Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Dilikutya válasza kenwood (#87) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem gondolnám, hogy aki ilyen régi vasakat vesz, ott 4K tévé is alap. Ha meg csak a laptop kijelzőjét használod, szerintem a Youtube automatikusan 720p-ben indul el legfeljebb, hisz az 1080p eleve értelmetlen. A 60fps fétisizmus sem pont a Core 2 tulajok hobbija.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#102) kenwood válasza Baltazár123 (#100) üzenetére


kenwood
veterán

minosegi videozas a 4k,vagy a hevc 4k,nem a 10-15 eves 1080p

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#103) MongolZ válasza kenwood (#94) üzenetére


MongolZ
addikt

Indiában teljesen más autókat árulnak. Hiába ugyanaz a jelvény meg a név. Teljesen fölösleges összehasonlítani. Európában teljesen más értékelést kapott.

Azt meg hozzá kell tenni, hogy ezek a csillagok kb. 100 kg sávban összehasonlíthatóak, ne akarjunk egy 2 tonnás 3 csillagos autót összehasonlítani egy 5 csillagos 1000 kg-ossal...

(#104) utas666


utas666
tag

Csak olyat vennék amiről előtte meg tudok nézni egy disassembly videót, kocsiban is.

(#105) Chaser válasza kenwood (#102) üzenetére


Chaser
titán

Minosegi videozas minosegi panelnel kezdodik, nem a felbontasnal, az keveske hozza, utana johet a felbontas, egyelore meg 4k-ra sem van tengernyi tartalom, 1080p, megfelelo panel meret es minoseg mitol ne lenne minosegi?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#106) Cefet válasza bacsis (#25) üzenetére


Cefet
aktív tag

"Babettával járok, anyámmal élek, és ne legyek kemény???" :)

(#107) kenwood válasza Chaser (#105) üzenetére


kenwood
veterán

Minosegi kijelzo csatlakozhat hdmin keresztul is.
Kiveve,ha c2d geped van,mert azon meg viszonylag ritka extra volt.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#108) cpt_sanya


cpt_sanya
tag

Ha már autó én egy 1993 as Vw vettem egy fél éve (benzines) , szerelőtől , garanciát is válalt rá.
Én személy szerint imádom múltkor 1 napot ált a -10 fokban az ajtó befagyot de első pöcre indult az autó. :DD

Lényeg magamnak használt üzletit vennék ha lenne rá igényem.
Bár mint az autó ,úgy a használt lapos is lutri.
Ha valki másnak akkor is a használtat ajánlanám megbízható forrásból, ha minden féleképpen új kell neki akkor is keresek neki valami használható darabot , és mellé egy normálisat kicsit drágábban és válasszon magának mérget.

(#109) BiP válasza Baltazár123 (#100) üzenetére


BiP
nagyúr

Persze, van, aki ragaszkodik az újhoz, mindegy, milyen okból. Van ilyen. De nem is erről volt épp szó.

Én arra reagáltam, hogy ha már a használtat hasonlítjuk, akkor ne az 50ezres használt gép kompromisszumait hasonlítsuk a 100ezres újhoz, hanem akkor használtból is nézzük nyugodtan a 100ezrest. És akkor (a személyes preferencián, újhoz ragaszkodáson túl) a felsorolt kompromisszumok el is tűnnek.

(#110) Maestro85


Maestro85
tag

Az a baj, hogy ezeket a 80-90 ezer forintos ipari hulladékokat nagyon kevesen veszik kp-ra. Jobb esetben 0% thm, rosszabb esetben provid*nt hitelre. De most néztem, 110-120 körül már lenne ryzen 3-as, vagy i3-as laptop, ami már a használható kategória. Volt nálam ilyen N4000-es csoda, amikor a win 10 start menü kibontás is problémát okozott, egy kicsit elcsodálkoztam.

(#111) Krugszvele


Krugszvele
senior tag

Nekem az az ismerősöm jutott eszembe, aki évente lecseréli a mobilját, mert lassú.
Minden évben kiad rá 60-70 ezer forintot...
Mondtam, egyszer vennél egy jót 100-ért és három évig bírná!

