Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rocket


rocket
nagyúr

Szepen felosztottak a piacot egymas kozott, kihatassal is van az arazasra, horror arak vannak.

Kb. 8eve 25k-ert lehetett venni bontatlan Driving Force GT-t, most meg 40k korul kaphato, es tobb mint 10eve piacon van.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#2) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Szembetűnő, de következetes hiba: Assetto helyett Asetto.

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#3) GeryFlash


GeryFlash
veterán

,,Leglényeges különbség a G27-hez képest, hogy a G29-hez (és a G920-hoz) nem adnak váltókart, a fokozatok csak a pillangófülekkel kapcsolhatóak. "

:Y :Y Tehát 0-hoz konvergáló fejlődés, valamivel vaskosabb kezdő ár mitn az elődé, de botváltót vegyél + pénzrét. Any*d Logi...

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#4) anulu válasza GeryFlash (#3) üzenetére


anulu
félisten

jaja, kulon kell megvenni :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#5) Beri78


Beri78
őstag

Tényleg az a szomorú, ha valaki PS4-en szeretné használni a régi kormányát az felejtős. Ez elég "csúnya" dolog. A GT egy nagyon jó kormány amúgy, még 40-ért is jó vétel a mai felhozatal mellett, de sajnos az új konzollal nem működik együtt :( Lehet egy konzol árán cserélni

Amúgy mégis használható - kis trükkel :DD

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#6) headB


headB
tag

a [mm]-ban most ingyen jár a váltó a kormányhoz

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabb: +36307917622

(#8) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

2007-ben még 49000 Ft-ért vettem kisker bruttó a G25-ömet, ami a mai napig hibátlanul működik.
Nem sokkal később a G27 70-90e Ft magasságában jelent meg a piacon, plusz gombokkal a kormányon, de igazából érdemi változtatás ezen kívül nem történt.
Most 2015-öt írunk, és ugyanerről az alapról lehúztak még egy bőrt, de már 120e-ért adják, merhogy' konzol kompatibilis (ami aligha lenne az eszköz hibája, hogy a korábbiak nem, sokkal inkább szándékos tiltás szoftveresen, hogy ne működjenek).

Nem tetszik ez az irány.. :(((

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#9) bulikavagyok válasza Chubakka8 (#7) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Elvileg "ingyen"..:D Bár máshol meg 100K a kormány magában.

[ Szerkesztve ]

(#10) ilyen_85


ilyen_85
senior tag

tuti nem cserélem a g27-et, pedig jó lenne ps4-en is kipróbálni egy két játékot. De ha nem kell a játékra elköltött 30-40 eHuf, akkor nem muszáj elérhetővé tenni a kompatibilitást g27-re...

:U

(#12) Gomezz


Gomezz
senior tag

Ez jó! Eltekintve attól, hogy szar és drága, tetszett!

(#13) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Vazze', ennyiért majdnem autót veszek :Y :U

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#14) Sicilian válasza Scholes9 (#13) üzenetére


Sicilian
addikt

Abba az autóba biztos nem ülnék be, csak ha öngyi akarnék lenni.. :Y

nothing is true everything is permitted..

(#15) Yutani válasza Sicilian (#14) üzenetére


Yutani
nagyúr

Sokaknak ez a büdzsé autóra. Ez a szomorú magyar valóság, nem a 120 ezer forintos játékkormány.

