Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el :K

Hivatalos: 10.0.15063.674 (október 10.)
Release Preview: 10.0.15063.674 (október 10.)
Fast ring: 10.0.15254.1 (október 11.)
Slow ring: 10.0.15254.1 (október 11.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7801) spiderpig820 válasza snooze (#7793) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Még nekem sem, pedig már vagy két órája jelentkeztem!

4B

(#7802) JamesFinn válasza spiderpig820 (#7801) üzenetére


JamesFinn
senior tag

Én most kaptam az emailt a linkel, de még a MS jóváhagyása szükséges, még nem lehet letölteni. Mindenesetre kiváncsian várom.

(#7803) razzorr


razzorr
őstag

Azokhoz szólna kérdésem, akik feltették az üvegfóliát. Nektek is rossz lett az érzékenység? Most is alig tudok gépelni. Darabos minden görgetés, valami nem flott.

(#7804) Ricardo válasza razzorr (#7803) üzenetére


Ricardo
félisten

Egyik fórumtárs bukta vele a glance screen-t a dupla koppos ébresztést és a közlség érzékelőt. Amint levette hellyreállt minden. Ha jól rémlik akkor rossz érzékenységre nem panaszkodott.

(#7805) JamesFinn válasza razzorr (#7803) üzenetére


JamesFinn
senior tag

Biztosan kell az az üvegfólia? Nekem mióta megvan egy nillkin fólia van rajta, de semmi gond vele. Semmilyen szenzort nem zavar, gépelés sima, és szinte láthatatlan. Ja. És azért véd ez is. Ha pedig úgy esik, akkor lehet a kijelzőn páncél is, Úgyis megnyekken.

(#7806) razzorr válasza JamesFinn (#7805) üzenetére


razzorr
őstag

Már azon vagyok hogy leveszem mert baromi lassan reagál a kijelző. A kijelző feloldás is olyan darabos, mint öreganyám nokedlije.
1 órát még adok neki,utána letépem.

(#7807) Toma válasza Ricardo (#7804) üzenetére


Toma
tag

Konkrétan én voltam...az érintésre végülis nem volt panaszom, de így, másik, sima, nem üveg fóliával, mintha némileg jobb lenne!

[ Szerkesztve ]

(#7808) amerigo


amerigo
aktív tag

Ez az "üvegfólia" probléma elég érdekes.
A legolcsóbbat rendeltem kipróbálni (~ 450 Ft ebay [link]).
Minden hibátlanul működik, még az érintés érzékenysége is jobb mint a hagyományos fóliával (640XL).

[ Szerkesztve ]

(#7809) okoska74


okoska74
senior tag

Nagyon boldog és békés karácsonyt minden kedves fórumtársnak!

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#7810) Toma válasza okoska74 (#7809) üzenetére


Toma
tag

Úgy viszont neked is! :)

(#7811) Toma válasza amerigo (#7808) üzenetére


Toma
tag

Mondjuk az enyém, amin a probléma jelentkezett, nem XL volt, hanem sima 640!

(#7812) anorche1


anorche1
őstag

Híváskor 4g -ről vissza vált 3g -re. Ez 820 -on is így volt. Ezt a csomagom (telenor, smarttarifa 1) miatt a szolgáltató korlátozza, vagy 4g -n nem lehetséges a telefonálás?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#7813) zorzy4 válasza anorche1 (#7812) üzenetére


zorzy4
őstag

Utóbbi.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#7814) razzorr


razzorr
őstag

Nos úgy néz ki,hogy két restart megoldotta a problémát.
Lekopogom,most olyan amilyet vártam.
Csak meg kellett fenyegetni és máris működik :)

Akkor folytatom a sort, Kellemes Ünnepeket kívánok én is minden kedves fórumtársnak.

Az Újévre kevés fagyást, hosszú üzemidőt, ép kijelzőt és egy nagy kövér w10-et kívánok magunknak!

(#7815) sebifater


sebifater
csendes tag

Sziasztok!

