Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) domi007


domi007
őstag

3. oldal:
madárcsipergés ->csicserges lesz az szvsz ;) ;)

4. oldal:
ha foglamazhatok így.

Egyebkent jo kis teszt, de egy lassu telefonnal mit lehet csinalni? :F Semmit szvsz. :(

DOMy

[ Szerkesztve ]

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#102) Bog válasza rdi (#99) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A magam részéről egyetlen dolog van, amitől súlyosan kinyílik a bicska (bicska? UZI!) a zsebemben, ha valaki meggyanúsítgat, hogy biztos le vagyok fizetve. Iszonyat kényes vagyok rá, mert ez egy vezérelv, egy alfa-omega dolog. Ennyi. Minden más jellegű észrevételt szívesen fogadunk, lásd dedike.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#103) CS_D


CS_D
senior tag

Külsőre nagyon szép a telefon, csak kár, hogy zárt operációs rendszerű. :(

Tetszett a cikk! :R

(#104) Peterku


Peterku
csendes tag

Bog, Bocha, régóta olvasom az írásaitokat. Szerintem a cikkek szakmai színvonala és részletessége pont megfelelő a többségnek. Nekem pl. sokat segítenek a tesztek abban, hogy eldöntsem, melyik néhány modellt szeretném majd valahol kipróbálni. Aki kedvet kap az egyik telefonhoz, de még ennél is részletesebb ismertetőre vágyik, az úgyis több cikket elolvas róla, rákeres Youtube-on stb., mielőtt belép egy bemutatóterembe és végignyomkodja a telefon menüjét. Aki viszont csak néhány fontos tulajdonságra kíváncsi, az rögtön tudja, hova lapozzon, mert nagyon jól strukturáltak a cikkek.

Jó érzés volt olvasni az oldallal kapcsolatos céljaitokról. A sok negatív kritika láttán biztosak lehettek benne, hogy jó úton haladtok. Nem tökéletes az oldal, de kit érdekel, ha hónapról hónapra egyre jobb, és tudjátok, hová tartotok? A legjobb vállalkozások a legnehezebbek, de csak az elején. Szóval hajrá! Sok sikert és kitartást kívánok! :)

Az 1000 neves telefonkönyv témájához annyit, hogy nekem pl. kevés lenne az 1000 név. Üzleti életben - vezetői körben főleg - gyakran előfordul, hogy az ügyfelek, partnerek, munkatársak, barátok, rokonok és egyéb számok nem férnek el 1000 helyen. Mégis mindenkiről tudom, hogy kicsoda, mert egy-egy külön mezőben odaírtam.

Nagyon szép telefon.

[ Szerkesztve ]

(#105) fi:zi'k válasza Peterku (#104) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Az "1000 bejegyzés nem elég" dolgot eléggé fenntartásokkal tudom csak kezelni.
Szerintem olyan minimális rétegnek van ilyen igénye, hogy több mint 1000 ember legyen a telefonkönyvében, hogy nem számít.
Akinek fontos, az meg választ olyan telefont ami kielégíti eme igényét. A tesztben is említett problémák miatt nem hinném, hogy ez (a leg)ideális(abb) üzleti telefon.

Valaki megemlítette, hogy ekkora mennyiségnél már nem lehet tudni ki-kicsoda. Ezt remekül megválaszoltad, odaírod. :)
---
Inkább csak annyi róható fel hibának ezen a téren, hogy egyáltalán lekorlátozták és nem dinamikus a tárkapacitás.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#106) Aftereffect válasza jooker82 (#76) üzenetére


Aftereffect
tag

Kár hogy itt nem lehet értékelni a hozzászólásokat mint a youtube-on. A tied tuti elöl lenne.. Én pont ezt éreztem már régebben jópár cikk kapcsán, amit leírtál, hogy néha pont a lényeg sikkad el, lényegtelen dolgok kapnak tulzott figyelmet és az igazságot a hozzászólások tengeréből kell kihalászni..

[ Szerkesztve ]

(#107) xxxbence


xxxbence
csendes tag

a videonban tenyleg nincs benne hogy hogy mukodik/nez ki a szoftver a telefonalasnal vagy csak en voltam figyelmetlen? egy telefonnal engem ez mindig erdekelni szokott... :)

(#108) c0p1


c0p1
tag

Ez az ,ami miatt nem vagyok Lg-s. Ez egy gyönyörű telefon,mikor a mobiltalálkozón megláttam,odáig voltam,hogy mennyire szép,kézbevettem,dög lassú volt,kikapcsolt,meg mindenféle huncutságot elkövetett.. :(

(#109) menalcas


menalcas
őstag

Letisztultsága szemetgyönyörködtető, kár hogy csak a dizájn lett ennyire jól eltalált :B

