Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) blackmoto


blackmoto
senior tag

A hangminősége milyen? A gyári füles jó hangzású? Mert a gsmarena.com-on lehúzták a szintetikus tesztjük alapján. Azt írják nem audiophileknek való. Ami kár lenne érte. Erre mondana valaki valamit. Ha valóban gáz, akkor azt. Nem szeretnék azután csalódni, hogy aláírom a hűséget. :F
A viszonyítási alapom SE K750 és T700. Szóval ha azt a szintet hozza füllel, amit a K750, akkor jó. Ez vonatkozna a kihangosított zenére is. Úgy milyen? Vannak mélyek? Nem dübörgésre gondolok, nyilván, de azért ne is csak cincogjon, mint a mostani telcsim. (T700)

[ Szerkesztve ]

(#302) skrabi


skrabi
senior tag

milyen játékok vannak rajta gyárilag? említésre nem méltók?:(

18:43 [PDenton91] nem cigány hülyék, hanem roma http://www.facebook.com/skrbkphoto

(#303) Tomikapc válasza blackmoto (#301) üzenetére


Tomikapc
aktív tag

agybadugós, mikrofonos, 3 méretű gumival. a telefonon szabvány 3,5 milis csati van bármilyen fülest dughatsz bele ha nem tettszik a gyári. nekem semmi gondom a gyárival, szerintem jó

Tomikapc

(#304) Tomikapc válasza skrabi (#302) üzenetére


Tomikapc
aktív tag

említésre nem méltók :DD

Tomikapc

(#305) blackmoto


blackmoto
senior tag

A 3,5-est tudom. Köszi! Én is remélem, hogy tetszeni fog a saját fülese, mert évek óta nem találtam jó szimmetrikus fülest, csak vagyonokért. Pedig mennyire hiányzik az asszimetrikus gyárilag adott cuccok között.

Kihangosítva milyen? Meg ha csörög, ugyanolyan a hangja, mint zenelejátszáskor? Az SE K750 eljátsza, hogy csörgéskor úgy szól, mintha 22kHz-es mintavételezésű mp3 jönne belőle és csak cincog, hogy jobban hallható legyen, de ettől rondán szól. :( Bezzeg, ha zenét hallgatsz, akkor tök jó. A T700 meg csörgéskor nem használja mindkét hangszórót. Ettől halkabb, mint amikor zenét hallgatsz. Logika semmi benne... Szóval az ilyen gikszerektől tudok falra mászni.
Én szeretném kiangosítva hallgatni a munkahelyen, ezért érdekel, hogy milyen a hangja így. Ha erre is válaszolsz, köszönöm!
Bár holnap úgyis bemegyek végre kipróbálni. Csak megnyugtatólag hatna. :B Remélem lesz még nekik.

(#306) Tomikapc válasza blackmoto (#305) üzenetére


Tomikapc
aktív tag

csörögve ugyanolyan mint lejátszáskor, a lejátszás szerintem elég hangos és jó minőségű. a telefon alján lévő résből jön ki a hang, biztos hogy nem sztereó, de jó minőségű

Tomikapc

(#307) blackmoto válasza Tomikapc (#306) üzenetére


blackmoto
senior tag

Köszönöm! Sose lesz holnap reggel 9 óra. :))

(#308) Tomikapc válasza blackmoto (#307) üzenetére


Tomikapc
aktív tag

én először amikor kipróbáltam meglepődtem, hogy milyen kicsi, de megvettem és már nem is kicsi, pont jó. tesóm montéja már feleslegesen pöffeszkedőnek néz ki mellette :))

Tomikapc

(#309) Wa2x_ válasza blackmoto (#307) üzenetére


Wa2x_
veterán

Én kicsit igényesebb vagyok a füles terén, sztem nem vmi csúcs darab.. sőt. De ki lehet cserélni ennyi. :)