Mi lehet annak az oka hogy a 640 ds-em nem frissít fel .36-ra. Megállt .11 nél, ha keresek frissítést akkor sem talál.Pedig olvastam itt a fórumon. hogy jót tett az üzemidőnek.Ezért lenne fontos nekem is.
:C

(#7816) golyani válasza golyani (#7745) üzenetére


golyani
addikt

Kaptam új kijelzőt+rendszerfrissítést.

(#7817) juve600


juve600
nagyúr

üdv

win10-re már van valami kiadási dátum ???

(#7818) anorche1 válasza juve600 (#7817) üzenetére


anorche1
őstag

Igen. 2016

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#7819) Sub-ZeRo válasza anorche1 (#7818) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

:D

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7820) ΞΔGLΞ válasza anorche1 (#7818) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Szerintem, ez március környéke lesz, de inkább április, amikorra a rendszer nem fog már az őrületbe kergetni a "bogaraival". Tegnap kipróbáltuk egy másik telefonon, valami hihetetlen bugos még mindig és kötve hinném, hogy ez a jövő hónapra annyit javulna, hogy kiadják. K sok meló van még ezzel, hogy minden telefonon (ami megkapja) legalább 90%-os hatékonysággal működjön.

(#7821) Sub-ZeRo válasza ΞΔGLΞ (#7820) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Én nem nagyon veszem észre, hogy lenne vele baj. Tudnál mondani valami hiba listát?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7822) razzorr válasza ΞΔGLΞ (#7820) üzenetére


razzorr
őstag

Mert annyira kellett sietni, hogy karácsonyra meg legyen egy félkész cucc, amitől elmegy az ember kedve és nem hogy karácsonyra nem veszik meg sokan (ami az eredeti cél lett volna) hanem utána is csak fenntartásokkal. Meg újra ki kell majd mosni a rendszert az érdektelenség posványságából.

(#7823) ΞΔGLΞ válasza Sub-ZeRo (#7821) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Van, amikor a kapcsolati lista megnyitásánál gondolkozott, majd kilépett háromszor egymásután. De ezt a több programmal is eljátszotta, hogy megjelenik a töltés animáció, majd visszalép a főmenübe.
A kamerát megnyitva konkrétan kifagyott, majd felforrósodva újraindult. Ennyi már elég is volt, de simán el tudom képzelni, hogy ez szinte telefononként változó lehet.

Éppen ezért kell úgy kijavítani a hibákat, hogy ezek szinte minden készüléken a nullával legyen egyenlő.
640XL volt a kiszemelt...Azóta vissza lett rakva a stabil 8.1

(#7824) Sub-ZeRo válasza ΞΔGLΞ (#7823) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ilyennel nem találkoztam még.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7825) ΞΔGLΞ válasza Sub-ZeRo (#7824) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

És akkor? Ez azt jelenti, hogy tökéletes a rendszer és kiadható?

(#7826) Sub-ZeRo válasza ΞΔGLΞ (#7825) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ilyet nem mondtam. Nekem egyelőre nincs bajom vele, mert minden működik aminek működnie kell.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7827) ΞΔGLΞ válasza Sub-ZeRo (#7826) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ahogy írtam is. pont ez kell kijavítaniuk, lehet, hogy az én LTE telefonomon meg semmi ilyesmi nem lenne, de találkoznék más hibával. Nyilván, itt még nagy mértékben a feltelepített app-ok is beleszólnak, hogy mitől hányja össze magát a rendszer előbb, vagy utóbb.

Addig nekem nem is hiányzik, míg tökéletes nem lesz.

[ Szerkesztve ]

(#7828) Joker88 válasza juve600 (#7740) üzenetére


Joker88
őstag

a tegnapira utolsóként hozzászólva..
talán támpontot tud adni...

In loving memory of Garrett Lockhart

(#7829) jksx válasza Joker88 (#7828) üzenetére


jksx
senior tag

Üdv!

Ez melyik alkalmazás?

(#7830) snooze válasza jksx (#7829) üzenetére


snooze
veterán

Akkumulátor a neve..bármilyen meglepő.. 😃

GO Gunners!!!

(#7831) jksx válasza snooze (#7830) üzenetére


jksx
senior tag

Köszi!

