Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:35:57

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9201) Depression


Depression
veterán

Nem tudok most olyan sziamiau-t, amire érdemes lenne cserélni. :(

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#9202) Milestone2 válasza Depression (#9201) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Rossz neked...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9203) numera007


numera007
tag

Na a legújabb V6-nál nálam is előjött a Bluetooth hiba. Szakad meg ledob. Eddig nem volt gondom.

(#9204) Kornel


Kornel
veterán

Szerintem meg ez olyan szintu tipushiba, ami miatt en biztos mas markat fogok nezni.
Nem beszelve arrol, hogy a fene nagy support kimerul abban, hogy kezzel hegeszd ra magadnak a megkesett v6-ot, ami mrg mindig csak 4.4, mikor az ujak mar 5.1-el jonnek lassan.
Szerintem ez keves lesz a vilaghodito tervekhez.

(#9205) fornettisuti válasza Kornel (#9204) üzenetére


fornettisuti
veterán

mas cegek is kb igy intezik ezeket a dolgokat

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#9206) tolvaj! válasza Kornel (#9204) üzenetére


tolvaj!
őstag

Vegyél samsung galaxy ace, vagy S mini szériát.... Azokkal van egy kategóriában a rednote (a piaci besorolás alapján). Kíváncsi vagyok mennyi támogatást kapsz majd rá. Volt samsungom és"csak" 9 hónapot késtek a 4.1-vel, egy olyan telefonra, aminek már elve azzal kellett volna kijönnie. És ez csak egy a sok közül. Vagy vegyél sonyt és hordhatod vissza szervizbe két havonta. Onnantól örülnél ha csak a kijelző sárgaság lenne a baj! A lenovo pedig egyre trágyább, főleg az itthon forgalmazott készülékekkel van baj. És szinte mind szoftveres.... A kinti származású készülékek még faszák, de ki tudja meddig...

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#9207) Milestone2 válasza Kornel (#9204) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Szíved joga!
Meg nekem is hogy XIAOMI-t vegyek legközelebb is.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9208) Kornel válasza tolvaj! (#9206) üzenetére


Kornel
veterán

Egyiket se szandekozom :)
Van meg boven kinai A marka, amibol lehet mazsolazni.

(#9209) fornettisuti


fornettisuti
veterán

megy valakinek a kontaktokhoz valo kep hozzarendeles, higy az hivaskor is megjelenjen (nagyban), ne csak a telefonkonyvben kicsiben?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#9210) Milestone2 válasza fornettisuti (#9209) üzenetére


Milestone2
nagyúr

5.8.13-on megy.

Akkor szokott meghülyülni, ha miui accountban is ott van egy telefonszám (képpel) meg a Google névjegyek között is.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9211) Csóró™ válasza Kornel (#9208) üzenetére


Csóró™
senior tag

Van, de tudtommal jelenleg valamiért a Xiaomi az éllovas. De lehet más gyártónál megtalálod a számításod, legyen szerencséd. Én továbbra is amellett vagyok, hogy egy széria hiba miatt nem lehet leírni egy céget. Nagy Autó gyártóknál (pl. Toyota, Honda...) is előfordult, hogy vissza kellett hívniuk egyes szériákat, pedig ott milliós összegű kocsikról beszélünk, nem 50.000-es telefonról.

A szoftveres támogatásról meg az a véleményem, hogy a legnagyobbnak tekintett ájfón-nál rendszeresen olvasok cikkeket, hogy ezt meg azt a frissítést fel ne rakd, mert mert rosszul jársz, megdöglik a telefon... Ezek után nem is olyan gázos a V6 sufni tuningja.

(#9212) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Na, a mai beta teszter frissítéssel megjött egy újabb beharangozott MIUI7 feature, a 4 hivatalos design téma:

High Life, Pink Blush, Rosé, Ocean Breeze

Az új MUSE app-ot még mindig várjuk...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9213) GoZoL válasza Milestone2 (#9212) üzenetére


GoZoL
senior tag

Nagyon béta még az a V7-es MIUI? V6-ot használok de hát még az is béta! :)

(#9214) Milestone2 válasza GoZoL (#9213) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Semmivel nem bétább, mint a MIUI6 volt, mivel a MIUI6 megszűnt létezni, a hivatalos 5.8.13-ROM már MIUI7...
Ezen lehet vitatkozni, lehet mutogatni mit ír ki a Setting rész, attól még EZ A HIVATALOS ROM (ez még az original kínai-angol).