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#310) biker


biker
nagyúr

valaki válaszolnaa, hogy gmail contactokat webről synceli-e?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#311) napocska2 válasza biker (#310) üzenetére


napocska2
senior tag

Nekem a PC Suite csak az Outlookot ajánlgatja, más lehetőséget nem dob fel. Viszont ha a gmailből csv-be exportálod a kapcsolataidat, akkor importtal bevarázsolhatod a telóra. Én ezzel oldottam meg a problémát - néhány órás görcsölés után :)

[ Szerkesztve ]

(#312) biker válasza napocska2 (#311) üzenetére


biker
nagyúr

nem érdekel, pc-n mi van, mac osx miatt kérdés, hogy a TELEFON syncelhető e gmail-el.
weben, 3g-n, wlanon :U

az adressbook syncelve van gmailre...

nem akarok 12eur-ért venni 3rd party plugint

[ Szerkesztve ]

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#313) vektorka


vektorka
csendes tag

Sziasztok!
youtube-val kinek mik a tapasztalatai? lassan 2 hete van meg a teló, de nem sikerült még youtube-os videót megnéznem rajta... elkezdi tölteni, majd 1%nál megáll, és sikertelen kapcsolódást ír ki...
ha valakinek ismerős a dolog, vagy működik a youtube, akkor legyenszíves írja meg nekem!
köszi :R , üdv: Viktor

(#314) skrabi


skrabi
senior tag

online rádiót lehet vele hallgatni wifin? (.m3u vagy .pls fájl)

18:43 [PDenton91] nem cigány hülyék, hanem roma http://www.facebook.com/skrbkphoto

(#315) napocska2 válasza vektorka (#313) üzenetére


napocska2
senior tag

wifin vagy mobilinternettel néznél youtube-ot?

biker: sajnálom, nem tudok segíteni

[ Szerkesztve ]

(#316) Tomikapc válasza skrabi (#314) üzenetére


Tomikapc
aktív tag

.m3u-t nem. .pls-t nem tudom. lehet van rá valami alkalmazás

Tomikapc

(#317) vektorka válasza napocska2 (#315) üzenetére


vektorka
csendes tag

napocska2: eddig még csak Wifin próbáltam...

Neked megy mind2vel? :F

[ Szerkesztve ]

(#318) napocska2 válasza vektorka (#317) üzenetére


napocska2
senior tag

Előszön nekem sem ment, de itt leírtam a megoldást. Ha aszerint beállítod a routered (feltételezve, hogy azon keresztül veszed a wifit), akkor valószínüleg működni fog. Nálam azóta nincs vele probléma. Máshol még nem próbáltam, így arról nem tudok beszámolni. Mobilnetem meg nincs, de hátha valaki tud abban is tanácsot adni.

(#319) vektorka válasza napocska2 (#318) üzenetére


vektorka
csendes tag

napocska2:
köszönöm a válaszodat, megpróbálom, és holnap írok a történésekről!
mégegyszer köszi :R :DD

(#320) Dollface


Dollface
tag

Az normális hogy netezés közben bizony eléggé melegszik a kicsike...? Főleg a hátlapon és az oldalán,a fém résznél lehet érezni.

Az akksi nektek mennyit bír? Mert nekem a mai elég sok babrálással,30-35 név beírásával,net próbálgatásával estére lemerült a reggel csurig teli lévő akksi.

[ Szerkesztve ]

(#321) biker válasza napocska2 (#315) üzenetére


biker
nagyúr

köszi, csak mert a T- oldalán ki van pipálva a SyncML, de a kiskönyvében semmi, addig meg nem tudom, vegyem-e.

majd jól felhívom t-üfet

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#322) napocska2


napocska2
senior tag

Dollface: Az enyém is melegszik netezés közben, remélem ez normális jelenség. Télen még jól is jöhet kesztyű helyett! :DDD

biker: A kiskönyvében nem csoda, hogy nem találtad, igen-igen szűkszavúra sikeredett. Környezetbarát lennék, megértem, hogy spórolni köll a papírral, de elektronikus formában valahová elhelyezhettek volna részletes leírást is a kezdő LG-sek számára...

