Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  [Re:] Meghalt Steve Jobs

Hozzászólások

(#201) olbaidhun


olbaidhun
őstag

„A tudat, hogy hamarosan meghalok, a legfontosabb eszköz, amellyel csak találkoztam, ez segít meghozni az élet nagy döntéseit. Mert csaknem minden – minden külső várakozás, minden büszkeség, minden megszégyenüléstől és bukástól való félelem –, minden szertefoszlik a halál színe előtt, és csak az marad meg, ami igazán fontos.”

Tisztelet a munkásságért, elismerés az embernek!

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#204) mrhitoshi válasza KAMELOT (#199) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Bizony! Sajnos a legtöbb zseni, vagy olyan ember akinek a munkája megváltoztatta valamilyen mértékben a világot, vagy valami nagyon nagy értékű dolgot talál fel/meg, sajnos nem kerül elő a nyilvánosság elé. :K

[ Szerkesztve ]

PS4

(#205) #64791808


#64791808
törölt tag

No akkor ezért kellett visszavonulni a cég éléről.

(#206) adler741


adler741
tag

Nagyszerű ember volt íme cikk róla:

http://hetivalasz.hu/vilag/szerencses-vagyok-mert-mar-koran-megtalaltam-azt-amit-szeretek-42060

(#207) HUNPSP válasza adler741 (#206) üzenetére


HUNPSP
aktív tag

Steve Jobs, a szomszédom :) :(

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#208) Black Dragon válasza HUNPSP (#207) üzenetére


Black Dragon
addikt

Irigylem őt, kevés embernek adatik meg az ilyen.:)

(#209) itsmeyeah válasza Solten (#156) üzenetére


itsmeyeah
tag

:(

beats by dr Dre füles kapható nálam

(#210) west


west
őstag

Amiben nem külömbözik Tőle egyikünk sem az az, hogy mi sem élünk örökké. :(

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#211) T_HERO.jpg


T_HERO.jpg
csendes tag

(#212) grc999


grc999
tag

Nyugodj békében.

"Sometimes it is hard to decide which side of the fence to be on. But to straddle it will just make your balls hurt."

(#214) llaszlo


llaszlo
veterán

Már el is temették. [link]

(#215) itsmeyeah válasza llaszlo (#214) üzenetére


itsmeyeah
tag

:(

beats by dr Dre füles kapható nálam

(#216) Pantal


Pantal
senior tag

Azért, az IT világban milyen nagy az összefogás (látszólag) ha valami nagy baj történik, bármelyik fél részéről.

(#217) Pantal válasza P3TR!CK (#195) üzenetére


Pantal
senior tag

Ezt én is láttam. Nem szokásom, de pl fbon is megosztottam. Pont amiatt az utolsó, pár mondat miatt. Meghatott, nagyon.

(#218) tajcsi válasza Pantal (#217) üzenetére


tajcsi
senior tag

en nem tudok angolul, elmondani vki mi is az az utolso mondat?

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#219) kymco válasza moonman (#163) üzenetére


kymco
veterán

:R

www.refujvaros.hu

(#220) llaszlo válasza tajcsi (#218) üzenetére


llaszlo
veterán

magyar felirat: [link]

(#221) kymco válasza llaszlo (#220) üzenetére


kymco
veterán

Köszi

www.refujvaros.hu

(#222) #41133696 válasza llaszlo (#220) üzenetére


#41133696
törölt tag

Végignéztem, a beszédét. Nos én ezt a szegény embert nagyon, de nagyon sajnálom. Soha nem volt Apple termékem, bár mindig szerettem volna. Így kevésbé is ismertem, de évek óta tudtam, hogy beteg. Amikor felhozodott bármilyen okból kifolyólag a hasnyálmirigyrák, mindig rá gondoltam mint pozitív példára, hogy de hát Ő túlélte. Sajnos most már tudjuk, hogy végül is legyőzte ez a kór. Ő, Bill Gates, és Steve Ballmer, egy bizonyos generációt képviselnek .Igen ,nem egy cégnél de egymás mellett párhuzamosan éltek. Sajnos a tiró egyik tagja most eltávozott. Isten nyugosztalja, remélem már a paradicsomban van .

