Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) alton1978 válasza bambano (#199) üzenetére


alton1978
tag

Sok-sok dolog jött a hadseregtől. Ez tény! De attól még az nem jelenti azt, hogy az mekkora találmány.Sőt, inkább csak a világunk leépülését szolgálja. Persze, én egy külön állatfaj vagyok, aki jobbnak látná, ha az áram is leoldana pár évtizedre...

Megjártam a Hadak Útját, miközben a Fiastyúkot kerestem!

(#202) alton1978 válasza ubyegon2 (#200) üzenetére


alton1978
tag

Ja! Értem. Szóval a hadsereg lódította meg az okosok agyát, nem pedig fordítva. Biztosan egyet értene veled Teller Ede is többek között...Tehát előbb volt a tojás, mint a tyúk..!? Nem semmi+ Akkor ki is tojta a tyúkot? A tojás..? :C

Megjártam a Hadak Útját, miközben a Fiastyúkot kerestem!

(#203) dabadab válasza bambano (#199) üzenetére


dabadab
titán

"az biztos, hogyha nem lett volna katonaság meg háború, a mai internet nem így nézne ki,"

Nem pont így, de nem biztos, hogy olyan más lenne. A franciáknál is kísérleteztek egy csomagkapcsolt hálózattal és az USA-ban is nekiálltak az ARPANET-től független hálózatokat építeni. A mai internet kiépülésében ennek sokkal nagyobb szerepe volt, mint az ARPANET-nek, az tulajdonképpen csak a TCP/IP-t hagyományozta a világra (ami önmagában is remek dolog, de ha nem lett volna, akkor valószínűleg valami nagyon hasonlót találnak ki helyette).

"jó eséllyel nem lenne ennyire elterjedt"

A terjedéshez meg végképp semmi köze nem volt az ARPANET-nek, az katonai hálózat volt, nagyon szigorúan ellenőrzött hozzáféréssel, mondhatni a gyors terjedés ellentettjére volt kitalálva :)

DRM is theft

(#204) dabadab válasza alton1978 (#202) üzenetére


dabadab
titán

"Szóval a hadsereg lódította meg az okosok agyát"

Ha nem is pont direktben így, de pl. az, hogy a Manhattan project során egy rakat okos embert összezártak a semmi közepén és szinte végtelen mennyiségű erőforrást adtak nekik játszani, az azért meglehetősen inspiráló volt. Persze ezt tulajdonképpen háború meg hadsereg nélkül is meg lehetett volna csinálni, csak valahogy az nem szokott soha sem összejönni.

DRM is theft

(#205) alton1978 válasza ubyegon2 (#200) üzenetére


alton1978
tag

A lényeget kihagytam! "...nekünk..." ! :))

Ez a nem semmi!

Van egy katona cimborám. Napi 4 órát melózik, akkor is fénymásol. Semmit nem csinál, csak faszt ver. Kap érte havi nettó 600,000 . Igaz, forintban. Talán Ő is mondhatná, hogy "...nekünk..."...!?? :DD

Megjártam a Hadak Útját, miközben a Fiastyúkot kerestem!

(#206) alton1978 válasza dabadab (#203) üzenetére


alton1978
tag

Lehet, hogy rosszul emléxem, de az első net-et valamelyik nagyobb/híresebb egyetem tudósai használták belső hálózatként...

Megjártam a Hadak Útját, miközben a Fiastyúkot kerestem!

(#207) ubyegon2 válasza alton1978 (#205) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

DARPA szóra keress rá, ugyan egyetemi kutatóintézetek használták, de ki adta a kezükbe?

Kap érte havi nettó 600,000 . Fontos dokumentumokat másolgat biztosan. :)

[ Szerkesztve ]

(#208) -Skylake- válasza D.Va (#38) üzenetére


-Skylake-
addikt

DVD olvasobol minimum harmat vegyel 2018ban lol. Bzmeg nem hiszem el hogy meg mindig keptelen a vilag elengedni ezt. DVD a gep elejen, VGA a gep hatuljan, ez a veg. Ilyet latnek kibasznam az ablakon, rendesen hanyingerem van hogy miert kell ezt eroltetni. Ha 20 forint lenne egy dvd olvaso, inkabb vegyel ket doboz korona gyufat, aramszunetben sokat segit (vagy ha fazol).

