Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) fairi válasza Wa2x_ (#148) üzenetére


fairi
addikt

ha a szoftver nem, majd a külső eladja...
Androiddal nagyot tudna csapni a készülék,1 éves az s-class és nem nagyon fejlesztettek rajta...
Dolby kb ugyanaz mint az srs wow hd...

(#152) Aureal válasza Wa2x_ (#136) üzenetére


Aureal
senior tag

Ezek szerint a készülék félig-meddig DVD szabványban vesz föl! :U
Amúgy ezzel a szoftverrel nekem még nem volt videó amit ne játszott volna le! MPC-HC
(még a BlueRay filmeket is viszi!)

A videó különben tényleg szaggat. Próbálj meg vele mozgó tárgyat felvenni, pl. kocsit, biciklist stb. bár valszeg ott is "lassú" lesz, hiába a 30fps. :(
Hosszabb kézbentartás után nem vágja a tenyered az éle?

(#153) Wa2x_ válasza Aureal (#152) üzenetére


Wa2x_
veterán

Majd veszek fel vele forgalomban is.
Az éle szépen le van kerekítve, tény hogy nem egy kagyló forma, de abszolút nem zavar, észre sem vettem.
Viszont nagyon szép a telefon, komolyan mondom imádom a formáját meg a design-t. Főleg ezekkel a fém betétekkel.
2 napi használat utána ami zavaró:
- Napfényben tényleg nem nagyon látszik, bár a 5-ös fényerőből nekem 3-ason van a kijelző.
- Fényképek nem a legjobbak 5MP-hez képest, nincs vaku, és a hang néha picit laggol filmnézés közben.
- Nem tudom a WiFi-t alapértelmezettnek beállítani, mondjuk ha előbb bekapcsolom és úgy csatlakozok, akkor úgy müxik vele, csak letöltésnél meg Air Sync-nél nem.
- Jah és nincs benn full képernyős autós játék... :( :D

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#154) SsPL711 válasza Wa2x_ (#147) üzenetére


SsPL711
őstag

Arenában 720x480 a legjobb videó méret.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#155) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Itt a 2. tesztvideó, forgalomban: [videó]
Sztem, ha reálisan nézzük akkor korrekt, bár a lagg benne van.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#156) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Még egy kép:[kép]
Kár h min. 5-6 centiről tud csak rendesen kiélesíteni egy képet. Lehet váltani Makró vagy Automatikus között, hát ezt automatikussal csináltam, de nem láttam semmi különbséget a két beállítás között... :F van vmi trükkje vagy mi?

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#157) csab2


csab2
veterán

Nem mintha olyan fontos lenne, de ha már beleteszik azt a nyomorult multitácsot igazán megcsinálhatnák normálisan. Egyszerűen nem hiszem el, hogy az Apple 3 évvel ezelőtt meg tudta csinálni, az LG meg azóta sem. Akkor inkább hagyták volna ki belőle! Ez így gáz.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#158) Aureal válasza Wa2x_ (#156) üzenetére


Aureal
senior tag

Mit akarsz, ez a kép tökre rendbe van! :) Még a videó se lenne gagyi tömörítésre, ha nem szaggatna... :(
A lényeg hogy elégedett legyél vele. Kinézetre egy igazán design-phone! :K

(#159) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Honnan tudok leszedni hozzá Widget-eket meg játékot?Találtam egy párat de egyik se full képernyős és ratyi grafikájuk van.
So need some help! :)

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#160) rObika8802 válasza Wa2x_ (#159) üzenetére


rObika8802
aktív tag

http://www.mobilerated.com/lg-gd880-games.html
http://www.umnet.com/mobile-games/0-2973-0-motion_sensor_games-0

próbáld ki hirtelen ezeket találtam... :U

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#161) vans?


vans?
őstag

:Y gyönyörű ez a telefon

hábm bábm

(#162) nagygabor519


nagygabor519
tag

jókis teló! tetszik, hogy olyan "egyszerű"! és pont azért. nameg persze a tudása miatt is:) tényleg szép képeket csinál, meg a kijelzője is éles és az érintérsre is jól reagál. a star trekben ezt már tudták előre h lesz ilyen :D

Nagy Gábor

(#163) propellerjoe válasza nagygabor519 (#162) üzenetére


propellerjoe
csendes tag

Egyszerű, de nagyszerű! Nekem az ára is szimpatikus :P Régóta gondolkozom rajta, hogy lecseréljem a telefonomat, erre a darabra szívesen megtenném... :) Az Air Sync-et meg kb. nekem találták ki!! :D

Ráreagált

(#164) mang0o0 válasza propellerjoe (#163) üzenetére


mang0o0
tag

Szerencsére már minden vezeték nélkül működik.Engem inkább a DLNA érdekel, mivel mostmár két DLNA képes műszaki eszközöm is van az otthonomba. Az egyik az LCD TV-m a másik pedig a blu-ray lejátszóm. Szóval gondolkozom egy ilyen telefonon :)

