Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Ursache válasza Turbolada II (#99) üzenetére


Ursache
senior tag

Köszönöm szépen :R

szerk: na, helyes :D amúgy erősen túloztam!

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#102) ricshard444 válasza MaciG (#98) üzenetére


ricshard444
veterán

Az biztos, a Z4em egy kis szobába lenyomja az én szobámat meg a Z-2300t :C

Vannak dolgok...

(#103) Teasüti válasza Turbolada II (#99) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Nem fair az Audit a Suzukival összehasonlítani.

De, de még mennyire, ha mindkettőt közel ugyanazért a pénzért kapom, csak az egyiket szalonból hozom ki újonnan, míg a másikban van pár év és másodkézből.
Innentől kezdve nincs mentség, a tájékozatlanság, hozzá nem értés, stb. persze nem bűn, de nem is kifogás.

(#104) Sub-ZeRo válasza MaciG (#98) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát ja, gyengébb hangzásba, de annyira kell az az 500-600W játékokban, zenében, filmekben? Full kakaón akarod járatni? Hát szerintem meg nem, szóval lehet hogy az edifier nyerne hangzásilag, már csak azért is, mert fábol vannak a hangszórók, vagy mdf lapokból, és nem szaros műanyagokból.
És itt szerintem megis válaszoltam, hogy szebben szól e, vagy sem.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#105) Ursache válasza Teasüti (#103) üzenetére


Ursache
senior tag

Előbb számolta össze a kolléga, hogy majdnem dupla annyi, ne magyarázz már! :C

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#106) saril válasza Sub-ZeRo (#104) üzenetére


saril
senior tag

ha már szidod pontosan engem is leoltottak én is ezt teszem tehát: nem a hangszóró van fából hanem a doboza és lehet jobban szól de azt szerintem nem vesszük észre és nem adnak rá 2 év cseregaranciát sem :)

használt autót meg semmit nem érdemes össze hasonlítani egy új cucc-al mert lehetnek benne rejtett hibák stb

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#107) Turbolada II válasza Ursache (#101) üzenetére


Turbolada II
őstag

Jaj de szar a Z906! Az Ongaku Kondo erősítőm jobb mint a Z906-é, a 2 milliós Kef frontjaim is szebben szólnak. Ja másfél millás Velodyne mélyládám sem brummog mint a Z5500-é. :C Ja és a másodlagos hangtechnikám egy 30+ éves Videoton erősítő,és egy erősen mállott membránú HS500-as hangfalpár még térhangzásban is leveri ezeket a "tejfölösdobozos" csodákat. :C

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#108) Ursache válasza saril (#106) üzenetére


Ursache
senior tag

Úgy van! Rejtett hiba: gyorsulsz, ötösben vagy 90-nél, jobb-hátsó kerék beelőz, audi meg most vált hármasba... na? :P

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#109) Ursache válasza saril (#106) üzenetére


Ursache
senior tag

hoppp, dupla lett

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#110) Turbolada II válasza Teasüti (#103) üzenetére


Turbolada II
őstag

Tudod miért a régi Swift a szerelők rémálma? Mert nem kell javítani. Ha elég bátor vagy akkor kilométer/ft arányban rommá ver bármilyen Audit. (Kivéve, ha szivar Audid van 90 literes tankkal és az ukrán határ közelében laksz) :)

Nem értem, hogy a szar Videotonok és Orionok miért vannak úgy túlértékelve. Egyszer láttam egy ?RCF hangfalpárt ami olcsóbb volt az Orionoknál és sokkal szebben szólt náluk. Utólag kiderült, hogy Visaton hangszórókkal volt szerelve.