A cikkhez : nem.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#209) alton1978 válasza ubyegon2 (#207) üzenetére


alton1978
tag

DARPA. Perszeeee...De az alapjaitól kellene elindulni. Egy-nulla-egy. 00000000 11111111 00000000 11111111 Nem ismerős?
Sok köze nincs a katonasághoz.Konkrétan semmi. Annál több a magyar nyelvhez. Ez tény.

Szerencsés a faszi - igaz lediplomázott -, de konkrétan ennyit kap a semmire. Éljen vele, én nem sajnálom! De azt mégsem mondhatja, hogy "nekünk"... :DDD Ééérted...!?? nem faszi...? :D

Megjártam a Hadak Útját, miközben a Fiastyúkot kerestem!

(#210) alton1978 válasza -Skylake- (#208) üzenetére


alton1978
tag

Dévédéé az jó! Faszán be lehet vele fűteni! Tavaly kb. 200 darabot dobtam a tűzbe. Lett is meleg hirtelen! no..meg kicsiny "szmog" az utcácskában... ;]

Megjártam a Hadak Útját, miközben a Fiastyúkot kerestem!

(#211) snecy20


snecy20
veterán

Lassan egyébként már az lesz a kérdés hogy milyen bányászgépet vegyünk karácsonyra. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#212) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Mi történt a memória árakkal? Atyaég de drágák. Amikor én vettem a gépem (kb másfél éve) akkor emlékeim szerint jóval olcsóbbak voltak. (Hyperx Fury)

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#213) alton1978 válasza snecy20 (#211) üzenetére


alton1978
tag

Abból a pénzből - lehet - jobb ha veszel némi bitcoint-ot. Nem-e? Jobb befektetés a kereskedés. Bár, hamarabb vettem volna....mert, ami van, az is kevés...

Megjártam a Hadak Útját, miközben a Fiastyúkot kerestem!

(#214) snecy20 válasza kiezTe90 (#212) üzenetére


snecy20
veterán

Hát ez az év ez nem a jó árakról szólt a hardverpiacon. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#215) alton1978 válasza kiezTe90 (#212) üzenetére


alton1978
tag

Használt - de garanciális és hibátlan - memóriát drágában adtam el, mint vettem. DDR3-ast 32GB-ot vettem fele annyiért ( 2 éve), mint most DDR4 32GB-ot. Drágább volt, mint az AM4 processzor+alaplap ( 1700x + Zsigabá ab350 ).
És már alig kapni itthon minőségi ramot. 2 hét alatt közel 30 ezer pénzel lett drágább az a típus, amit megvettem.

Megjártam a Hadak Útját, miközben a Fiastyúkot kerestem!

(#216) bambano válasza dabadab (#203) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

"de nem biztos, hogy olyan más lenne": ki tudja? olyan lenne, mint a minitel? olyan, mint a UUNET? vagy a Bitnet? ezek mind azért haltak hamvukba, mert jött az internet és eldózerolta őket.

"A terjedéshez meg végképp semmi köze nem volt az ARPANET-nek": nem az arpanet a lényeg. hanem az, hogyha azokat a technológiákat, amiket a publikus internet használ (ráadásul a kommerciális internet nem is amcsi találmány, hanem európai), lassabban fejlesztik ki, mert kevesebb forrásból fejlesztgethetnek, akkor később indul meg a piacnyitás és az internet ma akár ott is tarthatna, mint nálunk 6-8 évvel ezelőtt. ha kevesebb pénzből később készül el, akkor most az életciklusa egy korábbi fázisában járnánk.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#217) GEIL válasza alton1978 (#205) üzenetére


GEIL
addikt

Havi 60.000 volna neki az igazságos....napi 4 óra melóért....sógórom 4 éve katona és 120-130.000 / hó......jó te nem mondtad hogy a ismerősöd milyen beosztásban visz haza annyit.....aza fénymásolgatós dolog az a mi cégünknél titkárnői feladat kb érettségivel vagy gépírói/alap office ismeretekkel..........ezen azért nem veszünk össze, de az is csak egy borzalmasan túlfizetett alibi állás lehet, ami idehaza ügyes módja a legális pénzszerzésnek...........A sok pókhasú trottyos tisztet és ilyen alibi irodista sunygibungyi "katonákat" vezényelném ki határt őrizni......kötelező bérminimum + 10.000 kajajegy......napi 10 órás műszakok. ;] ;] ;] :((( :(( :C :Y :W esőben vagy fagyban árokásás gyalogsági ásóval mint a mi időnkben.... :R a mai katonaság már máshogy működik.....olyan ismerősöm is ment hivatásosnak aki tesiből felmentett volt és mostis 54 kg bakancsban.....a puskát nembirja el nemhogy harcolni pl 1:1 ellen.....mondtam neki menjen ki külföldi szolgálatra 1 év / 2 millio Ft pluszban....olyan girhes hogy el se találnák mégha céloznának rá akkorsem. :O

