Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

szerintem a hatalmas energiák kétkezi munkával egy 30 cm-essel való gangbangban realizálódnak :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2) jaja1981


jaja1981
addikt

Jó írás és máshol is vannak ilyenek, sőt még többen.
Meg azt nézd meg, mennyien fizetnek nekik.

(#3) Egorov


Egorov
aktív tag

Most miért, ezek tök jók. Van pénz energia is meg minden, amit adnak. :DDD Én szoktam televízijáót nézni, reklámok közben kapcsolgatok össze-vissza, a Hálózat TV az kedvenc, mert jókat lehet röhögni rajta. Az eddigi legjobb:
KHALI a tűzmágus: Csakrahangolás, szent hamu ereje. :C What the puke?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#4) Mr.Csizmás válasza Egorov (#3) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ja azt ne felejtsük el, hogy a budapest TV-n is szoktak tolni ilyen színvonalas bullshitet :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5) Móci


Móci
addikt

Azért a Tihanyi haverunk sem semmi! :D
Én ezeken baromi jót röhögök, legalábbis szerintem ennyi az összes hasznuk. Én talán egy hete jártam így, hogy délelőtt bekapcsoltam a tévét, hogy ugyan már mi a túró megy benne.
Egy valag tv-shop reklám, idióta sorozatok, stb. Kell a fenének...

A végére egy poén Tihanyitól. Csak saját felelősségre!

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#6) Thrawn


Thrawn
félisten

:O

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#7) D1Rect válasza Thrawn (#6) üzenetére


D1Rect
félisten

Hú, de régen láttam már, újra is nézem! :) :R

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#8) Ice!? válasza D1Rect (#7) üzenetére


Ice!?
őstag

kedvenc.:D

(#9) Egorov válasza Móci (#5) üzenetére


Egorov
aktív tag

Hard techno energizálás, jó régi ez is. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#10) ABE


ABE
őstag

Érdemes ezen a listán végigfutni, megnézni a képeket, a leírásokat elolvasni, hogy miféle "jósok" vannak: [link]

(#11) Ptech


Ptech
őstag

Én sem nézek TV-t. Határozottan jobb, hogy nem is kell átkapcsolni az ilyen agyelszíváson.

(#12) veector válasza D1Rect (#7) üzenetére


veector
senior tag

ezmiez?

(#13) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Érdekes hozzászólások keletkeztek, úgy tűnik tényleg elszaporodtak az ilyen jellegű "szociális segítők"! :( Az a fickó akit ABE mutatott az tényleg ritka egy selejt képződmény!

when the sun shines, we'll shine together

(#14) Ice!? válasza veector (#12) üzenetére


Ice!?
őstag

(#15) .bableWes


.bableWes
őstag

utálom a tv-t. forma1en kivül nem nézem, csak nagyon-nagyon ritkán.

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#16) D1Rect válasza veector (#12) üzenetére


D1Rect
félisten

pure pwnage

(#14) Ice!?: "People like me, its really hard to hold down a job, you know my dad owns a gun shop...he doesn't like to admit it but i think it makes him realnervous whenever I work there because anytime i get a gun on my hand it just automatically points to someone's head."
"Someitmes I think maybe I wanna join the army, i mean its basically like fps except better graphics, but what happens if i get lag out there!?! IM DEAD!... what do you do when your born to play fps, theres nothing left to do but play fps."

Ezen most is sírva röhögök. A kedvenc jelentetem az egész sorozatból

[ Szerkesztve ]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#17) Ice!? válasza D1Rect (#16) üzenetére


Ice!?
őstag

beteg.:D

(#18) Wictor


Wictor
senior tag

A TV2-n is van ilyen, éjjel is, nappal is. Múltkor egy TV-antennával hadonászott a csajszi, állítólag valami mágikus bot volt. Igen, mágikus, mert be tudja vele fogni az univerzumból érkező jeleket (pl. TV-csatornák)... ;]

(#19) művésznő4 válasza Wictor (#18) üzenetére


művésznő4
csendes tag

:DDD :C

(#20) dabadab


dabadab
titán

Az újságok tele vannak horoszkóppal, a patikák homeopátiás cuccokkal, most akkor miért pont ezen vagytok meglepődve meg felháborodva?...

DRM is theft

(#21) Thrawn válasza dabadab (#20) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem pont ezen. Ezen is.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#22) D1Rect válasza dabadab (#20) üzenetére


D1Rect
félisten

Az egyik viccem, hogy a horoszkópmániásoknak a "rossz" horoszkópot olvasom fel. :DDD

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#23) narox


narox
csendes tag

Kicsit utána olvastam.Jajj Istenem...
"Ezek a jóslatok beragyogják a napot és a csillagokat."

Ennyi erővel én is mondhatom,hogy fényt hozok bárki életébe... :)

Az összevisszaságban találd meg az egyszerűséget, a hangzavarban a harmóniát. A nehézségek közt mindig ott van a lehetőség.

(#24) talmida


talmida
Közösségépítő

A jóslás, titokfejtés, varázslás és az ehhez hasonló sararlatánságok mind az okkultizmus körébe tartoznak. Még viccből sem tanácsos belekeveredni a világukba!

Mindannyian tudnánk beszélni ún. megérzésekről, sejtésekről, amik a természetfölötti világ valóságáról tanúskodnak. Igen, létezik természetfölötti valóság.

