Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Peat;) válasza Abu85 (#184) üzenetére


Peat;)
veterán

Szerintem 100 játékosból 99 mondaná azt hogy a gtav kellemesebb látványt ad mint a bf hardline vagy a sleeping dogs, az az egy azért nem mondaná mert még települ a gtav és ph!-t olvas közben. ;] :)

Időről időre előkerülnek olyan játékok amelyeknek nincs határtalan étvágya, jól skálázódnak és mégis jól néznek ki. Persze ha ugyanezen cím mindenen akadozna akkor megint azonnal jönne egy cikk, hogy hát igen, nem directx12-es, mantlés, vulkános.. Én azt látom hogy a directx 11-et sem használták ki a játékprogramozók sokszor mégis nagy az arcuk hogy csak az api vacak, persze, persze.

[ Szerkesztve ]

(#202) PuMbA válasza kohai (#191) üzenetére


PuMbA
titán

Mondjuk, ahogy Abu írta, a PS4-et nem használja ki teljesen a GTA5, vannak jobban kinéző játékok :)

(#203) Feri1977


Feri1977
senior tag

Na akkor mégegyszer: "1. Eleve nem izgat a gta 5, inkább need for speed új részt adtak volna ki tavaly, de azt mondták kihagynak egy évet és most lesz, erre most sincs idáig sehol hír róla, ha nem jelenik meg ez évben sem nfs új rész pc-re, rohadtul kileszek! .2. Egyik haverom kölcsön adta próbáljam ki a játékot, egy mezei fx 6300-al és egy gtx 650 TI-val, ment a játék full hd-ban, nincs miről beszélni."

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#204) Xaels válasza Feri1977 (#203) üzenetére


Xaels
félisten

2.-szorra is lesz@rjuk az NFS-t. Nincs annak ehhez semmi köze...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#205) Feri1977 válasza Xaels (#204) üzenetére


Feri1977
senior tag

Ok, de a mondandóm másik fele a témához illik!

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#206) Abu85 válasza Peat;) (#201) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A Battlefield Hardline egyjátékos módja azért durván köröket ver a GTA5-re. Abban már van alapvető PBS futószalag, az AO-ja korrekt, van SSS (GTA5-ben nincs), illetve nagyon látszik, hogy a motort el lehet ereszteni a pontfényforrásokkal, hiszen 3000-et is hatékonyan kezel. A R.A.G.E. maximum 100-at kezel le jó sebességgel, és ez azért rengeteg helyen meglátszik. Az is látszik, hogy a Battlefield Hardline jelenetenként nyolc shadow cast fényforrást használhat, míg a GTA5 csupán kettőt. De nem akarom ekézni a Hardline-nal a GTA5-öt. Nem egy kategória a kettő.
A Sleeping Dogs Definitive Edition jobb összehasonlítás, mert kb. ugyanaz a stílus, és az ellen is kevés. De ezen nem kell fennakadni, mert 7 éves alapokra nem lehet csodát építeni. Legalább fut.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#207) gtamate2 válasza Whysperer (#200) üzenetére


gtamate2
veterán

Eaz fx amúgy sem volt soha best buy, de legalább 4 modulos azon meg ugye elszaladgál már a játék. De 2 magon még mindig kínszenvedés ezzel játszani.

*Sn0w

(#208) sixpak válasza Abu85 (#206) üzenetére


sixpak
nagyúr

Mégis valahogy jobbnak tűnik a GTA5. Persze senki (én sem) tudom megmondani, hogy miért van ez így.
De egy biztos, ha az ember megfelelő hardverrel játék közben nyom egy cinematic camera módot, akkor az valami lehengerlően néz ki....főleg ahhoz képest, hogy 7 éves motorról van szó.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#209) Peat;) válasza Abu85 (#206) üzenetére


Peat;)
veterán

Mások is úgy érzik ahogy én, még azt is elfogadom hogy mi vagyunk a kisebbség, de akkor meghatározó kisebbség...hiába írod le a fényforrásokat, meg szép kifejezéseket. Nekem ez tetszik jobban. Crysis 3 is nagyon tetszett (vagy utódja ryse csak az nem volt annyira jól optimalizált pc-n) ott és akkoriban lehet egyet értettél volna mert gondolom abban volt egy két számodra is finom dolog, szembetűnő hogy te mennyivel más szemszögből nézed a játékokat. Gta5 tetszik nekem és tetszik nagyon sokaknak, a sleeping dogsot meg nem is tudom hová tenni hogy neked az a jobb....nem watch dogs-al kevered?

