Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Ez a készülék sokat kését már télen voltak róla fotók ....
Nem rossz, de a 5 megapxiels SOUL is készít ilyen képeket. G600 meg föleg.
Szóval ez 8 megapxiels csak csábítás a buta vásárlóknak.

Szerintem már nem nagyon van piaca ezeknek inkább érintős készülékek vásárolnak az emberek.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) Kickass válasza AS (#1) üzenetére


Kickass
őstag

AS megelőzött, de a G600 ezt fotóban oda vissza leveri

de a nyócmegapixel szerintem sok vásárlót fog hozni, a 720x480 videó viszont nem rossz

(#3) DeltaPower


DeltaPower
őstag

ha kapnék egy ilyet, belegravíroztatnám hogy "not for sale" az tuti :D

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#4) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Ez pont úgy néz ki mint a Nokia 6110 Navigator. :F Ez, de pofátlanság.

(#5) sp33dypr0


sp33dypr0
tag

Alapvetően nekem tetszik ez a telefon, ha valamelyik operátor kínálatában megjelenik 30-35e körül, szerintem simán megéri az árát. Bár mondjuk már a KP500 sem kerül sokkal többe, persze az nem "fotós" hanem inkább "érintős"...

(#6) bope87


bope87
aktív tag

Nem rossz, ára meg majd jobb lesz :) De akkor már inkább egy U900

(#7) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Tipikus ronda és finom telefon :) A kamerától többet vártam, de majd az árcédula kárpótol minket :)

(#8) littlelion21


littlelion21
addikt

Ezt sem a extravagáns megjelenése fogja eladni, annyi szent....

(#9) BloodRay


BloodRay
veterán

Ár-érték aránya jó, de ez az lg menü és a készülék kinézete továbbra sem tetszik. :N

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#10) Bibby


Bibby
addikt

"most ennyibe kerül a Samsung U900 Soul is, ami bár csak 5 megapixeles, mégis sokkal exkluzívabb (már csak a fém borítása miatt is), jelen pillanatban tehát * feltétlenül a KC780 a legjobb választás, ha valaki ilyesfajta készülékben gondolkodik."

* Lehetséges hogy innen kimaradt egy "nem" szócska?

Ελευθερια η θανατος

(#11) wolruf


wolruf
őstag

A tesztfotók katasztrófálisak. Miért ennyire homályos/életlen képek lettek csak berakva a cikkbe. Így pont nem látszik mit kéne tudnia. Ha pedig ennyit tud csak, akkor az kevéske :(

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#12) Enjoy


Enjoy
addikt

Ez most kicsit gyengébbre sikerült sztem, legalábbis újabban nagyon szép telókat ad ki az LG kezei közül, ez most picit túl egyszerű lett kinézetileg. Nah, mind1 úgysem nekem szánták :DDD

► més que un club ◄

(#13) amanoba válasza eldiablo (#4) üzenetére


amanoba
őstag

kinézetre tényleg navigátor.. :K

belsőre meg nem tetszik, ahogy az alsóbb kategóriás lg-k közül egyik sem. :N

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#14) modern


modern
aktív tag

ezt a fekete menüt hanyagolhatná az LG..:S
Nekem is Lg van, és sajna nekem is ilyen a menüje:(KE970)

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#15) Mobilmánia


Mobilmánia
csendes tag

nekem az a gondom ezekkel hogy nemlehet rájuk témákat kuldeni épp ugy mint a samsungon,de ezen ők utáoag javitottak a témakészito progijukkal,ami alapbol benne van a mobilba,de játékokat még mindig nem lehet kuldeni. :(

Nagykoromban én is ilyen akarok lenni:D,THE WOLD IS MINE,OR YOURS.

(#16) sagesz93


sagesz93
addikt

55ezer forint? Szerintem még a kezdő ára sem rossz....
És tuti elfogja érni a 40ezret... Főleg ha mondjuk a vodka csinál valami nagy akciót:) (már ha kapható lesz náluk)

(#17) Napfénysüti

Picit egyszerű a dizájn de egész korrekt telefon. Azért meglepődtem hogy ebbe 8 Mpixeles kamerát tettek.

Més que un club!

(#18) bubu256


bubu256
tag

A 6. 8. 9. és 10. fotó olyan mintha egy sima VGA telefonnal készült volna :Y
Ennél biztos volt jobb is, ha meg ennyit tud miért kell megdicsérni :F

(#19) kaller1


kaller1
veterán

Nekem kissé összecsapottnak tűnik a teszt... :U
Videófelvételi képességből sample? Hány FPS-t tud? Miben vesz fel? Játsza az AVI-t?

[ Szerkesztve ]

.::> <::.

(#20) nobika1


nobika1
tag

Szép telefon, bár a 8mp-es kamera mellé illene Wifi és 3G.:(

06-70-419-1638

(#21) Mobilmánia


Mobilmánia
csendes tag

15fps/képkocka,ha jol tudom,max.30.Ha lenne benne gps wifi,stb..akkor épp ugyanolyan lene mint a sonye ricsson c905,ez teszi kulonlegessé,hogy ilyen olcso,bár a c905 ára is elég kevés.

