Egész korrekt cucc.

A kedvenc ph felhasználód

(#961) Wiz Khalifa válasza ziegler (#960) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

GTA V alatt próbáltad? Mert nekem fHD-s monitoront 800x600-ba kellett állítani és úgy tolni mindent levéve. És úgy megvolt a 30fps fixen. De sokszor a 40-50fps is.

Amúgy most a Lowrider-es peccs óta szerintem ott is jobban fut. Mert pl én nálam + 15-25fps-t hozott a peccs.

Smoke some weed nigga!

(#962) ziegler válasza Wiz Khalifa (#961) üzenetére


ziegler
csendes tag

Ok, thx :))

A kedvenc ph felhasználód

(#963) burriebonz


burriebonz
tag

Lehet rohadt hülyét kérdezek de a mantle-t hogy kell belőni? Nekem mindig csak a dx verziókat dobja fel! Amúgy r7 260x/ win10

[ Szerkesztve ]

(#964) impalaman válasza burriebonz (#963) üzenetére


impalaman
aktív tag

Nincs Mantle támogatás a GTA V-ben, azért nem dobja fel.

(#965) burriebonz válasza impalaman (#964) üzenetére


burriebonz
tag

Hát valóban nem említik. Akkor én voltam hülye sorry! :))

Valamiért arra emlékeztem hogy van. Na mindegy több is veszett....

[ Szerkesztve ]

(#966) impalaman válasza burriebonz (#965) üzenetére


impalaman
aktív tag

Még régebben híresztelték, hogy lesz benne Mantle, sőt, tavaly olyat is olvastam valahol, hogy AMD Gaming Evolved cím lesz. Ebből egyik se jött össze végül. :)

(#967) Redneck


Redneck
veterán

Üdv!

Mit lehet csinálni azzal a jelenséggel hogy v-sync mellett néha fixen 30 fps-sel hajlandó menni? Hiába vettem lejjebb. Ment szépen 48 fix fps-sel majd következő indítás után megint 30, néha egy pillanatra 48. Ez mi?

Abból vettem lejjebb amit alapból beállított.
Így ment 48 fixen 1080p v-sync On:
Normal textúra, minden High, Post FX Very High, FXAA, Softer AO, Tessellation és ami felette van High

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#968) Wiz Khalifa válasza Redneck (#967) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Tessellation mehet Normal-ra.

Amúgy milyen a pontos konfigod amin tolod? Ez?

Gigabyte 970A-UD3, AMD Phenom II 965 TX3, 8GB HyperX 1600, Gigabyte GTX 750Ti Windforce, FSP HEXA 400, 320GB WD, Logitech G400

Egyébként nekem az adatlapomon olvasható konfiggal volt olyan hogy beállítottam mindent jó magasra de még fix 60fps megvolt. És ahogy kiértem a város határából (van egy rész ami "határsávnak" minősül na ott érvágás és egyből csak fix 30. :DDD Eléggé érdekes volt hogy mindig ahogy a város határából kiértem lement arra. Így lejjebb vettem egy két olyan pöcköt ami fölösleges mert nem hoz semmi pluszt kinézetbe.

Smoke some weed nigga!

(#969) Redneck válasza Wiz Khalifa (#968) üzenetére


Redneck
veterán

Ezen tolom, 1080p TV-n kontrollerrel. CPU 3,9Ghz, CPU NB 2,4Ghz, 750 Ti 1419 Mhz / 6400 Mhz. A 60-ról 30 nálam a játszhatatlan kategória. Ha fix 48 vagy 36 fps van akkor nekem okés single alatt.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#970) Wiz Khalifa válasza Redneck (#969) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nekem is játszhatatlan ha hirtelen 60-ról 30-ra esik. A Tessellation normal-ra raktad?

Smoke some weed nigga!

(#971) ziegler


ziegler
csendes tag

Na emberek, egy ismerősöm adott egy msi radeon 6450-et, mert jobb kártyára váltott. A kártya működik, passzív hűtésű. Ezzel már kihúzom. A konfigom feljebb le van írva, de itt is leírom: i5 4460, asrock h81m hds, 10 gb ddr3 ram (8+2), Thermaltake Hamburg 530w, és a hd 6450. Így már jobb lesz a játékélmény valamelyest? :))

A kedvenc ph felhasználód

(#972) #58450688


#58450688
törölt tag

AMD A8 7600 APU - GRAND THEFT AUTO 5 (GTA5) - Medium Settings "Rampage" Test Gameplay 2015
Tökéletesen fut fraps nélkül, egy sima közepes APU-n is :)

(#973) Pete55555


Pete55555
addikt

Hali
Próbálom keresni, de nem találok hirtelen konkrét infót.
Jól tudom, hogy 2 magos procival nem fut a játék?
Nincs is mód rá, hogy elinduljon ?