[ Szerkesztve ]

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#111) Sub-ZeRo válasza saril (#106) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Én azt hittem hogy a hangszóró is fábol van. :F :U
Na mindegy, a logi hangrendszerek nálam leírták magukat. A magyarországi képviseletet is felhívtam, hogy verjék a hengrendszerükbe a tudjuk milyüket... Inkább maradjanak játékvezérlőknél, meg egér, billenytűzeteknél. Nem nekik való ez a hangrendszeresdi.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#112) Teasüti válasza Ursache (#105) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Itt-ott a kolléga érvelése hibádzik:
Logti meg bemész a boltba és megveszed, így aki nem ért hozzá ezt fogja venni és elég sokan vannak.
Kiemelném a "bemegy a boltba és megveszi" részt. Milyen dupláról beszélsz?
Ahhoz sztem hülyének - ha tudatos a döntés - kell lenni, h vki szart vegyen egy valag pénzért, de a jóra már sajnálja a pénzt/türelmet kicsivel többért.

(#113) Kleroo válasza Sub-ZeRo (#111) üzenetére


Kleroo
veterán

A hangfal lehet fából ;)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#114) Turbolada II válasza Kleroo (#113) üzenetére


Turbolada II
őstag

Akár betonból is. :)

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#115) Black Dragon válasza Kleroo (#89) üzenetére


Black Dragon
addikt

Igyekszem minél hamarabb megcsinálni, a hétvégén remélem lesz rám időm.

A z-5500 tesztelése már teljesen felejtős, mert már nincs nálam, ergo felejtős.:(

Én is néztem, nézegettem komolyabb rendszereket, de egyrészt a szobámban nincs rá hely, hogy elhelyezzem őket, csak az ilyen kisebb méretű hangfalak férnek el, és abból szerettem volna egy jót, ez volt anno a z-5500 vásárlásának oka, és nemrég a Z906-é. A másik indok amikor nem vettem, hogy a nappaliban van egy komolyabb 5.1-es rendszer, erősítővel, szép nagy subbal, porjektorral stb, blueray lejátszóval, tehát egy másik rendszer vásárlása csak azért, mert éppen a szobámba is azt az érzést szeretném varázsolni, egy kicsit felesleges lett volna, tehát azért lett a Z906 az aranyközépút.:)

(#116) Ursache válasza Teasüti (#112) üzenetére


Ursache
senior tag

Kicsivel többért, ami már használt... kezdjük elölről a kört?

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#117) Turbolada II válasza Sub-ZeRo (#111) üzenetére


Turbolada II
őstag

Mi volt a problémád?

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#118) saril válasza Ursache (#116) üzenetére


saril
senior tag

:DD :D :)) :D :DD

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#119) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Srácok nemár veszekedjünk. A Cikkhez kéne hozzászólni. Mindenki oltogatja a másikat, hogy most én villamosmérnök vagyok meg hangmérnök meg én jobban tudom mint te... Mint az állatkertben vaze. Szegény cikkírót is a földbe oltjátok. Egy házigazda vagy moderátor idetéved, azt asszem sorba fog törölgetni hozzászóllásokat. Nemhogy örülnétek hogy írt végre egy összehasonlítást.

Én pl. nagyon kíváncsian olvastam el. Az nekem is hiányzik a cikkből, hogy milyen zenéken és filmeket hallgatta meg őket. De mint írta pótolja.

Saját szubjektív véleményem, hogy ennyi pénzért szószerint tejfölösdobozt kap az ember. Sajnos alá kell írjam :( Egyébként tudnak szólni, de borzalmasan szűk a zenei felbontásuk.
De nyilván megvan a vásárlóközönsége. Egy 17 éves tininek az a lényeg hogy a mély majdkibassza az ablakot meg az Élien nyálának csurgását is a mélyládából halja.

Ahogy idősödik az ember a minőséget kezdi előtérbe hozni :) És ha hiszitek ha nem tök természetes folyamat. És ezt azthiszem elég sokan végigjártuk már, hogy jajj most ilyen PCs hangfal most olyan. A végén meg jön az erősítő a hangfal blabla...

Az meg nem csak a Logitech baja, hogy a garidő után kinyúvad. Mai fasza kapitalista világban ez a trend és kész. Vegyél újat nincs más.