Holnapután kijön a GLOBAL is és akkor a miui.hu és a miui.eu is meg tudja belőle csinálni a többnyelvű kiadást.

Nyilván, aki nem akarja a MIUI7-et, letiltja a frissítést és marad egy régebbi verzión...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9215) GoZoL válasza Milestone2 (#9214) üzenetére


GoZoL
senior tag

Ezt nem is tudtam. Köszi az infókat! :Y :R

(#9216) Flexy90 válasza Milestone2 (#9214) üzenetére


Flexy90
senior tag

"Nyilván, aki nem akarja a MIUI7-et, letiltja a frissítést és marad egy régebbi verzión..."

Tehát OTA frissül V6-ról?

Xiaomi Fan

(#9217) Flexy90


Flexy90
senior tag

Xiaomi kütyü akció Banggood-on

Pl.:
10 000 mAh-os PowerBank ~3400 Ft
Bt Headset ~ 4300 Ft

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Fan

(#9218) Milestone2 válasza Flexy90 (#9216) üzenetére


Milestone2
nagyúr

13-án frissült a kínai-angol, és elméletben amint kijön a global, akkor utána minden valószínűség szerint frissülni fog a magyar, meg az eu verzió is. Akinek jó az angol, az a fenti ROM-mal, tiszta telepítéssel MIUI7-ezhet.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9219) GoZoL válasza Flexy90 (#9217) üzenetére


GoZoL
senior tag

Köszi az infót, a power bank ennyiért beszerzős.
Ez meg minek??? :DD :DDD

(#9220) fornettisuti válasza Milestone2 (#9210) üzenetére


fornettisuti
veterán

5.8.8-on miui acc nincs hasznalatban, google nevjegyek offolva lettek, kepek sd-n kontaktok simekek, kepeket hivasnal nem adja ki. van ennek valami trukkje, pl. kontaktokat es kepeket telora atrakni es ugy osszefesulni?
nalad hol vannak a kontaktok es hozzajuk a kepek?

mas: hivasszuro van valahol, amiben a rejtettszamrol hivokat ignoralja a telo?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#9221) Csóró™ válasza Milestone2 (#9214) üzenetére


Csóró™
senior tag

...mivel a MIUI6 megszűnt létezni... + ...aki nem akarja a MIUI7-et, letiltja a frissítést és marad egy régebbi verzión...
-- Magyarul maradhatsz a soha többet nem frissített BÉTA V6--nál, vagy átállsz az új fícsörökkel rendelkező V7-re, ami ugyan szintén béta, de fejlesztik... Ezen nem kell sokat gondolkodni szerintem :K

(#9222) Milestone2 válasza fornettisuti (#9220) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem tudom, csak feltételezem, hogy azért valamelyik account kéne a képek megjelenítéséhez, de nem tudom biztosan, nem mélyedtem bele, mert nekem ennyire nem fontos tényező...

Másik: Security / Blocklist / Calls / Settings / Rules / Add rules / Private numbers --> Allow helyett Block
azt hiszem ezzel lehet beállítani...ezt sem tudom, mert nem használom, csak úgy gondolom.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9223) fornettisuti válasza Csóró™ (#9221) üzenetére


fornettisuti
veterán

ez a miui v6/v7 dolog ez meg huawei fele emui 2.3 / 3-nal ugyan ez volt, dizajn valtas, +szoftveresen par featurerel kimerult a nagy upgrade.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#9224) fornettisuti válasza Milestone2 (#9222) üzenetére


fornettisuti
veterán

rendben, koszi.
rejtett szammal valo hivas szures/blokkolas temara mit tudsz mondani?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#9225) Milestone2 válasza fornettisuti (#9224) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Válaszoltam, ugyanott, csak lassan...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9226) fornettisuti válasza Milestone2 (#9225) üzenetére


fornettisuti
veterán

mar latom, koszi ;)

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#9227) dede555


dede555
csendes tag

Sziasztok!
A redmi note készülékem képernyője teljesen behalt, egyik pillanatban tökéletesen ment, majd csak a fekete képernyő fogadott. HA megnyomom a bekapcsológombot, akkor sötét szürke képernyő fogad, ikon semmi. HA megcsörgetnek kicseng és ha a számítógépre dugom akkor látom a telót.
Van valakinek valami ötlete, mit lehet tenni?

