Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Davidoff91


Davidoff91
aktív tag

Szerintem nem ez jelentené a megoldást az igényesebb alkalmazások felé. Inkább az MS-nek minden egyes alkalmazást tüzetesen meg kéne vizsgálnia...

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#2) Alexios válasza Davidoff91 (#1) üzenetére


Alexios
veterán

Azért az kicsit kemény lenne szerintem ha naponta több száz alkalmazásokat egyenként kéne megvizsgálnia. Amúgy minden platform marketjában lejátszódott ez, először sok a hulladék, kevés a jó cucc, majd ahogy terjed lesz egyre több jó szoftver, és elkezdhetik kidobálni a sz*rokat.

(#3) ignion.n válasza Alexios (#2) üzenetére


ignion.n
csendes tag

egyébként megvizsgálják az alkalmazásokat, itt csak arról van szó, hogy most megjelentek a "spamek" az alkalmazásboltban.

egyébként meg minél több az alkalmazás annál több a hulladék

(#4) 9CS válasza Alexios (#2) üzenetére


9CS
senior tag

Vagy lehetne egy egyszerű automatizmus, hogy ha senki nem tölti le X időn belül és az értékelése rossz, akkor kidobnák a marketről. Vagy esetleg van is hasonló az ilyen marketeken?

'' - Tizenkettőt üt az óra, térjenek márrrrgghhhh... ''

(#5) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem rossz ötlet, de ez a megvalósítás nem az igazi. Inkább valahogyan szűrniük kellene.

(#6) jtrencsenyi válasza 9CS (#4) üzenetére


jtrencsenyi
csendes tag

Majd jönnének a kínai kattingatók, akik megbízásból, pénzért kidobatnának pár konkurenst a Marketből.

(#7) talamasca válasza Alexios (#2) üzenetére


talamasca
senior tag

Lehet, hogy kemény dolog a szűrés, de ez a dolguk.
Más cégnél is sikerült már.

“Black as midnight on a moonless night.”

(#8) stevve válasza ignion.n (#3) üzenetére


stevve
nagyúr

Azt, hogy mennyire hasznos, nem vizsgálják. Nem is nagyon lehetne védeni egy szubjektív álláspontot, ha valaki panaszkodna, hogy a100. böfögőprogi vajh miért lett törölve.

Most, hogy egy rakás új országnak van joga a dev acchoz (India nagy szemetelő lesz, szerintem), valahogy meg kellene állítani a hulladékgyártást. Nem is igazán tudom, mit képzelnek magukról, akik szarral árasztják el a marketet? Viccesnek nem vicces, megvenni a kutya nem fogja. az ilyen seggarc hozzáállás mindig bosszant.

Én is radikális lennék. Felvennék egy sor marketfigyelő emberkét és a tendenciák + minőség alapján minden hónapban az utolsó x helyezett alkalmazást és a gyártót temp bannal jutalmaznám, aztán a háttérben meg lehet vizsgálni, mennyire volt fizetett lejáratás. A sokadik szar után meg viszlát, menjen más platformra. Persze ez kivitelezhetetlen.

talamasca:
Melyik cégnél?

[ Szerkesztve ]

(#9) ignion.n válasza stevve (#8) üzenetére


ignion.n
csendes tag

nem a hasznosságra értettem
hát trollkodni mindig jó azért szemetelnek, meg a reklám miatt, mert ami most volt hogy ingatlanokat raktak fel mint appok tonnaszámmal az reklám, bár jónak nem jó szerintem

(#10) stevve válasza ignion.n (#9) üzenetére


stevve
nagyúr

Elég ossz attitűd... de nem hiszem, hogy ki lehetne irtani a marketről. :(

(#11) Karma válasza stevve (#8) üzenetére


Karma
félisten

Az Apple most már implementációra (pl. egy darab UIWebView -> instant reject) és tartalomra is szűr, visszamenőleg is volt rá példa szerencsére elég sok. Az ilyen ingatlanos szarság, mint amit előttem említett ignion.n, nem is jöhetne létre, sőt gyanúsan ki is vágnák az ilyen idiótákat, mint a macskát szarni.

“All nothings are not equal.”

(#12) stevve válasza Karma (#11) üzenetére


stevve
nagyúr

Remélem, az MS átveszi a módszert... nagyon nem kellene engedni belefulladni a trágyába a piacot.

(#13) moonman


moonman
titán

kimaradt a cikkbol, hogy szigoritanak a jovahagyasi eljarason is.

(#14) kolosanyi válasza moonman (#13) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ki, de más választásuk nem nagyon van. Mármint a MS-éknek...

(#15) Alexios válasza talamasca (#7) üzenetére


Alexios
veterán

Igen, de szerintem részben nem is akarnak, mert most még az is fontos, hogy elérték a 20k programszámot marketen. Majd ha kicsit több lesz, és ez kevésbé lesz fontos, gondolom a szűrésre mégjobban ráfeküdnek

(#16) Integra válasza hemaka (#5) üzenetére


Integra
titán

ez maga egy fajta szűrés.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

A szemétgyártók csináljanak maguknak saját marketet, a MS meg csak azt vegye fel a sajátjába aminek értelme is van.
De lehet, hogy ez hülyeség.

valami

(#18) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Szerintem teljesen logikus lépés.Nemakarják h mindenféle szenny program tönkrevágja a rendszert.Ez is csak azt bizonyítja h az MS nem veszi félválról a WP7 et.:R

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#19) Quasi_modo válasza JR.CSé (#18) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Jól is teszik mert én is erre a rendszerre akarok váltani.

valami

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.