Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) napocska2 válasza krisztian112 (#899) üzenetére


napocska2
senior tag

Köszi az infót! :R Alkalom adtán szervezek egy túrát a T-pontba! Lassan oda is úgy járunk már, mint haza... :DDD

(#902) Jarmo


Jarmo
csendes tag

még megvárom, mi lesz a szállítmányokkal, aztán döntök.
amúgy korábban írtatok az akksiról, hogy valami 8k-15k... most találtam egyet, igaz csak 800mAh-s és nincs raktáron (ez mostanában jellemző a találataimra :F ), de lényegesen olcsóbb: 2,4k [link]

"Nyugi!! Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül!.."

(#903) krisztian112


krisztian112
senior tag

Szép találat:D és az ára is baráti. Már csak az a kérdés hogy gyári-e vagy utángyártott

Huawei P10 lite

(#904) napocska2 válasza Jarmo (#902) üzenetére


napocska2
senior tag

Szurkolok, hogy sikerüljön beszerezned egy Minit!
Egy kétszer nagyobb kapacitású lenne a legtutibb, akkor akár 3-4 napot is kibírna etetés nélkül. Gondolkodás nélkül összekaparnám az ötezer pízt érette! :DDD
Egyébként a Vaterán is láttam 3800 Ft körül 900 mAh-sat, de olyanunk már van. :D Valami jóval erősebb lenne a tuti.

Szerk: A Vaterás megszólalásig hasonlít az eredetire.

[ Szerkesztve ]

(#905) skrabi válasza napocska2 (#900) üzenetére


skrabi
senior tag

ezt csak azert nem mondom tutira, mert lehet h csak az en tarigacsomagommal ien... www.tmobile.hu jobboldalt ha belepsz, akk kiirja h holtart a szamla!!! Hameg nem regeltel, kb 5 perc alatt megvan, es ingyens:)

18:43 [PDenton91] nem cigány hülyék, hanem roma http://www.facebook.com/skrbkphoto

(#906) skrabi válasza napocska2 (#904) üzenetére


skrabi
senior tag

ket 900as is jobb mint az egy, es ha lemerul, kicsereled:p nekem ink uj memokartya kene, mert a 4 giga nem eleg

18:43 [PDenton91] nem cigány hülyék, hanem roma http://www.facebook.com/skrbkphoto

(#907) gonye válasza napocska2 (#825) üzenetére


gonye
csendes tag

Szia,
Én is új készülékes vagyok, és a sehol nem lelem, hogy a 3G-t hol lehet kikapcsolni. Meg tudjátok nekem írni? Előre is köszönöm! :W

(#908) napocska2 válasza skrabi (#905) üzenetére


napocska2
senior tag

Nekem nem lenne 5 perc reggelni a myT-mobile-ba, mert nem adnak olyan egyszerűen jelszót. Egyszer már próbálkoztam ezzel a T-pontban, de úgy elhajtottak, hogy csak csuda.
Az én telómban csak 1 gigás mem.kártya van, de gyúrok egy nyolcasra. Csak isten malmai lassan őrölnek, türelmesnek kell lenni...

Tegnap vettem egy majdnem bőr ruhát a Mininek, ezerötszázé' megérte. Abban látszik, hogy milyen kicsi is ez a telefon. :) Úgy magában eddig nem tűnt fel vagy csak hozzászoktam már.

krisztian112: Tegnap nem vettem észre, hogy te már belefutottál egy horribilis tel.számlába. Hogy sikerült összehozni, ha nem vagyok indiszkrét? Ugye nem a Minivel csináltad? :U

gonye: Szia! Ez jó kérdés, nem vagyok biztos benne, hogy jól tudom, de nálam a Kapcsolatok=>Hálózatválasztás=>csak GSM-re van állítva. Majd kutakodok még a telóban, meg járnak majd erre a fiúk is és kijavítanak. :))
Egyébként gratu a készülékedhez és üdv a csapatban! :)

[ Szerkesztve ]

(#909) gonye válasza napocska2 (#908) üzenetére


gonye
csendes tag

napocska2! Köszönöm! Itt lesz biztosan. Nagyon tetszik a telócska, egy Pulsom is van, féltem a sebességéről írottakkal kapcsolatosan, de semmi gáz! Nem lassú egyáltalán. A kijelző pedig tökéletes. :K

(#910) szonti válasza skrabi (#905) üzenetére


szonti
aktív tag

Szia!