#tarcsad

(#16) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Na lássuk.
Az ÚJ Pc-s konzolos, AUTÓS játékokhoz ami kell. G920 (127.999) + Driving Force Shifter (19.199) + a pc, de az most nem lényeg. A 920 játszik a pc miatt.
Szóval ha játszani szeretnél mondjuk a Dirt rally-val, mert ugyebár kocka vagy, van vasad is alá, mert csak a gépre költesz 500 ezret, de tört windows-szal használod, mert arra már nem adsz ki 30 ezret, hogy jogtiszta legyen a windows meg a gép. Mindegy, ez sem lényeg. A játék szépen fut full hd és 4k-ban és steam-en is kiadtál érte 44,99 eurót. Szép és jó. De hiányzik, egy PROFI kormány, mert ugyebár autós (szimulátor) játékokat kormánnyal érdemes játszani a játékélmény miatt.
Uccu neki, irány az onlinestore, vagy a bolt és adjunk ki egy kormányért majd 150 ezret, mert ugyebár kell, hogy érezhető legyen a játékélmény... Mondjuk egy track ir is kellene, hozzá, de az nem játszik, mert annyit nem játszol vele, szóval majd 70 k pluszban maradsz pénztárca szerint.
Szóval pc plusz kormány plusz váltó. Minden klappol, elindítod, játszol, de valami hiányzik az érzésből... Valami, de ugyan mi... Kilépsz, nézel egy kis youtube videót a régi rally videókbol, mikor Colin a lelkét kitaposta a focus wrc-nek és ellesed a bal-láb fék technikát, majd a váltásokat is, hogy mikor kellene váltani. De hopp!!! itt a baj! Nincs szekvenciális váltó a 150-ezres kormány plusz váltó kombónál!!! Áá, hagyd is a fenébe. Vegyél egy használt G25-öt (igen, a maradt 70 ezer pont sok is lesz hozzá), kösd be és szaggasd szét az autót meg a kormányt a finnn Ouninpojha pályán hagy sikítson a turbó meg váltó force feedback motorja!!!

Hogy on is legyek, 150-ért veszel egy kormányt, egy kiegészítőt a számítógéphez és nincs benne szekvenciális váltó, hát kapják be... A Richard Burns Rallyt is úgyjátszom és minden pénzt megér... Inkább egy régi G25 használtan mint ez újonnan. Ez a saját véleményem... :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#19) #72042496 válasza Yutani (#15) üzenetére


#72042496
törölt tag

Szerintem ez teljesen rendben van, annyiból már lehet lehet venni ránézésre korrekt gépeket. :D

(#21) Dexar007


Dexar007
veterán

Ennyiert mar lehet venni egy csapatos Ladat,amivel barmelyik faluvegi reten fejre lehet allni.Annal jobb forszfedbek nem is kell. ;]

Give me your cum,bull!

(#22) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Az árazást nem tudom, mi indokolja. Minimális fejlődés és kevesebbet tartalom. Az ár mégis magasabb mint amiről a korábbi verziók indultak. Nem érdemel plecsnit.

(#23) rocket válasza Hunpriest (#22) üzenetére


rocket
nagyúr

Sajnos az arazast a piac szabja meg, amig viszik ennyiert addig nem fogjak csokkentetni az arat.
A nagyobb gond az, hogy tobb gyarto is a piacon van, megsincs nyoma se az arversenynek.

Asszem a DFGT a legjobb pelda, raferne azert nemi finomhangolas egy 10+ eves termekre.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#24) eszterencs válasza pocokxx (#2) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Tyű, tényleg, köszi! Javítva.

(#25) Csapoati válasza Hunpriest (#22) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az újgenerációs konzolok támogatása. Ezt a kormányt bottal sem piszkálnám meg 120-140 ezerért.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#26) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Én is a G27 váltójával használom a G29-et, szóval tényleg működik.

(#27) rudi válasza rocket (#23) üzenetére


rudi
nagyúr

Meglátjuk, hogy esetleg most változik-e valami. A Thrustmaster T300 verziók és a G29/G920 eléggé egymásra csúsztak árban, talán itt kialakulhat valami versengés. Lejjebb meg ott a T150 és az ősi DGFT, na azok is vívhatnak egy szépet, ha kicsit faragnak a Thrustmaster árából.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#28) neilszab válasza rudi (#27) üzenetére


neilszab
őstag

Rudi, arról esetleg nincs valami infód, hogy hogy működik ez a PS4 és XBox One liszenszelés... a kormány árából kb mennyi vándorolhat a Sony és a Microsoft zsebébe? Vajon ez egyszeri díj, vagy minden eladott termék után van a sarc?

