Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-12 16:59:17

LOGOUT.hu

Google Pixel 7 | 7 Pro topik
(szerkesztés alatt)

A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Google Pixel 7 Pro review | Finder

VOLTE alapból működik VOWIFI nincs***!
5G a decemberi stabil kiadás óta van!
(**VoWiFi beállítást igényel, leírás itt, de nem mindig mindenkinek működik)

Specifikációk, tesztek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3099) Petyal


Petyal
tag

Üdv Nektek srácok!
2400-ig visszaolvastam és eldöntöttem, hogy S7 Edge-ről Pixel 7-re nyergelek át abban a reményben, hogy ezzel a lépéssel a telefon téma újabb 5-6 évre letudva.
Ha szerintetek ez merész húzás, itt és most ragadjátok meg az alkamat arra, hogy lebeszéljetek :N.
Két kérdésem is lenne:
1:Vásárlás/garancia: Amazon felé hajlok a gari miatt (merthogy ők nem javítanak, hanem cserélnek, ez pedig szimpatikus számomra). Másik lehetőség az Alza lenne, viszont ott most 40ezerrel drágább (tudom... 3 év a Ptk. miatt), viszont nem egyértelmű számomra, hogy ők javíttatják, vagy ők is egyből cserélik a garanciaidő alatt? MM-ből Németországból is be tudnám hozatni egyébként...
2: Védelem: Poros, olajos környezetben is használnám (Hobbi: veterán motorokat támasztok fel és sokszor fotózok a szerelés során, alkatrészeket keresek, jegyzetelek stb). A Spigen Rugged Armor tok + AlignMaster üveg kombót néztem ki - részben a Ti véleményeitek alapján - és az a kérdésem, ezt hol vennétek meg? Itthon nem találtam olyan megbízható helyet, ahol mindkettőt megkapni P7-re. (Ha van más tipp, azt is szívesen fogadom.)
Köszi előre is a segítő válaszokat! Pacsi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.