(#9228) Csóró™ válasza dede555 (#9227) üzenetére


Csóró™
senior tag

Szia, recovery menü se látszik (telefon kikapcs, majd a szokásos billenytű kombóval előhozva)?

Ha a recovery menünél sincs kép, akkor hardveres hiba lesz, keress fel egy szervizt, vagy valakit, aki hajlandó kijelzőt cserélni.

(#9229) McReay válasza dede555 (#9227) üzenetére


McReay
aktív tag

Restart?
Reinstall?

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#9230) dede555


dede555
csendes tag

(IMG:/dl/upc/2015-08/17/357710_sptpyzosjgdtnpk7_imgp0481_resize_resize.jpg)(/IMG)Most sokadik újraindításra visszatért a képernyőm, de nagyon furcsán pixeles a képernyőm. Zavaróan csak sötét oldalon látható, olyan mint ha több helyen erősen megnyomtam volna a képernyőt, halvány színes vízjelek jelentek meg.
Találkozott már valaki ilyennel? Pesten hol és mennyiért cserélnek képernyőt?

[ Szerkesztve ]

(#9231) Kornel


Kornel
veterán

Semmi gáz, ez csak előfordul, mit egy képernyőcsere...

(#9232) Csóró™ válasza Kornel (#9231) üzenetére


Csóró™
senior tag

Jól mondod, előfordul. És ez a lényeg. Haverom óva intett, hogy Fiat-ot vásároljak, mert ő bele nyúlt egy rosszabb szériába... 7 éve hajtom a gépet gond nélkül.
Az én Noteom hibátlan, se sárgulás, se karc, se fagyás... pedig napi szinten használva van. Sőt egyszer 10 napig kihúzta egy töltéssel. Nekem ez a telefon az "über alles", de lehet csak szimplán szerencsém volt ezzel is.

Amúgy meg: "megszoksz, vagy megszöksz", van kismillió telefon a piacon, de jól gondold meg mit veszel, láttam már 200.000-es ájfónt is tönkremenni (vagy meghajlani :K )

[ Szerkesztve ]

(#9233) tolvaj! válasza Csóró™ (#9232) üzenetére


tolvaj!
őstag

Nekem 12 eddig a rekord, minden más stimmel :)

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#9234) Sir Sparrow válasza tolvaj! (#9233) üzenetére


Sir Sparrow
aktív tag

+1 :)
...kivéve a 12 nap helyett, nekem kb. 5 nap.

(#9235) fornettisuti válasza tolvaj! (#9233) üzenetére


fornettisuti
veterán

ebbol a 12 napbol, mennyi volt a kijelzoido, amikoris nem keszenletben, hanem hasznalatban volt a telefon?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#9236) tolvaj! válasza fornettisuti (#9235) üzenetére


tolvaj!
őstag

Kb 3 óra, de nem ez volt a kérdés. Ha arra vagy kíváncsi, hogy úgy mennyit bír, olvass vissza kb 10 hónapot, lesz egy képernyő mentésem közel 8 órás kijelző idővel.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#9237) McReay


McReay
aktív tag

Nem tudom, hogy hogy csináltatok 10-12 napot, nekem eddig max 3 nap volt,mondjuk én szinte folyamatosan nyomkodom!?

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#9238) tolvaj! válasza McReay (#9237) üzenetére


tolvaj!
őstag

3g/wifi bent. Telefon lerak. Szabadságon vagy. Lesz@rsz mindent, laza vagy. Ez készenlét. Naponta kétszer megnéztem ki keresett és ennyi :)

[ Szerkesztve ]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#9239) Csóró™ válasza tolvaj! (#9238) üzenetére


Csóró™
senior tag

így bizony. Nyilván, Real Racing 3 -al fél napot se bír.
Nekem 10 nap után 20%-on volt a telefon, úgy, hogy kb. napi 2-3 rövid hívásom volt, reggelente megnéztem wifi-n, mennyit késik a MÁV és ennyi. Se játék, se GPS, se semmi.
Ja, meg a nagyobb hatás érdekében estére repülő módba tettem a telefont, amivel este 10 és reggel 6 között kemény 1%-ot ha merült.
De "átlag" használat mellett is 3-4 napot bír, ami nagyon nem rossz szerintem :K