(#210) #67688960 válasza ReSeTer (#2) üzenetére


#67688960
törölt tag

a játék(ami egyébként nem gyerek játék) 265 millió dollárból készült
szóval ez nem egy játék a sok közül

:D hopp nem kicsit ugrottam hátra a hszekben, nem figyeltem, :D na mindegy

[ Szerkesztve ]

(#211) Abu85


Abu85
HÁZIGAZDA

Ha elkezditek objektíven végignézni a játékokban az egyes technikákat, és azok eredményeit, akkor ugyanez fog kijönni nektek is. Erre én kidolgoztam egy saját pontrendszert is, hogy ha tényleg ráállunk a játékok ilyen módú elemzésére, akkor ezeket ne szubjektíven ítéljük meg, mert abból nagy kavarás lesz. Persze a pontozás szigorú, de igazságos és elfogulatlan, míg a szubjektív véleményről ezt nem lehet elmondani, bármennyire próbáljuk azzá tenni.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#212) #67688960 válasza sten1990 (#160) üzenetére


#67688960
törölt tag

(#213) orion1025


orion1025
őstag

A cikk kérdésére a válasz: konzolt rakj alá ;]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#214) #67688960 válasza orion1025 (#213) üzenetére


#67688960
törölt tag

a hárombetűs konfigomon nem akadozik ;]

(#215) Borzoló


Borzoló
senior tag

Koszi a tesztet! Fenyivekre vagyok a jatek futtatasahoz mind hardwer, mind forint ugyileg. :D

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#216) Doner


Doner
aktív tag

Futtatja valaki a játékot 512Mb-os karival? (hd 4830)
Proci: Phenom x4 9500
Ram: 4gb ddr2 800

Am kicsit szomorú vagyok hogy legalább az a kártya miért nincs a tesztben ami a minimum gépigényhez van írva (9800gt)

[ Szerkesztve ]

Ha tudnád hogy a gyertya fénye láng, már rég készen lenne az étel.

(#217) lowzor válasza Abu85 (#206) üzenetére


lowzor
veterán

Ennek ellenére mégis a GTA-t tartja szebbnek mindenki.
Én kifejezetten behánytam a BF Hardline grafikájától egy 1,5 éves BF4 után.
Ezért is hangzik a cikkben viccesen a Hardline fényezése a GTA 5-el szemben :(

(#218) gbors válasza Abu85 (#211) üzenetére


gbors
nagyúr

... és ez egészen addig jó is, amíg arról beszéltek, hogy technológiailag milyen a játék. A szépségéről a benne használt effektek minősége nagy vonalkban semmit nem mond el.

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#219) BoogeyM@n válasza gtamate2 (#207) üzenetére


BoogeyM@n
tag

"De 2 magon még mindig kínszenvedés ezzel játszani."

Cáfolom ne túlozzál és ne hazudjál nincs is olyan géped honnan veszed?

(#220) nemlehet válasza lowzor (#217) üzenetére


nemlehet
őstag

Abu pusztán technológiai szempontból írja, hogy szebb a BF:HL. De a grafika nem csak ebből áll, nem csak poligon meg textúra. Az ori and the blind forest is gyönyörű pedig technológiailag semmi. Van design, pályatervezés, ergonómia, tudatos pályaépítés az amitől egy játék szép lesz.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#221) lowzor válasza nemlehet (#220) üzenetére


lowzor
veterán

Igen, ezt eddig is tudtam.
Csak a felhasználót hol érdekli, hogy technológiailag milyen, ha szemre mégis egy vacakot lát? (Hardline)

