Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) hmb válasza JoseGee (#111) üzenetére


hmb
aktív tag

nem preferalom meg mindig az nfc fizetest,de az elozo telomon kiorobaltam,egy oneplus 5t-n.nagyjabol pont annyi volt mintha a bankartyaval fizettem volna,edintes es kesz.

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#152) hmb válasza leslien (#146) üzenetére


hmb
aktív tag

ja van egy dolog amiben per pillanat jok,aztan egy ev mulva meg nem birok vegigolvasni egy hvg cikket rajta normalisan,mert osszeszarja magat a bongeszo....reszemrol amig minden frissitesnel szarabba teszik a rendszert hogy vedd meg a kovetkezo szarukat, addig ipari hulladek kategoria.majd szolj ha az oprendszer eleri a bb10 szintjet.

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#153) pecccccccca válasza hmb (#152) üzenetére


pecccccccca
senior tag

“Ipari hulladék”... :C

Már bocs, de hol van a bb10? Ja, hogy nincs...

Humorban nincs helye tréfának!

(#154) janeszgol válasza hmb (#152) üzenetére


janeszgol
félisten

Az ipari hulladék erős kifejezés, maradjunk a szarnál....
De a viccet félretéve, tudsz telepíteni böngészőt Apple cuccra is. Az App Store még most is elérhető egészen iOS8-ig lefele. Gondolom majd a támogatási minimumszint emelkedik, de addigra már igen csak elavultak lesznek azok az eszközök, amin az van. iOS8-cal az i6 jelent meg. Tehát ez azt jelenti, hogy ha valaki direkt visszatartotta a frissítéseket, akkor minimum i6-tal kell rendelkezzen. Nos akinek az van, az nem cél az Apple-nek.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#155) bedibazsa válasza hmb (#152) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Mi a baj a gyári böngészővel? Asszonynak most megnéztem az i8-asán, amin a 3 főverzió fut (iOS 11-12-13) és semmi baja, majdnem hozza az S10-em sebességét.

(#156) Somatom válasza janeszgol (#154) üzenetére


Somatom
veterán

Az milyen évjáratot jelent? Google Play Store most 4.1 -től (Jelly Bean) van, ami 2012 -t jelent. Legalábbis elméletben, mert Androidon sokkal lassabb az eszközök verziókövetése. Az más kérdés, hogy 4.1 -es rendszerrel hány kompatibilis alkalmazást találni a Playen.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#157) hmb válasza pecccccccca (#153) üzenetére


hmb
aktív tag

attol hogy megszunt,meg mindig a legjobb rendszer volt.akkor csereltem csak amikor megzunt a messenger.baratnomnek adtam az iphone telom 1 bonap hasz alat utan,o kiorobalta aztan elrakta a szifint a fiokba hogy tartaleknak jo lesz,es mev mindig egy bb z10 est hasznal.
janeszgol:lehet de szamomra amig tudatosan ugy epitik fel az egesz rendszert, hogy tereljenek az ujabb cuccaik vasarlasa fekle addig kosz nem kell.sajat tapasztalatom idaig az hogy szuz rendszer semmi plussz app telepitve az elso frissitesig franko volt.egy ev utan mar szamoltam a napokat,mikor jar le az elofizetesem es cserelem valamire amit nem akarok falhozvagni.mind a tablet mind a telefon.
bedibazsa,: azon kivul hogy allandoan kulepett,ujratoltott megszakadt semmi....mondom semmi app,jatek nem volt telepit e tenyleg csak arra vettem higy utazas kozben meg a cegnel netezzek.a telot nagyon nem gyurtem,egy hinap utan elajandemoztam inkabb,a ta let 2 evig hasz alva volt de a vegen reszemrol nagy onutalom kellett hogy verjem szet a muhelyben.a telot ineplusra csereltem.ott a botranyos miniseg zavart.fel ev alatt tonkremeno usb csatlanogo es a krigikan aluli minisevu akksi zavart.most egy note 10+ 5g van, aki kitalata ezt az ivelt kijelzot mert jol nez ki,azt herelni kene egy husdaraloval...

[ Szerkesztve ]

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#158) janeszgol válasza Somatom (#156) üzenetére


janeszgol
félisten

2014. Most csak a böngészőkről beszélgettünk, nem más appokról. A Google Chrome a minimumot támogatja, és akkor kapsz böngészőfrissítést.
Most nem tudom, hogy az App Store-ban az iOS8 kötelező minimum, a Playben lehetséges minimum csak a 4.1, de ez már így volt régebben is. A fejlesztő dönti el, mire lő a Google OS-nél. .

