Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#97) Bferibörs válasza Bferibörs (#96) üzenetére


Bferibörs
addikt

folyt: már nem vagyok olyan álmos :DDD

megpróbálom 1-10-ig pontozni a tapasztalatokat-más készülékhez viszonyítva (alcatel ot 8008D scribe) .

-10 :GPS szabad ég alatt elég gyorsan talált jelet 8-ból 8 műholdat jelzett ,sajna nem vettem össze másik kütyüvel az időt és ez ugye első indítás volt ami lasabb, majd ezt is megteszem-számomra ez jónak tűnik.

-10 : a wifi és mobilnet sebessége rendben van teljesen, kihasználja jól kezeli az általam használt sebességeket

-5 : képernyő érzékenysége érintésre , sajna ez a lassú számomra, lassan reagál az érintésre mind a képernyő mind a kezelő gombok.

-6 : vakus fénykép , ez is mint a másik készülék pocsék képet készít vakuval, vagy kék vagy pirosas és életlen ráadásul roppant szemcsés, ezzel még játszok persze majd.

- itt nincs pont : az akksi 68%-ról 58 %-ra esett kb. 03 órától 10 óráig bekapcsolt wifi mellett , persze fent van a viber, f.mesenger, whatsap tehát elég sok minden fut a háttérben.Első töltés után nem mérvadó az akku fogyása amúgy sem.

- kezelőgombok tényleg nem világítanak,nem erre gondoltam :D meg kell szokni , hogy mi hol van , ezen sajnos appal sem lehet változtatni ha alapvetően nincs szerelve világítás, szokni kell.Aki nem használt még okost annak biztos gondot fog okozni mire megszokja.

Ma tovább játszok majd , írom a tapasztalatokat.

Ja ami kissé megijesztett : a tárcsázó megnyitásánál ha az ujjamat az alsó hangszórótól ( összes névjegy-től felfelé )felfelé húztam zöld ( acer szín :DDD ) jelent meg a kijelzőn felhő szerű foltban ,először megijedtem de úgy látom ez nem kijelző hiba mert máshol nem tapasztaltam eddig a jelenséget.( illetve de ,most a vibernél aminek fehér a felülete beállításnál, ha az alsó mikrf.-tól felfele húzom az ujjam zöldes felhőszerűt húz maga után, erről esetleg valakinek tapasztalata ?

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.