Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) gaabi válasza tomiii007 (#200) üzenetére


gaabi
tag

köszi. akkor nekem felejtős a Mini. nem várhatok arra, hogy egyszer talán az is lesz hozzá...:(

(#202) no21


no21
csendes tag

A GPS navigáció nem tartalmaz Wisepilot szoftvert?Vagy az havidíjas szolgáltatás?

Egyébként a google maps tud hangos navigációt is és zökkenőmenetesen működik a GD880-on?

(#203) Chuck Norris


Chuck Norris
senior tag

Érdekelne pár részlet a tapasztalt felhasználóktól:

Ha rákötöm a PC-re és 3G modemként használom akkor ha felhívnak megszkad közben a net?
Olyat tud csinálni, hogy ha kapok egy emilt a telefonra addig prüttyög amig el nem olvasom?
Napi 1 óra telefonálással és negyedóránkénti email szinkronnal kb. meddig birja akkuilag?

Köszi

(#204) tjb007 válasza no21 (#202) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem tartalmaz semmiféle navigációs szoftvert.
A Google Maps nem tud hangosan navigálni(mivel nem navigációs szoftver), a netes adatforgalmat is rendesen generálja mivel a térképeket a netről szedi le.
A GPS ebben a telefonban csak mutatóban van, mondhatni csak dísz.

[ Szerkesztve ]

(#205) no21


no21
csendes tag

Két beállítási problémám van a GD880-al:

1. A telefonkönyvben a keresztnév-vezetéknév megjelenítési sorrendet ha beállítom, akkor a telefon ki-be kapcsolása után visszaáll a vezetéknév-keresztnév sorrend. Hol lehet elmenteni, hogy maradjon az általam beállított sorrend?

2. A beszélgetés hangerejét 1-esre állítom, ki-be kapcsolás után visszaáll 4-esre.

Hol lehet elmenteni a beállításokat, vagy nálatok is visszaáll ez a két dolog kikapcsolás után? Idegesítő...

(#206) tomiii007


tomiii007
senior tag

a hang nekem ugy marad de a vezetéknév keresztnév dolog nekem is visszaáll :D ne kapcsold ki a telot.. modnjuk en leszarm nekem igy jo :D de probald meg ugy hogy angol nyelvre allitod ugy lehet ugy marad...

(#207) no21


no21
csendes tag

Nos, a GPS navigáció kitűnően működik a GD880-al a következőképpen:

Wisepilot oldalról le lehet tölteni a 30 napos próbaverziót ingyen.

[link]

https://www.lg.wisepilot.com/lg1/site/portal.jsp

Ha beírod a számod, akkor kapsz egy visszaigazoló sms-t, ott a linkre kattintva telepíthető a navigáció (GD880 nincs a választható mobilok között, én a a KM900-at választottam).

Működik minden, bár hanggal nem akar navigálni...vagy ez nem hangos navi?

Már csak az a kérdés, hogy mennyi a költsége, ha használom?

[ Szerkesztve ]

(#208) tjb007 válasza no21 (#207) üzenetére


tjb007
nagyúr

30 napig ingyen használhatod, utána meg kell venni, elő kell fizetni rá.
Elméletileg a trial is hangos navi képes.
A program adatforgalmat generál.

(#209) no21 válasza tjb007 (#208) üzenetére


no21
csendes tag

30 nap után automatikusan hosszabbítják és számláznak havidíjat, vagy küldenek választási lehetőséget, hogy akarom vagy sem a továbbiakban?

KB. mennyi az az adatforgalom FT-ban, ha mondjuk 10 percet használom a navit?

Nincs olyan naviszoftver, ami ingyenes és így használható a telcsivel , mint a wisepilot?

(#210) tjb007 válasza no21 (#209) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem fognak automatikusan számlázni semmit sem.
Azt, hogy mennyibe fog kerülni nem fogom tudni megmondani neked. A szolgáltatód díjszabását nézegesd vagy fizess elő mobilnetre.

Olyan program erre a telefonra ami hangos navigálásra képes és normális térképadatbázissal rendelkezik nincs.
Megpróbálkozhatsz a We-Travel nevű programmal de nagyon messze van a Wisepilot -hoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#211) no21


no21
csendes tag

Tudja-e valaki, hogy a giroszkópot ki lehet-e kapcsolni?

A profilok >> speciális beállításainál mi a rendszerriasztás funkció?

Hívásbeállításokon belül >>általános beáll>> mi a hangérthetőség ki-be funkció?

(#212) tomiii007


tomiii007
senior tag

a rendszerriasztas az a kibekapcsolasnal a hangot jelenti me en kikapcsoltam és igy nincs hang ha bekapcsolom a telod

(#213) no21 válasza tomiii007 (#212) üzenetére


no21
csendes tag

Amit írtál, az a profil >> spec.beállításnál a ki-be kapcsolás hangja.