:(

[ Szerkesztve ]

(#223) llaszlo


llaszlo
veterán

Ő ilyennek látta Steve Jobs-ot. [link]

(#224) moonman válasza llaszlo (#223) üzenetére


moonman
titán

ő meg ilyennek...

no comment.

(#225) llaszlo válasza moonman (#224) üzenetére


llaszlo
veterán

Láttam. Mondjuk egy olyan embert nem is lehet komolyan venni aki egy előadáson a lábáról/ból eszik valamit. :(
De az még hagyján sokkal idiótább írások is vannak a neten. Hát még a hozzászólások más fórumokon ahol leközölték a halál hírt. Nagy az isten állatkertje na.

[ Szerkesztve ]

(#226) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Requiescat In Pace

⭐ Stella

(#227) VIC20


VIC20
őstag

NYUB, Jobs Úr!

(Ez van olyan hülye, mint a nagy "rippelés".)

Szóval inkább nyugodjék békében! Csak így, magyarul.

Talán néhány nappal a szomorú esemény után már nem annyira kegyeletsértő felvetni, hogy ez hogyan hatott ki a cég részvényárfolyamára és várhatóan hogyan hat majd az új telefon eladási számaira...

(#228) llaszlo válasza VIC20 (#227) üzenetére


llaszlo
veterán

Uuuuu tényleg esett vagy 3-4%ot. Gyakorlatilag magasabban áll, mint a halála előtt és már elővételben több i4S-t adtak el, mint a korábbi modellekből. A flamekeltés meg továbbra is szabályt sért.

[ Szerkesztve ]

(#229) whitezo88 válasza VIC20 (#227) üzenetére


whitezo88
nagyúr

a 4S előrendelés rekordokat döntött, a részvényesés meg lezárult 1 hónapja, mikor lemondott.

(#230) VIC20 válasza llaszlo (#228) üzenetére


VIC20
őstag

Igen, ilyesmire számítottam. Kösz az infót!

Emlékszem, hogy évekkel ezelőtt, amikor visszavonult, majd aztán visszatért a cég élére, a visszavonuláskor mindig esett a részvények ára. Azt viszont le mertem volna fogadni, hogy a halála képes megemelni az új Iphone eladási mutatóit is. Kíváncsi voltam, melyik tendencia lesz az erősebb.

(#232) llaszlo


llaszlo
veterán

Jobs öröksége ami biztosítja a vállalat jövőjét. [link] :)
Szép volt Steve. :) RIP

[ Szerkesztve ]

(#233) #41133696


#41133696
törölt tag

Elkészült a halottkém jelentése Steve Jobsról - index.hu

Nekem is a 2004-és dátum volt ismert.

[ Szerkesztve ]

(#234) llaszlo


llaszlo
veterán

Megfilmesítik Jobs életét. [link]

(#236) moonman válasza Enszuke (#235) üzenetére


moonman
titán

kezd kicsit személyi kultusz jellege lenni. ezt sokkal inkább el tudnám képzelni kisebb méretben, fekete hátlapon, visszafogottabb, csak akkor feltűnő, ha az ember konkrétan nézi.

(#237) llaszlo válasza moonman (#236) üzenetére


llaszlo
veterán

Ez nekem is jobban tetszik. Max még alá írnám "1955-2011".

(#249) janpier


janpier
tag

Az ,,öreg" nagy arc volt...
Nyugodjon békében...

Egy nap 24 óra, egy tálcában 24 sör... Ez nem lehet véletlen!

(#251) MacCaine válasza #41133696 (#250) üzenetére


MacCaine
őstag

A kemoterápiával kapcsolatban igaza volt, a műtéttel kapcsolatban nem.

(#252) #41133696 válasza MacCaine (#251) üzenetére


#41133696
törölt tag

A műtét lett bolna a legfontosabb. Nem is értem, hogy egy ilyen nyilván valóan okos ember, hogy gondolhatta ezt így...

Amúgy ha a műtét időben lett volna elvégezve, a kemot lehet eleve megúszta volna.