Jah és mindezt úgy nyilatkozom hogy nekem ezelőtt 8 évvel 19 éves fejjel Orion mini és nagy hifitornyom is volt. Sőt Videoton hifim is volt. Most meg egy Kraun 2,1 es set em van ami még sok is a panelba azé is adom el. Ennyit ezekről.

Végszóként a kedves cikkírónak kívánom hogy használja egészséggel a cuccot :) Egyébként hallottam már szólni sokszor. Túlvan árazva nagyon. Ez tény.

Na bocsi az offért ilyesmiért. De tényleg ez a marakodás :(

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#120) Teasüti válasza Ursache (#116) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Hát ha vkinek ez gondot jelent... ez is egy szempont.
De sztem nem feltétlen állja meg a helyét, amikor ez esetben az új hamarabb tönkremegy, mint a használt. Persze csili-vili meg minden...

Ez innentől hitkérdés, tényleg nincs értelme tovább. :R

(#121) Ursache válasza Teasüti (#120) üzenetére


Ursache
senior tag

Más-más vélemények, de egy közös legalább: nincs értelme tovább offolni! Köszönöm, hogy ezt Te is belátod. Tehát:

Z906 vs Z-5500

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#122) Turbolada II válasza Lalikiraly (#119) üzenetére


Turbolada II
őstag

A probléma ott van, hogy mire az ember eljut odáig, hogy a minőségre menjen, már nem hall. :)

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#123) ricshard444 válasza Turbolada II (#122) üzenetére


ricshard444
veterán

:DDD Sajnos..., ha tehetném én is magamnak raknék össze szettet :U

Vannak dolgok...

(#124) Lalikiraly válasza Turbolada II (#122) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Hát még éljen is.... :S

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#125) saril válasza Ursache (#121) üzenetére


saril
senior tag

szóval a mélye a z906-nak jobb! feszesebb, ugyanakkor erőteljesebb, de ez külföldi tesztekről is visszatükröződik
egyértelmű amúgy, általában a kis kompakt sub-ok mindig jobban szólnak de aki nem hiszi hallgasson meg párat a mediamarktban és a kicsi tuti jobban fog tetszeni neki mint egy kétszer akkora mert annak nagyobb a tehetetlensége is.

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#126) Turbolada II válasza saril (#125) üzenetére


Turbolada II
őstag

Hiszem, ha hallom. :)

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#127) #19617792 válasza saril (#125) üzenetére


#19617792
törölt tag

a kis kompakt subok általában azért szólnak nagyot, mert reflex láda kialakításúak, ahol a rezonátor cső besegít egy adott tartományba, ami a "segítésig" erőteljes segítség, alatta mintha elvágták volna a hangját. megemeli az alsóbb tartományok hangerejét, de legmélyre az se megy le.

a tehetetlenség nem játszik abban szerepet, hogy jobban tetszik vagy sem. a nagyobb sub pont a mérete miatt jobb, mivel a nagyobb membrán miatt könnyebben le tud menni mélyre és nagyobb hangerőt is produkál emiatt. annak tehetetlenségét meg a termetes mágnes elintézi. a legminőségibb hangzású mélyládák nem reflex-ek, hanem zártak, mert abban a kialakításban legkontroláltabb egy mélyhangszóró és a dobozban lévő levegő (tulajdonképpen a dobozban lévő levegő egy rugóként is működik, ami besegít a mágnesnek visszahúzni a membránt), reflex csőben lévő levegőt nehezebb kontrolálni, kiszámítani, ezért megépíteni se egyszerű. mert végülis bele lehet rakni egy csövet, csak úgy, de néha inkább árt, mint használ.

(#128) ricshard444 válasza #19617792 (#127) üzenetére


ricshard444
veterán

Z4 mélye ugye zárt, és imádnivaló a hangja ,még ha nem is erős:) De télleg más vele zenét hallgatni,mint egy reflexes méllyel. Nem volt szívem eladni, így még mindig itt van nálunk :B

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#129) Turbolada II válasza #19617792 (#127) üzenetére


Turbolada II
őstag

A band-pass ládákról beszélsz tulajdonképpen. Tényleg az a lényegük, hogy egy szűk sávban (100-120 Hz) óriási kiemeléssel dolgoznak, utána semmi. A Z5500 mélyládája is ilyen, a belseje is részekre van osztva. A z906 mélyládájában van valami szivacs?

