Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Maga a dizájn egy nagyon picit hasonlít az SE V630i-re. Csak egy picit. :)

Véleményem szubjektív...

(#2) EczkE


EczkE
addikt

Kellemes készülék. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#3) Norbi21 válasza hackeeeee (#1) üzenetére


Norbi21
senior tag

Arra is hasonlít, nekem valamiért egyből a gm205 ugrott be. Egyébként a kategóriájában jól sikerült termék lett szerintem.

(#4) hackeeeee válasza Norbi21 (#3) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jah, mondasz valamit. :)

Simán... Jól jönnek az értelmesebb dual sim-es telók. Ne csak mindig a kínai cuccok legyenek már az alternatívák. Jöjjenek csak. Több embert is ismerek, akiknek ez hasznos lehet. :K

Véleményem szubjektív...

(#5) JanFe


JanFe
aktív tag

Tetszik. Alap 2 SIM-es telefonnak tokeletes.

"There is nothing permanent except change"

(#6) Barthezz2 válasza hackeeeee (#1) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nekem is az ugrott be egyből. :)

Amúgy jó kis kütyü lett. Az a két led a sim-ekhez, és a mindent mindenhol megfelelő színnel jelölök megoldás meg okos ötlet :K

Everybody lies.

(#7) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

végre egy okosan megtervezett kétkártyás :)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#8) BloodRay


BloodRay
veterán

Igencsak jól sikerült telefon lett! Végre egy normálisabb, alap két sim-es. :R
Dizájnra nekem egyértelműen SE K750 elölről. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#9) daninet válasza hackeeeee (#1) üzenetére


daninet
veterán

Ugyanez jutott eszembe, más ki is kerestem a neten, hogy példaértékűen berakjam a fórumba, és mivel fáradoztam már meg is teszem.


Bár sok részletben eltér, de ha én egy Frank Lloyd Wright házhoz "csak" ennyire hasonló házat terveznék, a tanáraim két lábbal rúgnának ki a teremből. :K

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#10) stevve válasza Mr.Csizmás (#7) üzenetére


stevve
nagyúr

Osztom a véleményed. :K Jó lett összességében.

(#11) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Mivel két antenna kell minimum belülre, ezért elképzelhető, hogy gyorsabban merül az akkumulátor, de ez sem számottevő.
Két antenna miatt biztosan nem merül jobban a telefon, viszont az biztos, hogy a két (vagy dupla) gsm-modul kell bele, ami miatt kevesebb ideig bírja. A rádió modul pedig az egyik legtöbbet fogyasztó alkatrész a telefonokban.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#12) NoX


NoX
senior tag

Specifikáció

na.

:DDD

(#13) amanoba


amanoba
őstag

szintén se v630 utánérzés, de kellemes..

meglehetősen kevés kép került a cikkbe.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#14) kaller1


kaller1
veterán

Vesszek meg, ha ez nem MTK alapú készülék.... :U

.::> <::.

(#15) Bog válasza NoX (#12) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

bocs, elfelejtettem tegnap éjjel 1-kor, most pedig már a reptéren vagyok. Bocha vagy Rusi csinál hamarosan, sorry. :B

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#16) blueMerle válasza kaller1 (#14) üzenetére


blueMerle
veterán

Pontosan erre gondoltam én is. :K Tuti, hogy MTK.

(#17) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Teljesen egyszerűen oldanám meg a szolgáltatói oldalról a dolgot:) kínálnám a készüléket kétkártyásan méghozzá mondjuk egy hívás és egy sms tarifacsomaggal, ami a szolgáltatónak annyiban okozhatna "gondot" hogy két kártyáját is használná az előfizető(kártyás), vagy mondjuk pl nekem is jó lenne: van 180perces telenor előfizum, de kellene mellé egy jó sms csomag... másik kártyával megoldott, csak hát marketingeseknek is kéne egy kis agytágítás ,mégha ez az én tálalásomban ilyen egyszerű is

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) j-cool


j-cool
tag

Két SIM kezelés, nem túl nagyfelbontású kamera, időzítve felvehető rádióadás... kísértetiesen MTK platformosnak hangzik.

Hatékony, online, gyors autós szerviz program, ami ráadásul ügyfeleket hoz? ---> http://szerviz7.hu ugyanez elérhető általános célú (minden szerviznek megfelelő) átalakítható verzióban is, érdeklődni privátban.

