Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
Talalokzott mar valaki azzal a hibaval, hogy szet torik a motort, elektronikat, kormanyt tarto fo muanyag?
Normál használat, heti 2-4 orat hasznalom.
Már ragasztottam, de torik mashol. 2 éves, mar nincs gar.
Van kep, csak telorol nem tudom feltolteni ide.

[ Szerkesztve ]

(#252) patakidr


patakidr
aktív tag

A garis cserében kapott új kormány, meg az alábbi többetek által leírt CSIKORGÁST produkálja. Bejelentettem vasárnap, ma már meg is kaptam az újabb cserére jogosító e-mailt.

Remélem a harmadik tovább fogja bírni...

Mindenesetre a gyártó korrektül és gyorsan intézkedett megint.

(#253) Laloo


Laloo
újonc

Sziasztok! Ma vettem egy g29-et. Olyan kérdésem lenne, hogy a középre igazítást ki lehet kapcsolni valahol, valamint a kormány ellenállását lehet valahol érdemben szabályozni?

(#254) Danecay válasza Laloo (#253) üzenetére


Danecay
őstag

A középállás elvileg alapállapotban is ki van kapcsolva, az ellenállást vagy FFB-t pedig a játékokban lehet szabályozni.

(#255) forintuser


forintuser
őstag

Sziasztok. Arra mi a megoldás, ha játékon belül a kormány nem reagál? Majdnem mindent kipróbáltam.. De valami még hiányzik. :R

Holnapkészítést vállalok.

(#256) vferi90


vferi90
tag

Sziasztok!

Tapasztalt már valaki olyat hogy a pedálok ráznak? Mezítláb elég kellemetlen.

Note9

(#257) Foose


Foose
addikt

Sziasztok! Asszem januárban volt egy éves a g29-em... Normális hogy középállástól picit jobbra vagy balra mintha remegne? Nem tudom máshogy leírni. Teszem azt, koppra balra van tekerve, kanyarodok egy játékban, és amikor középre ér, de én még fordulok tovább, a közepén picit ugrik. A képernyőn is látható. Valami elkopott? Mi lehet ez?

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#258) Jocohun


Jocohun
tag

Üdv.
Van egy Logitech G29 kormányom. letöltöttem hozzá a logitech oldaláról a Logitech G Hub-ot és a gondom az lenne ,hogy telepítés után a Logitech animált logo mozog folyamatosan és nem tölt be. Mintha nem ismerné fel a kormányom. Másnak is van ilyen gondja?? A logitech oldalon írják ,hogy támogatja a g29 es kormányt. Egyedül csak a LGS el működik a kormány. :R :R

(#259) hhenry válasza vferi90 (#256) üzenetére


hhenry
őstag

Nem :(

(#260) Aethel


Aethel
aktív tag

Üdv!

Most egész korrekt áron kapható a kormány, még nem volt soha FFB-s kormányom, de vágynék egy komolyabb darabra. Ajánlott ez a kormány? Pár tesztet átolvastam, illetve véleményeket de kicsit hezitálok még, emiatt fordulok hozzátok, tulajokhoz :D

(#261) Danecay válasza Aethel (#260) üzenetére


Danecay
őstag

Ezen az áron szerintem nem nagyon érdemes hezitálni, 100e Ft körül már inkább lenne okod nézelődni de ennyiért...

(#262) Danecay válasza Aethel (#260) üzenetére


Danecay
őstag

Bár most olvasom, hogy ugyanitt a T300 72e Ft, így már viszon érdemes megfontolni. Azok akik ismerik mindkét kormányt inkább a T300-at ajánlják.

(#263) Aethel válasza Danecay (#262) üzenetére


Aethel
aktív tag

Köszönöm! Végül megrendeltem a Logitech-t . Bedobtam mellé a H váltót is 11k-ért . :R

(#264) Danecay válasza Aethel (#263) üzenetére


Danecay
őstag

Nekem is az van :)

(#265) vferi90


vferi90
tag

Sziasztok!