Nagykoromban én is ilyen akarok lenni:D,THE WOLD IS MINE,OR YOURS.

(#22) kaller1 válasza Mobilmánia (#21) üzenetére


kaller1
veterán

15fps/képkocka,ha jol tudom,max.30 :DDD Nagyon nem mindegy...

.::> <::.

(#23) Bocha válasza kaller1 (#19) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Jogos az észrevétel.
3GP formátumba vesz 25 képkocka/másodperc sebességgel, egy percnyi videó kb. 22 megabájt méretű. A szoftverből alapvető beállításokat érhetünk el (színeffektek, minőség), plusz van lassított felvétel. A tesztvideót elérheted a cikkből, amit kiegészítettem, köszönöm, hogy szóltál!

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#24) Bocha válasza Mobilmánia (#21) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Hát azért a 90.000-s nullperces és a 125.000-s áfás árat én nem nevezném olyan kevésnek.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#25) kaller1 válasza Bocha (#23) üzenetére


kaller1
veterán

Köszönöm a kiegészítést!
Annyit fűznék hozzá,hogy a Gspot és az mpegable player szerint is 29.412 FPS-t tud a videó,bár lehet hogy a progik tévednek.A lényegen mondjuk nem változtat,mert tényleg láttunk már ettől jobbat.

.::> <::.

(#26) mark75


mark75
senior tag

Ebben a kezdő árban jó kis telo.(Vannak rosszabbak is,ennél drágábban)

(#27) LonGleY


LonGleY
veterán

az LG KC780 egy remek készülék. Jól össze van rakva, visszafogott és nem mutatja többet magát annál, mint ami — egy kiváló fényképezővel ellátott, alapvető multimédiás funkciókkal is rendelkező középkategóriás slider. Jelenleg bruttó 55.000 forintot kell érte fizetnünk, most ennyibe kerül a Samsung U900 Soul is, ami bár csak 5 megapixeles, mégis sokkal exkluzívabb (már csak a fém borítása miatt is), jelen pillanatban tehát feltétlenül a KC780 a legjobb választás

?! A Soul az exkluzívabb, fémborítású, épp ezért ajánlott a műanyag? Valaki sokat szívhatott cikkírás közben.

(#28) -XadAnuX+


-XadAnuX+
őstag

Grat a teszthez!
Jó kis telefon, de valahogy nekem nem jött be az LG márka, na majd egyszer lehet, hogy sort kerítek rá.

(#29) Mobilmánia


Mobilmánia
csendes tag

ez nagyonjo,ezen már ne vesszunk osze,nekem volt igazam vagy 15 max 30 és ez igaz is. ;]

Nagykoromban én is ilyen akarok lenni:D,THE WOLD IS MINE,OR YOURS.

(#30) leeate


leeate
senior tag

Hjaaaj, ez a célozz és kattints őrület mostanában...
Csak én érzem úgy, hogy hiába a 8 megapixel, ha manapság a fényképekkel a többség kiábrándító módon bánik..?

Soha többet nem vitatkozom DSLR témában!!

(#31) N-vidi-A


N-vidi-A
őstag

Ez valóban egy nagyon jó kis készülék, 40e Ft körül tényleg jó vétel lehet! :R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#32) Mobilmánia


Mobilmánia
csendes tag

csak sima készulék,itt látni meg,hogy milyen olcso 8mp-es érzékelo

Nagykoromban én is ilyen akarok lenni:D,THE WOLD IS MINE,OR YOURS.

(#33) gerii


gerii
addikt

"A készülékkel készített képeket tehát bátran kinyomtathatjuk normál fotóméretre, elférnek majd a családi albumban." - AHA lécci nyomtassátok már ki mondjuk a kilincses képet, aztán adjátok oda a nagyinak hátha látni fogja :U :U
Ne vicceljetek már hogy ezt és a már fentebb említett "Soul helyett ezt ajánlott venni" mondatot komolyan gondoljátok :(((
oké hogy "olcsó" a kezdőára de ezt egy 3 megás akármilyen teló túlszárnyalja, és azok sem drágábbak :K

(#34) roliii


roliii
tag

jó ez a telefon , de már az újabb kiadások lehet jobbak .. bár ezt én nem tudom :D

(#35) Ricardo válasza gerii (#33) üzenetére


Ricardo
félisten

Csatlakozom. Engem sem győztek meg a fotók. :(

(#36) --Nozbert--


--Nozbert--
aktív tag

Hát ez egy kacat... Katasztrófa! :o 8 megapixellel akarják hülyíteni a népet? Ugyanmár! :( Meg ez a design; az LG-nél pedig erre szoktak a leginkább figyelni.
Az N78 oda meg vissza veri tudásban,és pont ennyibe kerül.

[ Szerkesztve ]

/\/0zb3/27

(#37) AMD Power


AMD Power
titán

Mikor először a kezembe fogtam azt hittem ,hogy egy 6110 Navigátor.... :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#38) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

egész dekoratív..lehet váltanom kéne a samsungról

(#39) AMD Power válasza Borify Péter (#38) üzenetére


AMD Power
titán

Nm rossz bár a navi gomb szerintem nem lett a legjobb.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.