Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) Tigerclaw válasza smc (#5) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Szerintem csak valami ráncfelvart Pro jön új CPU-val. Esetleg összeházasíthatnák a Bookot és a Pro-t, hogy egy vonalat vigyenek tovább. Lenne a Pro és ahhoz választhatnál lightosabb table cover szerű billentyűzetet és komolyabb dokkoló szerű verziót, amilyen a Book-ban van.

A hagyományos tabletekkel, mint az iPad Air, nem tudnak igazán versenyezni a Windows alapú tabletek, mint amilyen a Surface Pro, mert kevés tabletre optimalizált alkalmazásuk van továbbra is. A "Pro" szegmensben, munkára viszont ők vannak nyeregben, mert az iOS-ben továbbra sincs rendes multitask, se könnyű file/adatcsere a futó appok között, amit a Win már 30 éve is tudott.

Én az MS-től megfizethetőbb megoldásokat várnék. Nagyon tetszik pl. a Surface Studio, de ugyanúgy megfizethetetlen, ahogy egy iMac. Gyakorlatilag minden termékük árát az Apple hasonló termékének ára fölé lőtték be, arra számítva hogy a magasabb árcédula megteremti a márkát, de nem hiszem hogy bejött nekik. Hasra ütve szerintem, ha 10 ember ingyen választhatna egy macbookot vagy egy surface pro-t, akkor a nagy többség az előzőt választaná. A Surface Studio vs. iMac esetén viszont talán az MS terméke vinné el a pálmát. Nem csodálkozok azon, hogy a verebek azt csiripelik az Apple nagyon válaszolni akar arra egy új szériával.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.