(#7833) ToniSoprano válasza golyani (#7816) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Elég gyorsak voltak, aznap megcsinálták, ahogy bevitted. Ezek szerint volt alkatrész nekik, nem kellett rendleni.
Most jó minden működik?

[ Szerkesztve ]

(#7834) Joker88 válasza jksx (#7829) üzenetére


Joker88
őstag

Akkumulátor by Arthur Semenow.

In loving memory of Garrett Lockhart

(#7835) Medical


Medical
aktív tag

Boldog Karácsonyi Ünnepeket Kívánok, minden kedves fórumozó társaimnak!
Link

Huawei P20 pro, ASUS K52F, CPU:i5-450M, Samsung SSD 840 series 240GB +500GB külső vinyó, RAM:8GB, Lumia 640 XL LTE, Win 10

(#7836) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Békés Boldog Karácsonyt Kívánok Mindenkinek!

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7837) Luck Dragon

Boldog karácsonyt mindenkinek.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7838) Cikó


Cikó
tag

Sziasztok!
2 hete csatlakoztam a táborhoz, egy 640 LTE-vel. :) Ma felkerült a telóra egy Nillkin üvegfólia. A kijelző érzékenysége ugyanolyan maradt, gépelés, görgetés, dupla koppos ébresztés hibátlanul működik. Én csak ajánlani tudom! :)

(#7839) golyani válasza ToniSoprano (#7833) üzenetére


golyani
addikt

Jaja, mondták is a nokia care centerben, hogy van egy lcd-jük, 11körül adtam le fél3ra mondta, hogy mehetek érte. Jó minden :) . Egy érdekes dolog van új kora óta, hogy néha nem kapcsolja be a mobilnetet, olyankor egy restart megoldja a dolgot, nagyon nem is izgatom magam rajta.

(#7840) tpeter77 válasza Cikó (#7838) üzenetére


tpeter77
addikt

szia!
na végre, szóval a 0.33mm Nillkin üveggel megy a duplakoppos ébresztés?
Ez szuper! Én is rendelek ilyet jövőre.

(#7841) juve600


juve600
nagyúr

üdv

még egy láma kérdés:

droidnál használtam egy külön programot ami a háttérben futo alkalmazásokat zárta be,
itt a winnél van szükésg ilyenre ???

:R

(#7842) anorche1 válasza juve600 (#7841) üzenetére


anorche1
őstag

Droidnal sem volt, és itt sincs.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#7843) razzorr válasza tpeter77 (#7840) üzenetére


razzorr
őstag

A 0.33-as Xprotectornál is jó a dupla kopp.Az elején meghülyült a telefon,de vagy 2 restart után helyrebillent, azóta minden tökéletesen működik, a csúszóssága is olyan mint a gyári üveg,ami mondjuk nekem nem annyira jó.

(#7844) juve600 válasza anorche1 (#7842) üzenetére


juve600
nagyúr

greenify volt a froidnál amit használtam

(#7845) F.B.I. válasza juve600 (#7844) üzenetére


F.B.I.
veterán

Felesleges, mit ahogy iOS-nél sem kell.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#7846) snooze válasza juve600 (#7841) üzenetére


snooze
veterán

Ha akarod kézzel egyébként bezárhatod..erre van lehetőség..

GO Gunners!!!

(#7848) Cikó válasza tpeter77 (#7840) üzenetére


Cikó
tag

Igen, megy vele! A linkelt eladótól nekem legkésőbb 2 héten belül mindig megérkezett a rendelt áru, így az is bátran ajánlott. :)

(#7849) Nooeca


Nooeca
senior tag

A Vodafone január közepén teszteli Ausztráliában a többek között Lumia 640-re és XL-re is szánt verzióját, vagyis addigra már meglesz a végleges kiadás, ami alapján a kártyafüggetlenek már frissíthetnek.

(#7850) tpeter77 válasza Cikó (#7848) üzenetére


tpeter77
addikt

Glance vagy mi a szösz is jó vele? Mutatja a nem fogadott hivásokat és üzeneteket?
Tehát tutira jól működik, mintha rajta sem lenne?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.