Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-12 16:59:17

LOGOUT.hu

Google Pixel 7 | 7 Pro topik
(szerkesztés alatt)

A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Google Pixel 7 Pro review | Finder

VOLTE alapból működik VOWIFI nincs***!
5G a decemberi stabil kiadás óta van!
(**VoWiFi beállítást igényel, leírás itt, de nem mindig mindenkinek működik)

Specifikációk, tesztek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9651) oroszLajos válasza phoenix64 (#9650) üzenetére


oroszLajos
aktív tag

Nálam példáúl P7Pro-n még egyszer se fordult elő semilyen akadás, vagy lassulás..

Pixel 7 Pro Hazel

(#9652) tomboy0013 válasza phoenix64 (#9650) üzenetére


tomboy0013
veterán

Igen, elég általános gond. Külföldi fórumokban is olvasni róluk, meg itt is van pár ember akit zavar. Nekem mondjuk érzékeny erre a szemem, de valakinek nem. Valószínűleg Pixel launcher-el van a gond. Több mint 1 éve megvan a 7 Pro-m, de azóta jelen van a gond, változó mértékben. Egyik frissítés után kicsit jobban, utána kevésbé. Különösen vicces ez a Google telefonjain, mert amúgy nem találkoztam előtte Xiaomi-n sem ezzel, csak amikor Pixel Experience ROM-ot tettem rá.

[ Szerkesztve ]

(#9653) Robert73 válasza tomboy0013 (#9652) üzenetére


Robert73
tag

Ez a laggolas miben jelentkezik ? Több mint egy éve használom a P7-em, de nekem még nem tűnt fel. (Weboldal már akadt meg, de gondolom ez nem a teló hibája.)

(#9654) peanar válasza phoenix64 (#9646) üzenetére


peanar
senior tag

Kb semennyire!
Én Mate sorozatról váltottam, a huawei után nagy csalódás a p7p (főleg az akkori árazásához képest amikor vettem!!)
Egyedül a kamerában volt előrelépés (igaz nekem mate 20 prom volt), mást nem tudnék felhozni.
A kamera is csak mem túl meleg időben, mert a telefon könnyen felmelegszik akár egy 20-22°-os helységben 5-10 perces videózásnál is már kuruttyolhat.

Persze más lesz/lenne a guglis ökoszisztéma miatt, de ha neked ez nem hiányzik, nem lesz előrelépés!

(#9655) phoenix64 válasza peanar (#9654) üzenetére


phoenix64
őstag

Mondjuk laggolgat mar neha a p40 prom is kulonbozo muveletek kozben, meg elvileg a tensor g2 is erosebb mint a kirin 990. De ha ilyen melegedesi problemaja van a p7p nek, akkor lehet inkabb egy uj 2 ev garis sima p7-et veszek, mint gari nelkuli p7p-t.

(#9656) vacs válasza phoenix64 (#9650) üzenetére


vacs
veterán

Állítólag igen, de én még nem vettem észre, pedig tavaly voltam szemészeten, ahol mondták, hogy kiváló a látásom... :))

(^)(>.<)(^)

(#9657) Quqesz válasza phoenix64 (#9655) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Néha lehet pici megakadás, de sztem semmivel sem vészesebb, mint bármi más telefonon (S21Ultra-ról váltottam). Tényleg lehet van akinek rá áll a szeme, de nem fog zavarni. Pl az agyondícsért ios nálam ipad-on jobban laggol....

Bár ez szubjektív, de nekem nagyon bejön a pixel.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#9658) trebrona válasza Quqesz (#9657) üzenetére


trebrona
nagyúr

iPad-en iPadOS fut, nem iOS. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#9659) phoenix64 válasza Quqesz (#9657) üzenetére


phoenix64
őstag

Kicsit eltantorodtam ettol a sok vegyes tapasztalattol. :D Merjek gari nelkuli p7p-t venni? Mennyire jellemzo ra a behatas nelkuli meghibasodas? P7p aron van a mate 50 pro is, most mar azon is elgondolkodtam.