...Szeretem leracsniztatni...

(#974) Wiz Khalifa válasza Pete55555 (#973) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Tessék a saját videóm.

Smoke some weed nigga!

(#975) Pete55555 válasza Wiz Khalifa (#974) üzenetére


Pete55555
addikt

Köszi a vidit. Azt hittem ez az a game, ami csak 4 magon indul el, de akkor máshol olvastam.
A videóbol kiindulva egész tűrhetően fog futni az enyémen. Később majd úgyis i5 lesz benne.

Az a kézkrém azért odab*sz az asztalon ;]

...Szeretem leracsniztatni...

(#976) Wiz Khalifa válasza Pete55555 (#975) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Most na. :DDD

Sajna eredetileg nem úgy készült a vidi hogy feltegyük a TechTeszt-re de úgy voltam vele hogy sokaknak jól fog jönni azért. Látható hogy nem teljesen jól fut de tűrhető szerintem. Főleg hogy ha valaki nem akar sokat áldozni gépre csak a játék miatt.

Smoke some weed nigga!

(#977) #58450688 válasza Pete55555 (#975) üzenetére


#58450688
törölt tag

Elindul de néhol textúra hibás, nekem is van rá példám :)

(#978) Wiz Khalifa válasza #58450688 (#977) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nálam nem volt textúrahibás. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#979) #58450688 válasza Wiz Khalifa (#978) üzenetére


#58450688
törölt tag

Azért a te vasad komolyabb annál amin én próbáltam :)

(#980) Wiz Khalifa válasza #58450688 (#979) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én a Core 2 Duo-ra gondoltam. :)

Ott sem volt textúrahibás. :D

Smoke some weed nigga!

(#981) #58450688


#58450688
törölt tag

Hello.
Csináltam egy videó tesztet az új Radeon Crimson driverrel, a GTA 5 játékot használtam alapul. Telepítés előtt eltávolítottam az előző drivert (Catalyst Display Driver 15.7.1) A tesztgép egy AMD A8 7600 APU
masina volt (minden infó a videó alatt!) Nyertem is 2-4 fps-t az új szoftverel, de cserébe csinos grafikai hibák jelentkeztek. Filmezés/asztal használat közben ilyesmit nem tapasztaltam. Nézzétek meg a videót.
(Több helyre belinkeltem, ezért előre is elnézést, ha gond kérek egy illetékest, törölje a többi linket!)

(#982) BoogeyM@n válasza Pete55555 (#973) üzenetére


BoogeyM@n
tag

Én megtudtam oldani még anno sok fórumtárs bánatára hogy elégjól fusson egy E8400 3.6GHz-n Gtx560Ti-val.

itt a bizonyíték [link]

meg youtubon van még bőven

A trükk hogy szépen kikapcsolod az árnyékot ennyi nincs árnyék nincs mikroszaggatás+ nem árt ha a task menedzserben nem fut sok program a háttérben mert pl: egy virus írtó már leterheli a szálakat annyira hogy ez miatt fog szaggatni a proci már így is a kihajtás csúcsán jár pont ennyi kell és elfogy.

Ezért ajánlatos egy új win hozzá pl:nekem is sokat segített mert először úgy futottam neki hogy régi volt fent bár akkor még a driver is régi volt mert a vga-at visszavettem a felére MHz-et.

Nv kontroll panel se árt hozzá mert ott is lehet állítani pár plusz fps-ért
íme ilyenre:

(#983) Recipro


Recipro
tag

sziasztok a GTA 5 miért eszik normál beállitásokon 2148MB VRAMOT? ???

eddig nem használt ilyen beállitásoknál 1100MB nál többet.

(#984) Televan74 válasza Recipro (#983) üzenetére


Televan74
nagyúr

Megpróbálja mindig a legnagyobb mennyiséget betölteni a kártya memóriájába,és utána onnan dolgozni.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#985) Recipro válasza Televan74 (#984) üzenetére


Recipro
tag

oké de ez mint full NORMÁL semmi high ja és 800*600 felbontáson xDDDDDDDDDDDDDDDD

szóval valami nagyon szar

(#986) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Windows 8.1-re melyik nVidia drivert ajánljátok GTX 760 mellé?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#987) burriebonz válasza Recipro (#983) üzenetére


burriebonz
tag

Szerintem ott valami hw gáz lehet, nekem high-very high fhd beállítások mellet kb. 1980 MB max amit elér. Legalábbis Afterburner szerint.