Felette van a Rendszerriasztás ki-be funkció, én arra kérdeztem hogy mit csinál. Esetleg hogy jelzi hanggal, ha merül az akksi?

(#214) tomiii007 válasza no21 (#213) üzenetére


tomiii007
senior tag

az aksit mindenképp jelzi... ez a rendszer riasztas az ha pl beirtad a pinkodot akkor sipol vagy ha feldugod usbre akkor is sipol egyet hogy észlelte...

(#215) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Az ilyen alap kérdések helyett, inkább jó lenne megbeszélni a GPS dolgot, látom itt valaki nekiindult, de aztán semmi. Meg, hogy van e szoft. frissítés?
Sztem ebben a kamerában több van, nem tudom más tulajnak is így van e, de nálam 1x nagyon jó képet csinál, 1x meg nagyon rosszat. Ilyen végletek közt ingázik.
Net az hasít rendesen, viszont sajnálom a vakut, meg azt, hogy nem lehet kódolni a menüt...

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#216) tomiii007


tomiii007
senior tag

gps nekem ezzel a wisepilottal megy wiwifin keresztül siman....:D

(#217) Wa2x_ válasza tomiii007 (#216) üzenetére


Wa2x_
veterán

Hát az oké, csak az országúton nincs WiFi.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#218) tomiii007


tomiii007
senior tag

akkor 3G bár az drága lesz XD

(#219) Dead_slow


Dead_slow
tag

Üdv!

A t-mobilnál jelentősen esett a készülék ára, most 2 év hűséggel 19990 HUF.

Érdekelne, hogy itt használ-e valaki T-függő verzót, igazából arra lennék kíváncsi, hogy a szoftba mennyire nyúltak bele, a telefonhoz amúgy jár memória kártya?
Van-e már rá újabb szoft, illetve valaki tudtok róla hogy érkezne?

(#220) Wa2x_ válasza Dead_slow (#219) üzenetére


Wa2x_
veterán

Enyém T-s, szoft.-hoz nem nagyon nyúltak, csak a szokásos.
Nem jár memo. kártya, nekem egy 8GB-os van benn, semmi baj vele, filmet gyönyörűen játsza.
Sztem új szoft. nem készül hozzá, ha T-sre gondolsz.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#221) NoMagix


NoMagix
addikt

Sziasztok!

Engem is érdekelne a T-s szoft használhatósága!
Illetve egy fórumozó beszámolója is, aki már régebben nyüstöli a kicsikét!
előre is köszi a választ!

(#222) Wa2x_ válasza NoMagix (#221) üzenetére


Wa2x_
veterán

Ha visszaolvasol, már írtam sokat a telóról.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#223) NoMagix válasza Wa2x_ (#222) üzenetére


NoMagix
addikt

megtettem, köszi!
a kétujjas zoom nagyon gáz?
úgy értem, hogy lassú, akadozó?

(#224) Wa2x_ válasza NoMagix (#223) üzenetére


Wa2x_
veterán

Hát függ a kép felbontásától is, de nálam olyan 2mp, de nem akadozik, csak késedelmi idő van.
De elfogadható szal, ha nem vagy iPhone-hoz szokva, akkor nem fog zavarni.

Mondjuk, ha teló vásárlás előtt vagy és engem kérdezel, az ára most nagyon jó, ennyit bőven megér. Mert nagyon szép, kamera elfogadható, képek is. Menü gyors, felhasználóbarát, ugye GPS az nincs csak netről, WiFi jól működik mindenhol nekem.

DE, ha most kéne választani, én a Samsung S8500 Wave-et venném.
T-nél most 66ezer 2év hűséggel, én anno ennyiért vettem a Minit.

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#225) Dead_slow válasza Wa2x_ (#224) üzenetére


Dead_slow
tag

Köszönöm a válaszod, én is Wavet szerettem volna, csak most nem lesz rá ennyim, és ez a teló 20K-ért mindenképp a legjobb vétel. Új szoftal nem a T-mobilosra gondoltam, hanem eredeti LG-től jött szoftra, ha T nem teszi elérhetővé akkor majd felvarázsolom gari vesztéssel, feltéve, ha a sebesség jelentősen javul, engem főleg a multitouch és a widgetes felület lassúsága zavar.

(#226) Wa2x_ válasza Dead_slow (#225) üzenetére


Wa2x_
veterán

Hát igen ez a két gyenge pontja, de én már észre sem veszem, vagyis inkább már megszoktam.
Az eredeti szoft. frissítésről nincs infóm, nem terveztem, hogy cserélek, de majd idővel lehet.
Én azt mondom menjetek be a T-hez, fogjátok meg, nézzétek meg a szoft.-ot is aztán döntsetek.