(#9660) Agyrák666 válasza phoenix64 (#9659) üzenetére


Agyrák666
aktív tag

Yolo, ne fossal. ;]
En mindent hasznaltan, es tobbnyire gari nelkul veszek.. ha valami baja van, ugyis az elso par honapban megy tonkre.

(#9661) tomboy0013 válasza phoenix64 (#9655) üzenetére


tomboy0013
veterán

Én mondjuk pont pozitívan tudok csak nyilatkozni a melegedessel kapcsolatban. GPS-szel és kamerával konkrétan gyilkolom a telóm 1-1 nyaralás alatt. 35 fokos melegben is bármennyire meleg volt a 7 Pro meg sosem találkoztam túlmelegedéssel vagy fényerő csökkenéssel. Ez szerintem az első olyan telóm ami ilyen körülmények között is használható maradt. Az animáció lagg-ok engem kicsit zavarnak, de ezt ne úgy képzeld el hogy folyton lagg-ol, hanem mondjuk 6 feloldásból egyszer pillanatra megakad az animáció. Vagy app kilepésnél mondjuk 10-ből egyszer. Nekem zavarja a szemem, de van aki nem is érzékeli. Lehet téged is zavarna, de lehet nem.
Itt írták visszább hogy iOS-en is találkoznak ilyennel, na mondjuk nekem feleségem iPhone 15-ösénél még egy ilyet se tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

(#9662) oroszLajos válasza phoenix64 (#9659) üzenetére


oroszLajos
aktív tag

Én újat vettem magyar szürke importot. Ne m egész egy év után két helyen felül megfojt a kijelző, aztán pár pixel hiba is lett. De Google-ék garanciába cserélték hiába nem tőlük volt a véve.

Pixel 7 Pro Hazel

(#9663) phoenix64 válasza oroszLajos (#9662) üzenetére


phoenix64
őstag

Nem hangzik jol. :D Kulfoldrol behozottat gondolom nem igen lehet itthon gariztatni, akkor se ha lenne meg ra gari, ugye?

(#9664) ghiottone válasza phoenix64 (#9663) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Pont, hogy jó, mert ha eltünik a szürkeimportos gsmbolt, akkor nincs kivel gariztatnod és így legalább a gyártói garancia él. Itthon amúgy sincs hivatalos szervíz.
Többször le volt írva amúgy, hogy IMEI alapján megy a gariztatás Google-nál.

Eladó OnepPlus 10 Pro 8/128Gb: https://shorturl.at/a6hJ1

(#9665) phoenix64 válasza ghiottone (#9664) üzenetére


phoenix64
őstag

Ertem, koszi. Es kell a gyartoi garihoz barmilyen szamla/papir? Vagy tudom csekkolni barhol tenyleg el e ra a gyartoi gari amit arul?

(#9666) ghiottone válasza phoenix64 (#9665) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem kell semmi - itt tudod ellenőrizni az IMEI számot, hogy meddig él a garancia: [link]

Eladó OnepPlus 10 Pro 8/128Gb: https://shorturl.at/a6hJ1

(#9667) Quqesz válasza trebrona (#9658) üzenetére


Quqesz
nagyúr

köszi, ezt nem figyeltem. Bár kinézetre ugyan az, lehet ezért nem tünt fel.
Van itthon I14 is, ott is van, ami nem mindig kerek, bár az inkább külsős levelező program.
A borbélyom most cserélt 11 pro-t, mert nem csöngtek ki neki a hívások, ami nála elég gáz volt ugyebár az ügyfelek miatt.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#9668) trebrona válasza Quqesz (#9667) üzenetére


trebrona
nagyúr

11 Pro a dual SIM-et nem szereti valamiért, ezt a hibát mi is tapasztaltuk az összesen. Egy SIM-mel semmi bajuk, akár fizikai, akár e-SIM.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#9669) oroszLajos válasza phoenix64 (#9665) üzenetére


oroszLajos
aktív tag

Tőlem sem kértek semmit, küldjem el megcsinálják ingyé röviden :DD Hát én küldtem, és tényleg megcsinálták :D

