Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Zsír.
Csak zsé legyen hozzá.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#2) jacis


jacis
nagyúr

Az 512-es Note9 egyre elérhetőbb áron van. Ez is jövő ilyenkor már elérhető lesz.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3) rootkiller


rootkiller
őstag

És mégis mi a rossebbnek? F@szméregetés, kinek van több tárhelye? :O

Artengo TR 990 Pro

(#4) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Hamarabb cserélek telefont,minthogy beteljen a tárhely. 😊

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#5) Kokzor válasza rootkiller (#3) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Van egy réteg, aki szinte a telefonján él és számítógépet nem használ. Azoknak jó ez.
Egyébként inkább legyen több tárhely a szükségesnél, minthogy elfogyjon pont amikor kellene.

[ Szerkesztve ]

(#6) #86973952 válasza Kokzor (#5) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nálam konkrétan úgy működik, hogy minél több a tárhely, annál több dolgot tárolok. Persze szinkronban vagyok állandóan, de jól jön, ha offline vagy gyenge net mellett pikk pakk rá tudok nézni mindenre. Pl. munka miatt sok fotó. Meg amúgy is.

Az már grátisz, és nem kevésbé fontos, hogy az írási/olvasási sebesség is nő.

(#7) #24536576 válasza rootkiller (#3) üzenetére


#24536576
törölt tag

A színes képernyős telefon is f*szméregetés, hogy kié színes, kié nem?

[ Szerkesztve ]

(#8) MaCS_70 válasza rootkiller (#3) üzenetére


MaCS_70
félisten

Adatot tárolni?

Biztonsági mentés, adathordozás külső HDD helyett?

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#9) hombre[EU] válasza rootkiller (#3) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Pl azért,mert a limites (5perc) 4k@60 video mérete ~2gb jelenleg és lassan jön a 8k ?

Life, Uh, Finds A Way

(#11) enginev3.0 válasza MaCS_70 (#8) üzenetére


enginev3.0
félisten

Biztonsági mentés telefonra? :U

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#13) enginev3.0 válasza GuyFawkes (#12) üzenetére


enginev3.0
félisten

Oké
De azt is hogy erre készítünk bármiről biztonsági mentést, mert egyszer ejti le, és bukott is mindent

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#14) jacis válasza rootkiller (#3) üzenetére


jacis
nagyúr

Ha mindenki ilyen idétlenül gondolkozna mint Te akkor még mindig 3210-el rohangálnánk. Ha meg 32GB lenne akkor azért jönne az “okos” duma, hogy kevés...

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#15) Dovloran


Dovloran
senior tag

Örülünk, hogy a Samsung tolja előre a piacot és olyan dolgokat mutat be, amik (tényleg) nem voltak ezelőtt. Egy egészséges versenyhez elengedhetetlen az innováció és a sok fejlesztés. (Szintén dicséretes a Huawei új ötlete a régi SD-kártyák helyett).

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#16) Luck Dragon válasza pusszycat (#4) üzenetére

Jó világ! :D

Témához kapcsolódóan . Szuper, már csak emberi áron kell eladniuk a készülékkel együtt.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#17) HarleyCustom válasza 7Heads Drago (#1) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Adjanak hozzá zsét? Jó lenne...:D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#18) HarleyCustom válasza pusszycat (#4) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ó....hát akkor nekem a 8gb.is elég lenne:D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#19) SkyLine3000 válasza rootkiller (#3) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Inkább 1 terrás háttértár, mint noccs meg lik...
Nincs az a tárhely, ami ne tudna betelni!

[ Szerkesztve ]

(#20) Šolaire válasza rootkiller (#3) üzenetére


Šolaire
veterán

Végigolvastad? :
" A Samsung memóriachipje fizikai méreteit tekintve nem különbözik az 512 GB-os modultól, viszont a szintén 11,5 x 13 milliméteres lapka kétszer akkora tárolókapacitást biztosít a tizenhat, egymásra épülő, ötödik generációs V-NAND flash memória rétegnek és az új típusú, szabadalmaztatott vezérlőnek köszönhetően. "

“Praise The Sun” \[T]/

(#21) tupuk


tupuk
aktív tag

Jól hangzik.
De az is felmerül bennem hogy megijedtek a kínaiak fejlesztéseitől, főleg a hajtogatós telefontól hogy a kínaiaké jobb lesz, és ez amolyan előremenekülés. A szélessávú mobilnet korában talán már nincs olyan nagy súlya az extrém nagy memóriának.