A zárt mélyládák tényleg sokkal jobbak, de cserébe sokkal több kraftot igényelnek ugyanahhoz a hangerőhöz.

[ Szerkesztve ]

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#130) #19617792 válasza ricshard444 (#128) üzenetére


#19617792
törölt tag

a Z4 valóban zárt, de egy ügyes trükköt használ. amit látsz nagy hangszórót, az nem is igazi hangszóró, csak egy passzív hangszóró, egy darab membrán. belül van egy kisebb hangszóró.

(#131) Turbolada II válasza #19617792 (#130) üzenetére


Turbolada II
őstag

Az a kisebb hangszóró 10 centis. Parasztvakítás level 99. :)

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#132) ricshard444 válasza Turbolada II (#131) üzenetére


ricshard444
veterán

Én tudom nagyon jól,hogy akkora,de kis szobába géphez jóaz :P :C

Vannak dolgok...

(#133) #19617792 válasza ricshard444 (#132) üzenetére


#19617792
törölt tag

nekem is egy kis szobám van max 14m2, nem is kell ide kW-os rendszer, sőt még egy 100W is bőven elég ide. :DDD

(#134) BBéci válasza Turbolada II (#129) üzenetére


BBéci
titán

Annyival kiegészítem, hogy a bandpass (sáváteresztő) rendszerű szubládák is képesek akár 40 hertzet is lesugározni, csak hangolás és tervezés kérdése.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#135) saril válasza BBéci (#134) üzenetére


saril
senior tag

40hz-et simán letudja adni vannak ilyen bass -testes cd-k azzal próbáltam a 20hz cinkes inkább

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#136) krups8 válasza MaciG (#98) üzenetére


krups8
tag

"majdnem úgy szól, mint nálam a logi, szóval rengeteget számít az, ki hol használja"

Ezt én is tapasztaltam. Költözés után 5*5-ös szobában leesett az állam a kis Geniustól. Au2 ZS-ről analógon olyat szól, hogy csak a mélyet keveslem. Legelső HT 3600-as darab.

(#137) Kleroo válasza krups8 (#136) üzenetére


Kleroo
veterán

HT3600 tényleg meglepően jól szól :)
A mély viszont igencsak a gyengéje. Nem tud igazán mélyre menni.(Nem is meglepő,hisz kicsi membrán van benne :) )

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#138) Ursache válasza krups8 (#136) üzenetére


Ursache
senior tag

Amúgy kb 12nm2-es szobában vagyok... bőven kevés a Z-5500-nek, múltkor barátnőméknél letoltunk egy házibulit, nappali és étkező egybe van nyitva náluk, szóval van bőven tér, azt hittem beszarok! Annyi kraft van benne... főleg a konyhában úgy beszorult a "mély"! 20 négyzetméter alá nem ajánlatos a rendszer. Szó szerint: nem tudja magát kiszólni. Meg lent nappaliban is összedugtam, optikain hoztam a hangot és a DAC-je bőven elég, komoly darab szerintem. Bár vmi jó kis xonar-ral nem hallgattam analógon, de majd egyszer...

amúgy házibulihoz fullos a rendszer, kb 30%-nyi hangerő felett nem lehetett társalogni... max 70%-on hajtottam, vitrin majd szétesett a szoba túloldalán.

Igen-igen: ahogy mondták pár kommenttel előttem: a tizenévesek erre verik: trance, dnb, ahol sok a "csipogás" meg a mély, hát nem is jazz-t toltunk, gondolhatjátok...

