Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) kekedi válasza MrCsiT (#800) üzenetére


kekedi
senior tag

Nem használok semmilyen fóliát. Így nem tudok segíteni ebben. Tervezem hogy veszek, valamikor.
KPistike fentebb írta, hogy ő fog venni. Ha erre jár, hátha tud infót adni róla.

(#802) MrCsiT válasza kekedi (#801) üzenetére


MrCsiT
addikt

Ha megkarcolja egy kulcs/szösz, akármi, akkor mit teszel? (Én maradi, üvegfólia párti vagyok, AMÍG a gyártók nem cserélik automatikusan és ingyen a karcossá lett kijelzőket. Épp ezért zavarnak a hajlított kijelzők, mert azokon meg nem marad szinte semmilyen üvegfólia.)

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#803) erahurka válasza MrCsiT (#802) üzenetére


erahurka
félisten

Biztos vannak kompatibilis üvegfóliák hajlított szélű telefonokra is.

Nekem egyébként sima gyári fólia van a telefonomon (Lenovo) és tök jól elvagyok vele.

A kijelző alá épített ujjlenyomat-olvasót hülyeségnek tartom első naptól kezdve. Majd ha olyan pöpecül működik mint az oldalsó vagy a hátlapi, akkor tegyék be, ne így, hogy gond van a fóliákkal, meg lassabb, meg el kell találni azt az egy ujjnyi helyet ahol megy. :((

[ Szerkesztve ]

(#804) kekedi válasza MrCsiT (#802) üzenetére


kekedi
senior tag

Szerencsére azért oda figyelek a telefonra. A szebembe hordom és kizárólag max Zsepit rakok mellé, de más tárgyat soha.
Legutóbb az S6 ot használtam úgy az utolsó 1 évet hogy nem volt rajta fólia. Semmi baja nem volt. Nem azt mondom hogy nem volt egyetlen olyan halvány hajszál karc amit csak kikapcsolt kijelzon láttam meg.... Na az olyanok pont hidegen hagynak :)
Majd ha lesz bőven választék akkor lehet veszek egyet.

(#805) Lord Gabor


Lord Gabor
csendes tag

Sziasztok!

Nekem is egy Note 10 lite telefonom van, és vettem hozzá egy S View Wallet tokot, amivel az alábbi problémám van: ha be van csukva a tok, akkor az always on display csak az időt, dátumot, és a töltöttséget jelzi, az értesítéseket nem. Így csak a tok lényegi funkciója nem működik... Valakinek van ötlete erre a problémára? Samsung supportnak írtam már egy hete, de eddig semmi reakció.

(#806) #33253120


#33253120
törölt tag


(#807) KPistike


KPistike
aktív tag

Üdv Mindenkinek!

