Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • honda130

    tag

    Sziasztok srácok!
    Szerintem először vagyok ebben a topikban, de ha úgy fogom látni hogy pörög, akkor töltök még időt itt máskor is. Szóval, üdvözlök mindenkit, akinek G2-je van! Én is beruháztam egy ilyen cuccra a napokban.
    Nagyon jó, meg minden. Kicsit legördítettem a topik hozzászólásaiban hogy beleolvassak az írásaitokba és eléggé meglepődtem, hogy van ember, akinek nem tetszik ez a telefon. Mindegy, következtetés levonva: Sok ember van, aki első benyomással él és akkor sem tetszik neki ha szép, csak azért mert mondjuk LG. Véleményem az, hogy Márkát összehasonlítani nem korrekt dolog. Típust kell hasonlítani, mert annak van értelme. Különben meg nem érdekes, akinek nem tetszik egy termék, egyszerűen nincs szükség rá, hogy megértessük vele hogy szép.
    Picit a telefonról: Igen tetszik ez a telefon és nem hinném hogy megbánom a vásárlását. Tanulgatom a használatát, és próbálok vigyázni rá. Viszont lenne pár kérdésem, amiben igazán segíthetnétek:
    A kamerája elég érzékeny arra, hogy bemozdul-e a tárgy amit le akarok fényképezni. Én csinálok-e valamit rosszul, vagy ez ilyen? Megmondom őszintén, hogy a HTC Sensation XE telcsimnél ezt nem tapasztaltam. Pedig arra azt mondták, hogy "a HTC még mindig nem tud kamerát csinálni". Nem tudom.
    Mégegy: Hallgatom a zenéimet és sokkal kevesebb benne a mély hang, mint a régi HTC-nél. Bocs hogy megint csak ezt a márkát említem, de hát ez volt előtte és csak ahhoz tudok hasonlítani. Nagyon érdekes, hogy Equalízer van a telefonban, de mikor a mélyet ráhúzom, már első hallásra is egyértelműen nem a mély lesz erősebb, hanem a közép és magas hangok kerülnek elvételre. Ez meg mi? Valami nem jó a telefonomban? Vagy ez ilyen? A teszteken azt írták és mondták, hogy hifi hangzása van ennek a készüléknek. Itt is csak rosszul csinálok valamit? Vagy a füles nem túl jó?
    Még egy érdekesség a zenével kapcsolatban: Veszteségmentes zenét hallgatva nincs mély hangom és a hangzás jó, de egyáltalán nem hifi. Furcsa. Főleg, ha a telefonra gyárilag rátett zenéket hallgatom, amik rettenetesen szép csilingelő hangot adnak. Akkor azokkal a zenékkel mi van? Túl vannak gyárilag vezérelve mély hangra meg magasra? Ugyanis bármit próbálok rajta, minden más zene kicsit csúnyábban szól.
    Van erről kialakult véleményetek?

    Köszönöm!

    Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

Új hozzászólás Aktív témák