Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) kriszute


kriszute
tag

Szia rudsz nekem segíteni hogy valahol be lehet állítani a Force Feedback et ? Mert ebben az új Logitech profilerben nem találom és elege kellene :) meg egy kérdés neked is nagyon kemény a Fek 80 % benyomás után borzasztó Erőss gumit tettek bele a g27 jobb volt

Sötétedés után kitágul a világ :) 06306466631 a saját összerakott gép egy életérzés :):)

(#152) hadogabi1 válasza kriszute (#151) üzenetére


hadogabi1
senior tag

Írtam pm-et. :D

Nem lakik valaki Újpest környékén egy kis gyorstalpalóra. Abszolút nem tudom használni mert nem tudom normálisan beállítani. A f1 2015-ben pc-n megy talán a legegyszerűbben.

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

(#153) Danecay


Danecay
őstag

Aki lemaradt volna az Extereme Digital-os akcióról, MA a MEDIA MARKT-ban is akciósan juthat hozzá, kicsivel drágábban ugyan mint az előző akció keretein belül, 82.424 Ft-os áron. Ugyan ennyibe kerül természetesen a G920 is valamint a VÁLTÓ is akciós, 14.999 Ft.

(#154) Danecay


Danecay
őstag

Egyébként a Logitech Gaming Soeftware-ben a kormánykerékre vonatkozó ÉRZÉKENYSÉG mit takar? Én a mintavételezési gyakoriságra gondolnék de ez csak az én tippem. Alapértelmezetten 50%-on van, érdemes vagy kell e ezen bármilyen irányban állítani?

(#155) Pőze


Pőze
aktív tag

Tegnap vettem egy ilyen kormányt és észrevettem hogy ha balra tekerem akkor egy kicsit nyikorog. Más tapasztalt már hasonlót? Hibás darabot sikerült megszereznem vagy ez ilyen?

(#156) Danecay válasza Pőze (#155) üzenetére


Danecay
őstag

Valami magas frekvenciás hangot az asszony is hallani vélt az én kormányom esetében is, nekem annyira nem tűnt fel, és igen, csak balra tekerés közben :)

(#157) Pőze válasza Danecay (#156) üzenetére


Pőze
aktív tag

akkor lehet hogy ez feature :)

(#158) HUNPSP


HUNPSP
aktív tag

Sziasztok! PS4-en használja valaki (akár rendszeresen akár alkalmanként)? Mik az eddigi tapasztalatok és melyik játékokkal próbáltátok?

Szerk: tudtok olyan helyet, ahol jó áron kapható korrekt minőségű kormány-pedál tartó váz? :) Vaterán találtam egyet 16-18 ezerért ülés nélkül, de láttam 130ezres vázat is üléssel, utóbbit eléggé sokallom, a 15-20 ezres kategória ezek szerint a legolcsóbb, de igazából választék ebből se nagyon van, úgyhogy ebben is a véleményeteket kérem. :)

Köszi, Üdv: PSP

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#159) hadogabi1 válasza HUNPSP (#158) üzenetére


hadogabi1
senior tag

Szia. Én csináltattam egy vázat hozzá. Ülés nélkül. Kanapéhoz összecsukható. 25 ezer volt. Kb 40 kg. Acélból színrefújva. Teljesen jól tart és állítható mindenhol.
Ha gondolod lefotózom.
A hardverapro-n keress rá hogy cockpit. Atesz csinálta. 2 hetet kell ár várni kb.

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

(#160) HUNPSP


HUNPSP
aktív tag

Megnéztem, jól hangzik, köszi az infót. Gondolkodtam rajta hogyha nem használom akkor hova fér el, de így hogy összecsukható végülis ez a kérdés is megoldódik. Nice! :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#161) hadogabi1 válasza HUNPSP (#160) üzenetére


hadogabi1
senior tag

Az osszecsukhatosag relativ. Nem foglal kisebb helyet osszecsukva sem. Sot nagyobbat. Szetnyitva magas. Osszecsukva alacsony de hosszu. Plusz folyton csavarozgatni a dolgokat nem egyszeru.

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

(#162) Tütüke007


Tütüke007
csendes tag

Sziasztok!
Most vettem egy G29-et. Gondom a következő: feltelepítettem a Dirt3-at és a Need for Speed Rivals-t és egyik se látja a kormányt. Természetesen a Logitech szofvert feltettem és ott látható a kormány és a pedál is. Le is tesztelt a program forgatással a kormánykereket. Ötlet valakinek?