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#218) alton1978 válasza GEIL (#217) üzenetére


alton1978
tag

A srác nem egy pohos fajta. Kifejezetten izmos és szálkás. Ilyen az alkata. Igaz, az alsó mérete xs-es. Viccen kívül! Van vagy 50 kiló a csávó.
Kb. 5-7 éve kint éltek Brussel mellett, ahol annyi volt csupán a dolga, hogy hetente kétszer, háromszor fuvarozta a parancsnokát. Lakás, teljes ellátás és szép fizetés mindezért.
Most itthon van. A munka ideje 10-14-ig van. Ezért ennyit kap. Azonban az is igaz, hogy - saját elmondása szerint - elsők között fogja elhagyni a Kárpát-medencét ha a muszlimok megindulnak.
Ilyen " katona " Ő. Én nem irigylem, mert tanult azért, hogy ott legyen, ahol. Annyiért, amennyiért.

Megjártam a Hadak Útját, miközben a Fiastyúkot kerestem!

(#219) BoB válasza alton1978 (#201) üzenetére


BoB
veterán

"Persze, én egy külön állatfaj vagyok, aki jobbnak látná, ha az áram is leoldana pár évtizedre..."

Ebből látszik hogy irigy vagy. Megteheted hogy elmész a Góbi sivatagba ahol se áram se semmi nincsen, de te ehelyett mindenkitől elvennéd az áramot. Nem te akarsz úgy élni hanem másoktól akarod elvenni.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#220) ubyegon2 válasza alton1978 (#205) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

A Brusseli katona, személyi titkár beosztásban ne mondja már, hogy nekünk. Én mondhatom negyedszázad hazaszolgálattal! :D Ő azért is kap annyit, mert ez a dicsőség kimaradt neki, kompenzálják. ;)
A muslimok marhák lennének a Kárpát-medencébe jönni, szerencsénkre. Az Oroszok jönnek ide, azok meg nem lacafacáznak Ibrahimékkal sokat, mint tudjuk.
Különben fénymásolóval is lehet harcolni, analóg mintára a toll a legerősebbfegyver-rel.
Sok sertésű disznót fénymásolna a koma valami frappáns szöveggel és mindenhová azt ragasztanánk.

(#219) BoB Ez a Gobi sivatag egész jó 5let. :DD Lehetne tevékkel hajtatni a supermunkaállomást a 3D rendereléshez. Az is majd annyit eszik, mint a bányászás. ;] Nem a teve, a gép!

[ Szerkesztve ]

(#221) ubyegon2 válasza GEIL (#217) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Nem a mai katonákkal van baj, hanem a mai fiatalokkal. :-)

Más szakterületeken is ugyanolyan alkalmatlan, haszontalan léhűtők vannak, azokat meg küldjük trágyát lapátolni? Mekkora lapátot bírnának el?

Te voltál katona? Csak mert eléggé szakérted a dolgot. ;)

(#222) GEIL válasza ubyegon2 (#221) üzenetére


GEIL
addikt

Megtettem amit a kötelességem megkívánt.....nem önszántamból de utólag már máshogy látom.....kellene a mai fiataloknak is....nagyon. :R

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#223) ubyegon2 válasza GEIL (#222) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Ezzel nagyon egyet tudok érteni. Nem abban a régi felfogásban, de szükséges lenne. Nem csak ez én-t ismernék a személyes névmások közül. Lehet kevesebb fiú öltözne meg sminkelne lányként. :U

(#224) xtro válasza -Skylake- (#208) üzenetére


xtro
aktív tag

10/10

(#225) Dhampir válasza jeni (#64) üzenetére


Dhampir
félisten

+1

Éppen a minap vettem meg a Kincsem című filmet DVD-n. Az egyik könyvesboltban már nem is tudták adni, mert elfogyott.

