Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  [Re:] Meghalt Steve Jobs

Hozzászólások

(#1) rudi


rudi
nagyúr

RIP Mr Jobs

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#2) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Méltó megemlékezés és tisztelgés egy zseni előtt. :R

[ Szerkesztve ]

<< Heimdal >>

(#3) hfrankee


hfrankee
senior tag

RIP Steve! Full respect!
Korszakalkotó koponya volt.
Most láttam az új Iphone egyik demózott megoldását a Sirit,elképesztő!

[ Szerkesztve ]

(#4) Tamás88


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Az Applet sosem szerettem, mert mindig pereskedtek, és mindig úgy ügyeskedtek, hogy jogi úton vissza szorítsa a konkurenciát, de az tény, hogy Jobs nagyszerû ember volt, fõleg, amikor elõadásokat tartott, mert érdekesek voltak. Ki is adott egy könyvet az elõadásairól, csak meg kéne venni. Kár érte. Béke poraival.

(#5) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Sem a cégét, sem Jobsot nem kedveltem túlságosan, ettől függetlenül minden elismerésem az ITért tett munkájáért. Ez a hír megdöbbentő, szinte hihetetlen. :(

(#6) catroot


catroot
veterán

R.I.P.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#7) P3TR!CK


P3TR!CK
senior tag

Rest in peace Mr. Jobs. :(

(#8) Paul119


Paul119
addikt

R.I.P

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#9) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Nyugodjon békében, Mr. Jobs, végre megpihenhet! :(

https://www.coreinfinity.tech

(#10) localhost


localhost
Közösségépítő

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#11) daninet


daninet
veterán

Hát ez megdöbbentő hír volt így reggel... minden tiszteletem az övé :R :R RIP
(most a sárga smiley nem mosolyog)

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#12) #21346560 válasza WonderCSabo (#5) üzenetére


#21346560
törölt tag

Miért megdöbbentő és hihetetlen egy halálhír? Főleg hogy eléggé betegeskedett is az illető!

Amúgy nyugodjon békében....

(#13) CSorBA


CSorBA
őstag

:(

(#14) Taragas válasza daninet (#11) üzenetére


Taragas
aktív tag

Bár sose voltam egy nagy Apple fan, sőt..., de nyugodjék békében!!!!! :)

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#15) Narxis


Narxis
nagyúr

Megdöbbentő. Jómagam egy Apple terméket se használok, de tagadhatatlan, hogy Steve innovatív és robbanásszerű fejlődést okozott az IT világban, egy korszakalkotó zseni. :(

Thanos was right.

(#16) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Ez szinte hihetetlen...

Nagyon komoly embernek tartom, az biztos!

[ Szerkesztve ]

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#17) daninet


daninet
veterán

Most minden rosszmájúság nélkül, de kíváncsi lennék, ennek a hírnek a hatására merre mozdultak az apple papírok

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#18) luw2win válasza CYBERIA (#16) üzenetére


luw2win
őstag

szamomra is annyira hihetetlen amikor meglattam akkor igy rogton utannaneztem hogy lehet hogy kamu, de mindenhol ki van teve. Nagyon megdobbento. :(

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#19) Wazza


Wazza
csendes tag

Nyugodjon békében..

(#20) CYBERIA válasza luw2win (#18) üzenetére


CYBERIA
őstag

Én is csak a Wikipedia főoldalán látom hogy mi van, tulajdonképpen ezért is néztem most be ide. Őszintén szólva nem tudtam, nem is gondoltam hogy ennyire súlyos volt a helyzete.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#21) geezer


geezer
aktív tag

Félretéve minden ellenérzésemet az általa sikerre vitt márkával kapcsolatban, maga az ember igazi zseni volt az üzleti életben.
Nyugodjon békében!

(#22) V!ck


V!ck
aktív tag

Nyugodjék Békében :(

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#23) MrTwister


MrTwister
őstag

Ez most nagyon megdöbbentett! Azt hittem, hogy sikeres a küzdelme a kór ellen, úgy látszik a kiapadhatatlan pénztárca és ez az erős személyiség sem tudja legyőzni ezt a pusztító kórt...:( Hihetetlen!Szóhoz sem jutok... Nyugodj békében Steve! :O

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#24) aSzakember


aSzakember
tag

RIP

I can do this in a hundred ways

(#25) Destructo


Destructo
aktív tag

Nyugodjon békében!

(#26) C4mp3r


C4mp3r
addikt

Isten nyugasztalja, hiányozni fog.

(#27) Omega81


Omega81
senior tag

Nyugodjon békében. Pár hete láttam a filmet ami Róla és Billről szólt, hogyan és honnan indultak, stb...