(#163) HUNPSP


HUNPSP
aktív tag

No, pár órája én is boldog G29 tulaj lettem, márcsak a tartó kell és egy játék. Remelem minden rendben lesz. :R
Az összes Logitech termékre egyébként 2 év garancia van, független attól hogy hol vásárolták?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#164) battyan


battyan
csendes tag

Sziasztok!
Tulajdonomban van egy Logitech G29-es kormány + váltó, de nem teljesen vagyok vele elégedett. Több játékkal is kipróbáltam és nem működik 100%-osan. Pl. A Dirt rally-ban és az Assetto Corsaban úgy érzékeli a gép, mintha le volna nyomva a kuplung félig, pedig nincs. Próbáltam kitörölni a Logitech Gaming Softwere-t és újrarakni, de nem segített a problémán, illetve annyi javult, hogy először fel sem akarta ismerni a kuplungot az Assetto-ban, de most meg azt hiszi,h állandóan nyomom. Más játékoknál is ez van, 50%-ban be van nyomva a kuplung. Valamikor csinál olyat, h betesz a játékba és amikor egyenesen van a kormány akkor oldalra fordul az autó, ez a jelenség megszűnik, amikor mindkét irányba elforgatom a kormányt csutkáig. Valami ötlet?

(#165) Danecay válasza battyan (#164) üzenetére


Danecay
őstag

Első körben próbáld törölni a dokumentumokból az Assetto Corsa mappát. Ez a játék legközelebbi indításakor újragenerálódik, persze újból be is kel állítani a kormányt meg lehet mást is, de nekem ez segített. Nem pont ugyanilyen gondom volt, nekem olyan volt mintha nem lenne FFB, de a fenti művelet segített.

(#166) trialboj


trialboj
őstag

AsettoC-ban rettenet az automata váltó... honnan tudom? 4 óra használat után megadta magát g29 en a jobb váltófül :)) (mondjuk rendes volt, mert amilyen az én szerencsém számítottam rá hogy már eleve hibásan érkezik)

Az érdekes hogy nem teljesen romlott el, először abszolút maghalt, majd mikor próbálgattam más gombot használni váltónak, és kattogtattam ps3 és 4 között, helyrejött és fél órát megint hibátlanul ment. Aztán visszamentem multizni és megint kampec.

Nem érződik fizikai probléma... nem lehet valami szofveres gond? A driverben sajnos nem mutatja hogy melyik gombokat nyomom, szóval nem tudok ellenőrizni hogy nem-e az AC a hibás.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#167) Danecay válasza trialboj (#166) üzenetére


Danecay
őstag

Próbáld ki más játékkal :Y

(#168) trialboj


trialboj
őstag

A váltó hiba megjavult magától, és azóta elő sem jött... fogalmam sincs mi okozta.

Viszont a kormány továbbra is hallat egy magas visító hangot ha balra tekerem (vagy ő tekeri magát) Ez nem csak nálam gond, a logi forumon sokan írták hogy nekik előbb utóbb elviselhetetlen lett ez a hang mert egyre erősödött.

A holtjáték is igen nagy, és a kezemben érezem az összes fogaskerék mozgását... jobb minőségre számítottam. A fékpedál nagyon minőségi, viszont a gumi rész, ami megkeményíti, annyira zavar, hogy nem tudom megtanulni hol van a 90%os fogáspont, és szinte 1x nem sikerült még ideálisan fékeznem, vagy túlcsúsom vagy hamarabb megállok. Biztos meg lehet tanulni idővel, de ez rendgívül frusztrál, hogy 2 egymás követ körben sem tudom ugyan úgy bevenni a kanyart, mert nem érzem a fékezési pontot.

Piros tekerentyű gagyi, váltófülek mozgásútja elég hosszú, kormány borítása rendkívül gyenge "bőr" műanyag hatású.