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#159) pecccccccca válasza hmb (#157) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Oké. Értem amit írsz. Még meg is értem a felháborodásodat viszont én fordítva vagyok pont ugyan így. Elegem lett az android hülyeségeiből, bugjaiból, kiszámithatatlanságaiból. Rengeteg androidos készülék végezte kukában. Volt amelyiket fejszével aprítottam fel, volt amelyiket simán csak falhoz vágtam, de volt amelyiken kocsival mentem át. Gyakorlatilag folyamatosan sz.ptam miattuk. Elegem lett a hektikus működéseikből.
Huawei, Samsung, Xiaomi, stb-stb. Egyik márkával sem tudtam megbarátkozni. Mondjuk Xiaomit egyszer vettem (Redmi Note 7) az másfél hét után kigyulladt töltés közben. Majdnem leégett az órásüzletem.

Valami oknál fogva ios-el semmi gondom. Mind a készülék mind a rendszer tökéletesen megfelel. Nem vagyok iphone fan. 2 hónapja használom. Megtaláltam a telefonom ami nem basz fel nap mint nap.

Humorban nincs helye tréfának!

(#160) helixP válasza pecccccccca (#159) üzenetére


helixP
nagyúr

Megnéznék azért egy ilyet is a helyedben.

(#161) pecccccccca válasza helixP (#160) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Még mindig telefonokról beszélgetünk?
Nem ismersz. Nem tudhatod a hátterét a dolgoknak.
Mit képzelsz magadról?
Személyeskedés befejezheted.
Veterán fasz....

Jöhet a korlátozás.

[ Szerkesztve ]

Humorban nincs helye tréfának!

(#162) pusszycat válasza pecccccccca (#159) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem minden klappol, újraindítva is fél évente van vagy mikor frissít, igaz csak 4 androidos telóm volt. Nem telepítek rá minden hülyeséget, lehet ez a megoldás kulcsa. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#163) pecccccccca válasza pusszycat (#162) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Alapvetően egy okoskarkötőt használok a telefonnal meg kb 3-4 külsős appot. Nem hinném, hogy az lenne a ludas.

Humorban nincs helye tréfának!

(#164) Somatom válasza pecccccccca (#163) üzenetére


Somatom
veterán

Ahha. Így már értem. Ha csak ennyire használod a telót, akkor tényleg jobb neked egy iPhone.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#165) pecccccccca válasza Somatom (#164) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Jobb bizony. Mi band 4-em androidos telefonnal (Xiaomi, Samsung, Huawei) nem működött normálisan. Kimaradtak értesítések. Folyamatosan állíthattam be újra mindent, mert egyszerűen nem csinálta azt amit kellett volna.
Nekem már csak emiatt megérte iphone-ra váltanom. Tökéletesen működik minden funkciója a karkötőnek.

Humorban nincs helye tréfának!

(#166) bigrock válasza pecccccccca (#161) üzenetére


bigrock
addikt

A lángszóró is jó megoldás, de hallottam már olyanról, akik célzott drón támadással pusztították el az androidos telefonjukat, mert beragadt rajta a fingós app... :DDD

(#167) vodrosjozsi válasza Somatom (#164) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nem értem minek kell őt ennyire fikázni.
Vagy nincs jobb dolgokot? Mert akkor értem már :DDD szánalmas amit csináltok.
Neki jobb az iphone, minek kell itt a hater-t nyomni?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#168) Somatom válasza pecccccccca (#165) üzenetére


Somatom
veterán

Én azt nem értem, hogy jön ez ebbe a topikba? Nyilván azok vesznek S, Note Samsungot, akiknek nem opció az iPhone. Innentől az összehasonlítás teljesen értelmetlen.

vodrosjozsi:
Frankfurttól 20Km -re, egy ipari zóna parkolójában dekkolok, a semmi közepén. Kamionstop van, ronda, esős, hideg idő, úgyhogy a fülkéből bambulok kifelé. Mégis, mi jobb dolgom lehetne? :N

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#169) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Gyönyörű lett ez a topik. :(((

(#170) Ryoo válasza Csocsesz75 (#169) üzenetére


Ryoo
senior tag

Minden Samsung topik ide fut ki. Jön vki, aki elmondja, hogy neki mennyire bejött az iPhone, és hogy ő nem fan, mert még eddig sose használt olyat, de mennyire jó...csak azt felejtik el, hogy ez senkit sem érdekel...