Némileg válaszolok is Néktek, mely során azért nem emelnék ki senkit Közületek, mert gépelés kezdése előtt sem sikerült a mai 2 kávénak megfelelő szintre hoznia még működő szürke sejtjeimet. Ezen az sem segít, hogy egyik kedvenc csatornám videóit megszakítja egy AI mindenféle hülyeséggel - és még ismétli is azt -, bár a pulzusom értéke legalább elérte azt a szintet, hogy a másik AI már nem hiszi, hogy alszom:C Popcorn, tízórai, innivaló megvan? Akkor gyorsan tarts szünetet - ha nem vétek a fórum szabályai ellen, e sorock még itt lesznek :)
Nálam ritka készülék az új készülék, a szolgáltatói rendelés előzményei szerint 2016 május 10-én átvett LG G4-et (H815) helyeztem nyugdíjba - bár teljesen mégsem, hétfőn kapja meg a család egyik ifjabb tagja mozizásra. Ún. flagship is ritka nálam, így a webes reklám, majd a szolgáltató hajlama s e fórum kombinációja során kiválasztott Note 10 Lite számomra nem csalódás, valamint okom sincs fanyalgásra. Mondhatni, ismerősi köröm - kollégák, haverock és családi kör - által találkoztam nem kevés Lite-tal, mely már tényleg büntetés.
A cikkben szereplő S10 Lite-tal szemben nálam is S Pen miatt nyert a Note - s bár magánszemélyként meglévő előfizetéshez rendeltem, a munkáltatóm által biztosított kártya került bele. Tavaly bevezetésre került az a módi, hogy egy appot kapott mindenki a céges telefonjára, s az elvégzett munkát azon belül igazolja az ügyfél. És az aláírás során mindig kapom a kérdést: - Mivel írjam alá? Az ujjammal?!? (Nem kell félteni, voltak, akik :O után megkapták a választ: - Nyugodtan teheted az orroddal is, bár érzésem szerint úgy kényelmetlenebb. Esetleg könyék engedélyezett még.) Szolgáltatok, ergo én igazodom a többséghez - és a pénzügyi okok mellett azt is tudom, hogy sem a Note 9, sem a 10 másik két tagja nem kerül nálam kihasználásra. Valamint ezen a kijelző nem edge, könnyebb a védelmét felügyeskednem - bár végül nem nekem kellett.
Március 25-én 07:37-kor kaptuk a várt, s egyben meglepő üzenetet, miszerint home office-ban dolgozó Lányomhoz "12:00 és 15:00 között" érkezik meg a telefon - mely végül 14:30 lett (Ha Valaki tud még esetet, ahol nem hétköznap 09:00 és 17:00 között van egy ilyen értesítés, vállalom, hogy elmaradott őstermelő vagyok - abban is low end kategória :B ). Sebességbolt pedig tudta bizonyítani a nomen est omen kitételt - szilikon alapú burkot aznap megkaphattam szimpatikus munkatársuktól. Az, hogy március 27-én nem kapott a kijelző védelmet, nem a Samsung bolt hibája - bár korán bementem, és már 13:15-kor úgy tűnt, indulhatok hozzájuk, főnökömhöz beesett két VIP ügyfél ... Ergo április 8-án jutottam el az Árkádba, ahol a vásárlás során a SES munkatársa helyezte el a 0,33 mm vastagságú védelmet a képernyőre.