Notebook esetében nem szeretem, hogy még a külső írót is cipelni kell magammal, de úgy tűnik, hogy mostanában a tartozékok külön történő értékesítése nagy üzlet.

(#226) IGN85


IGN85
csendes tag

Ez az írás valami vicc? Akkor fel kellene tüntetni valahol. Ha a cikkíró komolyan gondolja akkor viszont bajok vannak. Már mások is említették de ezer probléma van vele. Nem értem miért lehet kiemelt. - Nem ártana egy kicsit szerkeszteni, tördelni, hogy átlátható legyen. - Egy összesítés se lenne rossz az árakhoz. - Az első oldalon az órajeles okfejtés a teljesítményről, ami kiütötte a biztosítékomat, innen már nehezen lehetett komolyan venni az írást. Ki a célközönsége a cikknek, mert nem világos kinek nyújt és milyen segítségt.

[ Szerkesztve ]

(#227) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Az amúgy is aranyáron mért pc-k, ilyenkor még drágábbak...

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#228) atike válasza jeni (#64) üzenetére


atike
nagyúr

Hivatalosan a Microsoft oldaláról (is) lehet letölteni image file-okat amivel pendriveról tudod telepíteni a rendszert. Pld. Nem tiltott. Sőt. Mi már nem egy gépet vettünk úgy (akár kliens, akár szerver), hogy nem optikai lemez volt mellékelve a telepítővel - hanem pendrive. Vegyél meg egy Office-t... Kapsz egy dobozt, benne egy linket és egy kódot. Steam... Nincs dobozos játék, "csak" licensz... Netflix... Amazon Prime.

Sorolhatnám. :U

(#229) Narxis


Narxis
nagyúr

Már nézegetem egy ideje a pc alkatrész árakat és egyszerűen röhejes. Egy nvidia 1060-as 100k, proci szintén annyi vagy annak közelében attól függ, hogy intel vagy amd és akkor hol van a RAM még amiből nem ártana 16GB. Nekem ráadásul új monitor is kellene, számolgattam és olyan 350-400 ezer egy olyan gép+monitor ami abszolút nem a csúcskategória csak "gamer". Nem tudom mi történt a pc-s világgal de aki casual mint én annak nem éri meg. BF1 miatt gondoltam egy combosabb pc-re de lehet inkább hanyagolom.

Thanos was right.

(#230) Syl válasza Narxis (#229) üzenetére


Syl
nagyúr

Milyen gémer? Sima desktop gép is egy vagyon. :((( Épp a minap számoltam, hogy lassan le kéne cserélnem a kiöregedő desktop gépemet (5 év, i3, 8 GB, noVGA, SSD, paneltáp, mini-ITX), de a világon nincs annyi pénz. Pedig nem szálltam el a kalkulációval: i5, 16 GB, szintén semmi vga, m2 SSD, szintén mini-ITX...

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#231) csakany2001


csakany2001
senior tag

Én a Gyakori Kérdéseken rengeteg segítek ebben a témakörben, és néhány másik szakmai oldalon is.
Na a probléma az ilyesféle írások miatt van.
Ami nekem elsőre szemet szúrt, az hogy a 7400 belépő kategóriába van sorolva, de még a Ryzen 3 1300X is.
Ez az egész nézőpont kérdése, de szerintem meg úgy általánosságban elmondható hogy a belépő kategória a G4560, aki ezt nem engedheti meg magának annak meg ott vannak a használt Haswell-k olcsó H81-es alaplappal.
De van néhány dolog még, mint például a táp, ami egy nagyon érzékeny téma mert rengetegen nem látják be hogy ez az elektronika területe inkább.Szakemberekre kell támaszkodni ez ügyben, és nem egy random tápot kiválasztani egy adott ársávban, hanem vannak bevált és általuk elismert típusok.
Ami még úgy eszembe jutott:
normál PC-be szerintem még ne kerüljön ilyen értékű SSD, jó ha valaki ebben az ársávban megengedhet magának egy normális CPU+VGA kombót, jól felszerelt alaplappal és normális tápegységgel, és SSD-re pedig már nincs keret akkor is inkább azon érdemes spórolni mint ezeken.(21K-s B350-es deszkával nem sokat lehet kezdeni, meg 15K-s tápegységgel ha tuning a cél, ott kb. egy Integra M + B350 Tomahawk ami normális VRM-el rendelkezik)
Ryzen 7 1700 semmi pluszt nem ad játékra, munkára annál inkább szóval igazából nem éri meg egy játékosnak a felárat.
De kb. eddig olvastam el, mert elment a kedvem, fölig amikor már 1000W-os tápokról volt szó...

