Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#492) Gabbbb


Gabbbb
senior tag

Szerintem egy 100 ezres új ipad sok embernek jobb választás, mint egy celeron tejfölös dobozban. Nyilván vannak korlátai, viszont internetezésre, játékra és médiafogyasztásra fényévekkel jobb, dokumentum nézegetésre is megfelelő minimális kompromisszumokkal. Építési minősége is hibátlan..

A használt üzleti gépek tényleg szuper ár/érték aránnyal rendelkeznek, viszont nem olyan könnyű jót kifogni. 4 ilyen laptopot rendeltem és küldtem vissza (nrd és még 3 másik hasonló bolt), mire feladtam és vettem egy ipad-et.
Szóval igen, ha valakinek fontos, hogy Windowsos programokat használhasson, akkor OK a használt üzleti gép, de érdemes személyesen kipróbálni az üzletben. Sok online bolt arra alapoz, hogy amikor meglátod a szarrákarcolt ganés készüléket fogszívás után nem küldöd majd vissza.("szerintünk szép állapotú, de uram vegye tudomásul, hogy ez egy használt gép!") Akku is lottó, sajnos nem lehet hinni az adatlapon leírtaknak. Egy nagyobb használt gépeket forgalmazó vállalkozás biztosan nem fogja normálisan letesztelni a gépeket. Laptopszalon legalább valamennyire őszinte és ilyeneket szoktak írni, hogy akku: A külső: A, csak hát ugye nagyon nem mindegy, hogy 51%-os, vagy 89%-os az A-val jelölt akkumulátor. Természetesen a webáruházakban megtalálható fotók sem az eladásra kínált modellről készültek 4-ből 3 esetben. Szóval, aki megteheti (pesti?), akkor mindenképpen csak személyesen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.