(#222) Whysperer válasza BoogeyM@n (#219) üzenetére


Whysperer
addikt

Amég itt cáfolgatnak fórumon a párom Öcse vígan GTA-zik 2 magossal meg egy 7790-es 2 Gb-os vga-val meg 4 gb ddr2-vel full hd normal/high-on,de tudjuk xar! 8)

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#223) Abu85 válasza gbors (#218) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ezért vezettem be a pontozást. Van egy rakás effekt, amit nézek, és ha az nincs meg, akkor arra nincs pont. Aztán az effekt, megvilágítás, stb. minőségétől a program kaphat 1-5 pontot. Mint a suliban. A pontok összeadódnak és lesz egy végeredmény. Mondtam, hogy szigorú ez a rendszer, de igazságos.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#224) proci985 válasza gbors (#218) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

jo, de a szepseget eleg nehez definialni, foleg ugy hogy valid es reliable legyen az eredmeny. ez a kriteriumrendszer a celre alkalmas, viszont ettol meg a szepseg szubjektiv marad (ld platon).

btw egyebkent a vicc az, hogy a szep most es a szep par ev mulva is erdekes kerdes. pl ott van a Deus Ex: Invisible War, grafika szempontjabol amennyire ronda volt megjeleneskor, annyira jol oregedett.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#225) #31600896


#31600896
törölt tag

Nekem egy húzott 7870-nel egy i3 4330 társaságában szépen fut 30-55 FPS között FHD-ban high/very high grafikán.

(#226) X-Master


X-Master
tag

Ez a 2 magon játszható-e kérdés elég érdekes. Haverom jött, azt mondta, nem rossz az, ő így is végigvinné. Én meg mondom, baromi zavaró, hiába megy 30-40 FPS-t is, de ha túl sok objektum van meg emberek , állatok, mindig akad egy kicsit, aztán megy folyamatosan pár másodpercig, és így tovább.

A YouTube-on nézegettem videókat, amikor kétmagoson viszik, mindegyiknél ugyanez van, de nemcsak GTA-nál, Far Cry 4-nél is a 2 magos patchesl.

Míg i5-ön, Core 2 Quadon, de még i3-on is ezek a problémák nem jönnek elő.

Athlon X2-n pl. nagyon jól kivehető amiről beszélek, pedig R9 280X van alatta:

[link]

Míg az én kártyámmal (GTX650) is abszolút játszható és folyamatos, elég csak egy Q9300 alá:

[link]

Akkor ez nem procilimit szerintetek?

És akkor itt van még ez is; szegény E8400-at (nekem is ilyen van még) felhúzhatják 4 GHz-re is, akkor is csak ritkul, de nem szűnik meg a zavaró mikroszaggatás:
[link]

(#227) BoogeyM@n válasza X-Master (#226) üzenetére


BoogeyM@n
tag

Most készítsek neked egy videót hogy nincs ilyen?
Ezt akkor játszotta el velem is mikor nem raktam fel a drivereket szóval ez driver hiba :DD

(#228) BoogeyM@n válasza BoogeyM@n (#227) üzenetére


BoogeyM@n
tag

Link1-re írtam

A többinél meg nem játszhatatlan láthatod.
Viszont az utolsó linknél jobban fut nálam de én nem is 650-el tolom szerencsére mert elég gyenge kártya ahogy látszik is :DDD

(Amúgy te egy gtx660 karival jobban jártál volna 590-nél is kicsit jobban sikerült pedig csak egy középkategóriás kártya a másik meg egy felső kategóriásnak készült)

[ Szerkesztve ]

(#229) gbors válasza proci985 (#224) üzenetére


gbors
nagyúr

Nem nehéz, nem lehet :) A grafika megítélése erősen szubjektív - ideális esetben a mindenféle effektek arra lennének valók, hogy a szépérzetet vagy az immerziót javítsák. Ettől mondjuk kicsit elkanyarodtunk a DX11 megjelenése óta - de azért szerencsére vannak még szép játékok.