Pixel 7 Pro Hazel

(#9670) Stonerice


Stonerice
őstag

Hali!
Napokba szereztem egy Pixel 7 et.
Ami feltűnt hogy elég meleg volt Android 13 al. Nem is töltött a kocsiba a fény se volt valami magas.
Ja és nem eszik meg akármilyen usb C kábelt sem sajnos* a gyárival még bizserget is a fém keret vagy kamera sziget. Mint egy földeletlen tv-n például .
Android 14 elég nem voltam úton .

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#9671) Quqesz válasza Stonerice (#9670) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nálam a 7pro csak egy kábelt nem fogadott el, ez pedig a samsung volt... :DD

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#9672) Stonerice


Stonerice
őstag

Pixel 7
26 óra készenlét mellett lett 6h45 perc SOT 5% íg merítve
Volt fényképezés is, letöltések ,pár videó:fb-YT, messenger . Alváshoz normàl akkumkímélő bekapcsolva. Ahogy 20% alatt is. 60 hz en hasznàltam.
Nem rossz szerintem.

[ Szerkesztve ]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#9673) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Tudnátok nekem ajánlani jó csiptetős vezeték nélküli mikrofont 7 Pro-hoz ami együttműködik a Google Camera-val?

[ Szerkesztve ]

(#9674) somogy1800


somogy1800
csendes tag

Sziasztok!

Másnak is van problémája a Pixel 7 pro éjszakai képeinél a zoommal? Az új frissítés óta nekem az akkumulátor is hamarabb merül. Mennyire gyakori a kamera üvegnek megrepedése Pixel 7 pronál? Nekem csak március óta van meg a Pixel 7 pro, így nem volt nagyon hideg-meleg váltakozás, de a munkából adódóan eléggé sokat mászkálós kint és bent is. Szerintetek mennyire visszalépés egy sima 8-as a Pixel 7 pro után? Akksiban ahogy látom nem sokkal bír többet, mint a Pixel 7 pro, de mintha szebb lenne a kamera képe. Nekem azzal van bajom, hogy normális fóliát eddig nem találtam rá, ami nekem bevált volna. Féltem nagyon a kijelzőt, mert a cseréje, ahogy láttam eléggé drága.

(#9675) tomboy0013 válasza somogy1800 (#9674) üzenetére


tomboy0013
veterán

Facebook Pixel csoportban láttam eddig egy darab kamera üveg tőrös esetet még tavaly, szóval nem épp sűrű.
Kamerában érdemi különbség hogy nincs zoom a 8-asban. A képminőségben mezei halandó sok különbséget nem fog észrevenni.
Kijelzővédőnek én UV ragasztós Ali-s "üvegfóliát" használok. Sokkal jobb számomra mint a hydrogél. Nehezebben lesz karcos és elmúlik a kijelző doboz hangja érintésnél. A felhelyezésnél annyira viszont oda kell figyelni hogy az UV ragasztó nem menjen bele a telefon nyílásaiba. Kb 2500Ft 2db ilyen fólia.

(#9676) Quqesz válasza somogy1800 (#9674) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Szerintem ne parázz. Kamerában a 8 fő kamera terén nem jobb, ultraszélesben jobb. A 8pro meg zoomban is jobb, mint a 7pro. De ezekből sima felhasználó szinte semmit sem vesz észre.
Én felrakattam ezt a hydrogel fóliát, sajnos maradt alatta egy pötty, de már nem érdekel. Amitől fólia megvéd azt ez is tudja, bármi másra ott a Mastercard! :DD

Frissítés óta nálam nem jelentkeztek az általad említett anomáliák. Ezt szombaton löttem

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#9677) Hieronymus válasza somogy1800 (#9674) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"Mennyire gyakori a kamera üvegnek megrepedése Pixel 7 pronál?"