A logitech gaming software-el miért nem lehet beállítani a kormányt 210 fokra? Ha rányomok a profil tesztelésére akkor működik, de utána már nem.

Note9

(#266) Mester12345


Mester12345
friss újonc

Hello sziasztok nekem egy g920 van de valamiért sípoló hangot ad ki Bara tekerésnél mi lehet a baja?

(#267) GSP


GSP
aktív tag

Nem rossz. :)

~~~ Ha szereted az életet, ne vesztegesd az időt, mert az idő maga az élet. ~~~

(#268) Danecay válasza Mester12345 (#266) üzenetére


Danecay
őstag

Kb. típus jelenségnek mondható. Ha nem túl hangos és nem túl zavaró akkor nem gond, egy idő után eltűnik a hang, ellenkező esetben ha van rá még gari vidd vissza. Az én kormányomnál (G29) pl. nem is én vettem észre hanem a párom.

(#269) Foose


Foose
addikt

Sziasztok! Tavaly év elején vettem egy G29-et,mostanra előjött egy olyan probléma,hogy kormányzáskor egy-egy ponton picit ugrik a kormány,gondolom a fogaskerekek miatt. Ez játék közben elég zavaró képugrálást eredményez. (pl kamionos játék,forduláskor picit ugrik a kép,amikor a kormány ahhoz a ponthoz ér,ahol szerintem elkopott a fogaskerék,vagy nem tudom) Hogy lehet ezt javítani?

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#270) Danecay válasza Foose (#269) üzenetére


Danecay
őstag

Nekem 3 év gari volt rá, szóval elvileg akkor még garis, hacsak nem használtan vetted :) Szerintem az a legjobb megoldás ha visszaviszed gariztatni.

(#271) Foose válasza Danecay (#270) üzenetére


Foose
addikt

Nekem asszem két év volt rá, de most hirtelen nem találom a papírokat. Media markt-ban vettem. Hát, más megoldás nincs? Mert jártam már úgy anno hogy valamit visszavittem gariban, majd két hét múlva (addig semmit nem kaptam helyette) visszakaptam hogy nincs semmi baja.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#272) Foose


Foose
addikt

Közben megtaláltam a papírt. 2018 szept. És a papírján az áll,hogy 1 év gari. :F Azt tudom hogy anno regisztráltam a terméket a logitech oldalán,be sem tudok lépni,mert az email címemre azt írja hogy nincs ilyen email cím.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#273) Danecay válasza Foose (#272) üzenetére


Danecay
őstag

Én már javítottam a sajátomat, pedig még garis volt de nem akartam a vele járó hercehurcát, az óta is jól működik, igaz nekem más gondja volt, az egyik pillangóváltó mikrokapcsolója kezdett el rakoncátlankodni, azt kellett javítani. Ha van affinitásod javaslom szedd szét próbáld megkeresni a hiba okát, ha nincs akkor keresni kel olyan személyt akinek van. Garancián túli szervizeléssel pl. a FIXIT KFT foglalkozik Miskolcon, igaz róluk még túl sok jó dolgot nem hallottam.

(#274) Foose válasza Danecay (#273) üzenetére


Foose
addikt

Lehet hogy nálam is ez az út marad járható, hogy magamnak. Csak nem értek hozzá. Egy gomb nálam is vacakol, nem mindig érzi hogy megnyomtam. A gond az, hogy így elsőre gőzöm sincs, mi lehet vele, és az említett helyre sem tudom juttatni, nyíregyházi vagyok. Na majd meglátom, de biztos fogok még ide írni, ha magam esek neki

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#275) Danecay válasza Foose (#274) üzenetére


Danecay
őstag

