Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

az én listám, ami hirtelen eszembe jutott: (nem fontossági sorrendben)

Exhumed
Stonekeep
Blood
Heretic
Dungeon Keeper
Redneck Rampage
System Shock
F22 Lightning
Mega Race
Destruction Derby

#2: azt, a fifát, codokat, hasonlókat be se kell jelenteni, akkor is évente jönnek csőstül :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) #51736960


#51736960
törölt tag

nfs ;]

(#3) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Edge

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#4) kmisi99


kmisi99
addikt

A Left 4 dead 3 nagyon szeretném ha megcsinálnák.

(#5) Gergosz2 válasza kmisi99 (#4) üzenetére


Gergosz2
veterán


;]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#6) mephi666 válasza Gergosz2 (#5) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez megdőlni látszik :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) Picike8


Picike8
aktív tag

FF7 folytatás.

(#8) Akos96


Akos96
senior tag

- S.T.A.L.K.E.R.
- Egy Warrior Within-szerű PoP
- Egy normális AvP
- Half-Life... ;]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#9) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

grim fandango
monkey island
system shock (ja, votma)
resident evil
silent hill
stunts
SW dark forces (fps?)
hidden & dangerous
homeworld
motorhead
destruction derby :DDD

blood, redneck rampage votma'

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#10) mephi666 válasza Mr.Csizmás (#9) üzenetére


mephi666
nagyúr

nembaj, lehet nyugodtan többször is egy cím, pont ez a lényege, hogy ha sok lista összejön, akkor idővel kirajzolódik nagyjából, hogy igazából mit szeretne a nép :D

én is beírok mégegyet:
AvP

kettőt-hármat: :D
Resident Evil
Stunts

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) 8th


8th
addikt

Ebből jöhetne egy folytatás. :K

(#12) Mr.Csizmás válasza 8th (#11) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ez kaphato valahol? steam, zavvi? (meloban vagyok, bocs az offert :D)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#13) Samus válasza Mr.Csizmás (#12) üzenetére


Samus
addikt

Steam-en, csak elég drága, 10 euro. Én akcióban vettem, bár ott is csak -33%, de megérte, imádom, jópárszor végigjátszottam, mind a négy véggel. Folytatást.

És HL2: EP3, ezt várom a legjobban. Úgy vágták el az utolsó részt, hogy majdnem anyázva álltam fel utána a székből. És egy SiN Episodes: Emergence folytatás sem lenne rossz, mert azt is elkaszálták, de a vége annak is olyan, amilyen.

Nem tudom emlékszik-e még valaki rá, de nekem az Area 51 is tetszett.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#14) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ezért a játékért én embereket ölnék. Főleg azokat, akik meghiúsították a megjelenést ;]

All→M8

(#15) zoo8800


zoo8800
veterán

A F.E A.R-hez kellene valami kiegészítő. Nem F.E.A.R 2 vagy 3, hanem az elsőhöz kiegészítő pálya. Az Extraction Point és a Perseus Mandate kevés volt :B

Egy új FlatOut se lenne rossz.

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#16) kraftxld válasza mephi666 (#1) üzenetére


kraftxld
nagyúr

[link]
[link]
[link]
[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#17) mephi666 válasza kraftxld (#16) üzenetére


mephi666
nagyúr

"Sorozatok esetén elég csak a címet megadni, nem szükséges sorszám." ;)

tudom, hogy ezek elkészültek és több részük volt... a sorozat folytatásának örülnék nagyon :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#18) 8th válasza Mr.Csizmás (#12) üzenetére


8th
addikt

Nem tudom. Ha máshol már nem is az ncore-on biztos. :DDD

(#19) EczkE


EczkE
addikt

Armies of Exigo. Magyar fejlesztés.

Asszem mindenféleképpen!

(#20) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Alundra. Japán akció-kaland-szerepjáték még éppen izometrikus grafikával, PS-re. Óh, a mai technológiával mit ki lehetne hozni belőle! (Nem kellene szükségszerűen manga stílusúnak lennie.)

[ Szerkesztve ]

(#21) mephi666 válasza EczkE (#19) üzenetére


mephi666
nagyúr

jó, hogy mondod: kb abban az időben volt a desperados, ami olyan volt, mint egy lightos commandos, vadnyugati környezetben :K rengeteget játszottunk vele anno

tehát desperados +1

ui: ahogy látom, össze fogunk itt szedni párszáz olyan játékot, amit nem folytattak, holott mindegyik egyediséget hordozott :K és szomorú, hogy ezek helyett semmitmondó sorozatok 10-20 részeket kapnak

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#22) Gergosz2 válasza mephi666 (#21) üzenetére


Gergosz2
veterán

jött pár folytatás hozzá, de én ürölnék ha azt a régi 2d-s , szépen rajzolt játékot vinnék tovább.
Meg is van cd-n :D Mennyiszer végigjátszottam te jó ég!! :R

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#23) Crystalheart válasza Gergosz2 (#22) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Egyfolytában a főszereplőt parodizáltuk itthon, van egy hangszíne. :DDD

(#24) csƵ


csƵ
őstag

Én olyan újításnak örülnék CoD2 téren, mint a CS:Source-nek lett a GO.