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#171) Dan77 válasza Ryoo (#170) üzenetére


Dan77
tag

Ezt az "egyedi" önszuggesztiót együtt adják minden almához. Hogy "megtaláltam a saját márkám ommmmm" Ezt kell mantrázni... :DD

(#172) pecccccccca válasza Ryoo (#170) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Aztán tudod e, hogy miből indult ki?
Az iphone fikázásából. Mert ugye samsung topik... 👍🏻

Humorban nincs helye tréfának!

(#173) Vaze válasza Somatom (#164) üzenetére


Vaze
őstag

Nyugi,nyugi,mindenki nyugodjon meg,jok a Samuk is(miota eszem tudom Samum volt/van)
De most,kiprobalom az I 11 maxot (eletem elso I-a lesz) ugy izgulok :D

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#174) Somatom válasza Vaze (#173) üzenetére


Somatom
veterán

Szólj, ha megtaláltad benne az S-Pen -t, a mikroSD nyílást, meg a DeX módot! :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#175) Vaze válasza Somatom (#174) üzenetére


Vaze
őstag

Mindenkepp szolni fogok :D :D
Termeszetesen az S 9 + -t,nem rakom a fiok melyere,egyenlore :D

[ Szerkesztve ]

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#176) Rodi 4.80 válasza Somatom (#174) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Olvastam többektől, hogy hiányolják az értesítési ledet. Az előlapi kameralyuk körül villog/világít, az nem ugyanaz? Szerintem jópofább, legalább is nekem jobban bejön.

(#177) Somatom válasza Rodi 4.80 (#176) üzenetére


Somatom
veterán

Én is olvastam erről a ficsőrről. Sztem is jópofa, bár én headsetes okoskarperecet használok, úgyhogy nem hiányzik a telós értesítő jelzés.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#178) Csocsesz75 válasza Rodi 4.80 (#176) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Az S10 lite kameralyuk körül van egy fekete sáv, ami miatt nagyobbnak néz ki a kivágás, lehet az az lesz. Vagy több készüléken (noccsisnál is) arcfelismerésnél szokott ott villantani.

A Note 10 lite-n ilyet nem látok, kissebbnek is néz ki a kivágása.

[ Szerkesztve ]

(#179) Somatom válasza Csocsesz75 (#178) üzenetére


Somatom
veterán

Ez nem "egyszerű" Amoled feature? Vagyis, nem a kijelző kameralyuk körüli ledjei világítanak?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#180) Csocsesz75 válasza Somatom (#179) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Ja, de. Most megnéztem A70-nél, sosem használom az arcfeloldást.

De akkor mi az a fekete keret az S10 lite körül és miért nincs a Note 10 lite-n ?

(#181) Giovan!


Giovan!
addikt

Számomra még mindig ez a legszebb készülékdesign a tavalyról, viszont az NFC kihagyása elég komoly korlátozás szerintem ebben az árkategóriában (már amennyiben tényleg kimaradt). Mióta van Apple Pay idehaza, nem is fizettem mással. Egyszerűen sokkal könyebb a telót odatartani pl. a nagyobb összegű vásárlások esetén, mint a pin-kóddal szarakodni a terminál sokat használt gombjain. Én már biztosan nem vennék telefont NFC nélkül.

Szerk.: Közben utánanéztem, elvileg tudja az NFC-t.

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#182) joey04 válasza GaS- (#105) üzenetére


joey04
titán

Úgy néz ki te vagy párhuzamos világban.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#183) Almonen válasza pecccccccca (#159) üzenetére


Almonen
aktív tag

Pont fordítva vagyok :)

Volt már MacBook Prom (igaz régi. 2009-ből a fullos 700 ezres céges gépet kaptam meg) ipod Touch, iPadek... mindig börtönbe éreztem magam, egyszerűen nem tetszik semmi velük kapcsolatos, túlbutított rendszer egyszerű embereknek...

