Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) kajman válasza LittleShark (#199) üzenetére


kajman
csendes tag

Köszi sikerült, így már működik. Annyi, hogy a Libreelec alatt távirányítóval sehogy sem tudom leállítani az aktuálisan játszott videót úgy, hogy ki is lépjen vissza az előző ablakba, ehelyett a háttérben játssza tovább a videót. Billentyűzettel az ESC gomb ezt megoldja, a távirányítóval ez nem megy. Nem nagy gond persze.

Ami még gond volt eddig, hogy a telepített Miracast valami próbaverzió, kb. fél óra mobilról átjátszás után közölte, hogy lejárt a napi keretem, és leállt, de majd keresek helyette valami mást.

Az AliceUX launcher fő csempéit tényleg nem lehet módosítani, vagy csak én vagyok a béna? A nagyot és a mellette lévő két sor ikonjait nem tudom cserélni, csak az alatta lévő sorban lévőket.

Az RTL Most alkalmazás megy valakinek? Ezt a hibakódot adja ki bármelyik videót is indítanám benne, miért nem megy vajon? Nem használtam eddig, tegnap kellett volna, mobilon működött.

(#202) xtend válasza mexel (#200) üzenetére


xtend
senior tag

Szia. Esetleg arra tudod a választ, hogy miért van az, hogy az öregebbik tv boxom (mini m8s S905) LE alatt tökéletes a távirányító, de CE alatt meg sem mukkan. Azt olvastam hogy CE-ben alapból benne van sok ismert távirányító.

(#203) mexel válasza xtend (#202) üzenetére


mexel
veterán

Sok benne van de ez valószínűleg nincs. Van rá leírás a 905 topikban

(#204) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Én ma állítottam be a TX3Mini-t mindenesnek (nonstop torrent,média lejátszás,yt,minden...),mert a droid 5-ös MiniMX-em (s905) egyre többet hibázott médialejátszás alatt és torrentnél is marhára ingadozott...meg lusta is voltam váltani. Eddig párhuzamosan használtam a két boxot,de kezdett macerás lenni.
A rom-al eddig sem volt gondom,de az appok is végre utolérték a masinát, megszűnt az ES File Explorer belassulós hiba és feldobtam rá egy új MX Playert is. Nagyon faja kis gép lett,végre megugrotta a fenti gépet.Droid alatt sorozat nézés és torrent és ahol kezd behalni az MX Player (pl nagyobb filmeknél volt pár anomália,de ez is valami droidos/kodekes nyűg lehet) ott a libreelec tarol,gyönyörűen és hiba mentesen teszi a dolgát,látványosan jobb élmény mint droid alatt és mindent megeszik. :K
Köszönet a munkádért Mexel, most kezdem igazán értékelni :R

[ Szerkesztve ]

(#205) xtend válasza Milka 78 (#204) üzenetére


xtend
senior tag

Nekem is kezd a s905 vacakolni libreelec alatt is, úgyhogy most a coreelec próbálkozom de ku®v@ távirányító nem működik vele....ha végleg meghal akkor többet androiddal nem szopókázom. Inkább kifizetem a 12.000 huf helyett a 40-et de akkor már ilyet veszek:[link] de ha nagyon bepipulok akkor meg az újabbat: [link] ez nem reklám v menősködni akarok csak írom a saját véleményem

(#206) Milka 78 válasza xtend (#205) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Kb ugyan ez a véleményem,de most egész jól muzsikál a kis gép :)
Nekem csak az a félelmem,hogy tudom e használni normálisan a W10-et táblagép modba és média lejátszás alatt is gáz lenne ágyból irányítva mondjuk egy felirat és sebesség idözítés egy légegérrel a tv-től 3 méterre.Ez egy MX Playerrel kb 3mp,pofon egyszerű,ugyan akkor a torrent jobban muzsikál Win alól.

(#207) Truman


Truman
senior tag

Sziasztok!

Szeretném visszaállítani a gyári firmware -t a Tanix TX3 Max -omon, mert el szeretném ajándékozni a készüléket. Csak az android kell, LE nem.
USB-USB kábellel szeretném csinálni. [link1], [link2]
Csak ugye most mexel féle firmware van rajta, az meg elvileg particionálva van, hogy a LE is ráférjen a belső flash -re. Azt szerném kérdezni hogy az nem gáz? Nem kell előtte vissza alakítani a partíciót az eredeti felállásba?