(#223) Abu85: végső soron, ebből ki fog esni, hogy egy játék mennyit hasznosít a felzabált VGA-kapacitásból :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#230) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Köszönöm szépen ezt a remek tesztet!
Még több ilyent:) Tetszik hogy egy játékot ennyire "szétboncoltok".Ha sikerülne több VGAval tesztelni, akkor az még jobb lenne. :R

(#231) Silenzio válasza Cobra652 (#47) üzenetére


Silenzio
addikt

Én is ezt tapasztalom. 2-3 másik tesztet néztem, gtx 960 2gb ultrán 40 fps körül ment, very highon alulról súrolta a 60-at 1080p-ben. Itt valami gubanc van. De semmi pánik, mert a konfig adott, ha végre kipróbálhatom, lehull a lepel. (i7 3770 gtx 960)

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#232) #67688960


#67688960
törölt tag

PS4 vs Xbox One Frame-Rate Stress Tests [link] [link]

(#233) Cickánykoma


Cickánykoma
tag

i5-2500K
16 GB RAM
120 GB SSD
Sapphire HD6670 512MB

800x600-ban minden mediumon és úgy megy mint az álom ;]

Ha szürke UFO-barátunk és zombiYoda majd azt állítja, hogy csipőből hazudok és ferdítek, akkor járjon utána :))

[ Szerkesztve ]

Madžari......Dober dan, passport kontrol !!! :D:D:D

(#234) Smiley


Smiley
őstag

A Q6600+8800GTX+8GB combo alatt 1280x800-ban nekem durvan olyan 35-60 fps kozott megy a jatek. Igazabol minden normal beallitason van. Az elejen hisztizik kicsit, hogy nincs eleg video memory. Nem tunik csunyabbnak mint a sima xbox-on.
Mindig keresem az okot amiert megerne le kene cserelni ezt gepet, de ugy nez ki, ez meg odebb van.

[ Módosította: Oliverda ]

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#235) #31600896 válasza Cickánykoma (#233) üzenetére


#31600896
törölt tag

800x600?? :Y Te jó ég! Legalább szép volt a grafika így is? :B

(#236) gtamate2 válasza BoogeyM@n (#219) üzenetére


gtamate2
veterán

A tesztek igazolják, de a YouTubeon is vannak gameplayek ahogy g2020-al játszanak. Ha szerinted az hogy ha a gépnek dolgoznia is kell (több ember, nagyobb forgalom) akkor szépen beesik 5-8 fps-re az nem zavaró akkor játsz vele. Ha 60-ról leesik a játék néha 30-40 fps környékére még az is könnyen észrevehető és zavaró is ha valaki a magas fps-hez szokott. Ha neked elég a 30 fps átlag és nem zavar hogy néha 10 alá esik akkor jó játékot.

*Sn0w

(#237) razorka777


razorka777
veterán

Üdv.
A következő a konfigom:
Asus H61M-K,
Intel Celeron G1630 @ 2.80GHz,
Samsung 840 EVO 120 GB,
2 GB Kingmax DDR3 1600 Mhz,
Nvidia GT210

Egy GTS250, vagy egy GTX260, vagy bármelyik olcsóbb "gamer" nvidiás kártyával, plusz 2 giga rammal már lenne esélyem játszani a játékkal?

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#238) nemlehet


nemlehet
őstag

De amúgy tök jó, hogy mindenki fikázódik, hogy jajj ultrán beesik 60 FPS alá mekkora fos, de közben konzolon szarabb beállítások mellett fut max 30 FPS-el és azt se tudja tartani...Tudom, hogy glorious PC master race, de ez olyan mintha egy futóversenyen valakinek a bíróval a hátán kéne futni és ha nem nyer legalább 20 méterrel akkor mindenki szidja, hogy mit keres itt.. Tényleg vicc, hogy itt a legtöbb commentelőnek a 40-50 FPS "játszhatatlanul laggol" konzolon meg ennél többet csak karácsonykor meg ünnepnapokon látsz.

