Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  [Re:] Meghalt Steve Jobs

Hozzászólások

(#101) Kasza08


Kasza08
őstag

Szavakkal leírhatatlan, hogy mit ért el az ember. Felhúzott egy olyan céget, ami etalonnak számít, nézzük a számítógépeket, zenelejátszókat, telefonokat. Rengeteg mindent köszönhetünk neki. Nem vitás, hogy az egyik, ha nem a legnagyobb befolyással volt az IT-re. A pályája és az álatala alapított cég csúcsán ment el. és ahogyan mondják: a csúcson kell abbahagyni. Nyugodjon békében!

(#102) F34R


F34R
nagyúr

Szegény sajnálom :(

(#103) valaki654


valaki654
tag

Ma reggel 7kor amikor felkeltem és megláttam a Googleban a hírt alig akartam elhinni... R.I.P. Steve Jobs :(

(#104) Montebá


Montebá
tag

R.I.P
:(

(#105) pentium4


pentium4
senior tag

Egy zseniális figurát vesztettünk el, örök ikon marad!
Nyugodj békében!

P4

(#106) TommyGun


TommyGun
őstag

Az egészen biztos hogy hatalmas koponya volt és remek üzletember.
Néhány év alatt egy elfeledett cégből az IT legmeghatározóbb cégét rakta össze.

Legyen neki könnyű a föld.

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#107) HUNPSP


HUNPSP
aktív tag

Nyugodj Békében Steve! :(

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#108) Napfénysüti

Nyugodjék békében. Egy igazi zsenivel kevesebben lettünk. :(

Més que un club!

(#109) SzlobiG


SzlobiG
félisten

R.I.P

(#110) vanhalen


vanhalen
senior tag

Egy óriás távozott.. Remélem, megleli a békét a másik oldalon. Mindig tiszteltem ezt a fantasztikus embert.

A gondolkodásmódja ritka egzotikus és inspiráló [link]

Nyugodj békében Steve.. :(((

(#111) Pikari


Pikari
őstag

Ez az ember egy technológiai és üzleti zseni volt, egy igazi látnok. Ilyen emberek ritkán születnek.

[ Módosította: Pompi ]

A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

(#112) tajcsi


tajcsi
senior tag

RIP. Respect. És rettegjünk hogy most mennyibe kerülnek majd az apple cuccok... :W

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#113) domi007


domi007
őstag

Hihetetlen az a tudat, hogy soha többet nem fog fellépni a színpadra, soha többet nem mondja hogy amazing, soha többet nem látjuk a fekete garbót, a farmert, a tornacipőt...
Titkon reménykedtem, hogy a mostani 4S bemutató után mondjuk fél évvel amikor kijön az 5ös, azt ő mutatja...főnixmadárszerűen feltámadva, ahogy ezt megtette már annyiszor...de többé már nem.

Nyugodjon békében!

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#114) r4z


r4z
nagyúr

Most egy nagyon értékes embert veszített el a világ. Az eredményei önmagukért beszélnek. Az Apple nélküle nem lesz többé ugyanolyan. Nyugodj békében, Steve! Hiányozni fogsz.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#115) Jarod1


Jarod1
addikt

nem is tudtam hogy az ő ötlete volt az egér.. RIP Steve, Az örök almák országában pihen..

(#116) whitezo88 válasza kymco (#58) üzenetére


whitezo88
nagyúr

már az ipad2 keynoteon nagyon rosszul nézett ki, szerintem már akkor tudta (de lemondásakor biztos), hogy már csak hónapok vannak hátra.

(#117) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Aki még nem látta [link], érdemes pótolni.

Nyugodj békében Steve Jobs :( :R

„Az, ahogyan a felhasználói élményt minden egyéb elé helyezte, mindig is inspiráló volt számomra. Amikor a Google vezérigazgatója lettem, nagyon kedvesen akkor is időt és tanácsokat áldozott rám annak ellenére, hogy egyáltalán nem volt jól.” - Larry Page, a Google vezérigazgatója

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#118) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Nem csípem az Apple-t, de ez az ember olyat alkothatott életében, ami jó eséllyel bevonult az IT. történelembe. Példa értékű és lenyűgöző az amit alkotott. Bizonyíték arra, hogy motiváció a legfontosabb kelléke a sikernek. Nyugodjon békében! :R

PS4

(#119) Lajkó


Lajkó
őstag

Nem vagyok érzelgős típus, de most sokkal jobban érezném magam, ha valaki azt mondaná: Nyugi, ez csak egy rossz POÉN!!! :F

(#124) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Nyugodjék békében.:R Minden elismerésem az övé.

(#125) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Aszem rendes fickó volt sajnálom. Furcsálltam is mikor lemondott de ugy tünik neki volt igaza. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#126) JColee


JColee
őstag

Szvsz ki lehetne javítani a címet (ITcafén és Phn- is) "Elhunyt Steve Jobs"-ra. Ez a meghalt nem illik így ide szerintem.

(#127) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Ismét egy ikonnal kevesebb! :(
Nyugodjon békében!

Nem hiszem hogy valaha is lenne méltó utódja, mert amilyen szintet ő képviselt, azt szinte lehetetlen folytatni. :(

Mentalita'

(#128) MasOyama


MasOyama
őstag

Nyugodjon békében. Nagyon sajnálom, hogy egy ilyen embert ilyen fiatalon veszített el a világ.