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

(#208) mexel válasza Truman (#207) üzenetére


mexel
veterán

Nem gond, nincs particionálva, a LE ugyanazokon a partíciókon van. De miért nem adod ezzel a rendszerrel? A gyári droiddal elég sok gond van, nem fognak örülni a dolognak :(
A gyártó honlapjáról egyébként le tudod tölteni a legújabb fw-t és usb burning tool-al rá lehet írni. Akkor olyan lesz mint új korában.

(#209) Truman válasza mexel (#208) üzenetére


Truman
senior tag

Memória kártyára akarok rakni nekik CE -t, mert olvastam a s905/s912 topokban, hogy sokkal jobban muzsikál s905w -s készülékekkel. Az android csak játékra lenne használva. Nem akarom bonyolítani, hogy 3 rendszer is legyen rajta.
Illetve valamiért nekem nem nagyon akar működni a Bluetooth ezzel a droiddal. Még csak a beállításokba sincs benne. Pedig pont ez lenne a különbség a Mini és a Max között. Igaz LE/CE alatt se működik, de az állítólag driver gond. [link]

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

(#210) mexel válasza Truman (#209) üzenetére


mexel
veterán

Benne van a BT olvass vissza, csak nem a fő menüben. A CE talán jobb kicsivel, de túl van misztifikálva. Kb van néhány olyan tesztanyag ahol látni valami árnyalatot, de átlag felhasználó kb semmit sem fog észrevenni. Teszteltem, kipróbáltam. Ennek ellenére hamarosan meglesz az új rendszer CE-vel hogy megnyugodjanak a kedélyek, de ahogy próbálgatom stabilitásban és más kis hibában rosszabbul áll a CE mint a LE.
De ezt úgysem hiszik el a felhasználók, mindig a legújabb kell.
De teszteld le, tedd fel egy penre ( SD-re) a CE-t és nézd meg mivel lesz jobb, főleg ha van olyan videód ami nem ment a LE-vel eddig. ( amin módosítottam a LE-ben éppen az a pár apróság ami CE-be belekerült már, én azt még manuálisan tettem bele, most a CE-ben beépítésre került kb. )
Másrészt SD-ről lassabb is lesz az egész rendszer, a 905W eelőnye most éppen a dual rendszer SD nélkül :)

[ Szerkesztve ]

(#211) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Korai volt az öröm. Droid alól mxplayer,spmc,akármi...alól lejátszás közben random emegy a kép (a menű megmarad,tehát van jel) míg a hang megy tovább (Limitless.S01E01.WEBRip.x264.HUN-nIk alatt többször is,de más cuccnál is előjött). Ha kilépek a lejátszóból és visszalépek minden okés újra. Volt rendszer visszaállítás,kábel csere,tv okés az S905X-es géppel nincs gond...
Mondjuk mx player alatt is vannak érdekes akadások amik HW+ dekódetnél jön elő, míg a 905X-el ugyan ott semmi gond.
Mi lehet a gond?

(#212) mexel válasza Milka 78 (#211) üzenetére


mexel
veterán

Akkor meg is van a hiba priviben megbeszéltük, csak leírtam hogy más is tanulhasson belőle, csináltál droid alatt rendszervisszaállítást, az törölte a rendszer nagy részét amit csináltam és most úgy működik mint az eredeti androidja. Így látszik a különbség :(
Most sajnos újra vissza kell tenned a rendszert :( utána jó lesz ismét

(#213) Milka 78 válasza mexel (#212) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Igen e felett átsiklottam, user error. :B Ma ha lesz egy kis időm újrarakom és ráeresztem a privibe említett anyagot és hagyom pár órát végtelenítve, ott úgy is kiderül a frixi.

(#214) Truman válasza mexel (#210) üzenetére


Truman
senior tag

Köszi a választ. Egyelőre akkor marad ez a dual. Bár már volt fent rajta a CE is azon nem röcögtek a filmek pedig elvileg LE alatt is be van állítva a kadencia helyes lejátszás. Csak kellett a memóriakártya másra.

Az nem tudod megmondani előreláthatólag mikor lesz kész az új dual CE -vel?