(#165) jooker82 válasza mang0o0 (#164) üzenetére


jooker82
nagyúr

"Szerencsére már minden vezeték nélkül működik."
a telefonok közt még ez az első...
Egyébként mi az a dlna??? nekem is van egy lcd tv-m...de nem tudom h tartalmazza e ezt..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#166) Gallopper válasza jooker82 (#165) üzenetére


Gallopper
csendes tag

jooker -nek..

az lcd tv esetében viszonylag egyszerű dolog ezt megtudni..megnézed pontosan a típusszámát, és vagy egy termékleírásos oldalon végigpörgeted, vagy pedig a gyártó oldalán megnézed, hogy a tv-d tartalmazza-e ezt a szolgáltatást.Maga a DLNA nem egy új történet, már 2003-ban kitalálták, cask akkor más néven futott, ma már több mint 250 partnercég tartozik ide, köztük a világ legnagyobbjai..
röviden csak annyi a lényeg, hogy egy külön kifejlesztett wlan technológiával, hamarosan képes lesz a tv-d vagy akár a blu ray lejtászód kommunikálni a másodlagos netes hardverekkel.(telefon, pda, stb.)
amúgy más topicokban rengeteg írnak a témáról

(#167) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Ha valakinek van vmi kérdése a telóról szívesen válaszolok.
2 hete van meg kb. Már kipuskáztam belőle egy szóbeli vizsgát...:D Jó kis gép, nem bántam meg. :)

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#170) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Kérlek, abszolút nem reagál lassan sőt... a kijelző nagyon szép és nagyon jól van beállítva, nem kell szétnyomkodni. Ez egy minőségi LG! :)
A másik meg, szóbeli előtt van 10perc felkészülési idő, amikor kapsz egy lapot és leírhatod a gondolataid, vázlatpontokat stb... én csak kihasználtam az időt és a technikát. :D

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#171) plus44 válasza Wa2x_ (#170) üzenetére


plus44
veterán

Videók alapján nagyon döcögős. Ezeket te hol, vagy egyáltalán érzékeled?

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#172) Wa2x_ válasza plus44 (#171) üzenetére


Wa2x_
veterán

Döcög pár helyen igen. Főképernyő, ha sok a widget meg a parancsikon. Menü az abszolút gyors.
Filmeknél pörgetés, és a számváltás is gyors.
Ami még lassú az talán a feltelepített játék mappa megnyitása. Képnézegetés is jónak mondható, a zoom viszont lassú. (2-3mp)
Net gyors, a saját WiFi-n legalábbis.
Nekem semmi gondom vele, azon a pár helyen kibírom a kis lassúságát, de nekem nagyon bejött a teló.
Viszont nyitott WiFi hálózatokhoz nem akar kapcsolódni, ez nem tudom mért van.. :F

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#173) Bathorypeti


Bathorypeti
tag

Nagyon szép kis telefon,de marad az arénám. :D

(#174) plus44 válasza Wa2x_ (#172) üzenetére


plus44
veterán

Kinézetre nekem is nagyon bejön, de a lassúsága elég kiábrándító. A problémádra pedig: lehet egy szoft. frissítés/újrarakás megoldaná a dolgot.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#175) Bathorypeti válasza plus44 (#174) üzenetére


Bathorypeti
tag

Én mindenesetre elmegyek letesztelem,de én se fogom lecserélni az arénámat szerintem.

(#176) plus44 válasza Bathorypeti (#175) üzenetére


plus44
veterán

Én se a mostani 5310-emet, várom az új jövevényeket. (bb 9800, iphone 4g, samu galaxy S)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#177) chevyfan válasza Wa2x_ (#172) üzenetére


chevyfan
tag

Üdv!

Fagyás témában mi a helyzet? Ébreszt rendesen? Fel lehet venni minden hívást aksikivétel nélkül?? Arénások értik, miért kérdezem...

(#178) Wa2x_ válasza chevyfan (#177) üzenetére


Wa2x_
veterán

Örömmel és 3 hát tapasztalattal írhatom, hogy sose fagyott le, ébreszt mindenhogy, és eddig mindig fel tudtam venni és le tudtam tenni rendesen. Amikor telefonálsz és felveszed, odateszed a füledhez, kikapcsol a képernyő, mikor elemeled a füled mellől, akkor visszajön és le tudod tenni vagy akármit csinálhatsz vele. :)

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#179) kijelento


kijelento
csendes tag

ajj úgy vennék én is egy ilyen telót, csak még gyűjtögetek rá :((( annyira tetszik külsőre is meg belsőre is! :O olyan "tökös" telefon :D de mégis kúltúrált, egyszerű stbstb... aannyira tetszik, hogy nincs túlcsicsázva a külseje, és nem azért viszik, és belsőre meg brutál, és az ár-érték arányban abszolút megfelelő!

(#180) thief888 válasza plus44 (#176) üzenetére


thief888
tag

Drágák lesznek ezek.... :(((

(#181) chevyfan válasza Wa2x_ (#178) üzenetére


chevyfan
tag

Üdv!