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#129) Balrog


Balrog
tag

Nyugodjék békében. Egy igazi úttörőt veszített ma el a világ. Respect. :R

Sometimes you want orange, but life gives you lemon-lime.

(#130) MR_Joe


MR_Joe
aktív tag

Rest in peace Steve! Hihetetlen pali volt, nagyon nagyon sajnálom, hogy elment!
Az Apple nem lesz már sosem olyan, mint Vele volt. Sokunk életébe "beleszólt", még ha az ember nem is gondolt rá. Bár nem ő készítette a termékeket, de valahogy benne volt a "lelke" ezekben a gépekben. Hiányozni fog!
Respect!

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#131) zsoltyyy


zsoltyyy
senior tag

:( :( :(

(#132) cashzoli


cashzoli
aktív tag

Volt, hogy arrogáns, volt hogy szókimondó volt, de egy biztos: zseni is.
RIP.

[ Szerkesztve ]

+20 piros pont a régi oldalról. || Makulátlan, persze. No de mi az a makula?

(#133) llaszlo


llaszlo
veterán

Öröm az ürömben a részvények nem esnek. :)

(#134) MikroTikker


MikroTikker
tag

Nem rajongok az Apple-ért, de az biztos, hogy fantasztikus az életműve, és olyan céget alkotott, ami által örökké élhet tovább a termékeiben.
RIP.

(#136) Black Dragon válasza Draken (#135) üzenetére


Black Dragon
addikt

És attól még, hogy nem magyaroknak szánták, már nem lehet elismerni Jobsot?:)

És ha láttad volna az új árakat, akkor nem drágábbak lettek a cuccok, hanem olcsóbbak.;)

(#137) LLKobe


LLKobe
veterán

Azért a PH főoldalon a "Meghalt Steve Jobs" címet csak át kéne javítani "elhúnyt"-ra... Így nem szokás közölni ilyen hírt, csak a bors-ban meg a blikk-ben...

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#138) truptik válasza LLKobe (#137) üzenetére


truptik
csendes tag

Igazad van!!
A magyar elhunyt, méltóságos kifejezés.Az angolban talán a passed away hasonló amit manapság ritkán olvasni, mintha ott is elfelejtették volna hogyan kell megadni a tisztelet egy eltávozottnak. Mikor olyanokat olvas az ember mint pld; MJ is dead, már csak a dropped-t, hiányolja.

Have gun, will travel. Paladin.

(#139) tajcsi válasza truptik (#138) üzenetére


tajcsi
senior tag

http://www.xda-developers.com/

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#140) jenei92


jenei92
senior tag

Nyugodj Békében Steve!

(#141) cashzoli válasza Draken (#135) üzenetére


cashzoli
aktív tag

Az egér, ami a kezedben van és a grafikus felület, amin keresztül most a neten böngészel az ő nevéhez fűződik. Nem értem, hogy mi ebben az istenítés. Egyszerűen elismerjük, hogy sokat tett le az asztalra, annak ellenére, hogy vele (pl. az üzletpolitikájával) több ponton sem értek egyet. És nem, nincs iphone 4-em, sem mac-em.

+20 piros pont a régi oldalról. || Makulátlan, persze. No de mi az a makula?

(#142) Zodicus


Zodicus
senior tag

R.I.P.

(#143) ddekany válasza cashzoli (#141) üzenetére


ddekany
veterán

"Az egér, ami a kezedben van és a grafikus felület, amin keresztül most a neten böngészel az ő nevéhez fűződik."

Ha Steve Jobsról beszélsz itt, akkor az egéret és a maira emlékeztető grafikus felületet ő Xerox kutatóitól leste el... Állítólag a Xerox vezetősége nem látott fantáziát az egészben, így Steve valahogy elintézte, hogy mutassák már meg nekik amin dogoznak. Amennyire tudni lehet, a Xerox-nál a project fejese a haját tépte, hogy ezt csak így megmutatják másnak. A jelek szerint az Apple és az MS is meglátta benne a lehetőséget, csak a Xerox hájfejei nem...

[ Szerkesztve ]

(#144) JColee válasza ddekany (#143) üzenetére


JColee
őstag

Akit érdekel ez a téma, annak ajánlott ezt a filmet megnézni.

(#145) itsmeyeah


itsmeyeah
tag

R.I.P Mr. Jobs :(
Egy kicsit lasabban fejlődik a világ..

beats by dr Dre füles kapható nálam

(#146) ViZion


ViZion
félisten

R.I.P.
Nem vagyok alma fan, de sajnálom, hogy meghalt. Kellett egy ilyen ember -még a konkurenseknek is, nagy kár érte.
Jó ötletei voltak, akármi is inspirálta.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#147) P00By


P00By
nagyúr

Sajnálom :( R.I.P

(#148) donjohnson


donjohnson
addikt

most élvezhette volna a nyugdíjas éveit pedig...
R.I.P.

[ Módosította: 7 ]

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#150) banhammer


banhammer
veterán

Vigyázz magada Steve!

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  [Re:] Meghalt Steve Jobs
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.