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

(#215) mexel válasza Truman (#214) üzenetére


mexel
veterán

Mik röcögtek a LE-n?
Akkor lesz CE dual ha sikerül vennem pár 905W boxot, rendeltem már de sok idő mire ideér.

(#216) Truman válasza mexel (#215) üzenetére


Truman
senior tag

Sima avi -k és mp4 -ek. mkv -vel nincs gondom.

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

(#217) mexel válasza Truman (#216) üzenetére


mexel
veterán

Fura, LE alatt azoknak mennie kellene.

(#218) Truman válasza mexel (#217) üzenetére


Truman
senior tag

Mindegy egyelőre így kapták meg. De majd ha kész leszel az új ROM -al, akkor lecserélem nekik. Köszi.

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

(#219) mexel válasza Truman (#218) üzenetére


mexel
veterán

Hamarosan lesz, de mit vársz tőle? A CE-nek egyelőre több hibája van, a LE pedig stabil. Elvileg LE alatt nem szabad semminek röcögnie, annak kadenciahelyesen kell lejátszania mindent és szerintem 1000-ből ha egy videónál van valami hiba 905W alatt, de talán annyi sem. ( hacsaknincs kikapcsolva vagy elállítva valami benne)
Ce alatt sok lejátszónál lesz távirányító gond és nehezebb lesz hozzáadni ( én nem is tudom minden lejátszóhoz így hozzásadni csak találomra, azt adott gépen kell majd megcsinálnia mindenkinek), plusz még fejlesztik folyamatoan és mindig adódik valami gond.
Szóval megcsinálom mert mindenki azt hiszi hogy hú de jobb lesz az új, de semmi változást nem fog látni egy átlag felhasználó valószínűleg.
Aki meg a pár igen minimális részletre annyira igényes annak amúgy sem javasolt a 905W box, mert minimum egy 905X kell pl egy 4K-s lejátszáshoz. :)
Ezt csak azért írom mert sokan azt hiszik mindenből a legújabb a legjobb, de pl androidból is sokkal jobb lenne az 5.1 vagy 6-os, MXplayerből sem mindig a legújabb a jobb, stb.
Kár ennyire futni a számok után, azt kell nézni mi működik jól és azt kell meghagyni. Akkor kell valamit cserélni ha nem működik, vagy olyan új dolog van benne ami nekünk fontos.
Na a CE-ben ilyen nem sok van a 905W számára.

(#220) mexel


mexel
veterán

Sőt, 2 ötletem is van: teszek fel afr tesztfájlt ( kadenciahelyes lejátszás) amin meg lehet nézni röcög-e a kép. Ha nem akkor nem a libreeleccel van a gond, hanem a filmmel esetleg valami hiba.
A másik: le kell tölteni a Coreelecet és feltenni egy pendrive-ra és kipróbálni, így össze lehet hasonlítani a boxon lévő Libreeleccel, látni-e nagy különbséget.
Ha sokan azt mondják hogy igen akkor érdemes megcsinálni.

( az a baj hogy nem megcsinálnom nehéz mert pár perc egy boxhoz, de meg kell csinálnom több típushoz, és mind ellátni szöveggel, feltöltögetni tárhelyekre és átírni a blogot stb, ez egyben pár hetes munka az esetleges semmiért és utána majd jön a sok gond hogy nem megy a táv, véletlenül frissült és törölte a rendszert stb - ugyanis ezeket tilos ott helyben frissíteni. Ez a sok firmware sok helyet foglal el és a régit sem akarom törölni. Ehelyett inkább S905X dualon dolgozgatnék mert az időm véges és kevés lesz arra is :) )

A másik ötlet: ha valaki kipróbálta és tetszik neki akkor leírom hogyan tudja mindenki gyorsan pár perc alatt a meglévő rendszerén kicserélni a Libreelecet Coreelecre, mert nem nehéz.
Akinek idegen a winscp vagy az ssh annak elég egy androidos Totalcommander és egy pendrive, és feltöltöm a fájlokat amik kellenek és megmondom mit hová kell másolni. Kb annyi az egész.