Az Amazonon 9 euro/USD alatt lehet vásárolni csere borítást. Némi kézügyesség mellett te is ki tudod cserélni.
Plusz 1-2 pénzegység fejében van komplett szet, ami az eszközöket is tartalmazza.

Én csak egy konkrét esetről hallottam, az Kanadában történt. Mivel kicsi a felület, nem lehet gyakori probléma.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#9678) phoenix64 válasza phoenix64 (#9659) üzenetére


phoenix64
őstag

Na végül csak beszereztem egy 7 prot. :) nekem tetszik nagyon, laggot én nem igen látom feloldaskor. Viszont amire nem tudok rájönni, hogy a kezdő képernyőről H tudom eltávolítani ezt a fixnek tűnő naptár elemet? Nem modulkent van ott, mert ha ranyomok csak a kezdokepernyo beállításait dobja fel. :F
[kép]

(#9679) jUUh válasza phoenix64 (#9678) üzenetére


jUUh
Topikgazda

Sehogy.

Samsung Galaxy S23+

(#9680) phoenix64 válasza jUUh (#9679) üzenetére


phoenix64
őstag

Akkor ez mindenkinek ott van fixen? Így elég furán néz ki az órával együtt :D

(#9681) K82 válasza phoenix64 (#9678) üzenetére


K82
őstag

Egészen pontosan egy másik launcher. Nova, Hyperion, bármi ami tetszik; a Pixel sajátja nem a testreszabhatóságáról híres (és ami van opció, az is hosszú évek munkája... ;]).

Pixel / OnePlus Pad

(#9682) phoenix64 válasza K82 (#9681) üzenetére


phoenix64
őstag

Jah oksa, köszi. Igazából tetszik a gyári is, csak ez zavar H ott van fixen, de azért ezzel együtt lehet élni :D

(#9683) Quqesz válasza phoenix64 (#9682) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Én másik lapot használok kezdőlapnak. Csak ha home lapot választok, akkor ugrik oda. Amúgy ugyan ez a google kereső csík is.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#9684) phoenix64


phoenix64
őstag

Milyen adaptert/kábelt ajánlanátok hozzá? Huawei adapterrel/kábellel nem tölt sajna. USB-C adapterem meg nincs meg. :D

(#9685) K82 válasza phoenix64 (#9684) üzenetére


K82
őstag

Nagyjából bármi ajánlható ami nem a kínai gyorstöltéshez való.

A kulcsszavak: Power Delivery 3.0 + PPS. Ha gyorsan kell akkor ilyesmit keress, ugyanitt a Samsung 25W-os adaptere szokott akciózva lenni. A márka szinte mindegy, én pl. használom Baseus, Blitzwolf és Apple töltővel is. Kábel ugyanez, annyi extra információ/tapasztalat hogy nem szereti az olyan kábeleket aminek az USB-C csatlakozónál lila a bele (jellemzően a kínai, nem szabványos gyorstöltési megoldásokhoz valók az ilyenek mint a pl. a Xiaomi vagy a BBK-konszern 60+ W-os megoldásai).

Pixel / OnePlus Pad

(#9686) Quqesz válasza phoenix64 (#9684) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ikea e usb csatis töltő. Lassú, de este felrak, reggel leveszre tökéletes. Kábelból a samsungosból nem táplálkozik csak.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#9687) phoenix64 válasza K82 (#9685) üzenetére


phoenix64
őstag

Egy ilyet adott haverom, ezzel szepen feltoltott masfel ora alatt. Jo lesz ez, vagy erdemes valami komolyabbat venni?

Quqesz: Nekem se honor, se huawei kabellel meg se nyikkan. :F Bar mind1 jo lesz ez a gyari kabel, csak ha szetmegy akkor kell vmi, amit szeret.