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#110) norbest válasza menalcas (#109) üzenetére


norbest
aktív tag

jaja adhattak volna másra is :S

(#111) SsPL711 válasza Bog (#102) üzenetére


SsPL711
őstag

A magam részéről pedig egyetlen dolog jut eszembe ha össze hasonlítom az LG Arena és az LG Mini tesztet...
De, ugyebár alaptalan a feltételezésem amit el is fogadok.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#112) menalcas válasza norbest (#110) üzenetére


menalcas
őstag

Igen és ez nagyon sajnálatos :(((

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#113) csaby1984 válasza Probber (#14) üzenetére


csaby1984
tag

szép-szép!
de nem minden a szépség!

www.sziget-elek.info

(#114) Bog válasza SsPL711 (#111) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Az egy pillanatig se zavarjon, hogy az egy éve keletkezett, a semmiből jött S-Class rendszerrel és a konkurencia sehol sem volt, se Android, se bada, a táccsviz meg egy rakás kula volt már akkor is.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#115) rObika8802


rObika8802
aktív tag

egy kérdés csak Spica jobb a GD880 Mini-nél?? mer eddig úgy olvastam ,hogy igen..de aztán sosem lehet tudni :F :F

ha megszűnne ez az oldal vkit megkeresnék és széjjjel vágnám :D már nagyon rég óta itt olvasom a teszteket a telókrol és mielőtt veszek telót mindig feljövök végig olvasom róla a teszteket (amik sztem nagyon jók,még 1 ilyen oldalt nem találsz...) és van a Fórum ami egy csoda ugyanis vélemények sokasága és okosságok olvashatóak amiből többet tud az ember :) szal MOBILARENA RULEZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :))

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#116) csaby1984 válasza Bocha (#50) üzenetére


csaby1984
tag

nekem is tetszik, de azért nem vennék ilyent!

www.sziget-elek.info

(#117) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Ma vásároltam meg. Ha vki tervezi vagy kérdése van, akkor tegye fel.
Majd írom a tapasztalatokat.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#118) Lacazr93


Lacazr93
senior tag

egész jó telónak tűnik. Mondjukazért egy normális oprendszer elférne rajta..

(#119) Aureal válasza Bog (#46) üzenetére


Aureal
senior tag

Nem arra gondolok hogy fizikailag eret lehet vele vágni, hanem egyszerűen nyomja a tenyerem... Volt ilyen szögletes mobilom, épp ezért csak a "szappan" formájú, tökre lekerekítettekben bízom. (mellesleg e helyett én is simán a Wave mellett döntenék)

[ Szerkesztve ]

(#120) rObika8802 válasza Wa2x_ (#117) üzenetére


rObika8802
aktív tag

hát majd oszd meg a tapasztalataid h nálad h műxik :P

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#121) jooker82 válasza Wa2x_ (#117) üzenetére


jooker82
nagyúr

örülök,hogy nem hagytad magad befolyásolni,itt a 100 ember lehúzó pesszimista megjegyzésével..
akkor lássuk a te mint felhasználó és márkaváltó véleményed...
Mennyire véled lassúnak??? És nem az iphonehoz és nem is egy 20 e ft os telefonhoz nézve,hanem a saját árkategóriájában...
És egykét képet is rakhatsz fel...
meg irhatsz róla amit tapasztalsz működés közben..
köszi

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#122) X-Master


X-Master
tag

LG = Samsung jellegű mérsékelten gazdaságos tucat-kacat

(#123) X-Master válasza Aureal (#119) üzenetére


X-Master
tag

A megasztáros videód nagyon király, ezek aztán télleg profik.

(#124) Torry


Torry
addikt

Legjelentősebb. Ez milyen vicces már:D
Egyébként a legtöbb ilyen érintőssel az a probléma, hogy lassú mint a dög, ahogy ez is. A 2007-ben megjelent iphone 2g-m még mindig gyorsabb a legtöbb mostani érintősnél(persze nem a felső kategoriában és nem akarok flame wart indítani, de tényleg így van).
És a lassúság a legidegesítöbb egy telefonban szerintem.

