Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#260) mexel


mexel
veterán

Sajnos a frissítés továbbra sem fog működni ha ez a "beágyazott" dual fontos.
Vagy pedig elérhető a másik dual-os megoldás, de az más mint ez, arról csináltam leírást. Jelenleg azt ebben a formában ne tegyétek fel még, de megoldható az is csak ahhoz előbb törölni kell pár fájlt a jelenlegi LE dualból, mindjárt írom hogyan. ( a régi LE beállítások el is vesznek, vagy el kell menteni előbb)
Aban a verzióban viszont frissíthető a CE.

Tehát a másik linkelt verzió akkor működik ha pl androidos totalcommanderrel töröljük a "fájlrendszer gyökér/system"-ből a gyökérben a "SYSTEM" fájl-t, a "libre" mappát ( vagy csak ami benne van, de törölhetjük is). Ugyanitt a "bin" mappában a "boot_from_libre.sh" fájlt töröljük vagy átnevezzük (boot_from_libre.sh.bak-ra ha úgy gondoljuk kelleni fog még valaha de törölhetjük is ).
Aztán a "fájlrendszer gyökér" -ben a "data" ban az elején a . al kezdődő kodis cuccokat: ".cache , .config , .kodi , .ssh , .update " mappákat és még a ""fájlrendszer gyökér" -ben a "cache" mappából a "libre" könyvtárat.
Ha ezek megvannak akkor simán telepíthető a fentebb linkelt módon a dual.

De ha valaki a mostani LE-t szeretné lecserélni és azt szeretné hogy így legyen beépítve akkor más a módszer, akkor ne töröljön semmit még, azt is leírom majd, de úgy csak manuálisan lehet majd frissíteni a CE-t.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.