Sajnos csak akkor van esély kideríteni, hogy mi a baja ha szétszedi az ember. Miskolc még nem a világvége, olyan 80km-ből meg lehet úszni, igaz ezt az útvonalat nem dobja a google maps, persze oda-vissza már 160km és ha 2x kell megjárni akkor már 320km. Nekem mondjuk egyszerűbb lenne mert majdnem félúton lakom Miskolc és Nyíregy közt :) Vagy alternatív megoldásként ott a posta ha önerőből végképp nem megy. Egyébként azt javaslom, hogy inkább a Kormányos topikba írj, azt jóval többen olvassák és vannak olyanok akik foglalkoztak Logitech kormányok javításával is.

(#276) Foose válasza Danecay (#275) üzenetére


Foose
addikt

Hát igen, pontosan ahogy számolod, kétszer is oda-vissza már sok. Plusz az esetleges javítás díj... Köszönöm a tippet, benézek a topicba!

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#277) Ferenc77


Ferenc77
újonc

Sziasztok. ETS2-re szeretném beállítani a G29 kormányom de valamiért nem megy és kezdem feladni. Kormány 900 fokra van ugye beállítva de bármelyik oldal fele kezdem eltekerni a kormányt az elején szépen fordul de a végét mindig felgyorsítja kb a 2 harmadtól. Természetesen van driver meg program hozzá . :W

(#278) Danecay válasza Ferenc77 (#277) üzenetére


Danecay
őstag

A játék topikjában próbáltál már segítséget kérni? Valószínűleg valamilyen beállítás kérdése a dolog, mint pl a linearitás.

(#279) probleam


probleam
újonc

Sziasztok!
Nem rég vásároltam egy G29-et a MMarktól.
Azt szeretném megkérdezni, hogy ha bekapcsolom a gépemet, ugye kalibrál a kormány, szépen pözépre húz, elindítok egy Játékot (FH4, PC2), minden oké játék közben is, viszont mikor kilépek a játékból, nem húz középre, nincs semmi ellenállás, ez mennyire normális?

(#280) hhenry válasza probleam (#279) üzenetére


hhenry
őstag

Teljesen

(#281) Danecay válasza probleam (#279) üzenetére


Danecay
őstag

Játék körülményeken kívül van, így teljesen normális. Minek húzna középre pl. internet böngészés közben?

(#282) Foose


Foose
addikt

Sziasztok! Szerintetek az mire utal,hogy pár órája kikapcsoltam a gépet,de a G29 kormányom nem húztam ki,sem hálózatból,sem az usb-t.... De! Most bekapcsoltam a gépet,és sem a kormány ledje nem volt zöld,se nem látta a gép a kormányt... Usb ki és vissza,így már jó. Eleve fura nekem valami,mert néhány hete újra lett húzva a WIN10,minden menthető játék mappát kimásoltam,(steam játékok)majd az új windows-nál visszamásoltam. És működik is minden. A PC2 nem. Játékbeállításokban ki van választva a G29,Logi gaming sw-ben is van neki profil,játék indítás után a játék így sem látja a kormányt,csak megy egyenesen az autó. Se pedálok,se kormány. A kormány kalibráló sem érzékeli a kormányt. :F Januárban lesz 2 éves a kormány-pedál. Ugye nincs semmi baja?

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#283) Foose


Foose
addikt

Megoldottam. Csak most meg rángat mint a dög,újra be kell állítani mindent :(((

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#284) hhenry


hhenry
őstag

Sziasztok! Elég csúnya kerregő hangot ad ki a kormányom garanciáztatással valakinek van tapasztalata?

(#285) patakidr válasza hhenry (#284) üzenetére


patakidr
aktív tag

Nekem bőven :) Majd hívj :)

(#286) hhenry


hhenry
őstag