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#139) Sub-ZeRo válasza Turbolada II (#117) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Igaz nem z5500 volt a ludas. A blogoban megtalálod.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#140) Lalikiraly válasza Ursache (#138) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Tehát az élmény megvolt! És ez a lényeg jó ilyet olvasni :D Amúgy én írtam, a tinik témát :D

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#141) Ursache válasza Lalikiraly (#140) üzenetére


Ursache
senior tag

Az élmény megvolt az fix :) De a hangcucc nélkül nem lett volna élmény, amikor beléptem a házukba, és sehol semmi "zörej" csak duma, hát mondom ez a jó kis Z-5500 nélkül hallott lenne, "gyorsan" beizzítottam a rendszert "mikor lesz már kész?" 5 perc bammeg... állukat keresték is, amikor "felcsendült" az első muzsika :D

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#142) Ursache válasza Lalikiraly (#140) üzenetére


Ursache
senior tag

már megint dupla...

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#143) Turbolada II válasza Ursache (#141) üzenetére


Turbolada II
őstag

Miért nem jazzre toltátok a házibulit? Az lett volna a metál. Boost 22 hangerőn Benkó Dixiland. :)

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#144) ricshard444 válasza Turbolada II (#143) üzenetére


ricshard444
veterán

Aztán pár perc recsegés után nagy csend és büdös :DDD :DD

Vannak dolgok...

(#145) Ursache válasza ricshard444 (#144) üzenetére


Ursache
senior tag

Boost 22-on bakker? :D azé' nem lett volna piskóta, tuti elszáll a rendszer annyi kakaótól 0o de már az alap hangerő is bőven elég mindenre, fenébe is a boosttal :Y

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#146) krups8 válasza Kleroo (#137) üzenetére


krups8
tag

Igen eléggé fáj is néhány szám alatt, hogy nem bass elég nagyot. :D Irta valaki, hogy a hangnyomást észre sem veszi az ember, csak abból hogy nem hallja a hangját. Beüccsizve egyszer majdnem fullra tekertem a cuccot és kellett torok, hogy halljanak. Nem szólt szépen és igazán nem is hangosodik 60%-tól, de tényleg 10 körül mennek, birják és nem mind1 azért élményben sem, hogy miről filmezik az ember. Komolyabb 5.1-et is el tudnék képzelni helyette, de mindenképp összenézném hogy szól egy okos stereo rendszer ellen. Úgy döntenék.

Lennt is a film. ;]

(#147) nyunyu válasza Teasüti (#78) üzenetére


nyunyu
félisten

Sztereóval is össze lehet dönteni a házat.

Ablakot hullamoztatni mar nekem is sikerult, pedig csak 6.5" atmeroju a melysugarzo a polcra valo Jamo E630 hangfalaimban, meg papiron 100W korul tudott az akkori erositom csatornankent.

Mikor jott a falbonto jelenet a The Wall DVD-n, egy pillanat alatt tekertem lefele 20dB-t a hangeron, nehogy kitorjon az uveg. :DDD

Megnézném egy ilyen z5500 mit kezdene egy pár hangfallal, amiben oldalanként van kettő mélysugárzó, amik egyenként akkorák, mint a logitech szubjában lévő. ;]

JBL ES100?

(Multkor nezegettem a kettovel kisebb tesojat, de meg az is overkill lenne a 7 nm-es szobamba. ;])

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#148) ricshard444 válasza nyunyu (#147) üzenetére


ricshard444
veterán

Nekezdjük megint ...Z-5500 vs Z-906 :K

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#149) Turbolada II válasza nyunyu (#147) üzenetére


Turbolada II
őstag

Nekem meg [link] ilyen van a szobámban. Ráadásul kettő! :)

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#150) saril válasza ricshard444 (#148) üzenetére


saril
senior tag

nem tudom miért érez mindenki (tisztelet a kivételnek) késztetést összehasonlítani egy pc-s hangrendszert nem pc-s hangrendszerrel!!! nem fér a fejembe attól hogy a z906-nak az árából elvileg kitelik használtan egy külön erősítős 5.1 (amit kétlek) attól még nem kell ezért felhozni más cuccokat, az alternatívát
az "edifier 5.1" mint esetleges alternatívát elfogadom!!!
szóval van még esetleg más ami ilyen szinten lenne?

[ Szerkesztve ]

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.