(#221) Truman válasza mexel (#220) üzenetére


Truman
senior tag

"A másik ötlet: ha valaki kipróbálta és tetszik neki akkor leírom hogyan tudja mindenki gyorsan pár perc alatt a meglévő rendszerén kicserélni a Libreelecet Coreelecre, mert nem nehéz...........elég egy androidos Total Commander és egy pendrive, és feltöltöm a fájlokat amik kellenek és megmondom mit hová kell másolni. Kb annyi az egész."

Ha a csere valóban ennyire faék egyszerű. Még mindenkinek az lenne a legjobb. :K

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

(#222) mexel válasza Truman (#221) üzenetére


mexel
veterán

Minden relatív :) Szerintem egyszerű, de van akinek adroidos Totalcommander is okoz gondot. ( ez nem is baj, nem kell mindenkinek ilyesmivel foglalkoznia )
Leírom majd, most Milka78-nak köszönet, van itt egy Tanix Tx3 mini és amint ráérek ezen megnézem mit hová kell és írom. Most 1-2 hétig nem lesz időm de utána csinálom, addig jön ki újabb CE is, a karácsony környéki lesz állítólag a jobb amit várni kell.

(#223) xtend


xtend
senior tag

Sziasztok!
Van itt aki nagyon keni-vágja a linuxot?
Behalt a tv boxom(W95 S905w) amin dual rendszer van (android/LE). Most csak a LE indul el, de az is a logóig jut és utána kiír 1 hibát:
"can't access tty job control turned off" meg nem tudja mountolni a meghajtót
a reboot parancsra újraindul a box, de ugyan ez jön be. Hogy lehetne valamit kezdeni ezzel a box-al?
Gondolom az android-ot sem lehet rajta sehogy sem elérni...

(#224) mexel válasza xtend (#223) üzenetére


mexel
veterán

Telepítsd újra ahogy először is tetted. Penre felmásolod ami kell, és indítod a twrp-t. Onnan pedig ahogyan kell.

(#225) xtend válasza mexel (#224) üzenetére


xtend
senior tag

Szia. Írtam fentebb, hogy a LE indul automatikusan rajta de az is hibával megáll és csak parancssor van. Ha droid jönne be akkor nem fájna a fejem

(#226) mexel válasza xtend (#225) üzenetére


mexel
veterán

Írtam fentebb, hogy ezért rakd újra kompletten. :)
Vagy W95-ön nincs reset gomb? Már nem emlékszem.
Ha nincs reset akkor USB burning tool, vagy egy sd-re, usb-re kiírt gyári rom. A box nem tégla tehát így könnyen telepíthető.

[ Szerkesztve ]

(#227) mexel


mexel
veterán

Közben néztem, elvileg van reset gomb a W95-ön így nem lehet gond.

[ Szerkesztve ]

(#228) sziku69


sziku69
senior tag

Most vettem egy alfawise z1-et.
Erre tennék CE-t. Valószínűleg Yatse-vel irányítanám, mert olvastam, hogy a távirányító csak mókolás után lenne esetleg jó hozzá. Mondjuk az LG tv-m távját is lehetne CEC-ben használni hozzá. (csak nem tudom azt hol tudom állítani.
A dual boot hogy működne ennél a boxnál?

(#229) Nightmare666


Nightmare666
tag

Üdv. Mexel karácsonyig lesz friss rom kiadva vagy inkább már csak jövőre? Ajándékba lesz egy TX3 mini és az Alice UX-os verziót már fel telepítettem rá csak most olvastam vissza felé, hogy készül már a friss rom.

(#230) mexel válasza Nightmare666 (#229) üzenetére


mexel
veterán

Éppen ma kezdtem átgondolni mennyi időm lesz és ha jól akarom megcsinálni akkor nem lesz készen idén. Szerintem most abba is hagyom a boxokkal való szórakozást mert már több időt töltök vele mint kellene és sok új dolog van amit meg kellene csinálnom, remélem sikerül a droid 7 alá jól működő kodit tenni az spmc helyett. De ez sok teszt még :(
A terv egy még jobb android és CoreElec, addigra kijön az állítólagos stabil verzió is a CE-ből.

[ Szerkesztve ]

(#231) LittleShark


LittleShark
tag

Szia mexel!

Én is az általad finomhangolt dual boot romot használom a TX3 Mini készülékemen, de sajnos így is sokat találkozom fagyással android és libreelec rendszer alatt egyaránt. (Az eredeti romtól fényévekkel jobb!)

