Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#228) Danecay válasza lanszelot (#227) üzenetére


Danecay
őstag

Szerintem csak meg kell szokni, és talán azért nehézkes néha váltani vele mert rövid az útja, mondjuk drágább és jobbnak tartott váltóknál volt viszont, hogy azt olvastam negatívumként, hogy túl hosszú. Maga a váltó a fizikai megvalósításából adódóan sem nagyon tud pontatlan lenni, hacsak mondjuk érezhető és látható módon beteszed másodikba és e helyett 4. sebességi fokozatba vált. Gondolom nem erről van szó, hanem arról, hogy néha mellé váltasz miközben az a sebességi fokozat választódik ki amit Te választottál de nem az akartad eredetileg. Nos van fizetős 3D-s nyomtatásos MOD és ha jól rémlik magát a modell fájlt is külön meg lehet vásárolni így magának kinyomtathatja az ember, korábban javasoltam is, hogy összedobhatnánk egyre. Ahogy EBBŐL a videóból kiderül ez a módosítás ahhoz járul hozzá, hogy nagyobb erővel lehessen elváltani a sebességi fokozatokat, viszont erre egy másik, 3D-s nyomtatás előtti időszak megoldása is jó lehet mint amit EZ A VIDEO is demonstrál. A G29/920 váltójának szerkezete teljesen megegyezik a videón láthatóval (eltekintve a H és szekvenciális váltást választó mechanizmustól) magam is szétszedtem az utóbbi videóbán látható módosítás elvégzése miatt de kiderült, hogy sajnos nem jó méretű O gyűrűt szereztem be. Ezt megelőzően töltöttem le és nyomtattam ki egy ingyenes forrásból elérhető, az első videóban is látható 3D nyomtatós modellt, de az nem volt jó, EZ VOLT AZ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.