(#323) biker válasza napocska2 (#322) üzenetére


biker
nagyúr

itt a pdf is környezetbarát :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#324) napocska2 válasza biker (#323) üzenetére


napocska2
senior tag

A probléma a részletességben rejtőzik. :) Bár lehet, hogy csak kreatívoknak való ez a telcsi, hátha rájönnek maguktól, hogy mi mit jelent és mit tud. :D

Három új felfedezést tettem tegnap este óta:
1. SIM nélkül is tökéletesen működik a telefon, ez főként a wifi miatt érdekes. Lehet ez másnak nem újdonság, de nekem az volt.
2. Böngészéskor, ha rajta hagyom az ujjam a betöltött oldalon, akkor egy-két másodperc után megjelenik egy nagyító. Így könnyebb pl. rányomni egy OK-ra, nem kell az egész oldalt nagyítani.
3. Ez már nem annyira pozitív: a wifi nálam megszakad 10-15 perc után. Az Arénások is küzdenek ezzel a problémával, elég sok tényező okozhatja, így majd nyomozok tovább.

Aki mobilnetezik elárulná, hogy milyen állapotjelző ikon jelenik meg kapcsolódás után? Legalább ezeket belefoglalhatták volna egy táblázatba a gyengébbek kedvéért...

(#325) Dollface


Dollface
tag

Hogy lehet a memóriából törölni a különböző böngészési "maradékokat"?
Az előzményeket törlését megtaláltam,az oké. De a cookie-k, gyorsítótár vagy épp a különféle megjegyzett jelszavak amik esetleg már nem kellenek és helyet foglalhatnak hogyan üríthetők a memóriából?

Szóval hogy lehet "kiüríteni" a telót ilyen szempontból?

(#326) Tomikapc válasza Dollface (#325) üzenetére


Tomikapc
aktív tag

böngésző, felmész egy weblapra, majd bal fölül a gombr arányomsz (a csíkosra) és ott megtalálod ha legörgeted a gyorsítótár/cookikek

Tomikapc

(#327) Tomikapc válasza Dollface (#320) üzenetére


Tomikapc
aktív tag

nekem is egy nap alatt lemerült. de úgy vettem észre hogy most már a harmadik töltésnénél többet bír. majd kiderül, most reggel szedtem le és most még telit mutat pedig nyomkodtam már.

Tomikapc

(#328) Tomikapc válasza Tomikapc (#326) üzenetére


Tomikapc
aktív tag

azt elfelejtettem mondani hogy miután felmentél meg kell nyomnia lefele mutató nyilat h előjöjjön a "menüsor"

Tomikapc

(#329) napocska2 válasza Dollface (#325) üzenetére


napocska2
senior tag

vagy kapcsolatok=>böngésző beállítások=>Gyorsítótár/Cookie-k :)

(#330) Dollface válasza napocska2 (#329) üzenetére


Dollface
tag

Köszi mindkettőtöknek,megvan :)

(#331) vektorka válasza napocska2 (#329) üzenetére


vektorka
csendes tag

napocsak2: sajnos nem tudom megcsinálni, mert a 3.pontot a leírásban nem tudom értelmezni... biztos velem van a baj :W

TP-LINK TLWR642G típusú routerem van, de nem találom egyszerűen a 3.ponthoz való dolgokat...

(#332) napocska2 válasza vektorka (#331) üzenetére


napocska2
senior tag

A lényeg, hogy a MAC cím alapján megtudd, milyen IP-t oszt a router a telefonodnak.
Itt egy kép az enyémről, hogy könnyebben odatalálj. A következő lépésben pedig ehhez az IP-hez kell megadnod a portokat, amit a telefonodból már kinéztél a Kapcsolatok/Streamingnél és már kész is!