Hogy lehet regelni erre a t mobilos akármire? Mert regisztrációs gombot sehol nem találtam az egész honlapon?

Már megoldottam, közbe rájöttem h az előfizetés kódját kéri.

[ Szerkesztve ]

(#911) napocska2 válasza szonti (#910) üzenetére


napocska2
senior tag

Helló! Te tudtad az előfizetés kódját vagy készítettél ideigleneset? Nekem ez utóbbi most nem sikeredett. :(

(#912) skrabi válasza napocska2 (#911) üzenetére


skrabi
senior tag

azert az fura h nem tod az elofizetesed kodjat:D

18:43 [PDenton91] nem cigány hülyék, hanem roma http://www.facebook.com/skrbkphoto

(#913) Permet Elek


Permet Elek
senior tag

Mindenkinek mikor előfizetői szerződést köt meg kell adnia egy minimum5 számjegyű kódot. Ha elfelejtetted megváltoztathatod személyesen ha bemész. Legalább is én is elfelejtettem először. 2év után mikor lejárt az előfizum bementem,h új készülék hosszabított előfizetéssel. és kérték a kódom. mondom nem tudom. Megmondani nem mondták meg csak megváltoztathattam. XD Na azóta tudom a kódom.

(#914) skrabi válasza Permet Elek (#913) üzenetére


skrabi
senior tag

Jois h nemmondjak meg, mert igy nemlehet visszaelni vele... Am nem nemakarjal megmondani, hanem nemis tudjak, mivel ok se latjak... De ez mar nagyon offXD

18:43 [PDenton91] nem cigány hülyék, hanem roma http://www.facebook.com/skrbkphoto

(#915) napocska2 válasza skrabi (#912) üzenetére


napocska2
senior tag

Fura, nem fura ez így van. :) Egyébként azért nem tudom, mert mint már írtam, az enyém dolgozói előfizu egy szervezeten belül, emiatt nincs hozzáférésem semmihez sem. Mivel nem a saját nevünkhöz kötődik, soha sem kellett kódot megadni, pedig több ilyet is intéztünk már családban. Magát az előfizetői szerződést sem mi írjuk alá, hanem az intézmény vezetője. Anno a T-pontban pedig azt mondták, hogy a kódkéréshez külön felhatalmazást kellene kérni az említett vezetőtől, amit inkább nem forszíroznék... :D Úgyhogy ez veszett fejsze nyele. :DDD

(#916) szonti válasza napocska2 (#915) üzenetére


szonti
aktív tag

1 hete vettem a telefont, uh még eszembe volt a kód szerencsére.

(#917) skrabi


skrabi
senior tag

na készül a cikk air synchez;) csak a képlopást még megkell oldani:D

18:43 [PDenton91] nem cigány hülyék, hanem roma http://www.facebook.com/skrbkphoto

(#918) skrabi


skrabi
senior tag

képekkel dúsított, részletező cikk sikerült, remélem hasznát veszitek! később kaptok pár játékot is:)

LINK

18:43 [PDenton91] nem cigány hülyék, hanem roma http://www.facebook.com/skrbkphoto

(#919) krisztian112


krisztian112
senior tag

Hello skrabi! Köszönjük az Air Sync-et:D szerintem sokak segítsége lesz a cikked:D :C

Huawei P10 lite

(#920) skrabi


skrabi
senior tag

ment föl 6 játék;)

18:43 [PDenton91] nem cigány hülyék, hanem roma http://www.facebook.com/skrbkphoto

(#921) krisztian112


krisztian112
senior tag

Hello gonye! Mesélj mi a véleményed az Lg miniről?:D

Huawei P10 lite

(#922) napocska2 válasza skrabi (#920) üzenetére


napocska2
senior tag

Meg kell állapítanom, hogy egy hős vagy! :K :K :K
Az AirSync-es összeállításod (is) nagyon klassz lett, köszönjük szépen! :R