Költözés: januárban a G4-re érkezett play services frissítés óta a készülék már nem bírta úgy a tempónkat, ahogy a korábbi ~3,5 év során - és már 2019-es akku volt benne -, így nálam pihenő, beüzemelését váró néhány A10 egyikét vettem igénybe február közepén. A10-ről Note 10 Lite-ra való költözés Smart Switch-csel egy álom (szerencsére nem Elm utcai): még az alkalmazások ikonjai, widgetek is oda kerültek, ahol az elődön megszoktam. Mindezt fél óra alatt hozta össze a progi - van némi zene is az útra, .flac állományokban :B
Használat során szerzett tapasztalat / vélemény: Ujjlenyomatos feloldás védelem nélkül is, és védelemmel is ugyanolyan hatékonyságú - jobb hüvelyk és jobb mutató lett rögzítve, mert e kettő életszerű nálam. A hibás érzékelés ("Nincs találat") inkább az én bénázásom eredménye, ~10%-a e helyzetnek, ahol a telefont is hibáztathattam. Az üveg felhelyezése után újra fel kell venni az ujjlenyomatokat (Aki anno úgy figyelt fizika órákon, mint én, Számára ugyanúgy egyértelmű, mint nekem) - esetleg szerencsésebb helyzetben akkor rögzíteni első alkalommal is.
Hogy mennyi a kijelzőidőm egy töltésre? Ezzel nem igazán foglalkoztam - kicsivel több, mint 2 munkanapot bír nálam. Övemre fűzött tokban hordom, az órám és BT fülese(i)m miatt bejövő híváskor elő sem veszem. Egy munkaóra során akad, hogy 10 kimenőt indítok (csengőhangnál már zárolom a telefont), emellett naptárba is jegyezgetek. Viszont hektikusan jön számunkra a meló, mert következő 2, olykor 3 munkaóra során csak bejövő hívást fogadok.
Bixby-t még nem sikerült hibernálnom - igaz, nem is zaklat annyira -, de legalább a bekapcsológombnak vissza tudtam adni számomra normális funkcióját.
Kamera nálam már Nokia E71 óta csak megtűrt komponens, Note 10 sok optikájának is nálam annyi dolga van, hogy QR és vonalkódot olvassa be, ami a melós apphoz kell. Ami meg a kijelző tetején van, annak is az a szerencséje, hogy apró - bár mostanában lehet, hogy a céges videokonferenciában kap szerepet. Így róluk annyit tudok nyilatkozni, hogy amikor mégis kellenek, működnek. (Inkább szidom a gyártókat, hogy pl. egy A4 képes, olykor 40 kg tömegű multifunkciós eszköz dobozán miért kell a P/N és S/N kombónak 12x20 mm területen lennie a vonalkódokkal együtt :((( :( - OK, sarkított a példa, de humanoid optikának is nehéz elolvasni némely termék azonosítóit, telefonra telepített app meg gyakrabban pont a másikat találja meg, mint ami kellene.)
S bár a kijelző sík, az Edge menünek köszönhetően eltávolíthattam néhány app mappát, mégis gyorsan megvannak az appok hivatkozásai - ezt sem rontotta el az extra 0,33 mm.
Volt - illetve hivatalosan még van, csak nem használom - Samsung A320FL céges telefonként, melynél rájöttem, hogy az LG F6 során megkedvelt On Screen Phone Samuéknál SideSync néven van meg - elég sokszor vettem hasznát. Ezt felraktam Note-ra is, de még küzdök vele: WiFi kapcsolat esetén az 540x960 ablakban a One UI launcher-e 90°-kal jobbra fordítva jelenik meg. Ha PC-n igyekszem korrigálni, az ablak 960x540 méretű lesz, de launcher képe ugyanolyan kicsi - így erről talán még gépelek, amint megoldottam a megszokott, helyes működést. Sőt, ha végre megoldom, hogy adatkábel által is működjön, mert bizonyos napokon nagyon hasznos tud lenni. A320FL esetében ez működött is, más oka van, hogy a telefont nem használom.
Mindenkinek köszönöm a türelmet, Aki végigolvasta e novellát :R - nálam e hirtelen beköszönt pihenőnap adta az alkalmat, hogy zaklassam vele a közösséget.

Szerk.: Közben Google AI is rájött, milyen reklámmal kell bombáznia - így már kezdem jobban értékelni :C

[ Szerkesztve ]

K. P.

(#808) erahurka


erahurka
félisten

S10 Lite 170 az Aquánál ha érdekel valakit.

Amúgy a Note 10 Lite ára jól felugrott! Már bőven 200 alatt volt mikor legutóbb néztem, most meg 205 a fekete :Y

Telenornál XS előfizetéssel viszont 134, azért az nem rossz! :Y

[ Szerkesztve ]

(#809) Dhampir válasza erahurka (#808) üzenetére


Dhampir
félisten

Ha jól látom, csak 1 év jótállást írnak.

(#810) MrCsiT válasza erahurka (#808) üzenetére


MrCsiT
addikt

Turbado 2 év teljeskörű garit ad rá (+ extrákat, ha megfizeted), és ott 163 körül van a Note 10 Lite mostanság. (előfizu nélkül. :DDD :N )

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#811) Buszos


Buszos
tag

Ma megvettem a Telenornál 168e-ért feltöltőkártyásan. Remélem nem okoz csalódást, mint az S9+.

Sokadik átbaszatásom okán elhatároztam, hogy nem utalok előre!