A jóslás nagyon veszélyes "játék". Se gyereknek, se felnőttnek nem ajánlatos belekeverednie. A horoszkóp dettó. :(

A sötétség erőivel való kommunikáció nem a világosságra vezet, hanem szellemi vakságba, félelembe, ál-vígasztalásokba, megtévesztésbe, megcsalattatásba, hazugságba. ..és nem utolsó sorban nyomorba dönt. :((

A Bibliában Isten nem véletlenül tiltja szigorúan az okkultizmussal való foglalkozást.

Ne menjetek ígézôkhöz, és a jövendômondókat ne tudakozzátok, hogy
magatokat azokkal megfertôztessétek
. ( III. Mózes 19:31.)

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#25) ABE válasza talmida (#24) üzenetére


ABE
őstag

De az ilyen Napsugár jellegek marhára nem jósolnak, meg semmi okkultizmus nincs a tevékenységükben, egyszerűen csak nyomják a kókler dumát. Kb. erről van szó: [link]

(#26) makraipeter1


makraipeter1
tag

A TV2-n nagyon este megy EZO.TV :DDD Nagyon poénos szokott lenni :DDD

(#27) moha21


moha21
addikt

Jós aki nem látja mi történik vele majd : )

Gyurcsók mögött szétesik a háttér

Budapest TV jós1

Budapest TV: Odin csúnyán beég / Boszorkány főpap ezt hol tanítják? : O /

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#28) No-kia válasza makraipeter1 (#26) üzenetére


No-kia
őstag

uh valameliyk este kikapcsolt a m a gépet fürdés előtt ,a ztán utána nem tudtam aludni, bekapcsoltam a TVt és ez ment benne, hát az eszem meg áll xD :W :W

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#29) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Kifeküdtem a röhögéstől! :R
Mindenesetre Napsugár valószínűleg a mature/milf vonalon mozog, a kardvirág és az igényes háttér szerintem erre utal. Sonnenschein_und_geile_Jungs_ficken_lutschen_einander_und_Fotzen1080iHD.avi :DDD

Eladó 2db új Galaxy S23 tok: Nillkin + Ringke, érd: PÜ!

(#30) dabadab válasza ABE (#25) üzenetére


dabadab
titán

Jesszusom. Az a hülye nő, aki ezt a cikket írta, még mindig hisz a jósokban.
Ehhez nem tudok mit hozzátenni.

DRM is theft

(#31) tjb007


tjb007
nagyúr

Én már érzek valamit........érzem az energiát.....
Akinek energiára lenne szüksége az hívjon a 06-90-RUF-MICH-AN számon 0-24H.

(#32) ABE válasza dabadab (#30) üzenetére


ABE
őstag

Bizakodó típus, a remény hal meg utoljára. :D

(#33) talmida válasza ABE (#25) üzenetére


talmida
Közösségépítő

:DDD

IN GOD WE TRUST!

(#34) zolikaDB válasza ABE (#32) üzenetére


zolikaDB
veterán

Napsugi: Van egy lánya...
Telefonáló: Hát őőőőő....
Ns: Fia van, fia van!
T: Igeeeeeeeeeeen! Honnan tudta? Kérem, segítsen, a sógorom a kocsmában gépezik minden szombat este!

:DD :DDD :DD

Eladó 2db új Galaxy S23 tok: Nillkin + Ringke, érd: PÜ!

(#35) talmida


talmida
Közösségépítő

Csak ugyanazt tudom mondani, nagy ívben elkerülni!

IN GOD WE TRUST!

(#36) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Nem tudom Napsugár milyen más szolgáltatásokat kínál még
Szájrátétellel gyógyít.
Pl. az említett lány feltételezett vastagbél problémáit is... ;]

Én a TV2 hiradója utáni jósdába szoktam belefutni.

(#10) ABE: Hülyeségeket én is tudok összehordani, csak nincs pofám pénz is kérni érte. De van és lesz is olyan akiknek van...

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#37) mexicanraven válasza zolikaDB (#34) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Nem is értem Napsugár miért nem szerepelt a Forró Nyomon-ban Máté Krisztinával! :DDD

when the sun shines, we'll shine together

(#38) nem_tom


nem_tom
őstag

Napsugár egy fasz.

Amúgy, meg én is rühellem a délelőtt/délutáni műsorokat. Sőt, este is nagyon ritkán van jó. 3 csatorna van, amit néha nézek. Comedy Central, Discovery, Nationel Geographic.
TV2-t meg a híradó miatt rakom be, kizárólag.

Hányinger, mi megy a legtöbb csatornán... sőt! Szégyen!

[ Szerkesztve ]

(#39) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Az még hagyján, hogy a legtöbb magyar vagy külföldi kábelcsatorna adásszünetében van ilyen, de nálunk műholdon több, kifejezetten jós-csatorna is van. :Y
Amit Én nézek meg a TV-ben, az a MTV híradó és a Megint Malcolm. Más értelmes műsort hiába keres az ember, mert egyszerűen nincs! :(
Külön kategóriába tartozik a VH-1, de azt nem nézem, csak hallgatom itthoni tevékenykedéseim közepette. Csak és kizárólag azt, mert a legjobb zenei palettával rendelkezik. :K

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.