Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) janeszgol válasza erahurka (#80) üzenetére


janeszgol
félisten

Én egyértelműen az S10 Lite-ot venném a kettő közül. Idén decemberben hosszabbíthatok, lehet ki is hozok egyet.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#102) Zoolee19 válasza Schuler888 (#53) üzenetére


Zoolee19
senior tag

Ha lesz rá mondom le tesztelem.
Kíváncsi vagyok,hogy mi a különbség.
Mert nekem sima S10 van

Juhaszatti Én lite-nak nem mondanám.

Lenovo Ideapad Gaming 3, S23 Ultra 5G,Watch 4esim 44mm,Xbox Series X

(#103) Teal'C válasza erahurka (#99) üzenetére


Teal'C
addikt

Az előbb raktam fel a hivatalos specifikációt, nem értem mit kell tovább variálni. A youtube-on minden második videó kamu más videókból összeollózva nem hiszem el hogy másnak ez nem tűnik fel és képes ebből véleménytalkotni. :R

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#104) hroberto válasza NomadND1 (#78) üzenetére


hroberto
veterán

Pár éve talán még volt igazság abban amit írtál, de már egy jó ideje kb. ott tartunk, hogy az Apple kullog a konkurencia után.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#105) GaS- válasza Legendd (#60) üzenetére


GaS-
aktív tag

Viszont videóban még mindig az iPhone szerintem a legjobb.
Egy párhuzamos világban talán... :Y

De az Apple Pay, a hanggal történő diktálás és a videózás még mindig a szifonnál a legjobb.

Okéé :C :DD

(#106) Stabi83 válasza NomadND1 (#78) üzenetére


Stabi83
senior tag

Na ezt kifejthetnéd egy kicsit jobban. Kíváncsi vagyok hogy véded az állításodat.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#107) pusszycat válasza Somatom (#69) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Most nem értünk egyet. Ha a kártyád elszórod simán lehet használni. Ha a telefonodat azzal nem fognak vásárolni. Megjegyzem itt ahol lakom még magamon kívül nem láttam vásárolni telefonnal, néznek is mint a moziban. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#108) leslien válasza GaS- (#105) üzenetére


leslien
nagyúr

4k60fps videót egyik sem tudja mint i11, tehát jól beszélt a kolléga egyelőre veretlen videóba... ;)

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#109) Stabi83 válasza leslien (#108) üzenetére


Stabi83
senior tag

Valamiben csak kevesebbet kell tudnia mint a nagy tesók

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#110) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Szuper sztabilizácija na galakszi sz gyészity lájt. 😁

3:55-től [link]

(#111) JoseGee válasza GaS- (#105) üzenetére


JoseGee
tag

Bizony, bizony. Akármennyire is gimball jellegű a videó a Note 10-emnél, de az iPhone állva hagyja az esti videóknál.
Egyérintéses fizetés? Naná, hogy az applenél jobb. Agybajt kapok, hogy mindig ki és be kell kapcsolnom az NFC-t, hogy fizetni tudjak. Plusz a simlple-s buziskodás sem a kedvencem.
Bixbyt meg hagyjuk. Megkértem, hogy játszon már le valami zenét a Spotifyról. Persze, mondta ő, csak előbb telepítsem a samsung music alkalmazást. Kösz a semmit.

Ami késik, az nem jön időben

(#112) Ryoo válasza JoseGee (#111) üzenetére


Ryoo
senior tag

Miért kapcsolgatod az nfc-t?

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#113) #16820480 válasza pusszycat (#107) üzenetére


#16820480
törölt tag

Viszont a kártyádra meg nem tudnak olyan malware-t írni, amitől fizikai kapcsolat sem kell, és vásárolnak vele, telefonra azért megvan az esélye, amilyen sebezhetőségek néha vannak sajnos :(

(#114) Ádám16


Ádám16
addikt

Értelmetlen széria. Az ára rosszul lett belőve, aki pedig S vagy Note szériát keres, az tud venni S vagy Note szériás készüléket.
Van a topikban potenciális vásárló, aki inkább ezt veszi, mint a Note 10-et, aminek egész baráti ára lesz pár honapon belül?

Csucsszeriabol butaság liteot csinálni.

(#115) pusszycat válasza #16820480 (#113) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Remélem a bank ilyenkor kártalanít, ha ilyen történne többet nem tudnék megbízni bennük (rosszul megírt banki app). Van 2 banki app-m meg 3 kártya bennük, volna honnan legeljenek a hackerek.

Ádi16 "Csucsszeriabol butaság liteot csinálni." - az árral van a baj, túl magas.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#116) #16820480 válasza pusszycat (#115) üzenetére


#16820480
törölt tag

Elvileg kellene nekik, aztán kérdés gyakorlatban hogy működik. Az a veszélyes ugye, hogy hiába van mondjuk 2fa, ha egyszer a telefonhoz hozzáfér valaki, oda jön a második faktor hitelesítés is (mondjuk sms). Nem mondom, hogy van ilyen aktív sebezhetőség, de ha van is, valószínűleg utólag fogjuk megtudni, amikor már használták.