(#125) jooker82


jooker82
nagyúr

Hát rávettem magam és megnéztem az itteni videót és nevetséges,hogy ezt nevezné bárki is lassúnak..Az,hogy a kép nagyitása egy kicsivel később jön be hát istenem ,életembe 2x használtam ezt a funkciót,akkor is csak mutogatni a haveroknak..Máshol mindenhol pöpecül bejött minden,komolyan a mostani arénámnál 2x gyorsabban...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#126) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Akkor, ahogy ígértem leírom tapasztalataim:
- Kezdem azzal, h nem volt sose még tapis telóm, de használtam már iphone-t és Arena-t is. Semmi panaszom nem lehet a gyorsaságra, de komolyan. Természetes az akadozással találkoztam, főleg a főképernyőnél leugró kis ablaknál, ahol a WIFI és egyéb található. Ha nem pakolom tele a 3 főképernyőt Widgettel és ikonokkal, akkor ott nem éreztem semmi laggot. Néhány alkalmazásnál és a fényképezőnél is van azért mit javítani a sebességen, de bőven használható, már már azt mondom nekem gyors.
- WiFi tökéletes, pillanatok alatt felismerte, csatlakozott, oldalakat vegyes sebességgel tölti, van ami nagyon gyors, van ami lassúcskább, de az is max. 6-7mp-s.
- A névjegyzék és a menüpontok is nagyon gyorsan siklanak, akadás mentesen. Ami nem tetszik az az új név hozzáadása, nagyon lassú folyamat...
- Air Sync-t még nem tudtam letesztelni, futkozós napon volt.
- Hangzás és füles. Elég jól szól a hangszóró, bár max. hangon már kicsit mutál. A sokat vitatott füles... Semmi bajom vele! :) De ha nagyon kritikus akarok lenni, tényleg egy kis közép hiányzik, de szépen szól nagyon.
- A menüben lévő lehetőségek bőven kielégítik az igényem, főleg egy D900i után...
- A fájlokat csak a saját mappából ismeri fel. (zene, kép stb..)
- Videó, hát ez viszont nem az erőssége, sokszor lassan reagál a fényre és kiég.
- Fotók, nekem vegyes érzéseim vannak, makró elég messziről fókuszál csak, képek fele, jó fele nem... Zoomolás a képekre nálam gyorsabb, mint a tesztvidin.
Mutatok párat:
[link]
[link]

Majd még írok, ha van vmi vagy kérdeztek.

Üdv: geri

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#127) Hennet válasza X-Master (#122) üzenetére


Hennet
aktív tag

remélem ezt nem gondoltad komolyan :N

"Ööü... Én meg már azt hittem, hogy mivan, pedig mégsem."

(#128) SsPL711 válasza Wa2x_ (#126) üzenetére


SsPL711
őstag

Wifi-t nem dobja el 10 perc után?
Milyen routerrel használtad, volt titkosítás beállítva a wifin, vagy valami publikus wifit használtál?
A képek elég jók egy telefonhoz képest, az Arenám is csinál ilyen képeket jó fényviszonyok mellett.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#129) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Hogy érted, hogy nem dobja el? :D
Otthoni, titkosítottról nyomtam.
Ez az Air Sync, nekem nem jön be vagy nemtom használni rendesen, de nem akarja WiFi-ről nyomni és levette a lét... :(((
De az OSP az rohadt jól néz ki meg jó is. :)
Filmeket viszi tökéletesen, pörgetés is fast.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#130) RaveForce válasza X-Master (#122) üzenetére


RaveForce
veterán

az ilyen hülyeségeidet otthon egy téglafalnak. köszi. :U

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#131) jooker82 válasza Hennet (#127) üzenetére


jooker82
nagyúr

Sokat ivott hagydd rá :D majd legközelebb elküldjük biciklizni... :)

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#132) RaveForce válasza Wa2x_ (#129) üzenetére


RaveForce
veterán

ugyérti, h elveszik a kapcsolat
ha nem akarod h HSDPA-t használjon a teló, akkor érdemes megadni minden kapcsolódási felületen, h WIFI-t használjon, pláne ha nincs mobilnet előfizetve
ezenkívűl ekkor érdemes, 2G-re állítani a készüléket, így kizárható 3G-re szaladj, és a fogyasztásra is jótékony hatással lesz ;)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#133) Wa2x_ válasza RaveForce (#132) üzenetére


Wa2x_
veterán

Köszi, már megvolt a 2G-re állítás, még dolgozom, h mindenhol WiFi legyen az alapért.
Most azon filózok, hogy kellene a hátteret úgy beállítani, hogy egy szélesebb képet mutasson a 3 főképernyőn és nem mindegyiken ugyan azt... :F

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#134) rObika8802 válasza Wa2x_ (#126) üzenetére


rObika8802
aktív tag

meggyőző amit írsz ,de még mindig nem tudtam eldönteni h Spica legyen vagy ez vagy esetleg megvárom a Wave-t :D nekem se volt még érintősöm nekem sincs nagy elvárásom...sms írás gyorsan megy vele?
a képek szerintem is elég jók lettek vele ahhoz képest ,hogy jót nem hallottunk a kameráról.. videó vele esetleg?