Gondoltam leírom, mert kezdőknek nem árt tudni, hogy mivel jár ez a kormány szett. Akciósan vettem, de így sem érzem hogy jól jártam volna. Persze a következő szint T500? majd 2x ennyibe kerül, és lehet hogy alig jobb ennél, szóval mindenki döntse el hogy megéri-e neki.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#169) Danecay válasza trialboj (#168) üzenetére


Danecay
őstag

A magasabb frekvenciájú hang balra tekerés közben nálam is megvan, igaz nem zavaró szinten, sőt nem is én vettem észre hanem az asszony :) Remélem nem lesz igazad és nem fog a későbbiekben felerősödni! Igen a bőr borítás eléggé vékonyka és először én is megkérdőjeleztem, hogy valóban bőr e vagy csak bőrhatású műanyag, de végül is bőr így idővel sem fog szétmállni az ember kezében valamint legalább törekedtek a minőségi anyaghasználatra szemben a 2x ennyibe kerülő Thrustmaster t500rs-nél ahol annyi pénzért véleményem szerint szintén beleférhetett volna. A fékkel nekem nincs bajom, csak vásárlást követően az első pár körben jelentett problémát és éreztem azt amit Te is leírtál de hamar ráéreztem. Más mellett F1-el is tolom ahol ugye nagy sebességről kell rövid úton lassítani ahol szükséges a precíz, időben, megfelelő fékerővel történő fékezés, de 50%-os versenytávnál (többnyire ilyen versenytávot futok) sem érzem, hogy nem tudnék hasonló féktávokat venni vagy ugyanúgy megállni, lassítani mit az előző körökben.

(#170) trialboj


trialboj
őstag

Ma sajnos vissza kellet küldjem, mert nem sikerült továbbra sem megbarátkozni vele. Nem is hiszem hogy keresek másik opciót. Ha kicsit jobban elterjed a VR, és esik az ára, akkor esetleg beruházok valamire, mert az király érzés lehet.
Amennyi élményt adott az hogy reálisabb volt a kormány mint az xbox kar, legalább annyit elvett hogy nem siketült megszoknom a pedálokat, és még csak meg sem tudtam közelíteni a kontrollerrel futott köridőket Acban, persze ez személyes nyomor, és aki nincs beleszerelmesedve a kontrollerbe, az sokkal könnyebben átáll.

Néhány infó ami friss tulajoknak segítség lehet.

Három címmel használtam.
Az első a Dirt Rally, alapból rettenet az ffb a játékban, ha mindent leszedsz 0ra (kivéve az erő)akkor elviselhető, és nem rángat össze vissza, viszont a játék fizikája annyira messze áll tőlem, és a ACtől, hogy inkább csak estem keltem. Ha viszont tényleg szúrtam neki, akkor annyira rángatni kellett a kormányt a sok ellenkormányzás miatt, hogy már sajnáltam, és biztos vagyok benne hogy ez jelentősen csökkenti az élettartamát.

City car driving
Ez egy sima vezetés szim, nem sok izgalom van benne, csak kíváncsi voltam hogy működik a kormánnyal... szörnyű.

Assetto Corsa
Itt már remekül működött minden, persze kellett néhány óra keresgélés még megtaláltam a megfelelő beállításokat. Pl az AC logitech fórumon azt ajánlották hogy a Lut generator és Wheelcheck appot töltsem le és használjam... ez segít sokkal realisztikusabb FFb-et kipréselni a kormányból. Én alapból ezzel kezdtem, és csak 30 óra után néztem meg milyen az eredeti... háát sokkal zavaróbb a közép állásban a holtjáték, szóval mindenképp ajánlom.

A személyes véleményem hogy tényleg egész korrekt kormány a hibái ellenére is, és ha jó árban jutsz hozzá, akkor mindenképp megéri. Én 85k ért vettem emagról.
Viszont aki nem áldozna rá ennyi pénzt, annak azt ajánlom hogy keressen egy használt g27et, ami jóval olcsóbb. Igaz én azt nem próbáltam, de sok tetsztet néztem ahol szinte senki nem javasoltam hogy g27 ről g29re váltsanak mert minimális fejlesztés történt, + ott kap mellé egy 6 sebességes váltót ingyen!

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#171) Dreimus


Dreimus
senior tag

Sziasztok,

Ismerosomnek ma jelezte vissza a logitech magyar supportja hogy ugy cserelik ha ripityara tori a mostanit es kuld negy perspektivabol kepet.

Ilyenrol meg nem hallottam. Valos lehet vagy csak aprilis elsejet jatszanak?

Koszonom elore is a segitseget :R

(#172) hadogabi1 válasza Dreimus (#171) üzenetére


hadogabi1
senior tag

Volt már ilyen példa nem ő lenne az első.
Össze kell törni fényképezni stb hogy ne tudd felhasználni.