(#117) GaS- válasza leslien (#108) üzenetére


GaS-
aktív tag

4k 60fpst már az s9 is tudott már, ezt csúnyán benézted ;)

(#118) GaS- válasza JoseGee (#111) üzenetére


GaS-
aktív tag

Jól van, látszik a hozzászólásodból hogy milyen "szakértő" vagy :) Nem vitázom, de oltári nagy tévedésben vagy. :N

[ Szerkesztve ]

(#119) Dhampir válasza Ádám16 (#114) üzenetére


Dhampir
félisten

Például a nagyobb akksinak van értelme. Az S10e és S10-ben elég gyengécskék.

(#120) leslien válasza GaS- (#117) üzenetére


leslien
nagyúr

te miről beszélsz ? mert nem arról amit írtunk az biztos... :U

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#121) Csocsesz75 válasza Dhampir (#119) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Meg a lapos képernyő, meg ennek is esni fog az ára pár hónap múlva. Meg esetleg tovább kap frissítést.

(#122) cdl válasza Ádám16 (#114) üzenetére


cdl
senior tag

2-3 hónapon belül elöfizetéssel venni fogják. Picit leljebb megy az ára, 24 hónapra érezhetően kevesebbet kell fizetni értük, mint a nagy testvérért. Egyedül a Note 9-et kell kivezetni, mert ott zavar lehet az erőben.
Bár lesz annyi különbség, hogy mérlegelni kelljen ugyanazért az árért.

(#123) RIC5I


RIC5I
tag

nem rosz nem rosz de ennyi pénzért én meg vagyok elégedve a note10+ ommal :C

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#124) janeszgol válasza Ádám16 (#114) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen van. Nem kell az Exynos.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#125) JoseGee válasza Ryoo (#112) üzenetére


JoseGee
tag

Mert a feloldás után nem tudja a POS lecsippantani, csak ha ki- és bekapcsolom az NFC-t. Pedig nem így kellene működnie.

[ Szerkesztve ]

Ami késik, az nem jön időben

(#126) JoseGee válasza GaS- (#118) üzenetére


JoseGee
tag

Taníts mester....kérlek :R

Ami késik, az nem jön időben

(#127) GaS- válasza JoseGee (#126) üzenetére


GaS-
aktív tag

Nincs az a pénz :DD

(#128) Somatom válasza Ádám16 (#114) üzenetére


Somatom
veterán

Van. Persze, attól függ, hogy mitől lite. Nekem nem kell csúcsfotó, a procin is faraghatnak (egy 7xx Snapi szint is elég nekem) és az akkuidő sem kell kiemelkedő legyen. Szeretnék azzal a távvezérlős tollal firkálni a kijelzőre (értsd: Note ficsőrök) és kellenek a Multiport adapter képességei (HDMI, Lan, USB, töltés közben). Mindezt multi resume -mal. Jó lenne a Linux On DeX is, de valószínűleg azt végleg kilőtte a Samsung.

Ajánlom ezt a hsz. -t az iPhone fanoknak, hátha megértik, hogy van, aki többre vágyik.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#129) JoseGee válasza Somatom (#128) üzenetére


JoseGee
tag

Nagyszerűek ezek a fícsörök. De az már milyen, hogy a Note 10-zel felvett 4K videót akarod lejátszani a 7-es sorozatú Samsung tévéden és kiírja, hogy ez nem támogatott formátum. WTF? Ezt az iPhoneom simán megugrotta ugyanezen a tévén. Nem azt mondom, hogy nem jó a Samu, de ennyiért igazán működhetnének ezek a dolgok.

Ami késik, az nem jön időben

(#130) JoseGee válasza GaS- (#127) üzenetére


JoseGee
tag

Végülis, elsőre is látszott, hogy egy troll örökítőanyag vagy.

Ami késik, az nem jön időben

(#131) Juhaszatti válasza JoseGee (#129) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Valószínűleg be volt kapcsolva itt az első opció.

(#132) #78791680


#78791680
törölt tag

Tenyleg jok ezek a featureok, csak tudni kell hasznalni, erteni kell hozza vagy atnezni a beallitasokat.

(#133) JoseGee válasza Juhaszatti (#131) üzenetére


JoseGee
tag

Megnéztem, és sajna nem ez lesz. Nincsen sem a HDR labs, sem a másik bekapcsolva. De azért köszönöm.

Ami késik, az nem jön időben

(#134) GaS- válasza JoseGee (#130) üzenetére


GaS-
aktív tag

Nem vagyok troll, csak néha felkapom vizet a lámákon :(

(#135) Zyelor


Zyelor
aktív tag

Nem értem. S10 "Lite", de drágább, mint jelenleg az S10, és néhány paraméterében jobb is. Kajak nem értem, hogy jött ez a név. Lehetett volna S10 Super, vagy S10 Ultra. De light??? Komolyan?

