Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Pont szombaton vettem náluk meg a G2 Minit. Ez elég fail, mert azt is elhozhattam volna :U

All→M8

(#2) Graphics válasza callmeakos (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Még ma visszaviheted :D

3 munkanap az elállás, azt hiszem

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) roli543


roli543
őstag

Az az Lg kicsit sok, de a Lumia ennyiért best buy lehet :) teszt mikor lesz esetleg? :)

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#4) w333 válasza callmeakos (#1) üzenetére


w333
félisten

Simán "elállnék a vásárlástól" és cserélném erre a G3 S -re ! :K

(#5) Rusi

Na ezt nem tudtam ... :R

T- nél online rendelésnél esetén van elállás, itt nincs ? :B

(Jah igen ...bolti vásárlásnál ez másképpen működik tényleg)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#5) Rusi válasza w333 (#4) üzenetére


Rusi
senior tag

Azért, mert neki a megvásárolt készülék "nem tetszik", nem viheti vissza kicserélni (ha bolti vásárlásról van szó), a 3 munkanapos cseregarancia csak meghibásodásra vontakozik már jó ideje. :U

[ Szerkesztve ]

Mobilaréna (2010-2017)

(#6) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Eredetileg G2 Minit akartam, de úgy voltam vele nem sürgős, megvárom a szeptembert a G3 Beat (S) miatt. Nem lett rossz az ár, de nem tudom ér-e ennyivel többet. Most akkor várjam meg az első teszteket róla? :D

(#7) fornettisuti


fornettisuti
veterán

lg g3 es lumia 930 jo arban van a tobbihez kepest.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#8) HKorn


HKorn
addikt

530 elég korrekt ennyiért, 30K-s mezőnyben értelmes alternatíva droid fronton nem nagyon van.

Run&Ride

(#9) nightshadow válasza HKorn (#8) üzenetére


nightshadow
veterán

"530 elég korrekt ennyiért"

Szerintem minden tekintetben jobb vétel az 520.

(#10) callmeakos válasza Rusi (#5) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Én sem gondoltam hogy ez így megy. Sebaj, ez a G2 Mini is kellemes. Legalábbis Xperia SP után nagyon is.

All→M8

(#11) HKorn válasza nightshadow (#9) üzenetére


HKorn
addikt

még, de az 520 ki fog futni,csak a 530, vagy 630 marad.

Amúgy meg a tesztvideók alapján az 530 nagyon gyorsnak tűnik, hardverileg valószínűleg jóval jobb, mint az 520, még ha másban nem is feltétlen jobb.

Run&Ride

(#12) bkiky01 válasza HKorn (#8) üzenetére


bkiky01
senior tag

Van, csak nem szolgáltatónál..

(#13) HKorn válasza bkiky01 (#12) üzenetére


HKorn
addikt

mi lenne az? Úgy értettem, hogy hivatalos magyar forgalmazásban, magyar garanciával.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#14) halkow


halkow
őstag

a lumia 530 ára se vészes

Alcatel onetouch idol2s the king

(#16) CBool válasza callmeakos (#1) üzenetére


CBool
tag

Pedig csütörtöktől már benne volt az árlistában a G3s. :(

(#17) Stauffenberg válasza CBool (#16) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

A vicc az, hogy a Vodafone annyiért adja a G2 minit, mint itt a G3 S. Tudom, mert tegnap vettünk egyet barátnőmnek, egyszerűen pofátlan ára van. Csak azért érte meg, mert céges flottában van és a mobilnet opció miatt 20.000 Ft lejött belőle. De enélkül rablás.

Én viszont várni leszek kénytelen a G3 S-re, mert a Telekom még nem vette fel (remélem fogja, a hamarosan elérhető készülékek listájában még nincs). Nembaj, addig legalább kijönnek róla az első tesztek, hogy milyen is.