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#29) RpPRO


RpPRO
őstag

Én megvárom a G31-et és megveszem, ha 160e Ft körül fog mozogni. ;]

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#30) rudi válasza neilszab (#28) üzenetére


rudi
nagyúr

Szerintem ezt sosem fogják elárulni.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#31) Gomba válasza Dexar007 (#21) üzenetére


Gomba
senior tag

Megalájk, jót röhögtem rajta! :DD

Ép hardverben ép szoftver

(#32) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Naccerű, G27 moddolt fékpedállal botváltó nélkül nem gyenge felárért. Vajon ennyire drága a konzol licensz vagy csak elgurult a Logitech gyógyszere?

(#33) total90


total90
veterán

Nálam tervben van xone-hoz egy kormány vétele. A kérdésem, hogy ilyen árban van ennél jobb?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#34) neilszab válasza total90 (#33) üzenetére


neilszab
őstag

Thrustmaster TX

Lehet hozzá kapni külön volánokat, meg pedálokat, vannak különböző csomagok külön-külön meg egyben is. Maga a kormány mechanikája az nagyon jó, de a Ferrari 458 Italia rim az nagyon gagyi hozzá szerintem, meg a 2 pedálos alap pedálset sem az igazi, az nem éri el a G29 színvonalát, de a Force Feedback motor sokkal erősebb és jobb is.

Ez már egy jó csomag: TX Racing Wheel Leather Edition

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#35) D.Va


D.Va
senior tag

Az lett volna pl értelmes fejlesztés ha végre lehetne hozzá külön venni kézifékkart... de ez is álom marad... illetve marad a szétberhelés...
Pedig a rallyhoz meg a drifthez nagyon kéne... :O

(#36) D.Va válasza Sub-ZeRo (#16) üzenetére


D.Va
senior tag

Azért a full hd Dirt Rallyhoz korántsem kell 500 ezres PC... (4k-t hagyjuk...)
A másik: A kormány mögötti váltó az mi ha nem szekvenciális??? Egy csomó igazi (profi) ralligépben is a kormány mögötti váltót használják PROFI pilóták...

(#37) Mercel


Mercel
senior tag

Ez nekem is szemet szúrt, hogy alig történt fejlesztés, nagyon drága, bent maradt a konstrukciós hiba, buta és külön pénzért kapható a váltó + szoftveresen butított a cuccz - de "tetszett".

Szerintem pedig Konkrétan nem érdemelne plecsnit.

Marcel

(#38) szaszyka


szaszyka
senior tag

Sokan vannak, akiknek ez az újabb stílus nem jön be, és a "régebbi " egyik ujj a váltón, másik a kéziféken a Focusban /STi-ben stílus jön be. Azért az nem volt semmi, amikor egyik kéz a volánon, a másik kéz pedig az egymás melletti váltó, illetve kézifék karon volt ;)

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#41) Jacek válasza rocket (#1) üzenetére


Jacek
veterán

2007 augusztus Dollár 178 forint
2015 oktober Dollár 274 forint

(#42) rocket válasza Jacek (#41) üzenetére


rocket
nagyúr

Mar akkor 40k korul volt a DFGT amikor a dollar meg 200ft alatt volt par eve.
Tehat az ara csokkent igy nezve, de nem egy mai darab a termek, ha lenne arverseny a gyartok kozott akkor a realis ara 20k lenne.
G31 majd 800 euro lesz :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#43) Jacek válasza rocket (#42) üzenetére


Jacek
veterán

Amit le írtál arra ez a válasz. De gondolom ez megint a mocskos multicégek támadása mo ellen:)

(#44) Pöttön


Pöttön
őstag

Az a G betű a váltón nagyon emlékeztet engem valamire...
Csak nem jön a Gran Turismo 7? ;]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#45) Sub-ZeRo válasza D.Va (#36) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Azért a full hd Dirt Rallyhoz korántsem kell 500 ezres PC...

Gyors számolást végeztem nem feltétlen, de csak a proci, vga, ram 300+ lett és nincs benne egy normális Dell monitor... Tápot nem is néztem hozzá, meg egy normális alaplapot.

A kormány mögötti váltó az mi ha nem szekvenciális???