Aztán most részletre vett valami hasonló 60 ezer körülit, két év hűséggel.
Mondom ember.

De válasz: "Nekem nincs százezrem telefonra"

Kétszáz van. Száz nincs.
Csak a kétszázat két év alatt kell kifizetni...

(#112) kenwood válasza Maestro85 (#110) üzenetére


kenwood
veterán

Ocsem most vett egy pentium silver asus notit. win 10el , joval 100k alatt volt..
Meg hddvel is teljesen ok neki ,de azert raeroltetek egy ssdt valahogy :) .
Par soros excel tablakra,wordre, bongeszes,facebook,youtube kell.

Szerintem o jobb vasart csinalt egy zsiruj,sokaig uzemelo garis geppel,mint ha hasznalt uzletit vett volna.
En " power userkent" gyorsan kiakadnek attol a geptol.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#113) logitech1


logitech1
tag

Vicc drága laptopot venni játszani,akkor asztali vagy xbox.

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#114) maross


maross
veterán

nemreg vett lenovo 320-amat azota se tudom win10 alatt ugy beloni, hogy ne 30 masodperc alatt toltodjon be az elso weboldal chromeban. vegyétek, vigyétek :) (erot kell vennem magamon es egy win7-et felpattintani, hatha)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#115) BiP válasza Krugszvele (#111) üzenetére


BiP
nagyúr

Ha azt nézem, hogy 1 éve Black Friday-ben 95-ért lehetett Telekomnál zsír új, független Samsung S7-et, most meg ugyanennyiért S8-ast venni, (nem 1perc alatt elkapkodott készletről beszélek)
egyből nem lenne szüksége évenkénti cserére, nem lassulna be egyhamar. Nem beszélve arról, hogy mennyivel használhatóbb, mint egy 60-70-ezres középkategóriás valami. (pedig nem vagyok Samsung mániás, de ennyiért tényleg jó vétel volt)
Persze, valakinek elég a középkat. is, de ha amiatt cserélgeti évente, mert lassú, akkor csak 1x kéne hosszútávban gondolkodni, máris spórolna.

(#116) Cifu : keszi?

(#117) Dilikutya: papíron Domino. Egyben kifizetve volt ennyi. Hivatalosan 100e volt, de volt 5ezres coop-os kuponom (amit 5perc alatt regisztráltam csak ezért, tök ingyen). De a kártyát egy percig nem használtam, akár el is adhattam volna, az is ért vagy 5ezret, mert ráadásul valami extra gigák jártak hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#116) Cifu válasza logitech1 (#113) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ha mondjuk sűrűn utazol, akkor viszed magaddal a hotelbe/motelbe az asztali gépedet és monitorodat? :DDD

Különféle igények vannak, mindegyikre más megoldás a jó. Én is forgatom a szemeimet, amikor egy fiatal azzal indokolja a laptop szükségességét, hogy az ágyban akar játszani. De például volt vadászpilóta ismerősöm, aki a kesziből játszott laptoppal... :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#117) Dilikutya válasza BiP (#115) üzenetére


Dilikutya
félisten

És ehhez milyen havidíjat is kellett vállalni? Kötve hiszem, hogy Dominohoz vagy alap 3000 Ft-os előfizetéshez adták ennyiért.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#118) Cifu válasza maross (#114) üzenetére


Cifu
nagyúr

Nem biztos, hogy jó ötlet, én például szívtam Wifi driverek terén hasonló kérésnél.
Aztán mondtam a gazdájának, hogy jó, akkor most vagy visszarakom a Win10-et, vagy rakok fel nekik Kubuntut, vagy oldja meg maga a problémáját...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#119) Gave válasza maross (#114) üzenetére


Gave
addikt

Lubuntu-t próbáld ki, szerintem netezős gépre tökéletes. :K

Cifu: ninjad! :D

[ Szerkesztve ]

Here? For folks like us? Wrong city.., wrong people

(#120) ncc1701


ncc1701
veterán

Új swift, de nem jó hasonlat az autós, mert egy "prémium" sz@rkupac használt németre az ember a gatyáját rá tudja költeni, míg egy pár éves üzleti notira nem. Notiból pedig inkább használt üzleti, nyilván.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.