(#923) skrabi válasza napocska2 (#922) üzenetére


skrabi
senior tag

szívesen mindenkinek! de most egy ideig nem lesz semmi komolyabb, max érdekes dolgokat tippeket stb rakok fel:)

18:43 [PDenton91] nem cigány hülyék, hanem roma http://www.facebook.com/skrbkphoto

(#924) gonye válasza krisztian112 (#921) üzenetére


gonye
csendes tag

Szia Krisztián112,
Egyenlőre még alapos teszt nem volt, nem is az a SIM kártya van benne, amivel majd használva lesz. Az internetet már kipróbáltam. Otthoni WIFI-s kapcsolaton keresztül használva egyáltalán nem lassú, a Pulse telefonomhoz tudom hasonlítani, azon az Operát használom. A YouTube videók minősége nem tűnik túl jónak még amik HQ-ban vannak azok sem. Viszon én a kedvenc videóimat le szoktam tölteni és átkonvertálom mp4-be, úgy nézdegélem a telefonon. :K (LG-re még nem csináltam ilyet.) Jó a kezelése, nagyon finom anyagból van, valóban olyan mintha a múnyag részek gumisak lennének. Egyenlőre inkább csak a külsőről tudok véleményt alkotni, abban valóban nincs hiba szerintem. Tetszik a fiókos sd kártya bővítőhely. A szolgáltatásai között benne van minden amire nekem szeméy szerint szükségem van. A nagyobb nyúzást hétvégén kezdem meg. :Y

(#925) skrabi válasza gonye (#924) üzenetére


skrabi
senior tag

nemtom. En teljesen meg vagyok elegedve a youtube minosegevel... Gyonyoru, eles kepet kapok

18:43 [PDenton91] nem cigány hülyék, hanem roma http://www.facebook.com/skrbkphoto

(#926) lemicu válasza skrabi (#923) üzenetére


lemicu
csendes tag

Eddigieket köszönöm, hasznos volt a választásban, várom hogy megkapjam a telcsit.
Innen egy két játékot még lehet szedni: http://javmob.blogspot.com/

(#927) skrabi


skrabi
senior tag

ma is volt két érdekes hiba:D első: egyszercsak nem működött a bill-zár gomb... néztem vmit, aztán nem sikerült lezárni:D akksi ki-vissza és működött tovább rendesen (először picit féltem hogy nem tudom majd bekapcsolni:S) a másikról majd rakok fel képet, nem is igazán hiba, de érdekes :DD

[ Szerkesztve ]

18:43 [PDenton91] nem cigány hülyék, hanem roma http://www.facebook.com/skrbkphoto

(#928) napocska2 válasza skrabi (#927) üzenetére


napocska2
senior tag

Megnéztem a képet a blogon, tényleg érdekes. Nekem ezt még nem sikerült a képernyőre varázsolni. :) A billentyűzárral én néha úgy járok, hogy picit hosszabban kapaszkodok bele és hopp, már ki is kapcsolt... Vagy te az oldalsó gombról írtál az előbb?

(#929) skrabi válasza napocska2 (#928) üzenetére


skrabi
senior tag

bill zar gomb, de egyszeruen nem csinalt semmit ha megnyomtam, kicsit megijedtem :B

18:43 [PDenton91] nem cigány hülyék, hanem roma http://www.facebook.com/skrbkphoto

(#930) napocska2 válasza skrabi (#929) üzenetére


napocska2
senior tag

Nem csodálom, hogy megijedtél, bennem is megállt volna az ütő egy pillanatra...
Tegnap kicseréltem a szilikont a fülhallgatón és mivel már olvastam a képes útmutatódat, bátran kezdtem neki. ;)
Az előbb néztem a blogot, szépen emelkedik a látogatottsága! :K

(#931) Jarmo


Jarmo
csendes tag

ismét meglátogattam a város T-jeit, ezúttal 3-at, de (még mindig/már) nincs sehol sem :S
a kirakatban/bemutató modellt nem lehet megvenni, mert újjként nem adhatják, használttal pedig "nem kereskednek", hanem cseremobilként teszik félre... :((
a honlapon a készüléklistánál viszont leszedték a "Jelenleg nincs raktáron, hamarosan érkezik" plecsnit, de rákattanva rendelni nem lehet :((

nem tudjátok, hogy hogy lehet regisztrálatlan "nem T-s"-ként feliratkozni arra a készletértesítőre? előre is Thx!