(#19) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Bődületes az az 1500-as akku ebbe a telefonba. Persze nem is baj

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#20) Peterson_ válasza j-cool (#18) üzenetére


Peterson_
addikt

Attól függetlenül hozza az elvártat, vállalható áron.
Ez az első ilyen készülék, amire még be is ruháznék, ha szükségem lenne rá.
Mire valóban lesz, addigra okos telefonokat is dobálnak két kártyás kivitelben. :K

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#21) hackeeeee válasza daninet (#9) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hehe, na tessék. :) Látom nem vagyok ezzel egyedül. :))

Na meg, ami nem elhanyagolható, hogy alapból van zseblámpa funkció... :D

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#22) Efreet


Efreet
senior tag

ez a cikk most jól elgondolkoztatott - ez vagy Samsung C6112, esetleg az 5212?

egy-két ezres a különbség árban, mindhárom tetszik...

[ Szerkesztve ]

Mindig jó módszer nagybetűvel írni azt, amiről a leghalványabb elképzelésünk sincs. (Douglas Adams: Dirk Gently Holisztikus Nyomozóirodája)

(#23) scuynat


scuynat
csendes tag

a kínai dual simes cuccokra jellemző az, hogy csak akkor látják a zenét, ha egy bizonyos folderbe teszed.

az 50/60 Hz meg arra jó, hogy ha tévéadást felveszel vele, akkor ne villogjon a kép.

(#24) Chaud válasza Efreet (#22) üzenetére


Chaud
csendes tag

Az LG-t ne..gyengébb adat kommunikációs téren, kamerája is csak 1.3 mpixel, szvsz a két Samsung közül válassz :)

(#25) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

Tutira MTK én már amikor a menüre pillantottam láttam hogy valahol ezt láttam már

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#26) rolkaDb válasza hackeeeee (#1) üzenetére


rolkaDb
aktív tag

Egy picit tényleg, de akkor is tetszett a dizájn és most is. :K De nekem már kevés lenne ez a telefon. A maga nemében jóra sikeredett! :R

(#27) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ez tényleg cinkes, a menü még csak csak , hogy MTK beütés, de ami egyértelművé teszi a dolgot.
-MP3 lejátszása csak bizonyos mappába téve
-1.3 kamera

Elég egyértemű a helyzet. LG-nek nem volt kerete fejleszteni, megkérték a kínaikat vmit tegyenek a dobozba és kész is a kétSIM-es LG...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#28) =Mentor= válasza daninet (#9) üzenetére


=Mentor=
őstag

Elég durva koppintásnak tűnik, bár hozzáteszem nekem az LG jobban tetszik. Letisztultabb.

(#29) Efreet


Efreet
senior tag

Nem "megkérték a kínaiakat" - vettek egy MediaTek chipet, és azzal szerelik a telefont :)
itt vannak a rendszereik, van rengeteg lehetőség - ahogy olvasgatom, ebben a 6226M lehet. Kicsit átírták-átrajzolták, mint mostanában az LG meg a Philips telefonokban - jók ezek a rendszerek.
Van 5 megapixeles megoldásuk is, a "kínai" telefonokban ott van a gond, hogy néha elgurul velük a pöttyös :)

Ez viszont jól össze van rakva, ezzel az akkumulátorral pedig nagyon vonzó - az, hogy nem tud EDGE-et / 3G-t meg csak 1,3MP-s, az nem tragédia.

Mindig jó módszer nagybetűvel írni azt, amiről a leghalványabb elképzelésünk sincs. (Douglas Adams: Dirk Gently Holisztikus Nyomozóirodája)

(#30) Jeanne d'Arc

Külsőleg nekem bejön aztán a belsője sem rossz!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#31) itsmeyeah


itsmeyeah
tag

Nem csúnya telefon.
Mondhatjuk átlagosnak...
A cikk tetszetős:)

beats by dr Dre füles kapható nálam

(#32) Probber


Probber
őstag

Látom sok embernek a SonyEricsson készülékei ugrottak be a két SIM-es LG-ről. Nekem is. :D

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#33) plus44


plus44
veterán

Az ára is korrekt, a cucc meg teljesen átlagos. Jó.:)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#34) GuruZone


GuruZone
őstag

durva, hogy Bog még 2010-ben is előveszi az Alcatel 565-öt :))

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#35) petakpa1


petakpa1
őstag

Nagyon lamer kérdés, de létezik 2 sim-es megoldás okostelefonban? Pl.HTC-től?

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#36) kaller1 válasza petakpa1 (#35) üzenetére


kaller1
veterán

Létezik több is, a HTC-nek nincs.

.::> <::.

(#37) #35692544 válasza petakpa1 (#35) üzenetére


#35692544
törölt tag

gigabyte
van, pont ezzel szemezek :)

(#38) Gergő_


Gergő_
őstag

a Philips X100-ról szívesebben láttam volna egy tesztet. :K

(#39) sanzi89 válasza stevve (#10) üzenetére


sanzi89
addikt

Szerintem pedig egy tökéletes ötlet tökéletes "elszarása".