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

(#173) kriszute


kriszute
tag

Sziasztok én eladtam a g920 am sajnos nekem nem igazán jött be a g27 jobb volt most eladtam és veszek egy thrustmaster t300 alcantara editiont kérdésem az lenne valakinek valami tapasztalata ?bocs ha off

Sötétedés után kitágul a világ :) 06306466631 a saját összerakott gép egy életérzés :):)

(#174) Danecay válasza kriszute (#173) üzenetére


Danecay
őstag

ITT nagyobb eséllyel fogsz választ kapni szerintem.

(#175) Szabi020


Szabi020
tag

Üdvözletem!

Olvastam olyasmit,hogy az új G29 G920.-nál nincs lehetőség annyira testre szabni a kormánybeállításokat mint G27 esetében.
Kérdezni szeretném,hogy ez mennyire igaz? Illetve,hogy az alábbi képen látható beállítások közül melyek finomhangolására nincs lehetőség az új kormány driverében?

Előre is köszönöm a tájékoztatást!

(#176) Danecay válasza Szabi020 (#175) üzenetére


Danecay
őstag

Az effektek(Overall, Spring, Damper) állítására nincs lehetőség.

(#177) Szabi020 válasza Danecay (#176) üzenetére


Szabi020
tag

Köszönöm szépen a tájékoztatást.

Nem éppen pozitív irányú fejlődés :(

(#178) jeni


jeni
félisten

Mennyire vált be a Logi G29 PS vonalra gyártott kormány?

(#179) h_benjamin


h_benjamin
aktív tag

Amazonon be lehet szerezni 170euró körül! Én le csaptam rá. :)

[ Szerkesztve ]

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#180) vferi90


vferi90
tag

Sziasztok!
Az imént üzemeltem be az új G29-emet. Tudnátok segíteni hogy hol találok beállításokat a kormányhoz Project CARS-ba?

Note9

(#181) h_benjamin válasza vferi90 (#180) üzenetére


h_benjamin
aktív tag

Milyen beállításra gondolsz? Megvan nekem is az a játék ílletve a kormány is tudok segíteni benne ;)

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#182) vferi90 válasza h_benjamin (#181) üzenetére


vferi90
tag

Hogy állítsam be a kormányt a játékhoz, beállítások autókhoz, pályákhoz, stb. F1 2017-nél ezeket megtalálom steam műhelyben(legalábbis valami alapot, amit aztán majd finomíthatok.) Perpill csak bedugtam a kormányt meg elindítottam a játékot, és hát nem bírtam az úton maradni. :Y Arra már rájöttem hogy nem iagzán kell a 900fok a játékba
Tudsz valami oldalt ahol van valami kiinduló beállítás legalább?

Note9

(#183) h_benjamin válasza vferi90 (#182) üzenetére


h_benjamin
aktív tag

Egy tanács a Loli szoftverben hagy 900 fokon! a játék be állítja a kormányt amilyen kocsit vezetsz éppen és csak annyit tudod forgatni! Másik hogy érted hogy nem bírod úton tartani? ha nem használsz segítséget akkor finoman a gázzal és a fékkel! Én LMP1/2 és GT3 al szoktam nyomni de én csak annyit csináltam hogy le kalibráltam a kormányt és azóta úgy van én máshoz nem nyúltam. Itt van egy YT videó remélem segít Ez az katt

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#184) vferi90 válasza vferi90 (#182) üzenetére


vferi90
tag

És az érzékenység maradjon 50% vagy menjen fel 100-ra?

Note9

(#185) h_benjamin válasza vferi90 (#184) üzenetére


h_benjamin
aktív tag

Marad 50%!
Inkább az autók beállításával játszadozz. A többit felesleges :)

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#186) vferi90 válasza h_benjamin (#185) üzenetére


vferi90
tag

Köszönöm. alakul ez. Kezdek belejönni. Egyedül már csak a fékpedál zavaró nekem. Baromi erősen kell nyomni

Note9

(#187) h_benjamin válasza vferi90 (#186) üzenetére


h_benjamin
aktív tag

Nekem is zavaró volt de már meg szoktam illetve ki ékeltem a székem hogy ne toljam el magam. Így sokkal jobb.