[ Szerkesztve ]

(#333) napocska2 válasza vektorka (#331) üzenetére


napocska2
senior tag

Az előbbit kiegészíteném még azzal, hogy a router menüben a DHCP/Address Reservation pontba is írd be a telcsi wifi MAC címét és a hozzávaló IP-t.
Így mindig ugyanazt az IP-t fogja kapni és nem jársz úgy mint én az előbb, hogy megint nem indult el a YouTube. De már nem fogott ki rajtam. :DDD

A Kapcsolatok/Streamingnél már nem emlékszem, hogy én hoztam létre a Wi-Fi nevűt, vagy nem. Ha csak a T-Mobile Streaminget találot, akkor annak a mintájára készítd egy másikat új névvel, ahol az UDP-hez azt írod, amit a T-nél van és a routerbe is beírtál, az internet profilhoz pedig wi-fit kell választanod.
Aztán jelezz vissza, hogy mi az ábra! :K

[ Szerkesztve ]

(#334) sanell


sanell
csendes tag

Sziasztok!
Most vásároltam meg a telót, első blikkre nagyon tetszik. Egyenlőre a töltőn pihen nem nyomkodom nagyon...
Netezni wififel szeretnék. Kiválasztom a kapcsolatot, felcsatlakozom és onnantól kezdve wifivel böngészek? Jelzi valahol ezt? Nehogy sikerüljön összehozni rá valami durva telószámlát....tapasztalatok? :)
A másik, hogy vannak hozzá valahol letölthető játékok? És ha rakok rá filmet akkor milyen felbontás lenne optimális?
Előre is köszönöm a válaszokat! :)

(#335) skrabi


skrabi
senior tag

nem volt ma a T-ben, hnap érkezik-.-

18:43 [PDenton91] nem cigány hülyék, hanem roma http://www.facebook.com/skrbkphoto

(#336) skrabi válasza sanell (#334) üzenetére


skrabi
senior tag

ha lesz nekem is, játékokat fogok rá tesztelni ghogy mi működik;) (azért off, mert ez még csak 50%:D)

18:43 [PDenton91] nem cigány hülyék, hanem roma http://www.facebook.com/skrbkphoto

(#337) Tomikapc válasza sanell (#334) üzenetére


Tomikapc
aktív tag

ha wifin vagy akkor wifin fog netezni, vagy ha alaklamzás akar felmenni akkor megkérdezi.
filmet mindenképpen a kijelző felbontásával megegyezőt érdemes, de elvisz minden divxes filmet szépen.

Tomikapc

(#338) janii31


janii31
csendes tag

Üdv, mától énis egy ilyen telefon tulajdonosa vagyok. Nagyon szép, stapabíró darabnak tűnik viszont nagyon lassú -ahogy a teszteik is írják- azonban ezen az áron (19-e előfüz. t-online) új megítélés alá esik a dolog, szerintem nagyon megérte.

Olvastam korábban hogy GPS csak dísznek van, azóta talált rá valaki Maps-on kívül programot? Nem égetően fontos, de néha hasznát venném.

E-book -ot be lehet vele tölteni, van hozzá pdf vagy egyéb szövegolvasó program?

Flash-t csak 'papíron' játsza le, vagy valahogy meg lehet oldani?

(#339) blackmoto válasza janii31 (#338) üzenetére


blackmoto
senior tag

Nekem is megvan 1,5 órája a kicsike. Lóg a töltőn. :))
Nem tudom Te mit gyűrtél eddig, de én abszolút meg vagyok vele elégedve a sebességét tekintve. A böngésző szöszöl a flashes oldalakkal, az igaz, de ki kell kapcsolni a flash, amit mellesleg magyar nyelvre állítva "Vaku"-nak nevez :DDD és ennyi. Amúgy sem a net miatt vettem kizárólag. Az csak ilyen nagyon muszáj esetekre tökéletes lesz.

Majd ami nem tetszik benne, azt pár nap múlva megírom.

(#340) napocska2 válasza blackmoto (#339) üzenetére


napocska2
senior tag

Na hallod, sose jöttem volna rá, hogy az a vaku a flasht jelenti. :)) Bár megakadt a szemem rajta a menüben, de az egyéb megfejteni valók mellett erre még nem jutott energiám.