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#227) NoMagix válasza Wa2x_ (#224) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszi a választ!

Persze, én is Wave-t vennék, de még "nincs kedvem" :DDD
Viszont nagyon jó lett az ára ennek a Mininek!
Sajnos 2 hete vettem mást (az a bosszantó, hogy ugyan abban az árban), de megoldom, ennek jobbak a paraméterei!

(#228) Dead_slow válasza NoMagix (#227) üzenetére


Dead_slow
tag

Csak nem egy Samsung Montet vettél?

(#229) NoMagix válasza Dead_slow (#228) üzenetére


NoMagix
addikt

De, igen, amúgy nem rossz telefon ez sem!

(#230) Wa2x_ válasza NoMagix (#229) üzenetére


Wa2x_
veterán

Hát... :D közelít hozzá.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#231) szonti


szonti
aktív tag

Sziasztok!

Opera minit lehet rá telepíteni? V a beépített böngésző is jól működik? Én főleg msn-re használnám,wifin keresztül, h ne a gép menjen állandóan, ezek szuperálnak benne qwerty-vel való gépelés kellően gyors, v van kis késése a betűk fogadásának?

Válaszokat előre is köszi!

(#232) NoMagix válasza Wa2x_ (#230) üzenetére


NoMagix
addikt

Kérdés!

Volt vagy van bármilyen gond a szoftveres zöld és piros telefongombokkal?
Mikori a szoftver rajta? mi a száma? összehasonlítanám egy üzletivel
csak a T-nél frissíthetik vagy netről is lehet?
(régebben én úgy láttam, hogy az Lg oldalán minden szolgáltató és független szoft. külön ki volt rakva)
Az akku hogy bírja nálad?

köszi a választ!

(#233) Wa2x_


Wa2x_
veterán

szonti: nem próbáltam, sztem megfelelő az alapböngésző, kezelhető, jó.
MSN-t nem lehet rá feltenni, csak a netes ebuddy, meg webmessenger fut max. Qwerty az tökéletes, gyorsaságban legalább is, bár sztem elég szűkös sokszor elgépelek, de lehet csak még én nem szoktam meg, előtte nem használtam ilyet. Szal késés az nincs.

Ftomm: nincs gond a gombokkal, annyi volt max. amit észrevettem, hogy telefonálásnál, mikor a füledhez teszed ugye elmegy a képernyő, h ne tudd megnyomni, és mikor elemeled a füled mellől visszajön. Nah, néha ilyenkor pár mp után jön vissza és addig fekete a képernyő, de ez fél év alatt 2-3 alkalom volt.

S/W verzió: GD880-MSM76XX-V10c-APR-22-2010-HU

Sztem a T-nél tuti nem frissítik a szolgáltatói szoft.-ot, max. netről tudod majd.
Akksi hát attól függ mennyit csesztetem, ha erősebben 1-2 nap, ha nem akkor 2-4.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#234) NoMagix válasza Wa2x_ (#233) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszi a választ!
halkan mondom, lehet, hogy hamarosan nekem is lesz ilyen... :-)

(#235) chevyfan


chevyfan
tag

Üdv!

Kevés embernek van ilyen telefonja, vagy nincs semmi probléma vele?

Régebbi tulajtól kérdezném: fagyás témában mi a helyzet? Tavaly arénát vettem a megjelenéskor, de 2 hét után eladtam, mert rendszeresen besz@rt...

(#236) Wa2x_ válasza chevyfan (#235) üzenetére


Wa2x_
veterán

Még egyszer sem fagyott le 4 hónapja.

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#237) unyadavid


unyadavid
senior tag

Hali!

Az lene a kérdésem, hogy villog- e a kijelző, (lg arenára volt jellemző, nem feltűnő csak ha merül vagy nem tom) illetve, hogy fektetett gombsorral QWERTY-vel egyből reagál- e? (arénánál ha nagyon gyorsan gépeltem akkor késöbb mutatta a billentyűn a jelet, ill. a szöveget késöbb írta ki (belassult))

Válaszokat előre is köszönöm!

(#238) Dead_slow


Dead_slow
tag

Hali!

Ma voltam a T-ben megnyomkodtam a kicsikét, meglepődtem mert azt hittem sokkal lassabb lesz, de teljesen jó, igazából csak a képek nagyítása késik multitouchnál, a 3 főképernyőnél a lagg szerintem egyáltalán nem annyira zavaró mint ahogy az a videóknál látszik, a 3.2es kijelzőhöz képest nagyon kicsi a készülék és szerintem gyönyörű.
Remélem holnap meg tudom venni :D

(#239) Wa2x_ válasza unyadavid (#237) üzenetére


Wa2x_
veterán

Nem villog a kijelző, a gépelésről meg már leírtam előrébb, h nálam nem késik.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#240) unyadavid válasza Wa2x_ (#239) üzenetére


unyadavid
senior tag

Oké, köszi!