[ Szerkesztve ]

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#239) Moleman


Moleman
addikt

Update a gyenge laptoposoknak: a múltkori diavetítés után újra felraktam, nem nyugodtam bele. Most nem tudom miért, de stabil 35-36 fps-em van a benchmarkban, tökéletesen játszható, városon kívül is.
i5-2430, GT540M 1GB, 4 giga ram.
1366×768, minden normal, FXAA on, shadows soft.

(#240) BoogeyM@n válasza gtamate2 (#236) üzenetére


BoogeyM@n
tag

Csináltam egy videót* lásd annyira nem gáz mint ahogy szeretnék itt páran meg+ milyen 30fps?
Benchmark átlagja is jobb. Figyelj nem tudom de nálam nem olyan vészes valszeg én nem 128bit-es VGA-val(GTX750ti)
akarom szenvedtetni meg amit lehet feltuningoltam a gépen így meg szépen játszható lett.

*(Kamerán át a kézben nem volt könnyű vezetni)
Majd még föly.köv (mod készítővel kiszedem a shadow-ot)
https://www.youtube.com/watch?v=BN9iOs6eNX0[link]

Frames Per Second (Higher is better) Min, Max, Avg
Pass 0, 25.521452, 95.801247, 60.148483
Pass 1, 18.914814, 145.281403, 74.726532
Pass 2, 27.494972, 73.209435, 42.375706
Pass 3, 30.389656, 112.863464, 55.926414
Pass 4, 27.880018, 111.655548, 52.558254
Pass 5, 26.468294, 75.963310, 47.418831
Pass 6, 15.363952, 126.750656, 45.675602

http://www.megafileupload.com/Z3x/Benchmark-15-04-19-00-31-33.txt[link]

[ Szerkesztve ]

(#241) BoogeyM@n válasza Moleman (#239) üzenetére


BoogeyM@n
tag

"diavetítés után"

Diavetités után és se adtam fel mert gondoltam valami nem stimmel ennyire csak valami hiba miatt lehet
és be is jött addig nem nyugodtam még meg nem fixáltam nálam a driverek miatt csinálta.

(#242) gtamate2 válasza BoogeyM@n (#240) üzenetére


gtamate2
veterán

Az hogy 128 bites nem jelent semmit. Kb ugyan olyan erős mint a te vga-d, a videód megnem sokat bizonyít, este mindenkinek több fps-e van, az autópályán pedig szintén. Nappal menj be a városba. Amúgy a videón is volt egy akadás már, kíváncsi vagyok milyen lesz. Btw. A felbontás milyen volt? A motion blur elég keményen fel volt tolva ha jól látom, eléggé mosottas volt a kép.

*Sn0w

(#243) proci985 válasza gbors (#229) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ja viszont immerzional ott az uncanny valley. plusz pl VR tekintetben novemberben olvastam egy 1995os cikket ami arrol irt, hogy 5 eve akkor mi volt nehez, mi volt megoldott.... es 20 evvel kesobb reflektalni ra erdekes volt. pl az osszes VR szemuvegnel par problema azota is elojon.

persze kutatassal se mindig ertek egyet, lattam olyan cikket ami pl a multidisplay setupokat nem tekinti eleg immerzivnek (nem zarja ki a kulvilagot), ezzel az itthoni tapasztalataim alapjan nem ertettem egyet:). plusz alapvetoen az enyem szoftverfejlesztesre / kikapcsolodni lett osszerakva.

DX11nek annyi elonye van, hogy kevesbe threadnehezek az applikaciok, amik multimonitornal adott esetben tisztan threadboundda tettek alkalmazasokat. 7GHZes magokat meg nem lehet par dolog ala rakni, pedig volt ra pelda, h kb az kellett volna hogy ne zuhanjon ossze a min fps.

kozelitessel azert a dolgok jo reszet meg lehet csinalni. megfeleloen nagy mintaval siman lehetne osszehasonlito elemzest csinalni, hogy pl a watch dogsot vagy a gta5ot erzekelik a felhasznalok szebbnek.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#244) BoogeyM@n válasza gtamate2 (#242) üzenetére


BoogeyM@n
tag

:DD Nem jelent semmit? Csak 2x lassabban olvassa a Vramot de nem baj...(enyém 256bit)
Benchmarkban ott van a beállítás xD
Mosott a kép mert kamerával vettem fel 1x telóval akartam de az használhatatlan nikon coolpix-el vettem fel 720p-s nem a legjobb minőség lett sajna.