(#18) vzsryl válasza Graphics (#2) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Elvileg ilyen már nincs, de levásárolni biztos le lehet. Viszont pl. pénzt visszakérni nem lehet, csak minőségi kifogás esetén.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#19) WinPho válasza nightshadow (#9) üzenetére


WinPho
senior tag

Mert az 520 egyel fentebbi kategória. Csúsztatás történt a kategóriákban.

Mellesleg az 530 ezen az áron egész jó! :K

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#20) dsr


dsr
senior tag

Szerintem picit drága az LG..

(#21) azopi74 válasza WinPho (#19) üzenetére


azopi74
addikt

Ezenkívül Lumia 520 mér nem is nagyon kapható, csak ott, ahol még nem söpörték ki a készletet. De ahol van, ott is olcsóbb egy Lumia 530 már most, indulóáron, mint az 520 így az életciklusának végén. pl magentáéknál 36k a Lumia 520 kártyásan, (530 még nincs), kékeknél ugyanez 30k.
Piroséknál a 630 most 47K-n nyitott, egy éve még az 520 volt kb annyi. Sőt, 50 felett volt az induló ár, ha jól emlészkem, csak aztán rögtön csökkenni kezdett, és gyorsan befigyelt 40 alá.

Egy szóval jóval olcsóbb az 530, mint az 520 (már most), és feltehetően időtállóbb is, mert szerintem tovább fog frissítést kapni, mint az 520. Hiába nem erősebb sokkal, de akár gyengébb is a 4 db Cortex-A7 mag, mint a 2 Krait, van egy olyan érzésem, hogy a threshold hardverkövetelményei között ott lesz a 4 (mindegy milyen) mag.
Így majd könnyen lehet is indokolni, hogy az x20-as generáció miért nem kapja meg a frissítést. De ne legyen igazam...

[ Szerkesztve ]

(#22) D4v3 válasza WinPho (#19) üzenetére


D4v3
őstag

Miért fentebbi? [link]

(#23) WinPho


WinPho
senior tag

Dedikált kameragomb, hardveres szenzorok, kapacitív gombok, autófókuszos kamera.

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#24) speedygonzi2 válasza azopi74 (#21) üzenetére


speedygonzi2
tag

Sziasztok, szerintek meger plusz 10k-t az 530-hoz kepest a 630? A fel collal nagyobb kijelzo nem szamit, a felesegemnek lesz, kicsi a keze, a fixfokuszos kamera szinten nem hatrany. Igazabol hardveresen nem ertem mennyivel gyengebb.

Egy jol hazsnalhazo olcso, megbizhato dual sim telefont keresek. Igy elsore az 530 es a 630 is jonak tunik.

(#25) HKorn válasza speedygonzi2 (#24) üzenetére


HKorn
addikt

hát jobb a 630 az tény, kijelzője nem csak a méret miatt, hanem a ClearBlack miatt is jobb.

Mérettől ne féljen, hamar megszokja, asszonyomnak is 630-a van, 610-ről váltott és ő kimondottan szereti a 4,5"-os kijelzőt.

Ha hosszú távra veszitek azt mondom megéri a 10K pluszt.

Run&Ride

(#26) speedygonzi2 válasza HKorn (#25) üzenetére


speedygonzi2
tag

Akkor lehet hogy maradok a 630-nal. Par hete mar kineztem, aztan lattam hogy jon az 530 is. Ha szebb a kijelzo az mar szamit... Vegulis 45k-t is siman meger egy normalis dual sim telefon androidon ennyiert kb a kinaiak kozul tudok valasztani, a sebesswg meg kerdeses lesz.
Koszi

(#27) ImpersonatoR

530 -al is lehet netet megosztani? (pl wifi s tabletrol akarnék netezni rajta keresztül)
Akkor az 530 ban offline navigáció van külföldön is működni fog igaz? (főleg Németország)

(#28) WinPho


WinPho
senior tag

#27
Valószínűleg meg lehet osztani.

És lehet használni, csak le kell tölteni az adott ország térképét. :K

[ Szerkesztve ]

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.