Most volt S9, S9+, S10+ van, Buds-al Galaxy Watchhal, azt hiszem 2 év alatt 1x akadt meg egyik is... soha többet Apple, főleg ezzel a mentalitással és 0 újítással

https://www.youtube.com/watch?v=fX8Gxdj2rlI

Másik meg az hogy ilyek reklámot Apple mikor ad ki? :DDD

(#184) GaS- válasza joey04 (#182) üzenetére


GaS-
aktív tag

Rendben :)

(#185) a.sebi


a.sebi
őstag

Szolgáltatóknál egy jó árral ezek fogyni fognak szépen .
Ha Note leesik 180 ezerre , akkor megvan a note élmény korszerű dizájnnal , bőven jó hardverrel . Szerintem jók ezek a cuccok , én pont leszarom a procit , ami két éve elég volt nekem az most is elég . Nem izgulok az antutu számokra .
Note 9 csúnya manapság , note 10 drága . Jó lesz ez !
Nem vagyok samsungos , de én jónak tartom ezt az olcsósítást , lehet valakinek ez lesz az első noteja , majd valamikor vesz csúcs noteot , ha megszereti . :R

(#186) AxBattler válasza a.sebi (#185) üzenetére


AxBattler
félisten

+1
Sajnos árban elég nagy a szakadék az "A" modellek és a Note/S széria között, ez jó áthidaló lehetőség.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#187) .:Ádám:. válasza a.sebi (#185) üzenetére


.:Ádám:.
tag

Nekem is tetszik a Note 10 Lite, azonban pont Note 9 beszerzését tervezem.
Az edge kijelzőt még elviselem, de a punch-hole idegesítő, nincs valószínüleg értesítési led, nincs IP68. Kezdő áráért lehet még szerezni 512Gb/8Gb Note 9-et, olcsóbban meg 128/6 verziót. Tetszik a próbálkozás főleg a lapos kijelző és a 4500mAh akksi, majd talán a Note 20 /20 Lite majd az év vége felé.

Note 10 széria túlságosan herélt lett számomra. :(

(#188) kekedi válasza .:Ádám:. (#187) üzenetére


kekedi
senior tag

Ezt már pár embertől olvastam.
Hol lehet olcsóbban beszerezni a Note9-et mint 220? (nyílván nem sufni boltra gondolok)

(#189) .:Ádám:. válasza kekedi (#188) üzenetére


.:Ádám:.
tag

Sajnos igen, pontosabban szürke import. Vagyis 0%-as Áfás számla. Nem tudom hogyan tudják összehozni állítólag megutaztatják a cuccot ha mégis tartalmaz 27% áfát. EUmobil amit néztem utoljára. Hoppá délelőtt volt még 512/8-as most már csak 128/6-os van. :DDD

(#190) cdl válasza kekedi (#188) üzenetére


cdl
senior tag

Ez még az álmok kategóriájába tartozik. (Gyári 2 év gari, nem előfizetéses). Nem hinném, hogy a Samsung ennyire leengedné.

(#191) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Egymás mellett .

[link]

(#192) Giovan! válasza Csocsesz75 (#191) üzenetére


Giovan!
addikt

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#193) erahurka válasza Giovan! (#192) üzenetére


erahurka
félisten

Pont nem. Az S10 Lite-nak kisebb a külső kávája, cserébe a kameralyuk nagyobb, a Note 10 Lite külső kávája picit vastagabb, de a kameralyuk kisebb.

(#194) Giovan! válasza erahurka (#193) üzenetére


Giovan!
addikt

Vicc volt, ez egy meme.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#195) vodrosjozsi válasza erahurka (#193) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

A kávás dolog fordítva van, de ja.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#196) helixP válasza Giovan! (#192) üzenetére


helixP
nagyúr

:DDD

(#197) erahurka válasza vodrosjozsi (#195) üzenetére


erahurka
félisten

Biztos? Korábban posztol csak az S10 Lite-ról is, és ott is a nagy lyukas van a képen.

(#198) Schuler888 válasza vodrosjozsi (#195) üzenetére


Schuler888
senior tag

Nem. Ha jol megnezed a baloldali jobb also sarkanal kiveheto az s-pen! ;) az ordog a reszletekben lakozik!
A samsung notes ikonjarol nem is beszelve,ami persze elerheto masra is, de valszeg nem hiaba van kiemelve! :))

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#199) erahurka válasza Schuler888 (#198) üzenetére


erahurka
félisten

Jó valamire ez a cerka amúgy?

(#200) Stabi83 válasza erahurka (#199) üzenetére


Stabi83
senior tag

Lehet élni nélküle de ha használtad már és lecseréled a telefont baromira tud hiányozni.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.