(#812) #33253120 válasza Buszos (#811) üzenetére


#33253120
törölt tag

Én ilyen nem tudom....
S7 a másodtelefonom, elég öreg, amikor lejárt a hűség, akkor kihoztam a Note 10 Lite-ot. Gondoltam, hogy ez lesz az új elsődleges, a jelenlegi fő ami egy S9+ pedig megy az S7 helyére.
Hát nem. Gyári Samsung fóliával nem működik az előlapi ujjlenyomatolvasó rendesen. Pár napig pluszban hordtam harmadiknak sim nélkül, majd pár napig az S9+-ról átköltöztem, végül valahogy egy olyan hét után amikor jó is, nem is, ebben ez a jó, az őrjítő, végül kapott egy gyári visszaállítást, és az S7-ről költöztem át. Ez sem az igazi, mert 24 órában kapja az S9+ hotspotját. Be van állítva, hogy korlátlan a wifi, és mégis néha akadékoskodik, mert valahogy tudja, hogy mobilnet van a wifi mögött. Van olyan app, amit hotspoton gyenge 4G mellett nem akart elkezdeni, de amikor 4G+ hálózat volt a wifi mögött, akkor meg elkezdte a letöltést.

(#813) Cartman023 válasza #33253120 (#812) üzenetére


Cartman023
aktív tag

Nekem is gyári fólia van fent még, és kb az esetek 80%-ban old fel egyből (mondjuk az első kijelzőbe épített ujjlenyomat olvasós telefonom, így még szokni kell).
Javaslom az arcalapú feloldást (tudom tudom biztonság), az kb 95%-ban feloldja a telefont, még akkor is ha csak ránéznék a telefonra.

Az akksiidő nektek milyen. Nálam napi 1 töltéssel 4-5 óra SOT-ot tud dual simmel és AOD-vel.

(#814) kekedi válasza Cartman023 (#813) üzenetére


kekedi
senior tag

Nekem teljesen változó az akksiidő. Észre vehető hogy mikor nyomkodod otthon és mikor nyomkodom a napfény alatt.
Nekem 1sim van, AOD nincs.
24 óra alatt 4 óra volt a legkevesebb és 6 és fél óra a legtöbb.
De ami nekem fontos, ki bír egy napot, és ez a lényeg. :)

(#815) #33253120 válasza Cartman023 (#813) üzenetére


#33253120
törölt tag

Lehet nem jól fogalmaztam, az ujjlenyomatolvasónál lyukas gyári fólia elég hamar levált. Így bementem a SES-be, és rakattam fel. 4000Ft volt a gyári üveg. Na ezzel már nem lehetett ujjlenyomatot se érzékelni, se hozzáadni. Arcalapú feloldás nekem elég létidegen dolog, ráadásul kontraproduktív. Mire előveszem a telefont legyen feloldva.

Akkuidőben nem vagyok mérvadó. Sosem akartam sportkocsival se úgy közlekedni, hogy egy Lupo fogyasztását próbáljam elérni... Ha használjuk azt, amitől több mint az alsókategória, akkor fogyasztani is fog.

(#816) erahurka válasza #33253120 (#815) üzenetére


erahurka
félisten

Nem tudom minek erőltetik ezt a kijelzőbe épített ujjlenyomat-olvasót amíg nem működik rendesen. Legyen oldalt vagy hátul aztán kész. Olyan gyors, megbízható már az a cucc, erre töketlenkednek ezzel a hülyeséggel ilyen mocskos drága telefonoknál is. Hihetetlen.

(#817) JoseGee válasza erahurka (#816) üzenetére


JoseGee
tag

Ööö...teljesen jól működik, te miről beszélsz?

Ami késik, az nem jön időben

(#818) erahurka válasza JoseGee (#817) üzenetére


erahurka
félisten

Előbb írta valaki hogy nála meg nem. De a tesztekből is az derül ki hogy a régi jobb volt.

(#819) kekedi válasza erahurka (#818) üzenetére


kekedi
senior tag

Igaz és igaz.
Nekem is jól működik, de a régebbi természetesen jobb volt.
De én sem nevezném ezt rossznak.
De hát kinek milyen.

Kérdés:
Ez mi ez?

Ha rá kattintok, akkor meg üres:

És legalább hetente egyszer kapok ilyen értesítést.
Ja és még kikapcsolni sem tudom.