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#188) Danecay válasza vferi90 (#186) üzenetére


Danecay
őstag

Ennél a szériánál már gyárilag építették be azt amit korában MOD-ing formájába oldottak meg a játékosok annak érdekében, hogy keményebbe legyen a fék, és ez jó is így. Picit szokni kell az tény de ha ráérzel, egyértelműen jobb lesz, és eszedbe sem fog jutni, hogy jobb lenne ha nem ilyen lenne. Nekem az előző kormányomhoz tartozó fékpedál mögé egy keményebb szivacslabda volt beszuszakolva, hogy keményítse a féket. Jó persze nem árt ha ki van támasztva, vagy valamilyen módon rögzítve rögzítve a pedál, de ha végképp nem bírsz vele ebből is eltávolítható a keményítés (gumi)

(#189) h_benjamin válasza vferi90 (#186) üzenetére


h_benjamin
aktív tag

Ha van kedved nyomhatunk majd valamit pcarsban :) adhatsz steam elérhetőséget!

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#190) vferi90 válasza h_benjamin (#189) üzenetére


vferi90
tag

Ilyen oldalra gondoltam. :)

Steam nevem: vferi159

Note9

(#191) h_benjamin válasza vferi90 (#190) üzenetére


h_benjamin
aktív tag

Ja így mar értem ;) felvettelek ha minden igaz.

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#192) Remi1234


Remi1234
aktív tag

Hali. Van olyan emberke/társaság aki PS4en tolja a project vársz?

PSN ID: RemiFungus

(#193) lacos78


lacos78
csendes tag

Segítséget kérnék!
Van egy G29-es kormányom de a WRC 6-os játéknál nem ismeri fel. Tud valaki valami megoldást?

(#194) xrvman


xrvman
őstag

Sziasztok!
Olvasom:
"Az effektek(Overall, Spring, Damper) állítására nincs lehetőség."
De az FFB erősségének állítása sem lehetséges? Nem szimplán a középre húzás, hanem általános FFB ereje.

(#195) Danecay válasza xrvman (#194) üzenetére


Danecay
őstag

Van egy "érzékenység"-et állító csúszka, nem tudom az pontosan mit jelentene, de mivel játékok alatt nagy általánosságban lehet állítani az FFB erejét, eddig még nem éreztem hiányát.

(#196) Delfanboy


Delfanboy
csendes tag

Sziasztok nem tudom mennyire merült már ez a kérdés fel ,de lenne egy olyan problémám ,hogy a mai napon vettem egy G920-at és a fék pedál hihetetlen kemény és nagy erőt kell kifejteni ahoz ,hogy tudjak fékezni. Ez ellen valami tippetek van? Xbox-on használom tehát nem tudok mit mókányolni.
Köszi előre is!

Samsung Galaxy S10 , Tab S8 Ultra // Xbox Series X // LG 55C11LB, Zidoo Z9X, Denon AVR-S750H, Q Acoustics 3050i //

(#197) h_benjamin válasza Delfanboy (#196) üzenetére


h_benjamin
aktív tag

A fékpedál direkt ilyen felkeményedős. Szét szeded van benne ehy kis gumibdatab a rugónál azt cseréldi valami puhább cuccra pl.: streszlabdából vágj ki egy ugyan akkora darabot. De amúgy nekem is fura volt először a fék és nem tudtam rendesen nyomni de pár nap és megszokod utána már nagyon jó! Szóval akkor cseréld ha nem tudod megszokni.

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#198) Delfanboy válasza h_benjamin (#197) üzenetére


Delfanboy
csendes tag

Rendben köszi szépen ,mert nem igazán kapnám szét a cumót a gari vesztés miatt... már csak a föld csúszósságával kell kezdenem valamit :DD ja és igen még valami , a H shifteren lévő rögzítő bütyök fogta magát és leszorúlt tehát a süllyesztett állapotból egyszerüen nem birom kiszedni ,gyakori malör?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S10 , Tab S8 Ultra // Xbox Series X // LG 55C11LB, Zidoo Z9X, Denon AVR-S750H, Q Acoustics 3050i //

(#199) h_benjamin válasza Delfanboy (#198) üzenetére


h_benjamin
aktív tag

Tekerőt le kell nyomni azták el tekerni akkor fel ugrik. Nálam remekül működik! Csúszáról annyit nekem szőnyegen van szóval a körmök jól tartják nem megy sehova.

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#200) Delfanboy válasza h_benjamin (#199) üzenetére


Delfanboy
csendes tag

Persze tudom, hogy kell a többi működik rendesen kivéve azt az egyet... nem olyan eget rengető hiba, de mégis zavaró. :W Gondolod szét tudom kapni úgy, hogy megtudjam csinálni? :F

Samsung Galaxy S10 , Tab S8 Ultra // Xbox Series X // LG 55C11LB, Zidoo Z9X, Denon AVR-S750H, Q Acoustics 3050i //

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.