(#22) Mr.Silkó válasza Kokzor (#5) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Jelen! :DDD

Már persze nem az egész életem élem a telefon előtt, hanem nem használok pc-t, csak mobilt.

(#23) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

"Az 1 TB-os memóriamodulok tömeggyártása már elkezdődött, a világon elsőként 1024 GB-os tárhelyet biztosító egységek már 2019 első felében elérhetővé válnak a piacon, az első készülék pedig, amelyet ekkora kapacitással mutatnak be (elvileg 12 GB rendszermemória mellett) valószínűleg a Samsung Galaxy S10+ lesz."

Egyébiránt ez érdekes lenne, mivel az S9 széria még 64-es alappal indult, de a Note9 legtáposabb kiadása is tudtommal 512 GB-os, szóval nagyot ugrana ezzel a koreai cég, ami után már csak az a kérdés, hogy mekkora lesz az induló tárhely: 128 GB? 256?

(#24) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

És így kerül majd 1500eur-ba egy telefon. Gyakorlati haszna meg kb annyi, mint egy lestrapált A vagy J szériás 3éves galaxynak.

Pendrive-ban legyenek kedvesek árulni ezt a chipet bruttó 50-60eur környékén.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#25) gorbep


gorbep
senior tag

kérdés már csakis a gyártási volumen és az ár..... de egy biztos, HDD gyártó részvényt nem vennék... azt hiszem nagyon gyorsan leáldozik nekik...

- Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

(#26) =Mentor= válasza gorbep (#25) üzenetére


=Mentor=
őstag

Azért ez még odébb van, még az SSD árak brutális csökkenése után is többszörösébe kerülnek mint egy HDD és minél nagyobb tárhelyről van szó annál nagyobb az árkülönbség.

(#27) moleculez


moleculez
veterán

Ez más cucc, mint ami ami az új 1TB iPad Proban van? Ha nem, akkor mi ez nagy felhajtás?

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#28) Baltazár123


Baltazár123
senior tag

Első a Samsung? Az Alin meg az Ebay-en már tavaly is lehetett venni 1TB-os SD-t :)

(#29) MaCS_70 válasza enginev3.0 (#13) üzenetére


MaCS_70
félisten

Nem kell, hogy kizárólagos biztonsági mentés legyen, a külső HDD-nél meg így is strapabíróbb és sokban praktikusabb.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#30) enginev3.0 válasza SkyLine3000 (#19) üzenetére


enginev3.0
félisten

Én még inkább 64gb verziós telefont vettem 128 helyett mert a felhő miatt nincs rá szükségem

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#31) Mr.Silkó válasza Baltazár123 (#28) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ez remélem irónia volt. Ez beépített tárhely sokkal nagyobb írási és olvasási sebességgel, nem egy sima 1 terrás SD kártya..

(#32) xedos


xedos
addikt

Értő olvasás... 1chipben van a 1Terrabyte...
Belegondolva, ezután minek pendrive? Több a tárhely, gyorsabb, védettebb...

[ Szerkesztve ]

(#33) t72killer válasza xedos (#32) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

+#31: -r, könyörgöm...

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#34) -Skylake- válasza moleculez (#27) üzenetére


-Skylake-
addikt

inditsuk onnan, hogy legjobb tudomasom szerint az ipad nem telefon. ezek utan ha meg vatta ugyan az lenne (nem ugyan az) , akkor is mas abban, hogy telefonba kerul.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#35) forgonati válasza Mr.Silkó (#31) üzenetére


forgonati
őstag

Egyrészt a terra az inkább Tera, másrészt meg sanszos, hogy irónia volt. Alin már 2TB SD is van, ami a valóságban max 32GB...

Keelah Se'lai!

(#36) Mr.Silkó válasza t72killer (#33) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Miért is könyörögsz? :N

forgonati

Elírás volt, sry.