(#820) erahurka válasza kekedi (#819) üzenetére


erahurka
félisten

Neked Note 10 Lite van ugye? Milyen ennyi idő elteltével? Nem vészes a régi proci?

(#821) kekedi válasza erahurka (#820) üzenetére


kekedi
senior tag

Igen az van.
Nekem a mai napig be jön. Tényleg nincs semmi probléma vele. S6 ról váltottam, így nekem mindenképpen előre lépés. És csak ahhoz tudom hasonlítani. De nincs akadás, vagy ilyesmi.
Egyedül a Chrome ami fagyogat, de mivel más nem, így szerintem csak azzal lesz a gond. Samsung internet tökéletes.
Játszani nem igazán szoktam.

(#822) JoseGee válasza kekedi (#821) üzenetére


JoseGee
tag

No para, a Chrome a sima Note 10-en is fagyogat nálam.

Ami késik, az nem jön időben

(#823) kekedi válasza JoseGee (#822) üzenetére


kekedi
senior tag

Kár érte mert szeretem. De szerencsére egyre jobban megszoktam a Samsung internetet. A könyvjelzőket is sikerült importálni, szóval így nem para.

Más :
De hogy a teszt hol van már? :) nem mint ha változtatna bármi is nekem, csak jó lenne a témában olvasgatni. :)

(#824) JoseGee válasza kekedi (#823) üzenetére


JoseGee
tag

De jó, hogy írtad. Hogyan lehet a chromeból importálni a könyvjelzőket? Már szétnyomogattam a Samu böngészőt, de az istennek sem találom ezt a lehetőséget.

Ami késik, az nem jön időben

(#825) kekedi válasza JoseGee (#824) üzenetére


kekedi
senior tag

Én konkrétan a chromhoz adtam hozzá egy "Samsung internet" bővítményt. :)
De ezt PC-n tedtem meg.
Abba bejelntkeztem (a S.internet) felh. és jelszóval. Aztán importáltam.
Egyedül még az aumtómatikus importálást nem találtam meg.
(végül is ebben a formában exportálás, de a progi is importálást ír :D)

(#826) JoseGee válasza kekedi (#825) üzenetére


JoseGee
tag

Köszönöm :R

Ami késik, az nem jön időben

(#827) #33253120 válasza kekedi (#819) üzenetére


#33253120
törölt tag

Szerintem SIM kártya alkalmazások ezek.

(#828) kekedi válasza JoseGee (#826) üzenetére


kekedi
senior tag

Szívesen 🙂

(#829) kekedi válasza #33253120 (#827) üzenetére


kekedi
senior tag

Nekem olyan nincs (telenor)

(#830) #33253120 válasza kekedi (#829) üzenetére


#33253120
törölt tag

Fura, kb 20 éve nem használok Telenort, de akár a sim saját óráját is frissíthetik ezzel.

(#831) #33253120


#33253120
törölt tag

Jött valami nagy.

(#832) KPistike válasza #33253120 (#831) üzenetére


KPistike
aktív tag

Üdv!

Köszi :R , meglestem a kedvenc gyűjtőoldalamon, április 10-én csomagolták, és tegnap bocsátották ki.
Viszont az AR emoji-s kitétel, ha használnék ilyesmit, igencsak kivágná a biztosítékot nálam :( Mondhatni, olyasminek hangzik, mintha kapnék biztonsági frissítést az Office-ra, de emiatt törölné a gépről az összes dokumentumomat, levelezési beállításomat, etc.