Láttam szétszedve egy-két Tx3 Mini készüléket és sajnos a hűtőborda csupán egy kisebb alumínium tömb, szellőzőnyílások pedig nincsenek a gépen.

Arra gondoltam,hogy esetleg túlmelegedik a készülék, ezért letöltöttem a kernel toolkit programot a Play áruházból. A segítségével beállítottam a processzor maximális frekvenciáját 1200MHz-ről 1000MHz-re. Most tesztelgetem.

Nagyon jó készülék lenne, de a fagyások miatt nem vagyok vele megelégedve.

Úgy döntöttem, hogy rendelek egy Mecool M8S Pro W készüléket, amiben ugyan az a S905W processzor található mint a Tx3 Mini-ben. A különbség annyi, hogy ezen már nem a telefonhoz és táblagéphez való Android, hanem Android TV 7.1-es változata fut. Ez még nem fagyott le egyszer sem.

Szerencsére a készülék alapból root-olt.

Azt szeretném kérdezni, hogy ha készítek egy teljes mentést az M8S rom-ról, akkor az módosítható a Tx3 Mini-hez.

• Passzív Jövedelem: trker.com/go/158124 • • •

(#232) mexel válasza LittleShark (#231) üzenetére


mexel
veterán

Szia! Szerintem a box-al lesz valami mert a fagyás ennyire nem jellemző ezekre, romtól függetlenül. próbáld ki hogy felteszed a gyárit és megnézed azzal milyen, deszerintem ugyanez lesz a helyzet. Lehet valóban hűtés de találkoztam már hibás box-al ami mindig ezt csinálta, és Libreelec alatt is mindig fagyott. Pedig az egy elég stabil rendszer, ha a box hibátlan és jó sd van alatta nem jellemző a fagyogatás.
De a hűtés megér egy tuningot.

(#233) alien0903


alien0903
tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy ha már feltettem ezt a dulaboot rendszert: http://www.tanix-box.com/download-view/tanix-tx3-max-mini-dual-os-edition-libreelec-android-firmware/ akkor is ugyanúgy fel tudom tenni az itt lévő átlakított dualboot romo-ot a leírásnak megfelelően?

(#234) mexel válasza alien0903 (#233) üzenetére


mexel
veterán

Igen, akkor az a lépés ki is hagyható hogy az elsotelepites.zip-et futtasd. Ez a linkelt rendszer az alapja a dualnak.

(#235) alien0903 válasza mexel (#234) üzenetére


alien0903
tag

Köszi a választ!
Arra esetleg van tipped, hogy a DTS hangot miért nem adja ki hdmi-n, a dolby kimegy, de a dts nem?
Van valami plusz beállítás, esetleg addon? A kábel tuti jó! Próbáltam CE, LE és Android alatt is.

[ Szerkesztve ]

(#236) mexel válasza alien0903 (#235) üzenetére


mexel
veterán

LE alatt ki kellene menni, droid alatt már nem biztos. Kérdezd a 905-ös topikban, ott ezt jobban tudják.

(#237) alien0903


alien0903
tag

Szia!
OPENVPN-t hogy lehet működésre bírni. Android alatt sehogy nem megy (azt írja nem támogatott), LiberElec alatt nem jön létra a kapcsolat. Nálam van valami gond? A zomboided.repoból tettem fel.

[ Szerkesztve ]

(#238) mexel válasza alien0903 (#237) üzenetére


mexel
veterán

Passz, nem tudom. Valami droidos vagy ezzel kapcsolatos topikban érdemes lenne megkérdezni ahol tudják mi lehet az ok.

(#239) joolaci67


joolaci67
tag

Üdv!
X96 on szeretnék youtubot telefonról használni. Csak tv kóddal tudom összekapcsolni, működik de csak ha elindítom a boxon a chrome böngészőt, de így nem teli képernyővel megy. Van e erre valami megoldás, hogy a telóró nyíljon a youtub kezelő felület.

Köszi

(#240) Compika


Compika
aktív tag

Üdv!