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#135) plus44


plus44
veterán

Szép...DE lassú. Az a baj, hogy mindig van egy de. Asszem várom a Galaxy-S-t.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#136) Wa2x_ válasza rObika8802 (#134) üzenetére


Wa2x_
veterán

Tessék itt egy vidi, meg még egy kép:
[kép]
[videó]

SMS írás nekem nehézkes, kicsik a gombom nagyon, sokszor mellényomok. (qwerty-nél)
A legidegesítőbb benne az a képelforgás, néha 5mp-vel később reagál, néha automatán úgy gondolja, hogy elfordul képeknél, vidinél... érdekes. :U

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#137) rObika8802 válasza Wa2x_ (#136) üzenetére


rObika8802
aktív tag

köszi hát ez a kép sztem megint jó...a videó nálam nem játszódott le nemtom más hogy van vele...

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#138) Wa2x_ válasza rObika8802 (#137) üzenetére


Wa2x_
veterán

Pedig én konvertáltam át az mp4-et. Lehet, codec pack hiányzik neked.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#139) cs-okos


cs-okos
csendes tag

en meg a teszt elott vettem egy minit...
nem tudom mirol beszeltek.
elso kiprobalasnal meg kicsit lassu volt, de most mar gyors.
elotte arenam volt, elegedett voltam vele, nagyon szerettem.
szerintem jol dontottem, hogy lecsereltem, szebb es tenyleg nem ertem mirol beszeltek, GYORSabb az arenanal.
majd szolok ha gondom lesz vele.

(#140) rObika8802 válasza Wa2x_ (#138) üzenetére


rObika8802
aktív tag

ok már megvan :) VLC lejátszotta csak a BS meg Winplayer nem... xD de a videó is megfelel nekem. thx

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#141) jooker82 válasza Wa2x_ (#138) üzenetére


jooker82
nagyúr

Furcsáltam is,hgy mpegbe vesz fel...a kmplayer mindent lejátszik..
Hány fps-el vette fel??
És az air sync azon részét kipróbáltad már,amikor usb nélkül tudsz a telről a gépre vagy forditva küldeni fájlokat?? ez elvileg úgy van,hogy a telefon megjelenik a gépen és ott tudod a
használni a tel menüjét... Ha a telefon távolabb van akkor is érzékeli???

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#142) tariattila


tariattila
veterán

kit érdekel a mihaszna fülhallgató...fontosabb lenne azt tesztelni, hogy maga a készülék milyen minőségben játszik le...vagy hogy a hangszínszabályzó állítható vagy csak adott sémák közül választhat a júzer /vagy lúzer/
A dolby mobile rész is jobban érdekelne mint a fülhallgató hangjáról írt beszámoló...
És ha vannak fényképek a mobilról akkor minek annyira részletezni egy sima téglának a kinézetét...
Komolyan ezek a tesztek ilyen formában...hááát... :(

(#143) SsPL711 válasza rObika8802 (#137) üzenetére


SsPL711
őstag

VLC lejátssza.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#144) Napfénysüti

Kár a gyengeségekért mert amúgy tetszetős telefon lett. :(

Més que un club!

(#145) rObika8802 válasza SsPL711 (#143) üzenetére


rObika8802
aktív tag

igen ezt írtam énis :)

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#146) fairi


fairi
addikt

tesztvideóval...
Külön kiemelve:Lagging interface

(#147) Wa2x_ válasza jooker82 (#141) üzenetére


Wa2x_
veterán

jooker82, 30fps-el vettem fel, ez a legjobb minőség 640x480.
Kipróbáltam igen azt írtam le az Air Sync-nál, hogy nem WiFi-ről nyomja hanem mobilnetről és lóvés, mm nekem levett..:S
Nem tudom beállítani sem, hogy alapértelmezett legyen a WiFi, csak a T-s sz@rokat adja be lehetőségnek, pedig a WiFi be volt kapcsolva.
Amúgy kipróbáltam kábellel azt amikor megjelenik a gépeden, nagyon jó meg van csinálva. :) Nyomkodhatom a gépen is ugyan úgy és a telefon csinálja, amit a gépen csinálok... :D

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#148) Wa2x_ válasza fairi (#146) üzenetére


Wa2x_
veterán

Hát kb. ezt tudja sebességben igen. Bár nekem ennyire nem laggol be a 3 főképernyő, mondjuk nincs is kipakolva 20 sz@r egy oldalra...
A Dolby-s dolog nagyot dob a hangon, tetszetős! :) Hangszínszabályzó nem állítható, előre beállított dolgok vannak only.

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#149) jooker82 válasza Wa2x_ (#147) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az utóbbi mondatod elvileg adatkábel nélkül is működik..
Tehát tudsz e adatkábel nélkül fájlokat cserélni a pc és a mini között??
Amúgy nekem is ugyanaz a laptopom van mint neked:D

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#150) Wa2x_ válasza jooker82 (#149) üzenetére


Wa2x_
veterán

Tudnék, de nincs Bluetooth a gépemben.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.