K. P.

(#833) golyós válasza KPistike (#807) üzenetére


golyós
őstag

Tetszett, köszi!
Nálam is nagy gond, hogy a rendszerünkben az ügyfélnek alá kell írni munkalapot. Ez telefonon elég béna volt, kaptunk 10" tabletet. Hát az se egy megváltás hiszen csak a gumi végű tollakkal működik ami sokszor tapad, ilyenkor szoktam mondani, hogy körömmel a legegyszerűbb.
Mate 10 Pro-m van, de lassan váltani kell, örömmel találtam meg ezt a tipust, csak a kamerától félek a Mate után, nekem fontos elég sokat fényképezek a melóban. (vannak olyan Vízóráink amit fizikailag nem érek el, 2x optikiai zommal viszont jó a kép, feltéve ha jók a fényviszonyok)
Megtennéd, hogy egy SOT időt néznél nekem egy erős nap után? Nem kell rögtön, majd nézem a topikot. ( reggel feltöltve indulva, hazaérve mennyi, és mennyi maradt az aksiban ? )
Akár privátban is.
:R

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#834) KPistike válasza golyós (#833) üzenetére


KPistike
aktív tag

Üdv!

Megtisztelő a véleményed :R
"Megtennéd, hogy egy SOT időt néznél nekem egy erős nap után?"
Erre vélhetően jövő hétig - talán keddig - kell várnod, mert holnap home office, és a mai nap után még telefonálni is ritkán kell meló miatt.

Gumis pöcögtetőnél úgy észleltem, hogy inkább a kijelzőt védő anyagnál lehet a trükk, mert a 2016-ban fórumtárstól vett verzió (9H, 0.33) tapadós, a következő évben vett MyScreen ugyanilyen paraméterekkel csúszik - majdnem olyan azon aláírni, mint papíron golyóstollal. Cégnél is bevásároltak az egyik csoportnak Fujitsu Stylistic V535 tableteket, és hozzá méretrevágós fényes, tükröződő fóliát a kijelzőre - szenvedés volt még ujjal is kezelni. Két évvel később rendszerfrissítés, külső felújítás project, és kaptunk Fujitsu gyártású, kimondottan e modellre való matt fóliát - még az eredeti, lecserélendő rendszerben is messze jobb volt kezelni a tabit, mint az első változattal. Gumis pöcögtetővel élvezet volt kézírást, rajzolgatást gyakorolni.

Szerkesztés:
E telefonnál meg csak arra kell ügyelni, hogy az élesben menő munkafolyamat előtt ki kell venni a tollat, hogy a felugró menüt félresöpörd, aztán mehet a móka :K

[ Szerkesztve ]

K. P.

(#835) #33253120 válasza golyós (#833) üzenetére


#33253120
törölt tag

Amúgy az autó is olyan, hogy a futár pergeti városban a régi 0.9L Suzukinak, és annyit fogyaszt, mint az új Belorus traktor, eke nélkül.
SOT idő méregetés számomra olyan, mint amikor ott a Porsche és kikötöd a turbót, nem klímázol, nagypapában közlekedsz.... Akkor minek a Porsche?
Lehet venni Priust. Az nem eszik, cserébe vontatni sem lehet vele
No offense. :)

[ Szerkesztve ]

(#836) ShadowLac


ShadowLac
addikt

Hello. S10 lite telóhoz valaki próbált már Google camerát? Ha igen melyik verziót?

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#837) golyós válasza #33253120 (#835) üzenetére


golyós
őstag

Ezzel tisztában vagyok, de ekkora különbség SOT között azért furcsa, 6 és 9 óra az 50% .

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#838) JoseGee válasza golyós (#837) üzenetére


JoseGee
tag

Miért ne? Az a telefon, ami nálam késő délután töltőn volt, apámnak odaadva 6 napot bírt ki. Én azt gondolom olyan felesleges erről vitatkozni. Ahány ház, annyi szopás szokás.

[ Szerkesztve ]

Ami késik, az nem jön időben

(#839) golyós válasza JoseGee (#838) üzenetére


golyós
őstag

Kibírt 6 napot úgy, hogy közben 2 óra sem volt a Sot mert nem használja. Ezért szokás a SOT időt kérdezni nem azt, hogy feltöltés után hány napot megy el,úgy hogy fel sem oldod a képernyőt.
Ezért kértem a fórumtárstól az aktív használat utáni kijelzőidőt, hiszen az a mérvadó nem a nyugalmi állapot.
De nincs itt vita szerintem.