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#232) snecy20 válasza Syl (#230) üzenetére


snecy20
veterán

Hááát, ne most tedd meg.
Én is szépen rákeféltem a fejlesztésre, ha idén tavasszal vagy tavaly léptem volna meg, kb. össz kihoztam volna mindent 25%-kal olcsóbban. Drágább lett a videokártya, proci, ram, ssd, de még olyan "apróságok" is mint rendszerhűtő, vízhűtés... drágult az egész hardverpiac.
A szép az lesz ha további drágulások jönnek még, mert akkor nagyon halasztani sem érdemes.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#233) Gerasz válasza ubyegon2 (#220) üzenetére


Gerasz
aktív tag

Ez a "nekünk" azért elég erős! A magyar haderő hozzájárulása a technikai fejlődéshez annyi volt, hogy vásárolt és rommá tört néhány túlárazott a Gripent. Az utóbbi ötven évben egy 68-as megszálláson meg néhány fős laktanyában kártyázó magyar kontingensen kívül más cselekményt fel sem lehet idézni. Azért sem tudnék lelkesedni, ha a fiamat analfabéták csicskáztatnák 6 hónapon keresztül, ha névmásokat tanul, ha nem.

(#234) ubyegon2 válasza Gerasz (#233) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Szövegértés......

A szövegkörnyezetből szerintem kiderül, a "nekünk" az nem a magyar haderőre vonatkozott.

A magyar hadsereg ht állománya egyébként közel sem analfabéta, nem tudom mire alapozod, valószínűleg a nulla ismeretedre! A civileknél gyakrabban előfordul az alacsony szintű tudás, még a magukat okosnak gondolók között is. Próbálok szofisztikáltan fogalmazni. A fő gond, amivel kezdtem, a szövegértés! Azt se tudják az emberek, mit olvastak, de nyomják rá az ismeretalap nélküli kommenteket.
Ígérem megpróbálok egyszerűbben fogalmazni a jövőben, hogy ne legyen probléma ebből. Legyenek tőmondatok szerinted?

Gondolom nem voltál katona egy percig se, de szétosztottad közöttünk a szürkeállományt! Köszönjük. :R

egy volt analfabéta

(#235) kisbalázs válasza asdf_ (#28) üzenetére


kisbalázs
tag

Én egy régi Dell p4 be raktam valami szirszar ssd-t. Ha csak elindult a Chrome már felpörgött a ventilátor annyira izzadt a proci. De mint a villám olyan gyors volt főleg a winyóhoz képest.

Johnny Mnemonic 2021:320gb-t töltött az agyába és majdnem meghalt, inkább pendrive a s?ggébe!

(#236) alton1978 válasza Gerasz (#233) üzenetére


alton1978
tag

Én még mindig hahotázom a "nekünk" kifejezésen! Ha ismernéd az uby komát, akkor hozzám hasonlóan te is sírnál a nevetéstől! :)

Megjártam a Hadak Útját, miközben a Fiastyúkot kerestem!

(#237) Eclips21


Eclips21
őstag

Elég furák a tápegységek, nekem kazán gépem van FX9590 és 280x 550W-os FSP Raider-el, ha ennek elég akkor kb mindenre.

(#238) pomorski válasza kisbalázs (#235) üzenetére


pomorski
őstag

Próbáld ki ilyennel is:

Ez majd hátha felgyorsítja a szerencsétlen P4-et! :DD :DD :DD

(#239) Fr@nkieWilde


Fr@nkieWilde
senior tag

Ez "cikk" kb. az okos ember hülyéskedik, hülye ember okoskodik kategória. Időpazarlás megírni, elolvasni...
Nem is értem, hogy a bánatba jelenhet meg ilyen cikk. Gáz a cilkk irójára nézve, a lapcsaládra nézve, viszont jól jellemzi az emberek nagy részének gondolkodásmódját, azaz, hogy milyen egyszerű, felszínes, elvakult, sekélyes stb. stb. sok ember (tisztelet minden kivételnek).
Tele butaságokkal, helyesírási hibákkal, átláthatóság, szép érzék pedig nuku.