- Milyen bazi nagy perem van a kijelző körül, simén beférne egy jóval nagyobb
- Ma már min. a 320*240 kijelző
- Plusz a 3,5-ös Jack lespórolása is érthetetlen,bazi nagy öngól
- Ha még ezek mellé nem fényes, olcsó műanyagból lenne...

A fenti 4 kritériumot teljesítenl rohannék megvenni.

Egyszerűen már évek óta új telefont akarok venni, de egy gyártó se gyárt normális készüléket...

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#40) Efreet válasza sanzi89 (#39) üzenetére


Efreet
senior tag

ami ezeket a kritériumaidat teljesíti, az pedig nem 30 pénz :) Akkor azzal lenne a bajod nem?

A Samsung C6112 mondjuk 320x240-es, 2,4"-es, de ugyanígy műanyag, és 2 naponta tölteni kell. Emellett az akkumulátor alatt van a memóriakártya, ugyanúgy nincs fülhallgató dugója, és USB-je sem - cserébe 50 pénz körül kezdett, és mostanában csúszik le 30ra.

Mindig jó módszer nagybetűvel írni azt, amiről a leghalványabb elképzelésünk sincs. (Douglas Adams: Dirk Gently Holisztikus Nyomozóirodája)

(#41) kaller1 válasza sanzi89 (#39) üzenetére


kaller1
veterán

A kínaiak ajánlatai között találnál ilyet. ;)

.::> <::.

(#42) gybazsi


gybazsi
senior tag

Szerintem erre a telóra nem MTK-t raktak, hanem kicsit alakítottak a régi LG-s szoftveren (lásd pl.: Shine). Az is csak megadott mappából ismerte fel a zenéket.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#43) kaller1 válasza gybazsi (#42) üzenetére


kaller1
veterán

Hidd el, hogy MTK chipset van alatta. ;)

.::> <::.

(#44) Jarod1


Jarod1
addikt

kinézete kicsit Sony ericsonos, leaglábbis a a gombok..

(#45) heroic


heroic
tag

hiányzott már egy ilyen dualsimes készülék

self-improvement is masturbation. now self-destruction is the answer.

(#46) Thusor


Thusor
őstag

Azt szeretném megkérdezni, hogy erről a telefonról le lehet-e menteni a számítógépre az SMS-eket?

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#47) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Na végre egy értelmes két sim-es telefon. Plusz 1, hogy MTK-s :)

[ Szerkesztve ]

(#48) #95590400


#95590400
törölt tag

mondjuk esetleg arra is kitérhetettek volna a kép és a szöveganyagban, hogyan indítunk hívást telefonkönyvből, vagy híváslistáról a különböző simekről. ha már ugye kétsimes. myphone-ban ott a két gomb, a samuban az idióta oldalsó gomb. valami véletlen lehetett, h most legalább a telefonkönyv bekerült, miként nműködik.
kedves cikkíró, készítők, nem oltani akarok, de az a baj, h minden ilyen teló tesztnél üvölt, soha nem használtatok kétsimes telót huzamosabb ideig, valódi okokkal, így szinte egy ténylegesen használható tesztet nem láttam még az oldalon dualsimes cuccra, csak bemutatót. annak ez tökéletes. csak megint nem derült ki egy rakat dolog, pusztán a külsőségek, meg technikai adatok.
volt vodás SE telóm, amire félelmetesen hasonlít. nagyon szerettem. bejövős a ez az lg, pár hónap múlva visszatérek rá. egyelőre elég volt a 3370-es fiaskó.

[ Szerkesztve ]

(#49) Efreet válasza #95590400 (#48) üzenetére


Efreet
senior tag

a második oldalon középtájt olvasható az alábbi mondat (pont ott, ahol az említett gomb látszik is két képen):
"A készülék bal felén a hangerőt szabályozó billentyűk alatt van egy speciális gomb, amely vált a kártyák között. Ez látszik a kijelzőn is, de a művelet során felvillan az említett két led egyike is, így tudjuk, hogy ha mondjuk hívást indítunk, az melyik kártyánkról fog megtörténni."

Tehát itt is van "idióta oldalsó gomb" - kedves hozzászóló, nem oltani akarok, de az a baj, hogy valószínűleg nem olvastad el a cikket.

Sőt, a harmadik oldalon tovább is részletezi: "Az üzenetírás nem ütközik nagy nehézségekbe, ám annak ellenére, hogy bármikor válthatunk a két SIM között, elküldés előtt a biztonság kedvéért a telefon rákérdez, hogy melyik kártyát óhajtjuk használni. "

Mindig jó módszer nagybetűvel írni azt, amiről a leghalványabb elképzelésünk sincs. (Douglas Adams: Dirk Gently Holisztikus Nyomozóirodája)

(#50) alamuszi


alamuszi
senior tag

Jó ez a telefon végre a Samsungon kívül más is letett az asztalra értékelhető terméket ebben az árkategóriában.

"Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.