(#988) Wiz Khalifa válasza burriebonz (#987) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Kisebb grafikán több VRam-ot eszik minden modern játék ami inkább fHD alá lett kitalálva vagy afölé.

Szal az hogy neki 2xxxMB VRam-ot eszik helytálló.

Smoke some weed nigga!

(#989) burriebonz válasza Wiz Khalifa (#988) üzenetére


burriebonz
tag

Na jó, de azt mondta hogy eddig 1100 körül volt.

(#990) burriebonz válasza Recipro (#985) üzenetére


burriebonz
tag

Nézd meg hogy máshol is csinálja-e, ha nem akkor driver frissítés esetleg de ennél jobbat nem tudok.

(#991) Wiz Khalifa válasza burriebonz (#989) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Szerintem akkor mikor 1100-at hajtott csak nagyobb volt a felbontás stb.. Csak most alami miatt átállítódott neki. Vagy nem tudom.

Úgy nem lehet neki segíteni hogy örjöngve és csapkodva leírja több topikba hogy eddig 1100-at használt most nem de más a felbontás meg a graff beállítás és hogy mitől lehet.

Írhatta volna előtte régen hogy volt beállítva a graff, most mit ír ki ha át akarja állítani stb...

Smoke some weed nigga!

(#992) burriebonz válasza Wiz Khalifa (#991) üzenetére


burriebonz
tag

Ja hogy úgy! :)

(#993) HESOYAM1111


HESOYAM1111
csendes tag

Mit jelent az ha vörösen jelöl a térképen az online részébe a játék és hogyan tudom visszarakni magam fehérbe ?

(#994) Wiz Khalifa válasza HESOYAM1111 (#993) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Sokat gyilkoltál és megnövekedett a mental szinted. :)

Az majd magától visszavált fehérre az idő múlásával. :)

Smoke some weed nigga!

(#995) xtremez


xtremez
aktív tag

Üdv!

A gép ASUS K501
core i5 5200u
4gb ram
gtx 950m
Win 10 64 bit

Ma lett új driver felrakva és továbbra se jó. Single ről nem tudok nyilatkozni, de lehet az is így viselkedik. Online mód: Jól megy a játék egy ideig ám mikor a városba érünk el kezd iszonyatosan akadozni. Ez mitől ? Próbáltam utánaolvasni, de konkrét megoldásra nem leltem. Felbontás 1366x768 beállítások medium környékén.

(#996) Wiz Khalifa válasza xtremez (#995) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

HDD van benne? És ha igen az 5400rpm-es? Mert én arra gondolok csak így elsőre hogy a merevlemez lassú ahoz hogy betöltse a dolgokat elég gyorsan és annyira lelassítja hogy szaggat.

Smoke some weed nigga!

(#997) Recipro


Recipro
tag

sziasztok ilyen konfiggal elfog menni a gta v Very Highon? 1920*1080

Proci:I5 3470 (1155)

RAM:2x4GB ddr3 1600 mhz corsair vengerance

Alaplap: Asrock Fatal1ty p67 professional

VGA: MSI Lighting BE 7970 3GB

TÁP: Corsair cx750M

(tápról esetleg ha valaki tud véleményt tapasztalatot az leirhatná :D )

(#998) Wiz Khalifa válasza Recipro (#997) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Hali!

A procid olyan erős mint az enyém, (i5-4460) talán nagyon picit gyengébb. A ramod olyan mint az enyém. :DDD MHz-t tekintve és nekem is 2x4GB van. A VGA lényegébe megint ugyan az. :DDD Mert nekem R9 280X-em van de tudásba ugyan ott van. Talán nagyon de nagyon picit gyengébb lehet. Észrevehetetlenül.

Én High-on tolom. Minden High-on van és így van 1920x1080-ban fix 60FPS-em. Szóval a Very High is elérhető ha nem akarsz fix 60FPS-el tolni. :)

A táp meg szerintem nem olyan rossz.

Smoke some weed nigga!

(#999) Recipro válasza Wiz Khalifa (#998) üzenetére


Recipro
tag

Lemásoltalak :D

(#1000) DPISTI00


DPISTI00
csendes tag

Sziasztok!
Április óta megvan a pc-s GTA 5, de 2-3 hete játékindítás után 5 perccel megszakad a játék mert kiírja, h a social club szerverrel a netkapcsolatom megszakadt és jelentkezzek be. Utána bejön a loading story mod töltőképernyő, de hosszú idő után sem történik semmi, kilépni meg nem lehet. Mi a gond?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.