Pillangó váltónak hívják de még ha az a funkciója is, mint a szekinek, azért a pillangó igen csak gyorsabb váltó, ergó könnyebb használni.. A szekvenciális váltónál meg el kell engedned az egyik kezeddel a kormányt...

Egy fél pillangó váltó.

Szekvenciális váltó.

Egy csomó igazi (profi) ralligépben is a kormány mögötti váltót használják PROFI pilóták...

A rallyban is azért hozták vissza szekvenciális váltót, mert túl könnyű volt a pillangót használni. :P És ők is profi pilóták, ha már wrc autóban ülnek... És már nem a pillangó játszik... ;)

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#46) Csapoati válasza Sub-ZeRo (#45) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Full HD-hez 300 ezres gép? Azt hogy? Legyen mondjuk i5 egy akármilyen alaplappal, az olyan 75-80 ezer. A VGA mondjuk legyen kicsit erősebb, egy GTX 970 az olyan 100 ezer. A memória is legyen jó sok, 16 giga, az olyan 25-30 ezer. Ez így összesen 200-210. Hol 300?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#47) Tsebacsi válasza Csapoati (#46) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Mikor a "sértődés" viszi a kezed, akkor a határ a csillagos ég :D

Aranyos ez az ár miatti fanyalgás, meg kéne szokni, hogy a fogyasztói társadalom sajnos ilyen.

A Thrustmaster és fanatec cuccok méregdrágák, itthon nem is tudom, hogy van-e értelmes garanciális szervízük. Ha nincs, tök poén, hogy egy 50x60-as dobozt küldözgetsz postán teszem azt a csehekhez javíttatni... A creative ugyan ilyen, tudom, mert a fülesem is a gyári oldalon vettem.

Én momo racing wheel-t cseréltem erre és egy pillanatig nem bántam meg, klasszisokkal jobb, pedig az is egy kiforrottabb FFB-t használ, igaz, csak limitált 240 vagy hány fokos fordulást tudott.
A DFGT-re sajnáltam volna a 40k-t is, mert kb. ugyanaz a 2 kormány kinézetre és érzésre, a G29-el meg kaptam mindenből egy 2x jobbat, 2 év garival.

Nem mondom, hogy a Thrustmaster meg a Fanatec nem nyálcsorgató, de egy BMW is az, csak épp nincs rá pénz, vagy nagyon is sajnálnék annyit kiadni rá.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#48) Sub-ZeRo válasza Csapoati (#46) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Mondjuk ez 780 TI lehet azért 214k...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#49) rudi válasza Mercel (#37) üzenetére


rudi
nagyúr

Ha onnan nézed, hogy korábbi G25/G27-ről jösz, akkor tényleg nincs értelme a váltásnak (lásd a cikk végén) és nem jár plecsni, hanem nyakleves az új konzol támogatás elintézése miatt. Ha viszont onnan nézed, hogy van egy új konzolod és vennél hozzá egy jó kormányt, akkor bizony alapvetően csak az árba lehet belekötni a G29 esetében. Főleg úgy, hogy a két reális alternatíva, a Thrustmaster TX Leather (Xbox One) és a Thrustmaster T300 Alcantara (PS4) milyen nehezen szerezhető be idehaza.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#50) #96349952


#96349952
törölt tag

Ez a kormány jó, ha a jelenlegi árának a felét megéri oszt kész. Semmi komolyabb előrelépés, kissé gagyi hatást keltő kinézet, régi technológia, hát miért is kellene nekem ennyi zsetont kiadni egy ilyenért? Ja, semmiért, vagyis részemről marad a bolt polcán - és szerintem elég sokan döntenek így. Esetleg a konzolosok rászorulhatnak, ha nincs más alternatíva, talán épp ezt akarja kihasználni a Logitech. De azért ez is eléggé röhejes. Veszek egy PS4-et mondjuk 120-ért és ugyanennyiért vegyek hozzá egy ilyen kiegészítőt? :DDD :C Szóval őszintén remélem, hogy ez óriási bukás lesz és eltöprenghet a Logitech azon, vajon mennyire érdemes hülyének nézni az embereket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.