[ Szerkesztve ]

(#9240) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Hát, talán eljött a pillanat: az első már napi használatra is alkalmas CM12.1 a készülékünkre! Megint a spanyol Pocarropa követte el, ugyanolyan CPU-val rendelkező KINGTURBO készülékről portolta. Nyilván pár órája használom, mindent nem tudok tesztelni (főleg munkaidőben), fogalmazzak inkább úgy, ez az első Android 5.1.1, ami nem hibaüzenetekkel indul, és minden amit az ember alapjáraton használ, az elindul benne, nincsenek fagyások, lehet Play-ról telepíteni és minden működőnek (tűnik)...összefoglalva, azok a gyerekbetegségek, amikkel az eddig általam kipróbált CM12-k szenvedtek, azok most már nincsenek benne ebben a ROM-ban...biztos van hibája, de ez már működőképes project.

Az eredeti ROM fejlesztője az ANDROID ICE COLD PROJECT, Kinguserrel pre-rootolt, GAPPS csomagot tartalmazza. TWRP 2.8.6.0-val és 2.8.7.0-val telepíthető.

Más mondanivalóm most hirtelen nincs....

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9241) tami92 válasza Milestone2 (#9240) üzenetére


tami92
aktív tag

Én most jelenleg a PAC-MAN ROMot használom tegnap óta és különösebb problémám nem volt még vele. Vagyis annyi csak hogy a Mi Band-et nem bírom működésre bírni. Ebben a bluetooth működik? Google szinkron életképes?(PAC-MAN-ben újraindítás után kapom meg az új emailokat csak, meg a névjegyzéket nem sikerült még szinkronizálni.

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#9242) Milestone2 válasza tami92 (#9241) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Túl korán örültem.
Video nem igazán akar működni.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9243) tami92 válasza Milestone2 (#9242) üzenetére


tami92
aktív tag

Szia. Nem tudom, hogy te tudtad-e esetleg értelmezni, hogy a szinkronizációt, hogy kell működésre bírni? Amit fordítóval lehetett megértettem, de a szinkronizációs rész nem megy.

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#9244) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Hát a mai sajtótájékoztató megint csalódás...
GLOBAL ROM NINCS MA! CSAK HÉTFŐN JELENIK MEG!
TÁMOGATOTT KÉSZÜLÉKEK:

HÉTFŐI MEGJELENÉS

Az meg ki a fenét érdekel, hogy Indiában megjelent a Mi4i...?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9245) Milestone2


Milestone2
nagyúr

A mai indiai sajtótájékoztató egyetlen pozitívuma a 7 ingyenes MIUI7 Témapack
LETÖLTÉS (Zippelve van, kicsomagol, használ)






Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9246) McReay


McReay
aktív tag

Szerintetek mi okozhatja azt, hogy kb hajnal 1-kor vettem le töltőről a telefont 100%-on és most 8:55-kor 87%-on áll az aksi!?

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#9247) gubabela válasza McReay (#9246) üzenetére


gubabela
senior tag

Elég sok minden, kezdve a háttérben futó alkalmazásoktól akár az aksid haldoklásáig bármi lehet. Tegyél rá egy wakelock detectort és megmondja, ha valami ébren tartja.

(#9248) McReay válasza gubabela (#9247) üzenetére


McReay
aktív tag

Fenn van, azt mutatja, hogy a NetworkLocation 1107 alkalommal ébresztette összesen 1perc időtartamra. Éjszakára minden alkalmazást le szoktam kapcsolni.

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#9249) Csóró™ válasza McReay (#9248) üzenetére


Csóró™
senior tag

[OSMonitor] és [GSAM Battery Monitor]. Ezeket tedd föl. OSMonitor mutatja a futó processeket, a BAttey Monitor meg konkrétan mutatja, mi eszi az aksit.

De egy restart lehet megoldja...

(#9250) Depression válasza tolvaj! (#9233) üzenetére


Depression
veterán

Nekem is 12, csak óra, és nem nap :)

Kaptam egy új kocsit (opel), aminek a kihangosítója megbolondítja a Bluetoothomat a telefonon. Csak a teleton kikapcsolásával tudom helyrehozni. miuihu 5.5.29 van fennt.

Ez általános hiba? Van olyan rom, ahol bluetoothot javítottak?

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.