[ Szerkesztve ]

(#37) SkyLine3000 válasza enginev3.0 (#30) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nem vagyunk egyformák. Én pl felhőben soha a büdös életben nem tartanék semmit. Főleg nem személyes adatokat. A fontos dolgaim egy külső vinyón lapulnak a fiókban, plusz egy másik adattároló hdd-n a notiban.
Én sokat fényképezek, videózok telóval (is), ezért nekem nem árt a sok tárhely. Épp a napokban tettem át kb 3000 képet+videót a telómról a gépre. Úgyh én preferálom a nagyobb tárhelyet. Inkább ez, mint a sok lyuk a telón...
Egyébként az én telóm 32 gb-os, pluszban egy 64gigás sd-vel. :)

[ Szerkesztve ]

(#38) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Amikor először olvastam a hírt, akkor én is elborzadtam, hogy mi a francnak, semmi értelme. Aztán jobban belegondolva rájöttem, hogy Samsung készülékeknél ez abszolút indokolt.

Ad1.: A DeX segítségével ezek tulajdonképpen 2in1 eszközök, hiszen különösebb kompromisszumok nélkül használható asztali számítógépként is egy átlagos felhasználó esetében. Mindent végre lehet vele hajtani, amit egy Windowsos géppel. Így pedig mindjárt indokolttá válhat az 1TB háttértár, az én asztalimban is annyi van. Más kérdés, hogy nem biztos, hogy mindenhova szeretném vinni magammal az összes személyes dolgomat.

Ad2.: Tárhelyből sosem elég, de ez egy általános igazság.

(#39) rootkiller válasza jacis (#14) üzenetére


rootkiller
őstag

Most váltottam a 16 GB Nexus 5X-ről 32GB Pixel-re :DDD

Artengo TR 990 Pro

(#40) isakamay válasza GuyFawkes (#10) üzenetére


isakamay
tag

Rosszul ismered a mondást, a szar amúgy is büdös. Helyesen: neked a szar is íztelen... ;)

(#43) isakamay válasza GuyFawkes (#42) üzenetére


isakamay
tag

Ehhez nem kell kóstolni, nyilvánvaló, hogy szar íze van, de valakinek még ez sem tetszik. Ellenben a "szar is büdös" mondatodnak semmi értelme sincs, vagy nálad azt jelenti, hogy mindenki szereti a szagát, csak a kötekedő emberek nem? :D

(#45) pusszycat válasza GuyFawkes (#44) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem elégé körbejártátok a témát,többször is belelépve,ebből már csak szarul lehet kijönni... ;]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#46) tordaitibi válasza SkyLine3000 (#37) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Évek óta, kb. 8 éve felhőbe tárolom az összes fontos banki stb. jelszavamat, eddigi barátnőim pucér képeit :) és több privát dolgot, fontosabb archivált mailt ilyesmi.
Egy igen erős jelszóval védett True illetve most már VeraCrypt konténerbe. Mivel ez az app multiplatformos, winen droidon linxon pár kattintással bárhol bármikor hozzáférek, telefoncsere, hardver meghibásodás (megdöglött a hdd), oprendszer reinstall esetén pár perc alatt ott van és mindig szinkronba van minden eszközön a tartalma.

Mondj ennél praktikusabb és mégis atombiztos megoldást.

Témára vissza, én 1 éve cseréltem a döglődő 512-es háttérvinyómat 1 terásra de minek, jelenleg 34%-a foglalt, az elérhető online tartalomfogyasztás, a netes tv korába ki tölt meg több terát filmekkel, minek..? Letöltesz egy filmet és az örökké megmarad, minek, megnézed hetene, dehogyis. Ez is kb. a farokméregetés esete, ki lehet posztolni a fészen hogy nekem bizony 12 terányi filmem és 15000 családi fotóm van a gépemen+letöltöttem a fél internetet..? Mással meg hogyan lehet terákat elfogyasztani, én sosem értettem ezt a tárhelymizériát. Bár én már lehet öreg vagyok. Egy 32-es telefonnal élek, amibe 17G szabad. Na most biztos páran megszólnak. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.