Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-12 16:59:17

LOGOUT.hu

Google Pixel 7 | 7 Pro topik
(szerkesztés alatt)

A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Google Pixel 7 Pro review | Finder

VOLTE alapból működik VOWIFI nincs***!
5G a decemberi stabil kiadás óta van!
(**VoWiFi beállítást igényel, leírás itt, de nem mindig mindenkinek működik)

Specifikációk, tesztek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5195) K82 válasza lovas93 (#5190) üzenetére


K82
őstag

A kérdés mennyire tudsz elszakadni a MIUI-tól. Pont itt a topikban írtam miért nem szerettem soha a MIUI-féle módosított androidokat (#5095) és hiába tetszik egy Xiaomi telefon nem fogom megvenni a szoftver miatt ha az első pár perc után az ablakon dobnám ki mert nem rezeg a karkötőm vagy nem jönnek az értesítések (kicsit olyan mint a régebbi Peugeot: vezetni jó volt ugyan csak az indexen kívül ne kelljen bármi máshoz hozzányúlni mert akkor már keresem a benzineskannát). Ez az 5. Pixelem és egyik sem volt hibátlan, a Google vmit mindig elbaltázott (kevés memória, kicsi akku, gyenge SoC) viszont mindig tűréshatáron belül volt. Hozzáteszem a hardveres és szoftveres hibák szerencsére elkerültek, nem volt durva merülés, elváló kijelző. A P5-öt kihagytam a középszerű SoC és a kihangosítás gyengesége, a P6-ot az első generációs Tensor miatt: a G2 már sokkal jobban sikerült, ezért is mertem belevágni a P7-be. Üzemidőben még pont határeset, viszont csak Pixelnél kapom meg azt a fotós megbízhatóságot ami kell. Nincs időm babrálni záridővel, fókusszal (most h van már gyerek még inkább lehetetlen bármit is állítani), a jó fotó meg fontos.
Szóval én személy szerint ajánlom, az viszont Tőled függ mi fér bele. A lock screen QS persze zavar, azzal vigasztalom magam h nem sűrűn fordul elő telefonlopás a környezetemben. Ha meg ellopták kb. úgyis mindegy...

[ Szerkesztve ]

Pixel / OnePlus Pad

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.