A kemoterápia is sok ember életét mentette már meg annak ellenére, hogy hogy a néphiedelem hajlamos arra, hogyha azt hallja, hogy valaki kemot kap, azt már úgy kezelje, hogy nem éli túl.

[ Szerkesztve ]

(#253) MacCaine válasza #41133696 (#252) üzenetére


MacCaine
őstag

Nem csoda, hogy a "néphiedelem" úgy tudja. A kemoterápia == méreg. Maga a koncepció hibás. Mérget juttat a szervezetbe, hátha kinyírja a rákos sejteket, az meg nem lényeges, hogy közben legyalulja az egész immunrendszert. Pont az immunrendszert kellene erősíteni.

(#254) kymco válasza MacCaine (#251) üzenetére


kymco
veterán

Én egyelőre az orvosoknak hiszek... Édesapám életét meghosszabbította a kemoterápia, egy közeli barátom apukájánál pedig már hat évet jelentett, még ma is él....

www.refujvaros.hu

(#255) MacCaine válasza kymco (#254) üzenetére


MacCaine
őstag

Szerencsés vagy. Nekem eddig csak rossz tapasztalatom volt.

(#256) #41133696 válasza kymco (#254) üzenetére


#41133696
törölt tag

Amikor olvastam ezt a dolgot, nekem az ugrott be elsőnek mintha nem akart volna élni. Ilyet, hogy elutasítja sokáig az életmentő kezeléseket szerintem leginkább csak az az ember csinál.

Jobs évtizek óta Buddhista volt és hitt a reinkarnációban. Vannak akik azért akarnak meghalni, mert nem jött nekik össze az élet - belőlük van több. Vannak olyanok is akik már mindent elértek, és már nincs tovább persze köztük is a több aki élvezi a van-t a jelent, de kétségkívül vannak olyanok is akik szó szerint unják az életet.

De felmerül a kérdés, hogyha valaki megakar halni, miért ad instrukciókat négy vére előre menően az itt maradtaknak?

(#257) itsmeyeah válasza #41133696 (#250) üzenetére


itsmeyeah
tag

Azért tényleg meglep,hogy egy ennyire okos ember ezt nem vállalta.
De lehet nem akart tovább szenvedni..

beats by dr Dre füles kapható nálam

(#259) llaszlo


llaszlo
veterán

Engem egyáltalán nem lep meg a reakciója. Mindig is makacs és önfejű ember hírében állt. Sajnos rosszul döntött.
A zseniknek is vannak rossz tulajdonságaik. Kár érte. :(

(#260) GALARDO


GALARDO
addikt

iGENIUS: HOGYAN VÁLTOZTATTA MEG STEVE JOBS A VILÁGOT?

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#262) baluka26 válasza #41133696 (#256) üzenetére


baluka26
veterán

Bob Marley, mint olyan mond valamit?:)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#263) itsmeyeah


itsmeyeah
tag

S - Steve

I - Is

R - Really

I - Incredible

beats by dr Dre füles kapható nálam

(#264) Black Dragon válasza llaszlo (#261) üzenetére


Black Dragon
addikt

Ez így van, tényleg pár év alatt rengeteget fejlődött környezetvédelmi szinten az apple, már csak abban is, hogy nem csinál a telefonjainak és a többi dolgainak 2x nagyobb dobozt, hanem a lehető legpraktikusabb és helytakarékosabb módszerrel oldja meg, és ez giga mega lájkot érdemel szerintem.:K

(#265) #41133696


#41133696
törölt tag

Steve Jobs sötét oldala - index.hu cikk.

Ez így tényleg durva...

(#266) ElEvEn11 válasza Black Dragon (#264) üzenetére


ElEvEn11
senior tag

Ami egyébként költséghatékony logisztikát eredményez, tehát lényegesen nagyobb bevételt, azonos eladás mellett. Az azért nem teljesen önzetlen változás, de valóban üdvözítő.

Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

(#267) Ciccuka


Ciccuka
veterán

mai cikk

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  [Re:] Meghalt Steve Jobs
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.