(#9688) Hieronymus válasza phoenix64 (#9687) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Nem érdemes másikat vásárolni.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#9689) vacs válasza phoenix64 (#9687) üzenetére


vacs
veterán

25W-os PD töltő, tökéletes lesz, haverod képben van, vagy csak ráhibázott! :D

(^)(>.<)(^)

(#9690) phoenix64 válasza vacs (#9689) üzenetére


phoenix64
őstag

Csak volt neki otthon 1 rakás iphonehoz, aztán ezt hozzám vágta. :D

(#9691) K82


K82
őstag

Android 15 Beta 2: [link]

phoenix64: bőven jó az a töltő is, csak akkor vegyél nagyobb teljesítményűt ha lesz más is amihez jó. Ahogy az összefoglalóban is szerepel, a Huawei/Honor cuccait nagyon nem szereti.

Pixel / OnePlus Pad

(#9692) steewcv65


steewcv65
őstag

Sziasztok,

van itt köztünk olyan,aki a pixel7 es a pixel8 telefont is hasznalt mar?Megeri valatani , esetleg pro es kontra? :R

#MSI B550 Gaming Plus# Amd Ryzen 5800x3D# Kingston Renegade 3733mhz cl15 #Fractal Lumen S28#Nitro+ 7900 XT #Seasonic Focus Gold 850W# HYTE Y60#Epomaker Th80Pro#Razer Pro Click#Rog Cetra#34" Odyssey OLED G8 G85SB #Google Pixel7

(#9693) bbendre válasza steewcv65 (#9692) üzenetére


bbendre
őstag

Igen, és szerintem nem. Egyetlen okom lenne ha több mint 2 évre tervezek még a telefonnal. A Pixel7 nem fog csak biztonsági frissítéseket kapni másfél év múlva. A Pixel8ra beigértek mindent is
Kamerában közel ugyan az
Minden napi használat alatt is kb ugyan az
Az Actua display nekem annyira nem jött át
A Pixel 7 és a Pixel 8 is jó telefon, de szerintem nem indokolt a váltás
Ha nem Pro akkor pedig nem tudom most mi lesz a Gemini és az AI megoldásokkal a 8as szérián

Iphone 13 Pro Max &̶ G̶o̶o̶g̶l̶e̶ P̶i̶x̶e̶l̶ 8̶ P̶r̶o̶

(#9694) Woodcutt3R


Woodcutt3R
tag

Sziasztok!
Olyan gondom van, hogy a pixel 7a telefon nem indul újra, csak Google logó megy meg alatta a töltési csík. A bekapcs+hangerő le gombot már próbáltam.
Köszi!

(#9695) Woodcutt3R válasza Woodcutt3R (#9694) üzenetére


Woodcutt3R
tag

Na valahogy ki tudtam kapcsolni és újra megy. Elnézést.

(#9696) phoenix64


phoenix64
őstag

Samu TV-re sehogy se lehet screen castolni pixellel? A gyari castja nem talal semmit, SmartThings app pedig olyan premissiont ker, ami nem is opcio. :U

(#9697) vacs válasza phoenix64 (#9696) üzenetére


vacs
veterán

Nem, mert a Samsung tv nem tud chromecast funkciót!

(^)(>.<)(^)

(#9698) phoenix64 válasza vacs (#9697) üzenetére


phoenix64
őstag

Szomoru, pedig igazabol barmelyik androidos telo gyari castjaval mukodott a csaladban (huawei,honor,sony,xiaomi). SmartThings appot hasznalja vki esetleg mukodo kepesen?

(#9699) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Nem úgy volt hogy elérhetővé válik május 14-től a Magic Editor a régebbi Pixelekre is? Most ugrott be, de nincs meg a funkció.

(#9700) Quqesz válasza phoenix64 (#9698) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Sztem itt más lesz, mert sony androidos tv-vel is kellett többször próbálkoznom.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.