(#25) mephi666 válasza Crystalheart (#23) üzenetére


mephi666
nagyúr

voltak benne jó beszólások... pl a néger volt talán a dinamitos, az szólt valami ilyet, hogy "jipididúdá" :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#26) k!nG


k!nG
aktív tag

Pharaoh
Prince of Persia (nem az uj szarokra gondolok, hanem valami jofajta remakre)
Mortal Kombat vs. Dc Universe
Bully
Tony Hawk (Pro Skater 4 remake)

Ja es a vegere a vilag legjobb jateka: Mesterlovesz!

[ Szerkesztve ]

https://www.behance.net/vargadom

(#27) Akos96 válasza k!nG (#26) üzenetére


Akos96
senior tag

A RPCJS-ben bemutatott összes játéknak kell egy folytatás. :DDD

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#28) Samus


Samus
addikt

Igen, egy Tony Hawk's Undergorund harmadik rész jól jönne, tetszett a téma (Az American Wasteland nem...).

PoP Remake pedig készült, benne van a Sands Of Time-ban, legalábbis az első pálya. Kezdj új játékot, majd amíg az erkélyen vagy: tartsd lenyomva az X-et majd nyomd meg sorban: szóköz, egér bal gombja, E, C, E, szóköz, egér bal gombja, C.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#29) Gergosz2 válasza csƵ (#24) üzenetére


Gergosz2
veterán

ezt nem értem , mégis hogy?

Nálam is a Cod1, UO, 2 jelenti a codot, de nem értem hogy mit akarsz?

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#30) Gergosz2


Gergosz2
veterán

majd' elfelejtem:
Régi Tomb Raider széria folytatása, nem az ez Action Raider , ami alapjában véve nem rossz , csak nem Tomb Raider ! :)

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#31) mephi666 válasza Gergosz2 (#30) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem tetszett ez az új, főleg azért, mert nem annyira hc, mint a régiek, ahol téptem a hajam a millió kicentizett ugrás miatt :) ...az lett volna talán a legjobb, ha van egy hc-mód a régi motorosoknak, meg easy-n jól érzi magát a casual réteg is

közben eszembe jutott, hogy a soldier of fortune-nek is lehetne újabb része, ami leginkább az elsőre hasonlít...:)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#32) djculture


djculture
félisten

commandos az első rész és kiegjének a folyamán csak új grafikával isten lenne...

[ Szerkesztve ]

(#33) Rypejakten


Rypejakten
addikt

NFS Underground - méltó folytatás szükségeltetik..

(#34) Mr.Csizmás válasza Rypejakten (#33) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

inkabb a klasszikus NFS 2-3, es Porsche reszekbol kellene egy polkorrekt aktualis folytatas.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#35) Gergosz2 válasza mephi666 (#31) üzenetére


Gergosz2
veterán

nem az sem oldotta volna meg szerintem, mert ez teljesen más játék.
Ezt nem az ugrásokra, logikai kirakósokra, időkapcsolókra meg stb hegyezték ki, jórészük teljesen hiányzik a játékból; hanem az akcióra.

Nekem sem volt semmi bajom vele, de célszerűb lett volna Tomb Raider: The Action Game vagy valami hasonlóval felhívni a figyelmet arra , hogy ez nem a megszokott széria hanme valami más.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#36) mephi666 válasza Gergosz2 (#35) üzenetére


mephi666
nagyúr

voltak ezek a "sírrablós" mellékfeladatok... először azt hittem, hogy "hű, itt valami agyalós-trükközős móka lesz" ...erre gyp-seknek is triviális, primitív megoldás volt mindegyikre

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#37) nakos1212


nakos1212
senior tag

Crimson Skies

(#38) nyuzoka


nyuzoka
tag

Portal látom már volt elöttem is :R

[ Szerkesztve ]

(#39) looser


looser
addikt

Unreal-ből szívesen tolnék egy hosszú, jó sztorijú sp-t. Tudom, az első részhez (lehet, a másodikhoz is, de azt csak egyszer játszottam végig) volt a Return to Na Pali + 1-2 hosszabb mod, csak hivatalos kalandra lennék kíváncsi. Plusz irigykedem az xboxosokra, hogy van PvZ pvp-jük (1. rész), az állati jó lenne pc-re :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#40) mephi666


mephi666
nagyúr

hú, már el is felejtettem, hogy ilyen bejegyzést indítottam 4 éve :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#41) Soybex


Soybex
őstag

Spyro, Stalker, Crytotasis, Bioshock, Crysis

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#42) looser válasza mephi666 (#40) üzenetére


looser
addikt

Na látod, csak életre kelt a kicsike s reneszánszát éli :-)
Több ilyen soha el nem tűnő topicot!
:-D

Mindent tudok a rákászszakmáról...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.