Sziasztok! Vasárnap írtam a logitechnek két napig nem jött válasz ezért tegnap délután felhívtam őket bemondtam az ugynevezett hibajegyszámot.Az ügyintéző elolvasta a hiba jelentésem mondta,hogy igen oké ez garanicális egyeztettünk mindent aztán eszembe jutott,hogy amazonról rendeltem gondoltam azért megemlítem az ügyintéző erre mondta,hogy az amazon inkorrekt és náluk kell intézni a garanciáztatást anélkül,hogy képet vagy videót látott volna a hibáról már küldte is az e-mailt,hogy a bevizsgálás alapján a probléma garanciális.Egy óra múlva elkezdtem csetelni az amazon supporttal nem számítottan túl sok jóra de teljesen korrektek voltak leírtam nekik is a problémát írta,hogy pénzt kérek vagy új kormányt mivel szeretek játszani a kormányt választottam egyeztettük a szállítási adatokat,kitöltötte helyetem a visszaküldési papírt majd mondta,hogy akkor ő el is indította az új kormányt :Y Nem akartam elhinni,hogy ilyen van aztán jött a következő meglepetés Dec.24-én hozza a futár ezt szintén nem akartam elhinni ezért kétszer is vissza kérdeztem,de jól értettem.Amint befejeztük a beszélgetést jött az email,hogy akkor rendelést be is fogadták ma már postára adták és jött az email,hogy dec 23-án érkezik

(#287) tiboka62


tiboka62
újonc

Sziasztok van egy olyan gondom a g29 el hogy nem ál középre. Egy kicsit balra áll, nem tudtok erre valami megoldást?
Mert kicsit zavaró.

(#288) Oszaa


Oszaa
újonc

Üdv, nekem egyszerűen nem akar rendesen működni ez a rettenet röviden megfogalmazva: lg ghub telepítése után nem reagált semmilyen fajta állítgatásra és 100% volt a rugó, másnap harmadik újratelepítés után sem tudtam semmit állítani, vagyis tudtam ,de nem léptek életbe, viszont 0%-os lett a rugó 3hétig úgy használtam (ffb dübörgött de semmilyen játékba nem húzta vissza a kormányt középre, de még így is jobb volt mint elötte) újonnan zavart azért, hogy ennyi pénzért egy normálisan használható szoftvert sem kapunk, ígyhát elhatároztam, hogy kezembeveszem a dolgot és megoldom, hogy működjön, letöröltem a ghubot és leszedtem egy másik fajtáját, hát persze, hogy ezzel csak rosszabb lett, mivel ugyanúgy semmit nem művelt és megint, mintha egy Lada kormányát tekergetném egyhelyben. (de ilyenkor legalább visszaáll középre, igaz egyhelyben is) Szóval most visszaraktam az eredeti ghubot és most sem működik, de nem lett laza a kormány kb olyan 40%-k most neki a normája és nem áll vissza középre ugyanúgy (sdk-val kísérleteztem állandóan, hogy nem-e a kormánnyal van baj, de nem) most itt ülök -70k-val és nézek ki a fejemből, hogy vettem volna inkább thrustmastert, de esetleg ha lenne itt a fórumon valaki aki már találkozott ilyennek vagy sejtése lenne, hogy mit tegyek az kérem tegyen már útba mert kivágom ablakostul :))
(1 hónapja használom) bocsánat ha nehezen érthető csak már megint ver az ideg tőle :C

(#289) Wundar


Wundar
csendes újonc

Sziasztok! Most szeretnék először kormányt venni és a G29-re esett a választásom (első sorban a Forza Horizon 4 miatt) Pár kérdésem lenne:
1. Valóban olyan hangos, ahogy mondják? (családot este nem szeretném felébreszteni)
2. Van más kormány-pedál kombó ami jó a a Forzához? (elég lehet a két pedál, a váltás és kuplung nem olyan fontos) és ajánlanátok?
3. Mennyire lesz ez hosszú életű? Gondolok itt arra, hogy 4-5 éve múlva a legújabb játékok támogatni fogják?
Az ár max 80e és nem használtat szeretnék, vagy használt de még garis.