"Nyugi!! Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül!.."

(#932) napocska2 válasza Jarmo (#931) üzenetére


napocska2
senior tag

Szerintem "A nem vagyok T előfizető", alatta jobb oldalon a "Még nem vásárolt nálunk?" alatt a "Folytatom a rendelést"-re dobja föl az ablakot, ahol a rovatokat kellene kitölteni.

(#933) skrabi válasza Jarmo (#931) üzenetére


skrabi
senior tag

nem akarlak elkeseríteni, de szerintem ne számíts rá 100%osan:S

18:43 [PDenton91] nem cigány hülyék, hanem roma http://www.facebook.com/skrbkphoto

(#934) Jarmo


Jarmo
csendes tag

az aranyhal először, a reményhal meg utoljára!

sikerült, köszi...csak operából néztem és elsőre nem töltötte be... :)

"Nyugi!! Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül!.."

(#935) jozso26


jozso26
csendes tag

sziasztok,
abban szeretném a segítségeteket kérni,hogyan kell a 880 minire pdf-et,doc. ppt-t tenni,mert én sehogy sem tudom,pc suittal nem tudok,gondolom a zeneszikronizálóval nem lehet,adattárral meg semmit sem csinál,csak kiírja hogy külsö memória ellenőrzése,vagy ez ez lenne hogy csak akk tudok rátteni ha van benne memkártya???
kérem segítsetek,mert fonots lenne

(#936) napocska2 válasza jozso26 (#935) üzenetére


napocska2
senior tag

Szia! Mem.kártyára biztos tudnál, mert én is próbáltam már úgy.
Viszont ha nincs még mem.kártyád, akkor próbáld ki az LG OSP-t. Ez is települ a pc suite-tal, ha csak ki nem vetted belőle. Ha fent van a progi a gépeden, akkor az USB csatlakoztatásakor az iSync-et válaszd ki, a géped indítsd el az LG On Screen Phone-t és kattints a csatlakoztatásra. Aztán már csak rá kell húzni a másolandót a telóra. Elvileg így menni fog a dolog, feltételezve, hogy van elég szabad memóriája! :K

(#937) Camelus


Camelus
csendes tag

Sziasztok!

Megpróbáltam feltenni a Wetravel-t, ami sikerült is. (Ezúton is köszönet érte) De elakadtam, mert nekem a beállításoknál a "lang_HU" nem szerepelt, csak csak cseh, angol és német, amiből az utolsót sikerült kiválasztanom. Lefelé görgetni nem tudtam. Hol tudom ezt magyarra állítani, mert nem találom?

A másik kérdésem az lenne, hogy instalálás közben (bekapcsolt wi-fi -nél) megjelent az "E" betű. Skraby írta, hogy közben felmegy a netre. Szóval kicsit aggódom, hogy miért jelent meg, amikor egyébként nem szokott, ha wi-fi -zek.

Köszi a segítségedet!

Nincs más hátra, mint előre!

(#938) Tomikapc válasza jozso26 (#935) üzenetére


Tomikapc
aktív tag

zeneszinkronizálóval tökéletesen lehet, mert akkor megjelenik mint egy pendrive a sajátgépben.

Tomikapc

(#939) napocska2 válasza Camelus (#937) üzenetére


napocska2
senior tag

Szia! A nyelv kiválasztásához a nyilakat kell használni, ott nem megy a görgetés. De ezzel én is ugyanígy jártam, azért vagyok ennyire jól informált. :DDD
Ha telepítés után leellenőrizted a hozzáférési jogosultságait és le van tiltva a hálózati hozzáférése, akkor nem fog költséget okozni neked.

(#940) szonti


szonti
aktív tag

Sziasztok!