[ Szerkesztve ]

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#840) #33253120 válasza golyós (#837) üzenetére


#33253120
törölt tag

Nem furcsa, mert nem ugyanúgy használjuk a telefont/telefonjainkat.
Két telefont használok, a Note 10Lite-ban van két sim, 3 google profillal. Tömegközlekedés közben ezen játszok (jellemzően online), ezen nézem a közösségi oldalakat, (Twitter, insta, reddit, 9Gag, stb) folyamatosan a wifin lóg, amit az S9+ hosztol neki. Ezzel fotózok, ezen nézek Youtube-ot, Twitchet ha lehet hangosan tartalmat fogyasztani, illetve napközben ezen böngészek ha kell valami. Talán kibírná estig, de amikor az S9+ töltőre kerül, akkor ez is.
Az S9+ amikor otthon vagyok szinte végig a DEX-en van. Reggel amikor indulok munkába, akkor Spotify indul, bt fülessel. Kb 08:30 körül pittyen a twitch, hogy HH-t kell hallgatni, amit elindítok, leveszem a fényerőt, és berakom tokkal együtt a kisvakond nadrág mellzsebébe. Amikor vége, akkor megint Spotify kb délig. 13-14 óra magasságában már 20-30% a töltöttség, akkor megy töltőre. Hazafelé Spotify, vagy Youtube Prémium, majd hazaérve DEX. És persze ne felejtsük el, 24 órában megy az internetmegosztás, és a Flud nevezetű torrent kliens is, ha már ott van benne a 128gigás microsd. Korlátlan mobilnetem van, és nincs otthon vezetékes net, emiatt az összes otthoni eszköz is erről kap internetet.
Már nem emlékszem mikor szerveztem szét a dolgaim két telefonra, de ha mondjuk e-sim-el össze tudnék költözni egy készülékre, akkor az a jelenlegi terhelés mellett kb reggel 11-re lemerülne. :)

(#841) golyós


golyós
őstag

Ilyen terhelés mellett nem is csodálom :D
Nekem 3 email, telefonálás, non stop wifi & mobilnet , böngészés, átlag 30 fénykép mellet megy 6 óra SOT, du 5ig ez az irodám.
Nem bántás, de a Samsung nem bírja a tehelést a kicsi aksijaival.
De végre ebben a Note lite-ban van normál méretű aksi.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#842) JoseGee válasza golyós (#839) üzenetére


JoseGee
tag

Ez egy elég sarkos példa volt, elismerem. Nekem sima Note 10 van, hát nagyon hektikus. SOT-ot nem szoktam nézni. Két kártya, BT, 3 email fiók, és mindenre is használom a telefont, YT, fotó, zenehallgatás. Van, hogy estére 8-9 körül már csk 20-25% van benne, de olyan is előfordul, ha nincs kedvem nyomogatni, hogy 1.5 nap.

Ami késik, az nem jön időben

(#843) #33253120 válasza golyós (#841) üzenetére


#33253120
törölt tag

De akkor érted miért van negatív véleményem erről, és hogy az irodista, csakwifinvagyokmobilnetsokatfogyaszt, ezennemlehetfilmetnézni, csakhívásrahasználom, letiltottammindennemkellappot, gpsisahavertelefonjánmegy, stb emberek által posztolt SOT számomra ugyanúgy mérvadó, mint a pornófilmesek átlag feletti farka. Mindenki olyat akar, mindenkinek olyan van ha megkérdezik, de az életben meg olyan, amilyen, de nem fogod a valóságban megtenni, hogy odamész, és megnézed.
Azok akik kifejezetten nem akarják használni a telefon képességeit, mert árt a SOT-nak, és csak kirakatnak vásárolnak meg egy készüléket számomra érdekesek, de egy ideje nem mérvadóak.

[ Szerkesztve ]

(#844) JoseGee válasza #33253120 (#843) üzenetére


JoseGee
tag

+1

Ami késik, az nem jön időben

(#845) ShadowLac válasza #33253120 (#840) üzenetére


ShadowLac
addikt

.

[ Szerkesztve ]

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.