Az egész helyzet - ami magában foglalja a cikket és a miatta kialakult helyzetet is - a béka segge alatti színvonal.

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#240) Narxis válasza Fr@nkieWilde (#239) üzenetére


Narxis
nagyúr

Naaaaa nyugi, legyél kicsit pozitívabb. :)

Thanos was right.

(#241) kolopele


kolopele
nagyúr

Személy szerint nem veszek egyet sem, van jelenleg 4 asztali meg két laptop a családban :)

(#242) Narxis válasza kolopele (#241) üzenetére


Narxis
nagyúr

De azok elavulnak egy idő után.

Thanos was right.

(#243) kolopele válasza Narxis (#242) üzenetére


kolopele
nagyúr

Ez tény, bár az 1080 Ti még egy ideig jó lesz nekem, a 9 éves gyerekeimnek is kitart még egy darabig a két I7 6700, 16GB ram, 1060 6GB trió (főleg ha csak Minecraftoznak :D ), nejemnek meg youtube, facebook, óvodai teendők mellé az 1050 Ti tönkremenésig. A két noti a 980 - as kártyákkal meg alig vannak használva, a gyerekeknek jó nyaraláskor ha netalán szakad az eső vagy már este van. Ha itt lesz az ideje jön a váltás persze, legalábbis magamnak (még mindig nem igazán elég 4K - hoz a jelenlegi csúcskártya sem), de most az idei évről van szó.

[ Szerkesztve ]

(#244) GEIL válasza kolopele (#243) üzenetére


GEIL
addikt

:DDD :Y :Y :Y :DDD

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#245) Aventador91 válasza kolopele (#243) üzenetére


Aventador91
őstag

mindjárt irigyek ON

(#246) csibe1 válasza Fr@nkieWilde (#239) üzenetére


csibe1
addikt

Nem kellett volna offba tenned.
A cikkíró valami teljesen más világban él, ráférne még az olvasgatás a Milyen asztali gépet? topikban,
mert ez így nagyon semmilyen lett.
A tápegységes rész az betette a kaput már az első oldalon, a többit inkább nem is mondom.
Nem tudom mit csinálnak a szerkesztők, korrektorok stb.; de ha egy ilyen írás címlapra kerülhet,
akkor utána szvsz elgondolkodik jópár ember, hogy hová süllyed a színvonal, merre tart a lapcsalád.

(#242) Narxis
Szerintem eddig sem az ilyen színvonalú írások alapján rakta össze a gépeket. :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#247) kisbalázs válasza pomorski (#238) üzenetére


kisbalázs
tag

Hát így se feltétlen örültek mert eddig a gomb benyomásától a Windows indításáig belefért a kávé készítés tej habosítással együtt. most meg a papi végez az újsággal mire mami kikotyvassza a fekete levest.

[ Szerkesztve ]

Johnny Mnemonic 2021:320gb-t töltött az agyába és majdnem meghalt, inkább pendrive a s?ggébe!

(#248) t72killer válasza kolopele (#243) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ja, nálam is most egy "örök életre vett" mini 1050 ti tartja a frontot. Ezt 10évig tuti nem fogom eladni, ha épp nincs erős VGA a háznál, akkor elvagyok vele - ha lesz, akkor szépen elfér a polcon, ha a nagykari épp meghal/eladódik és én a kivárnám a következő generációt. Starcraftot-Diablo-t még el is viszi.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#249) pomorski válasza kisbalázs (#247) üzenetére


pomorski
őstag

Ha esetleg túlgyorsulna a gép, akkor pedig zabolázd meg, lassíts rajta!

(Viccet félretéve, amikor nekem P4-es Dell gépem volt, akkor rájöttem, megtapasztaltam a munka kapcsán, hogy a LaTeX fordító gyorsabban végez a munkával, ha a hyper threading-et kikapcsolom.)

(#250) kolopele válasza t72killer (#248) üzenetére


kolopele
nagyúr

Youtube, netezés, facebook.................Oda valóban örök élet egy 1050 Ti, játékra nálam még az 1080 Ti is necces ha jön jobb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.