(#241) blackmoto


blackmoto
senior tag

Ezen a telcsin tényleg nincs semmilyen akasztónak hely?
Azért zenehallgatásra még mindig az volt a legjobb, ha a nyakamban lóghatott, akár mp3-lejátszó, akár a telefon.

(#242) napocska2 válasza blackmoto (#241) üzenetére


napocska2
senior tag

Alaposan körbevizslattam, de nem találtam rajta az akasztónak megfelelő kialakítást. Esetleg, ha olyan tokot szermányolsz neki, amit a nyakadba akaszthatsz, az megoldhatja a kérdést.

(#243) blackmoto


blackmoto
senior tag

Én is erre az egy lehetőségre gondoltam, mint esetleges alternatíva, ha esetleg szombaton lesz lehetőségem megtapogatni trééknél. Hiába a formába én is beleszerettem. A tudása meg ennyi pénzért ajándék. :C Szóval lehet nekem is lesz ilyenem. :B

(#244) NoMagix


NoMagix
addikt

Ma voltam egy T üzletben és megnyomkodtam a telefont.
Az anyag minősége remek, a formája is tetszik.
Nem volt lassú a szoftver, igaz nem volt kirakva egy ikon vagy widget sem.
A képnézegetésnél van lassúság, belenagyításnál várt 1-2mp-et, visszafelé sem teljesen zökkenőmentes! :O (nem értem miért olyan nehéz X év elteltével megoldani?)
A kijelző nagyon szép, érintésre jól reagált.
Netezni is egész jó volt, és a mobil tv képe is nagyon szép volt, még a feliratok is jól elolvashatóak voltak!
Ami furcsa és zavaró volt, hogy nincs igazi gomb az elején, hívás indításra és lerakásra!
Véletlen indítottam egy hívást, abból a listából amit a kedves vásárlók bepötyögtek, de lerakni nem lehetett, a piros gomb halvány volt addig, amíg vissza nem dobta a hálózat a kamu telefonszámot!
A szoftver verzióját elfelejtettem lecsekkolni!
Ennyi elsőre.
gondolkodóba estem a vétellel kapcsolatban...

[ Szerkesztve ]

(#245) napocska2 válasza blackmoto (#243) üzenetére


napocska2
senior tag

Hajrá, hajrá! :K
Már hetek óta bosszankodtam azon, hogy nincs egy normális árú, elfogadható telefon a T kínálatban, aztán hétfőn fennakadt a szemem ezen a telón, jobban mondva az árán és a külsején. Gyorsan megvizsgáltam a tudományát és már éreztem, hogy ez "szerelem első látásra". Kedden kiolvastam a fellelhető infókat, tegnap meg már hozták is. Akkor láttam élőben először, mikor már az enyém lett. Bár én rendszerint (két évente) így választok telefont és eddig még nem fogtam mellé. :D Remélem ez így is marad!

[ Szerkesztve ]

(#246) Dead_slow


Dead_slow
tag

Ma reggel én is vettem egy ilyen szépséget, remélem egyre többen leszünk így az árcsökenéssel, a multitouchot kipróbáltam a saját magam által lőt 5MPs képekkel kb 1 másodperc késéssel ugyan de szépen folyamatosan nagyít engem annyira nem zavar, böngészőben pedig szépen működik, a főképernyők sebességével nincs különösebb gond, eddig nagyon tetszik a készülék, ennyi pénzért mindenképp megérte.

(#247) NoMagix


NoMagix
addikt

Azt még elfelejtettem leírni, hogy nekem kicsik a betűk, amikor írni szerettem volna.
Álló helyzetben is kicsik, de azt még lehet használni, viszont a qwerty eléggé apróra sikeredett! :W
Lehettek volna nagyobbak, ha nincs a bill.körül az a sok ki-be kapcsolható gomb! :O
A Nokia 5230-nak is ekkora a kijelzője, azon sokkal kényelmesebb írni!(magán véleményem)

(#248) szonti


szonti
aktív tag

Fektetve a qwerty van akkora mint az Arénán? Ahhoz van viszonyítási alapom. Tudja ezt vki?

(#249) Dollface


Dollface
tag

Sziasztok.

Azt megmondaná valaki aki a T-nél vette hogy van-e rajta valahol T-Mobile felirat rábiggyesztve ill. hogy ki-bekapcsolásnál lejátsza-e azt az idióta T-mobile dallamot? Vagy ha igen akkor kikapcsolható-e?

Köszi előre is ha valaki válaszol.

(#250) Wa2x_ válasza Dollface (#249) üzenetére


Wa2x_
veterán

Nincs rajta T-s logó és nincs ki- és bekapcsolása T-s dallam. Csak a sajátja, de az szép. :D

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.