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#28) dezz


dezz
nagyúr

R.I.P.

Reméltem, hogy lesz még egy kis ideje a családjával, miután lemondott a vezetői székről.

Jól emlékszem, amikor több, mint 20 éve először csodáltam meg az akkori Apple gépeket. A PC-knél sokkal jobb volt, de akkor még az Amiga előtte járt, jóval. Aztán persze változott a helyzet a C= szerencsétlenkedése és az Apple szilárdabb üzleti alapjai és kapcsolatrendszere által.

(#29) #24737024 válasza daninet (#17) üzenetére


#24737024
törölt tag

kíváncsi lennék, ennek a hírnek a hatására merre mozdultak az apple papírok

Semerre, a piac rég beárazta Steve Jobs eltávozását. Inkább az iPhone 4S bejelentése után estek kicsit a részvények, miután a hosszú fantáziálgatás után beütött a józan realizmus. De az sem volt számottevő értékesés.

(#30) szasza_xp válasza #24737024 (#29) üzenetére


szasza_xp
senior tag

Ennyi volt, elment... Nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar. RIP Steve

“A jövőnk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is..” by Youkai

(#31) csodaproli


csodaproli
csendes tag

Amit Jobs alkotott az nem hétköznapi dolog.fantasztikus tudással és kreativitással rendelkező ember volt.Döbbenetes,hogy meghalt.nélküle nem is apple az apple.... : (

A megfelelő szó megteszi hatását, de soha egyetlen szó sem lehet olyan hatásos, mint egy jól időzített szünet.

(#32) Tutu7030


Tutu7030
veterán

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#33) fatal` válasza Omega81 (#27) üzenetére


fatal`
félisten

A Szílicumvölgy kalózai. Az egy nagyon jó film. :)

RIP Mr Jobs. :(

(#34) Zanik


Zanik
addikt

Bármilyen megoszló is tud lenni az emberek véleménye az Apple-ről, vagy magáról Steve Jobs-ról, azért azt senki sem vitatja, hogy nagy koponya volt. Szegényebb lesz az IT szektor nélküle. Nyugodjon békében, együttérzésem a családja felé.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#35) Prof01


Prof01
veterán

RIP :(

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#36) kNG


kNG
senior tag

R.I.P.

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#37) marositech


marositech
senior tag

Farewell Mr. Jobs. Köszönöm az iPhone-t. :(

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#38) Predator666


Predator666
aktív tag

May he rest in peace. :R

Kivettem, mert volt, kit zavart.

(#39) ZCoyote


ZCoyote
őstag

Sosem volt nekem szimpatikus de nagyon értette a dolgát.

Nyugodjék békében!

Romani ite domum.

(#40) Grafiqs


Grafiqs
őstag

1994 volt mikor megismerkedtem az Apple személyi számítógépével. Azóta érzem és tudom, hogy munkára (DTP) sosem lesz jobb rendszer (hardver+szoftver) mint amit Ő kitalált. Halálával a világnak a legnagyobb CEO-jától kell elbúcsúznia.
Nyugodj békében!

G

[ Szerkesztve ]

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#41) MacCaine


MacCaine
őstag

:(

(#42) Eyesis


Eyesis
őstag

RIP

iPhone for Steve

Eyesis

(#43) Zeratul


Zeratul
addikt

RIP. Bár soha nem kedveltem az almásokat.

(#44) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

2001-ben találkoztam először apple géppel, a gimnázium könyvtárában....elcsodálkoztam, hogy ezen nem windows van (pedig akkor már volt dolgom BeOS-al is), leültem, és elkezdtem ismerkedni a géppel. furcsa volt, de teljesen használható.

gondolataim logout témában

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45) ///Krisz\\\


///Krisz\\\
senior tag

R.I.P.
Nagyon meglepett a hír még azt sem tudtam, hogy rákos. :(

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#46) kymco


kymco
veterán

Nyugodjék békében!

www.refujvaros.hu

(#47) sti10p


sti10p
senior tag

Nyugodjon békében!

XY

(#48) snowball


snowball
tag

RIP Steve! Kár érte. Sajnos így már sohasem tudhatjuk meg, hogy milye korszakalkotó dolgokat talált volna még ki :(

(#49) aya


aya
addikt

Sajnálatos, gondolom érzett valamit amikor lemondott, nem tudom ki tudná tovább vinni a munkáját, ilyen szinten nem sok ember az biztos.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#50) Tomate


Tomate
veterán

Fiatal volt... :( Hülye rák :W

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  [Re:] Meghalt Steve Jobs
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.