Érdekelne, hogy az energiatakarékos mód, a kijelző fényerejének csökkentésén és az automata billentyűzár 10 másodpercre állításán túl csinál e még vmi hasznosat? Mert a billentyűzárat utálom h ilyen hamar lezárja, de kikapcsolni se akarom mert azért jó ha van rajta. köszi

(#941) krisztian112


krisztian112
senior tag

Hello szonti:D Ez engem is érdekelne ugyanis ezen a 2 dolognál többet én sem fedeztem fel, lehet a háttérben vmit még csinál de énsem tudom. Valószínű hogy az öregebb gd mini-sek többet tudnak mondani :D

Huawei P10 lite

(#942) jozso26 válasza napocska2 (#936) üzenetére


jozso26
csendes tag

köszönöm szépen a segítséget,most már megy:D:D

(#943) Camelus


Camelus
csendes tag

Sziasztok!

Másodszor ütközök ugyan abba a problémába. Az előzőleg feltett WeTravel-t letöröltem, mert rosszul állítottam be, viszont most, amikor újra szeretném felrakni, kiírja a PC Suite, hogy a fájl már létezik. Valószínűleg rosszul töröltem ki. Kérdésem, hogy hogyan és hol kell helyesen kitörölni az alkalmazásokat?

Köszi a választ!

Nincs más hátra, mint előre!

(#944) szonti válasza Camelus (#943) üzenetére


szonti
aktív tag

Szia!

Ezzel nekem is problémám volt. Nekem csak úgy sikerült, hogy formáztam a memóriakártyát, illetve a telefonban a saját mappa és azon belül a dokumentumok és egyéb tartalom mappákat is teljesen kiürítettem.

(#945) Camelus válasza szonti (#944) üzenetére


Camelus
csendes tag

Szia,

Köszi, így sikerült. Lenne még egy kérdésem. Azt hiszem sikerült feltennem a navigációt a telóra, viszont továbbra sem magyar és nem is változott át, valamint nem találja a térképeket, pedig a "Garmin Hungary" van kiválasztva és újra is indítottam a programot.
Bocs a sok kérdésért, de még kezdő vagyok!

Köszi!

Nincs más hátra, mint előre!

(#946) szonti válasza Camelus (#945) üzenetére


szonti
aktív tag

We-travellel kapcsolatban nem sokat tudok mondani mert kb 5 percet használtam. Azt tudom, h a nyelv nem rögtön váltott át, hanem csak újraindítás után. Térképet meg csak akkor rajzolt ki ha zöld lett a pötty mert akkor talált csak műholdat. Majd a szakértőbbek kijavítanak ill. segítenek. Itt egy link we travelről. [link]

[ Szerkesztve ]

(#947) napocska2 válasza Camelus (#945) üzenetére


napocska2
senior tag

Helló! Úgy van, ahogy szonti mondja. Térképet csak akkor látsz, ha zöld a pötty a jobb felső sarokban. Ezt pedig szabadég alatt fogod tudni elérni, lakásban nem zöldül. :) Nálam percekbe szokott telni mire rátesz a térképre. Esetleg még próbáld meg állítgatni a GPS-t önállóról A-ra vagy fordítva. Van amikor nekem sem sikerül életet lehelnem bele, máskor meg elsőre tökéletes.
A nyelvet nem értem, hogy miért nem állította be, ha a magyart kiválasztottad...

(#948) skrabi válasza Camelus (#943) üzenetére


skrabi
senior tag

egyéb fájlok közul kell kitorolni csak, ne formazgassatok semmit!!! Vagy atnevezd agepen a telepitofajlt...

18:43 [PDenton91] nem cigány hülyék, hanem roma http://www.facebook.com/skrbkphoto

(#949) skrabi válasza szonti (#946) üzenetére


skrabi
senior tag

kék pötty: nincs jel, narancssárga: keres, zöld: van... én úgy szoktam, hogy ha kb 20 mp-en belül nem lesz legalább narancs, akkor újraindítom a progit...

18:43 [PDenton91] nem cigány hülyék, hanem roma http://www.facebook.com/skrbkphoto

(#950) skrabi


skrabi
senior tag

felment a telefonom a netre, bevolt közbe kapcsolva a wifi, és csinált 2 mega adatforgalmat... most NAGYON pipa vagyok:@

szerk: nem is volt velem egy szobában, azért mentem át megnézni mert kaptam az smst hogy az ön net start adatforgalma 2 mb volt...stb

[ Szerkesztve ]

18:43 [PDenton91] nem cigány hülyék, hanem roma http://www.facebook.com/skrbkphoto

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.