Előre is köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#290) Danecay válasza Wundar (#289) üzenetére


Danecay
őstag

1. Ha nem abban a szobában használod ahol Ők alszanak nem fognak felébredni. Ezt sokan eltúlozzák, egyenesen hangszigetelt szobába valónak mondják.
2. Ezek között is nézelődhetsz
3. Ha PC-vel használod sokáig jók lesznek még, konzolra úgyis jön majd az aktuális modellhez való.
Itt is érdeklődhetsz nyugodtan, az a topik nem annyira kihalt mint ez :)

(#291) Wundar válasza Danecay (#290) üzenetére


Wundar
csendes újonc

Köszönöm!

(#292) Wundar válasza Danecay (#290) üzenetére


Wundar
csendes újonc

Ez T150 RS PRO tetszik jó áron van, kérdés ez megy a Forzával, mert a hivatalos oldalon csak a T150 van feltüntetve.
És ez akkor halkabb?

(#293) Danecay


Danecay
őstag

Úgy látom már megválaszolták a másik topikban a kérdésedet :)

(#294) Wundar válasza Danecay (#293) üzenetére


Wundar
csendes újonc

Igen, köszönöm a segítséget! :)

(#295) Nyethuszar


Nyethuszar
tag

Sziasztok ! Haver vett egy G29 et újonnan és az lenne a gondunk,hogy az istennek sem tudunk FFB-t varázsolni bele.. Se AC alatt ,se FH4 alatt nincs semmiféle hatás..
Ez mitől lehet ? Már próbáltuk eltávolítani és újratelepíteni azt a "csodás" Gaming Software-t is, meg eltávolítani az eszközt magát is. Hogy újra felismerje a Win10. De semmi eredmény.. :(
Nekem a G27-el az égvilágon semmi ilyesmi gondom nem volt, főleg a még azzal működő és jól állítható profilert hiányoljuk.
A segítségeket előre is köszönjük.

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#296) VazzaPi6


VazzaPi6
friss újonc

Üdv
Vásárolnék egy ilyen g29 es kormányt...de aggályaim vannak 🤔
Mivel a ps3 mat szeretném lecserélni ps5 re ha meg jelenik!!!
Viszont nem ruháznék be egy ilyen kormányra amennyiben nem jó a ps5 höz valószínűleg!
Azt láttam a leírásban,hogy ps3 -ps4 re jó.....de vajon mi a különbség..ami miatt még kapcsoló is van a kormányon ha ebbe vagy abba dugom 🤔
Tudja valaki miért van kapcsoló? Köszönöm a segítséget 🙂

(#297) Unbaised-Ben


Unbaised-Ben
senior tag

sziasztok, a karanténnak köszönhetően elővettem a G29-es kormányomat PC-hez, és a szokásos számítógépes sz*rakodásba természetesen egyből belefutottam.
Logitech G Hub nem látja a kormányt, csak a G502 logitech egeret, ahogy nézem ez gyakori probléma, van pár youtube videó erről, frissítgetik a drivert az eszközkezelőben, de hát akkor se oldódik meg a probléma. Ötlet? :R

(#298) Unbaised-Ben válasza Unbaised-Ben (#297) üzenetére


Unbaised-Ben
senior tag

[Felraktam egy régebbi programot, egyből látja.]
Gratulálok Logitech :DDD imádom a csoda fejlesztéseiket, a régebbi ráadásul jobban is átlátható.

(#299) zenik


zenik
csendes tag

Sziasztok!
ps4-hez van egy kormányom, amin a piros forgó-kapcsoló nem működik tökéletesen. Többször kell forgatni, hogy érzékeljen. Lehet ezzel kezdeni valamit? Mi mehetett el benne?
Üdv
Árpi

(#300) Danecay válasza zenik (#299) üzenetére


Danecay
őstag

Sajnos ez ilyen, valószínűleg nem a Te vagy nem csak a Te készülékedben van a hiba. Az enyém is ilyen, ezért nem is lehet precíziósan használni csak olyan dolgokra ahol nem számít, hogy mennyit forgatsz rajta csak az, hogy az megfelelő irányban történjen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.