Van aki érti? Ha olcsóbb lenne, akkor azt mondanám, hogy érthető, de így... :( :F :F :F

(#136) erahurka válasza Teal'C (#103) üzenetére


erahurka
félisten

Ugyanannak a srácnak a handson videójában van akit a cikkben is linkelnek:

(#137) doooo válasza Zyelor (#135) üzenetére


doooo
veterán

Inkább S10 (2020). Bár akkor mindenben jobbnak, vagy egyformának kellene lennie, és ez nem így van... Az SoC-n kívül akkor is Lite-abb a simánál. Talán egy új betűt kellett volna mellé rakni, mint az S10e esetében...

(#138) pecccccccca válasza GaS- (#134) üzenetére


pecccccccca
senior tag

A láma itt egyedül te vagy, hogy nem érted az egészet. Fogtál egyáltalán iphone-t a kezedben? Mondjuk az újak közül? Mert úgy látom még a közelükben sem voltál... Semmit nem tudsz a videós képességeikről ez nyilvánvaló...

Humorban nincs helye tréfának!

(#139) Schuler888 válasza Teal'C (#97) üzenetére


Schuler888
senior tag

SSD sor(amit teloba nem raknak) van, de ufs2, ufs3(amit meg de) nincs... eleg amator.

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#140) Schuler888 válasza Csocsesz75 (#76) üzenetére


Schuler888
senior tag

"Super amoled plus"
S2 ota nem lattam ilyet a szeriaban, az annyit tud, hogy teljes RGB alpixel elrendezes van, sztem eliras.

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#141) Schuler888 válasza NomadND1 (#84) üzenetére


Schuler888
senior tag

Jah perre ment a lekerekitett sarku teglalap miatt, es a vadiratban a samsungot pluszban torzitotta is, ezzel nem igazan peldaloznek, mert netto szegyen az applenek...

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#142) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Note 10 Lite kamera videók :

1080p Super Steady : [link]
4k 30fps : [link]
4k 60fps : [link]

1080p front camera : [link]
4k 30fps front camera : [link]

(#143) GaS- válasza pecccccccca (#138) üzenetére


GaS-
aktív tag

Tyűha egy lelkes szifon fan :DD
Olvass vissza és értelmezd mire reagáltam mielőtt leharapod a fejem.

[ Szerkesztve ]

(#144) qsotre


qsotre
csendes tag

Az s10 lite hoz van házon belül még egy nagyon közeli, az A90 5g. Gyakorlatilag megegyeznek. Így számomra érthetőbb a mostani lite elnevezés.

(#145) pecccccccca válasza GaS- (#143) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Én tudom mire reagáltál.
Az utolsó mondatomat viszont fent tartom. Úgy van határozott véleményed a telefon videós képességeiről, hogy nem is ismered.

A fanatizmusról annyit, hogy 2 hónappal ezelőttig kizárólag android vonalon mozogtam 2011 óta.
A fejed nem harapom le. Eszem ágában sincs. Csak ne formálj ennyire határozott véleményt arról amiről látszólag fingod sincs.

[ Szerkesztve ]

Humorban nincs helye tréfának!

(#146) leslien válasza pecccccccca (#145) üzenetére


leslien
nagyúr

felesleges... nem érti a szerencsétlen..
végig mentem már én is mindegyiken :S10 ,Note 10, Mi9, stb....
és egyik sem tudja úgy a 4k60 fps videót minőségben mint a i11..
most nekem jelenleg egy Pixel 3XL és i11 van..
valószínűleg venni fogok egy S10 lite ot is mert ez az igazi Samsung..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#147) Thom! válasza leslien (#98) üzenetére


Thom!
veterán

Ráadásul a legjobb kamera eddig amit Samsungba láttam pedig még 48MP GM1 szenzort használja nem is 64MP GW1-et.
Samsung a saját mobiljában 108MP HMX szenzor fog meglepetést okozni ha jó lesz a körítés, ne Xiaomiból induljunk ki. :D

(#148) GaS- válasza pecccccccca (#145) üzenetére


GaS-
aktív tag

Én befejeztem, úgy látszik nem vagy képes értelmezni azt a hszt amire válaszoltam. :C

(#149) pecccccccca válasza GaS- (#148) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Legyen tied az utolsó szó...
Minden elismerésem a kitartásodért. :R

Humorban nincs helye tréfának!

(#150) Stabi83 válasza JoseGee (#129) üzenetére


Stabi83
senior tag

Note 10+ om van és 2019-es 7-es sorozatú Samsung TV-m. Gond nélkül lejátsza amit felveszek. Annyi hogy a HDR+ t nem tudja minden TV kezelni de erre figyelmeztet is.
Két megoldás is van:
1 Nem HDR+ ban rögzíted az anyagot
2 konvertálod
Vagy csak simán veszel egy QLED TV-t ami már megbirkózik a HDR+ al :DDD

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.