Adott egy ilyen box Mecool M8S PRO W és olyan problémám lenne hogy youtube vagy kodi film alatt random befagy erre is megoldaható lenne ez a rendszer.? :R

Compika felhasználónak 10 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#241) mexel válasza Compika (#240) üzenetére


mexel
veterán

Ha a régi m8sw akkor igen, akkor feltehető bármelyik rom, ( LE alatt a távot be kell állítani) de az új kék alaplapos Mecool-ra sajnos semmit nem lehet rávarázsolni, új file rendszert használ a Mecool, a bootloader nem írható, és könnyű téglásítani.
( nem is javaslom ezért az új mecool-tpedig szeretem a márkát)

(#242) r858 válasza mexel (#222) üzenetére


r858
csendes tag

Szia!
Köszi a munkád, én is felraktam sikeresen egy W95-re. Most más okból de szeretnék egy próbát tenni CE-vel és ha megtennéd hogy adsz néhány iránymutatást akkor azt nagyon megköszönném. Már van egy sd kártyám amin beállítottam mindent de szeretném belső flash-re rakni. Ha jól értem Android alól kellene cserélni a rendszert?
Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#243) mexel válasza r858 (#242) üzenetére


mexel
veterán

Próbálgattam sokat a CE-t de ebbe a rendszerbe sajnos nem lehet beleilleszteni. Ez a dual nem alkalmas rá, ahhoz teljesen új kell, nem indul el úgy.
Ez az egyik ok amiért még nincs.
A másik ok hogy 905W-n még sok kis hibát találtam a CE-ben ( igaz folyamatosan fejlesztik) de nem látom nagy előnyét még mindig. A LE-vel ez a rendszer nagyon stabil és működik, a filmet is viszi a LE.
CE-el vannak távirányítógondok, lagol pár videónál stb, plusz mindig előjön valami kis gond.

Ennek ellenére majd csinálok egy dualt, de az teljesen máshogy fog működni. Mindenesetre én nem cserélném le ezt a dualt egy CE-sre még. Jó a CE de nem ellensúlyozza szerintem a stabil LE és a jól kezelhető dual pluszait.

(#244) r858 válasza mexel (#243) üzenetére


r858
csendes tag

Köszi a választ, akkor várunk. És követem a forumot!

(#245) mexel


mexel
veterán

SD kártyáról vagy pendrive-ról lehet tesztelni a CE-t, meg lehet nézni mennyire érdemes váltani. ha valakinek van olyan funkció benne ami nagyon fontos az használhatja ugyanúgy mint bármelyik boxon.

(#246) hoppy


hoppy
csendes tag

SPMC alatt a TMDB scraper nem működik... Utánanéztem, ismert probléma ez, de nem nagyon lesz javítás, sőt, az SPMC fejlesztése is leállt. Így viszont sajnos a Kodi lényege, a szép filmadatbázis kuka, meg az automatikus feliratletöltés is. Van valami ötletetek?

[ Szerkesztve ]

(#247) mexel válasza hoppy (#246) üzenetére


mexel
veterán

Tedd fel a kodi nightly-t, ami már Leia és hagyd meg az spmc-t is. Sajnos droid alatt nincs más megoldás. A kodi nem játszik le mindent jól, nem lehet megoldani semelyik android 7-es boxon, mindegy milyen SOC van alatta. Az spmc szépen játszik filmeket.
De leginkább használd a Libreelecet, az való inkább filmezésre, nnem a droid. A droidot meg kell hagyni ha játszani akar valaki, böngészésre, miracast és ilyesmi.

Az Spmc fejlesztése már igen régen leállt :) Deaz támogatja csak az amcodecet.

[ Szerkesztve ]

(#248) alien0903


alien0903
tag

Esetleg tud valaki segíteni, hogy dualboot rendszernél LibreElec alatt mkv filmnek, amit a pc-ről médiaszerver oszt meg miért nincs hangja? pld. avi-nak van.

(#249) mexel válasza alien0903 (#248) üzenetére


mexel
veterán

Nekem csak akkor volt ilyen amikor piszkáltam a hang beállításokat és a tv nem tudott kezelni valamit. Erősítőn keeresztül megy vagy közvetlenül a tv-be? Ha tv-be akkor a hang beállításokat tedd alapállásba

(#250) alien0903 válasza mexel (#249) üzenetére


alien0903
tag

tv-be megy hdmi-n, de elvileg alapra állítottam mindent. az az érdekes, hogy csak az mkv fájlnál van ilyen. lehet hogy a média szerver nem küldi át valamiért.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.