A nethez annyit fűznék hozzá, hogy mióta mellettem alszik a Mini a polcon, azóta azért eszembe jut elalvás előtt, ébredés után, reklám alatt, stb., hogy felpattanjak wifire és a "sürgős" olvasni valóimat vízszintesben elintézzem. :DDD
Használd egészséggel a kicsikédet! :)

(#341) janii31 válasza blackmoto (#339) üzenetére


janii31
csendes tag

Tudom hogy ki lehet kapcsolni a flasht, viszont én pont flash videókat szeretnék vele lejátszani, csak nem nagyon akarja az igazságot. Van erre megoldás, vagy kapcsoljam ki, felejtsem el?

(#342) napocska2 válasza janii31 (#338) üzenetére


napocska2
senior tag

Szia! Melyik részét találtad lassúnak? Mert én nem tapasztaltam lassúságot, sőt a kollégáim is megvizslatták és ők sem találták lassúnak, ezért érdekel.

Pdf, doc nem okoz neki problémát, simán megnyitja.

A flash-hez: néhány oldalon találkoztam már olyannal, hogy megjelent a F embléma sárga háromszögben 9 jellel a sarkában és nem indult el a lejátszás. Gyógyírt még nem tudok, annyira nem vagyok járatos ebben a kérdésben.

(#343) Permet Elek


Permet Elek
senior tag

Sziasztok nekem is megjött ma. Igaz a töltőn van, de az alap dolgokat kipróbáltam. Nekem se tűnik lassúnak. Eddig tetszik. A füles is jó szerintem. Bár a fólia ami a kijelzőn van az én kezem nem bírja, már karcos. A wifit du. kipróbálom remélhetőleg.

(#344) janii31 válasza napocska2 (#342) üzenetére


janii31
csendes tag

Mindegyik része lassú, ha pl. egy lg Optimust teszel mellé

9-es lehet hogy a Flash 9 hiányára utal.

Neked pl. index.hu, atdhe.net, hirtv.hu oldalakon a videókat le tudja játszani?

(#345) janii31


janii31
csendes tag

Valamilyen tv-t be lehet hozni vele wifin keresztül? (Fizetős t-online mobil tv -n kívül)

(#346) napocska2 válasza janii31 (#344) üzenetére


napocska2
senior tag

Az atdhe.net-et és a videát próbáltam, egyiken sem játszotta le a videókat.
A tv-ket nem kíséreltem meg, csak a Kossuth rádiót, de az sem jött össze...
A YouTube viszont wifin jól működik nálam, betöltés egy szempillantás alatt megtörténik.

Nem tudom, hogyan lehetne megoldani, hogy mindenhol lejátsza a videókat :F
Hiába próbálok kiművelődni e témában, még semmi értelmeset nem olvastam.

(#347) biker válasza napocska2 (#346) üzenetére


biker
nagyúr

nézd meg nekem kérlek, van-e ilyen menü a készüléken:
1. Open the sync application by browsing the following menus: Connectivity » Server synchronisation » Server synch. centre
2. Select Add new

3. Configure it with these settings:
Server location: server address
Port number: 80 or443
Username: Your username » Regisztráció
Password: Your password

itt lehet a syncml-t beállítani. t- szerit nincs ilyen, elírták a honlapot :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#348) skrabi


skrabi
senior tag

ma egyet vittek a témobilba, mire odaértünk elvitték-.- pénteken félreraknak nekem egyet:)

18:43 [PDenton91] nem cigány hülyék, hanem roma http://www.facebook.com/skrbkphoto

(#349) napocska2 válasza biker (#347) üzenetére


napocska2
senior tag

Én sem találok ilyet a Kapcsolatok menüben, akárhogy is faggatom a telót. :(
Szinkronizáláshoz csak az LG Air Sync-et ajánlgatja, de ott sem lehet beállítani semmit, csak belépni a LG fiókba...
Azon meg már nem is csodálkozom, hogy elírták a honlapot. Lassan nem is írnak a telefonokról semmit...

(#350) Permet Elek


Permet Elek
senior tag

Na ma átmentem haverhoz,h kipróbálom a wifit. első wifis telóm. Nekik nincs lekódolva de nem kapcsolódott. Majd kipróbálom máshol. Viszont a vap se megy egyből a vifit kapcsolná be. Valakinek valami tipp ötlet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.