[ Szerkesztve ]

(#245) gtamate2 válasza BoogeyM@n (#244) üzenetére


gtamate2
veterán

A gtx 960 is 128 bites, az sincs az 560ti közelében sem, ugye? :U ilyen felfogással miért nincs HD 2900 xt-d, az 512 bites.

*Sn0w

(#246) Silenzio válasza gtamate2 (#245) üzenetére


Silenzio
addikt

Hát ez az, az architektúra egésze a fontos, nem a mem sávszél. Ezért egyszerűsített az nv a memória vezérlésen. Full HD-re ajánlják, ott elvben nem lehet kevés a kakaó. Nem is az. :)

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#247) BoogeyM@n válasza gtamate2 (#245) üzenetére


BoogeyM@n
tag

2900xt GDDR3 kicsit régi nem gondolod?
gtx960 meg azért más téren fel lett tuningolva így Memory Bandwidth (GB/sec) nem is lett x@r
de érdekes is lett vonla 2GB-ot kiolvasni fele akkora sebességgel vagy szerinted nem?
benchmarkban[link] talán ezért kullog ott a gtx750ti a karim mellett pedig ez kicsit újabb lenne de így lebutították sávszélességet szándékosan hogy tartják a különbséget a kártyák között.

[ Szerkesztve ]

(#248) BoogeyM@n válasza Silenzio (#246) üzenetére


BoogeyM@n
tag

Jó kis multifunkcionális lego ez nekik :) kicsit itt elvesznek ott meg adnak ember legyen a talpán aki kibogozza.
Lefogadom ha jobban értenénk hozzá érdekes dolgokat lehetne összehozni pár forrasztással, áramkörcserével és bios hax-el persze ezeket pl: az ólom mentes forrasztás miatt is, nem lehet kivitelezni. Így vannak összerakva szándékosan nincs nyulka-piszka még a szervizben sem inkább kicserélik az a biztos védve van a termék. Így tuningolás mint a pl:motornál kizárva (felfúrás).

(#249) X-Master


X-Master
tag

Megnéztem a videót, tényleg folyamatos, de azért azt az akadást a végefelé én is észrevettem.
Neked X48-as lapod van, nekem csak egy G41. Ezen kívül jobb a VGA-d is, (bár szerintem a GTX650-nek is jól kéne vinnie). Plusz az én lapomban nem sok esély van 4 GHz fölé húzni a procit. A G41 szerintem minden idők egyik legszarabbul sikerült chipkészlete, nekem DDR3-as van, de épp olyan sebességen hajtja és épp olyan modulokat fogad el, amilyen őnagysága gondol. Ezen kívül bootnál is van hogy 20 másodpercig gondolkozik a memóriateszten. A GTX650-et nem vettem, hanem garanciális csere volt 550Ti-ről (attól egy kicsit modernebb és a tapasztalatok alapján úgy 10%-al erősebb).

Szóval, neked elég jól megy, de nekem nem éri meg a sok vesződséget. Veszek egya új lapot, bele egy 8 gigás memóriát meg egy jó i5-öst, aztán kész. VGA meg marad a 650-es, elvégre egy 9800GT-nél sokkal jobb, minimumon mennie kell azon is.

(#250) BoogeyM@n válasza X-Master (#249) üzenetére


BoogeyM@n
tag

Sajna én se állíthatom hogy nincs benne szaggatás de azért szerencsére még jól fut.
Majd nekem is fejleszteni kell egy qex-et viszont én előbb egy HD 7970-et fogok beszerezni mert ár/érték aránya elég jó.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.