Ha sötétben veszed kézbe a telefont, akkor van valamilyen támpont, hogy melyik az alja és melyik a teteje (azon kívül, hogy fejjel lefele van a kijelző:-)?

(#182) Wa2x_ válasza chevyfan (#181) üzenetére


Wa2x_
veterán

:D komoly kérdés, hát a tetején a bekapcsoló gomb kiemelkedik kicsit, az alapján tudom. :)

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#183) Bailey válasza chevyfan (#181) üzenetére


Bailey
senior tag

Szerintem a kamerát is ki tudod tapintani a hátlapon,elöl meg a hangszórót és a másodlagos kamerát is lehet érezni(legalábbis a képek alapján).És baloldalt fent vannak a hangerőszabályzó gombok.

(#184) talpalavalo válasza Bathorypeti (#175) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

te egy hűséges típus vagy akkor. azért sztem próbáld ki, azzal semmit nem veszthetsz.

(#185) farkih válasza chevyfan (#181) üzenetére


farkih
csendes tag

Meg lehet különböztetni , nem hiszem, hogy ez problémát jelentene amúgy sötétben. A billentyűzárat is úgy lehet kioldani ha megnyomod a gombot és a gombot pedig lehet érezni, hogy hol van :))

(#186) tomiii007


tomiii007
senior tag

hello azt valaki megtudná mondani hogy egyéb programokat pl msn vagy skype lehet-e rá tenni és futtatni azokat valamilyen modon?

[ Szerkesztve ]

(#187) SsPL711 válasza tomiii007 (#186) üzenetére


SsPL711
őstag

Skype-ot és msn-t is csak java-s verziókat lehet telepíteni.
Nem emlékszem már, de asszem Skpye-ot csak csetelésre lehet használni.

Msn, helyett meg az ebuddy javas progi van ami ismeri az msn protokollját.
Vannak még más javas programok is amik ismernek más online csevegő protokollt illetve kezelik is a meglévő fiókjaidat. Nem mondok direkt program neveket, nem akarok reklámozni.
A getjar.com-on nézz körül.

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#188) popecc


popecc
csendes tag

így van ott van az ebuddy pl, azzal biztos müxik az msn, meg skype is! de nem árt ha olyan készüléked van ami gyors adatátvitelt tud, különben elég szenvedősbe nyomja a figurát :D

(#189) tomiii007 válasza popecc (#188) üzenetére


tomiii007
senior tag

miert az LG mininek nem elég gyors az adatátvitele vagy ezt most mirért mondod?

(#190) horrorshoes válasza popecc (#188) üzenetére


horrorshoes
csendes tag

szerintem még annál is jobb msnes szolgáltatás a meboo.com.bár azt hiszem abban van egy kicsi flash modul, de attól még az alap dolgokat simán tudod vele használni, szóval független mindentől.a lényeg hogy simán jól lehet vele msnezni

i freak you freaky freaker

(#191) Lasy válasza tomiii007 (#189) üzenetére


Lasy
veterán

http://skype.com/m

+36702778032

(#192) mynames


mynames
senior tag

Az első oldalon, alul, az melyik sony-e.?

(#193) tomiii007


tomiii007
senior tag

most akkor lehet vagy nem ? valaki azt mondja lehet valaki azt hogy nem....

(#194) tomiii007


tomiii007
senior tag

en megvettem ezt a telot..hát nem tudom mit sirtok hogy igy lassu meg ugy lassu sztem tök jol lehet hasznalni...nagyon jo kis telefon mindent tud

(#195) Wa2x_ válasza tomiii007 (#194) üzenetére


Wa2x_
veterán

Én is használom, egyetértek.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#196) tomiii007


tomiii007
senior tag

bár az msn futtatására nem talaltam normalis progit mindegyikkel volt egy kis gond meboccoval is meg ebuddyval is meg mindennel.. elidnultak csak nem muattak a partner listam rendesen vagy ilyenek..szal vmi kéne

(#197) p3rgam3nt


p3rgam3nt
tag

Próbáltátok már a wifit?Mert nekem nem műxik ingyenes helyeken :(

"Elég szar a helyzet mostanában. Férges az alma, savanyú a narancs, csak a dió kemény és hozza a formáját." -grelekin

(#198) tomiii007


tomiii007
senior tag

en probaltam már és nekem müködik ..árkádba is kondiba is mindenhol :D
nekem annyi a bajom hogy enyem nagyon haamr lemerül... sztem szar aksi...alig bir 1 napot ha pl zenet is hallgatok rajta 1orat

(#199) gaabi


gaabi
tag

A GPS a telóban nem túl fényes úgy hallottam. Valójában mire is használható? Van esetleg olyan "térkép-progi", amit a telóra töltve net nélkül tudok navigálni? köszi:)

(#200) tomiii007


tomiii007
senior tag

hát olyan nincs... igazabol meg semmilyen nincs max google map de ahhoz net kell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.