Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#167) Angrov válasza Crystalheart (#153) üzenetére


Angrov
csendes tag

Van egy olyan verzió is, hogy Isten önmagából hozta létre a lelkeket, ezért azok vágynak vissza hozzá. Vannak angyali lelkek, akiknek az 1/3-a a nagy szakadáskor Lucifer mellé állt, ők lettek az ördögök és a démonok. Nagyon fontosak az emberi lelkek, akikért a két oldal küzd. Az embereket Isten NEM irányítja. Szabad akaratot adott nekik, választhatnak a jó és a rossz oldal között.(Sajnos a rossz oldalnak egyre erősebb a vonzása.) Természetesen a választásaiknak vannak következményeik. Nem tudom ki olvasta a Levél a Pokolból c. levelet, természetesen nem fogadható el hiteles beszámolónak, de szerintem az a pokol. (guglival könnyű megtalálni)

Jézus testébe költözött lélek Isten fia, Istenhez legközelebb álló lélek. Ugyanis rangsor van a lelkek között, akik természetesen nem egyformák.

Én 2 évvel ezelőttig az erkölcsi jóban hittem, ha az irányítaná a világot, akkor semmi gond nem lenne. (bár 5 évig jártam egyházi gimibe, 95-ig). Láttam, hogy mit műveltek a történelem során, és mit művelnek ma Isten nevében az egyházi hívők, és qrvára nem akartam hozzájuk csatlakozni. Azonban olyan szerencsém volt, hogy beszélhettem valakivel, aki elmesélt pár dolgot, ami az én életemre is hatással volt. Így lettem egyházon kívüli Isten-hívő. :)

Értem én, hogy gőzgép. De mi hajcsa?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.